De keus van de fotograaf DE HAVENLOODS Een gevecht om de bal in de wedstrijd Hermes DVS-Xerxes op 9 december, (foto:John de Pater). 'Kees in de spits'. Moment uit een voetbalwedstrijd HBSS tegen Spijkenisse voor gehandicapten.(foto.Gerrit de Heus). Een uitslaande brand in de Dirk de Derdelaan in Vlaardingen in februari. (foto:Roel Dijkstra). De restauratie van de ruïne van het gemaal Vijfsluizen in Schiedam, (foto.'Robert Vos). is 'dat die minstens vier kolom afgedrukt moet worden'. Een keer in het jaar geeft de redactie daarom alle fotogra fen een kans om hun beste foto die ze in het gebied Waterweg Noord hebben gemaakt, in te leveren met de garantie dat die foto groot zal worden afge drukt in de krant. Op deze pagina ziet u het resultaat. Peter de Kievith regelmatig foto's in deze contreien. Regel matig leveren ze foto's in die 'echte plaatjes' zijn. Helaas kunnen deze fotg's niet altijd op het formaat dat ze verdie nen worden meegenomen in de krant, zeer tot verdriet van de fotograf en. Ze zullen echter niet opgeven te benadrukken dat hun foto wel zo bijzonder WATERWEG NOORD Voor de edities Schiedam, Vlaardingen en Maassluis van de Havenloods gaat een aantal fotografen door weer en wind op pad om foto's bij artikelen te maken. Behalve vaste foto graaf Robert Vos en contract fotografen Roel Dijkstra en Gerrit de Heus maken ook free-lancers John de Pater en De collegeonderhandelingen achter gesloten deuren in het oude stadhuis van Vlaardingen in april, (foto.-Peter de Kievith).

De Havenloods | 1990 | | pagina 3