fi; receptioniste) m verpleegkundigen m Met Mercurius verder studeren Mercurius FRANKELAND \Sint Liduinastichting Schiedam/ jahriumj FRANKELAND ^Smt Liduinastichting Schiedarny STORINGSMONTEURS m/v O Zoekt u werk? Perspectief in elektrotechniek elektromonteurs m/v I Alewijnse ïam CV-MONTEURS/ HULPMONTEURS ASSISTENT KOK M.V GEDIPLOMEERDE BEJAARDENVERZORGENDE DE HAVENLOODS - DONDERDAG 24 JANUARI 1991 4-370 Vanaf 4 februari starten de volgende Voor meer informatie en brochure Telefoon 010- 4137370 Avondopleidingen: Basiskennis Boekhouden Computerboekhouden Voor midden- en kleinbedrijf PD Praktijkdiploma boekhouden MBA Moderne bedrijfsadministratie Bedrijfscorrespondentie Engels, Duits, Nederlands NIMA-A Dè opleiding in marketing Educatief Centrum Al 80 jaar volwassenenonderwijs in Rotterdam en omstreken Openbare Scholengemeenschap Buiten de Veste voor mavo-leao Schiedam Aan de openbare scholengemeenschap Buiten de Veste voor mavo-leao, Van der Leeuwlaan 3, 3118 LP Schiedam, wordt per zo spoedig mogelijk ter vervanging wegens ziekte gevraagd, een leraar NEDERLANDS (M/V) voor 11 lesuren per week.. Aan belangstellenden (ook studerenden kunnen reflecteren) wordt verzocht binnen 4 dagen na verschijningsdatum van deze advertentie te reageren; brieven te richten aan de directeur van de scholengemeenschap, de heer R. M. de Gier, die ook nadere inlichtingen verstrekt (tel. school 010-4710077, tel. privé 010-4715317). Van toepassing is de Sollicitatiecode openbaar onderwijs. Gemeente Schiedam Frankeland is een woon-, zorg- en dienstencentrum met voorzieningen voor ouderen, van wie er 236 in het centrum wonen. Aan Frankeland grenst een complex van 153 aanleunwoningen. Er werken circa 160 personeelsleden en 90 vrijwilligers. Frankeland houdt zich al sinds begin jaren '80 actief bezig met de ontwikkeling in de ouderenzorg. Zo wordt er onder andere nauw samengewerkt met enkele verpleeghuizen, waardoor we in staat zijn - op daartoe speciaal ingerichte afdelingen - zorg te bieden aan zowel somatische-, psychogeriatrische als basiszorg bewoners. Voor ons verzorgingscentrum zoeken wij enkele In deze functie ressorteert u onder het hoofd Zorg en bent u werkzaam op de somatische meerzorgafdeling. Tot uw specifieke taken behoren: de zorg voor de acute alarmeringen in zowel verzorgings tehuis als de 153 aanleunwoningen, de leiding over het gehele huis in weekend- en avonduren (volgens een wisselend rooster), zorg voor de dokterskamer. Wij zoeken kandidaten met: het diploma A-verpleegkundige, of HBO-V en ervaring als zodanig, bij voorkeur opgedaan in de ouderenzorg, het vermogen om in acute situaties op de juiste wijze handelend op te treden, een enthousiaste instelling, waarbij de zorg voor de bewoners centraal staat, een grote mate van betrokkenheid bij alle ontwikkelingen die spelen. In Frankeland wordt geweikt volgens het principe van de geïntegreerde verzorging. Elke verzorgende heeft een primaire verantwoordelijkheid voor de verzorging van een aantal bewoners, hetgeen zijn weerslag vindt in het verzorgingsplan. Frankeland kent een actief beleid naar de oudere wijkbewoners; dagverzorging, dagvisite, maaltijd- verzorging en vele activiteiten zijn onder andere belangrijke onderdelen van onze wijkfunctie. Door en vanuit Frankeland worden diensten verleend aan de bewoners van de aanleunwoningen. Nadere inlichtingen worden u graag verstrekt door de heer Roel van Tongeren, hoofd Zorg, telefoon (010) 4.26.49.25. Salariëring zal - afhankelijk van leeftijd en ervaring - in overleg Uw sollicitatie kunt u richten aan het secretariaat, Sint Liduinastraat 10, 3117 CS Schiedam. Fabricom is een bedrijf dat zich bezighoudt met de bouw en montage van pijpleiding-installaties, elektrotechnische meet- en beveiliging in de industrie, petrochemie en utiliteitsbouw met werken in diverse plaatsen in het land. Werkgebieden geheel Zeeland, West-Brabant en Zuid-Holland. FABRICOM B. V. heeft het hoofdkantoor in Krimpen a/d IJssel en bijkantoren in Sluiskil, Ridderkerk en Goes. MAGAZIJNMEESTER (m/v) Tot zijn/haar taak zal ondermeer behoren: - Het beheren van het magazijn en het uitvoeren van diverse onderhoudswerkzaamheden. - Bijhouden van de voorraadadministratie. - De uitgifte en ontvangst van alle voorkomende materialen en gereedschappen. - Het verrichten van eenvoudige reparaties. Funktie/opleidingseisen: - LTS en speciale opleidingen, tevens de nodige ervaring. - Accuratesse en administratieve vaardigheden. - Kennis van vervoersvoorschriften. - Kennis van handgereedschappen en materialen. - Zelfstandigheid. - Enige kennis van de Engelse taal. Direktie FABRICOM B.V. Postbus 29 2920 AA Krimpen a/d IJssel Frankeland is een verzorgingscentrum met voorzieningen voor ouderen, van wie er 236 in het centrum wonen. Aan Frankeland grenst een complex van 153 aanleunwoningen. Er zijn circa 160 personeelsleden en 90 vrijwilligers. die oproepbaar is om diensten over te nemen die openstaan door vakantie of ziekte van vast personeel. Oproep geschiedt steeds op vrijwillige basis. Frankeland maakt zijn huis aantrekkelijk voor bewoners en personeel. Zo streven wij een huiselijke sfeer na, waarbinnen vele activiteiten plaatsvinden. Openheid in de werksfeer vinden wij erg belangrijk. Frankeland heeft een actief beleid naar de oudere wijkbewoners: dagverzorging, dagvisite, maaltijd verzorging en vele activiteiten zijn onder andere belangrijke onder delen van onze wijkfunctie. Wij verwachten van de k goede contactuele eigenschappen, een duidelijke verstaanbaarheid, leeftijd boven de 25 jaar, het bezit van een typediploma. De diensten lopen van 07.15 tot 14.45 uur en van 14.45 tot 22.45 uur, ook in weekenden. De salariëring is conform de CAO voor de bejaardentehuizen. Uw sollicitatie kunt u richten aan het secretariaat. Sint Liduinastraat 10,3117 CS Schiedam. Ed. Laurens B.V. is, met een marktaandeel van bijna 20%, in Nederland een grote fabrikant in de sigarettenindustrie. Pijlers van het merkenpakket vormen marktleider Caballero, Tivoli, Golden Fiction alsmede exclusieve merken als Cartier en Paco Rabanne. Moderne marketing- en verkooptechnieken ondersteunen het op lange termijn gerichte merkenbeleid. Snelle machines zorgen voor een vlot verloop van het produktie- proces. Kwaliteit staat hoog in het vaandel geschreven. Ed. Laurens B.V. is een grote onder neming met 310 medewerkers, die een grote betrokkenheid tot het bedrijf hebben. iV< Sigarettenfabriek Ed. Laurens B.V. in Den Haag (Binckhorst) zoekt contact met M.T.S.-ers die graag met hun handen willen werken en bij ons opgeleid willen worden tot storingsmonteur. Een forse toename van onze orders geeft een grote belasting voor onze sigarettenfabrikage- en verpakkingsmachines. Daarom zoeken wij voor deze machinegroepen storingsmonteurs. Laurens is dynamisch, boeiend, snel en modern en heeft een goede naam in de sigarettenindustrie: een spannende branche. Wat verwachten wij van u? U streeft naar maximale produktie en produktiviteit. U ana lyseert storingen logisch, systematisch en snel. U overlegt met elektrotechnische collega's. Usleutelt handig en stelt de machine correct af: in één keer goed. U werkt snel en onder hoge tijdsdruk, want u benteen 'produktie- man'. U bent flexibel ingesteld, ook qua werktijden. Wij vragen van de kandidaten -. - Een diploma M.T.S. Werktuigbouw of Autotechniek, danwel een andere opleiding met relevante ervaring. - Verstand van diverse mechanische overbrengingen, meet- en regeltechniek: mechanisch en pneumatisch, en affiniteit met besturingen: elektrisch/elektronisch, digitaal/analoog. - Leeftijd: 25 - 55 jaar. Wij bieden een goede interne opleiding (min. 3 maanden), een maximumsalaris van f4.093,- en uitstekende secundaire voor waarden. Belangstellenden kunnen hun sollicitaties richten aan: Siga rettenfabriek Ed. Laurens B.V., Afdeling personeelszaken, ter attentie van mevrouw Drs. C.H. Nijenhuis, Postbus 16017, 2500 BA DEN HAAG, telefoon: 070-3495751. landbouw, natuurbeheer en visserij lllllllllllllllllllllllllllllllllll^ De Rijksdienst voor de keuring van Vee en Vlees (RW) is een landelijk opererende dienst voor de keuring van levende en geslachte dieren, het toezicht op vleesbedrijven en verwerkte vleesprodukten alsmede voor de keuring van en het toezicht op diverse andere produkten. De organisatie bestaat uit een Centrale Directie in Den Haag, 12 regionale kringen en een Centraal Laboratorium in Wageningen. Voor de Rijksdienst voor de keuring van Vee en Vlees (RW) wordt gevraagd een medewerker algemene zaken (v/m) Taak: - houdt zich op de hoogte van instructie wijziging en aanvullingen die verband houden met in-, door- en uitvoer van vlees en vleesprodukten (zowel wit- als roodvlees); - beheert de eisen en instructies van bestaande "bundels" en weet deze toe te passen; verstrekt informatie over de certificering Salaris: max. f 2.826,- bruto per maand, met uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. - stelt aan de hand van de aanvrager en de regelgeving certificaten en overige documenten op en voert hiervan de administratie, alsmede de archivering; is verantwoordelijk voor een correcte facturering die uit deze werkzaamheden voortvloeit; - overige administratieve werkzaamheden. - MAVO/HAVO met Engels, Frans en Duits; typediploma, ervaring met tekst- verwerkende apparatuur. Standplaats: Spaanse Polder (gem. Rotterdam). Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dhrAA.P. Rademakers, kringsecretaris, onder nr. 010-4624.000. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 59.11.03.10.07 binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, richten aan de Rijksdienst voor de keuring van Vee en Vlees Kring Rotterdam, t.a.v. de heer drs J. v.d. Berg, directeur, Postbus 10120,3004 AC Rotterdam. Plaats dan een advertentie in ons blad! Alewijnse is gespeciali seerd in het ontwerpen en uitvoeren van elektro technische installaties voor projecten in de industrie, de utiliteits- en scheepsbouw, in industriële automatise ring, beveiligingsinstal laties en panelenbouw. Installeert al meer dan 90 jaar en is permanent paraat voor service. Alewijnse Rotterdam is gespecialiseerd in scheeps- installaties - van plezierjachten tot zeeschepen. Voor deze vestiging zoeken wij Breed aanbod voor technici Alewijnse Rotterdam kent een constante groei van activiteiten en zoekt daarom voor de afdeling Buitenmontage elektromonteurs met verschillende opleidingen. Wij hebben werk voor enthousiaste vakmensen (m/v) met LTS-E met VEV-MSI, EML en TSI, of MTS-E met ervaring. Ook schoolverlaters met MTS-E worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Belangstelling? Stuur uw sollicitatiebrief naar het hoofdkantoor in Nijmegen, t.a.v. het hoofd Personeelszaken, de heer J. Bokma. Het adres is Postbus 65, 6500 AB Nijmegen. Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u bellen met de heer J. van den Berg, vestigingsleider, telefoon (010) 419 99 88. 11 I Uw krant. Een onmisbaar medium. DE SCHANS vraagt: Gediplomeerd AKTIVITEITENBEGELEIDER M/V (full-time) Taak: Begeleiden en stimuleren van sociaal-kulturele aktiviteiten van bewoners en het ontwikkelen van initiatieven naar de wijk. Schriftelijke sollicitaties aan: DE SCHANS, t.a.v. de Direktie Noordschans 115, 3026 VX Rotterdam. Technisch Bureau Bruggeman BV vraagt met spoed ervaren CV-monteurs, aankomend CV-monteurs en CV- hulpmonteurs. Sollicitaties: tel. 010-4624544, op werkda gen van 8.30 tot 17.30 uur; of schriftelijk. Technisch Bureau Bruggeman B.V. Coventrystraat 2 3047 AD Rotterdam PROTESTANTS CHRISTELIJKE STICHTING VOOR BEJAARDENZORG "B0RGSATE" 57 bewoners; gelegen in Schiebroek. Door ons keukenteam worden per dag 350 warme maaltijden bereid; in ons team is plaats voor een: full-time en 1x per 14 dagen weekenddienst. Tevens zoeken wij een: Ervaring met P.G.-bewoners en geschiktheid om het afdelingshoofd te kunnen vervangen. Salaris en overige voorwaarden volgens C.A.O.-Bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktrice: mevr. H.J. van Harten - BORGSATE - Meidoornsingel 181 3053 BP ROTTERDAM

De Havenloods | 1991 | | pagina 13