VA HBO of MBO in Rotterdam? Keus genoeg! PIJPENBEWERKERSf SAMENSTELLERS PIJPENMONTEURS PIJPENMONTEURSf SCHETSERS n.v. vereenigde glasfabrieken waarnemend unithoofd w IHC HOLLAND administratief kommercieel medewerker (m/v) monteur pomp-reparaties (m/v) Jonge technici op LTS niveau die als unit-operator aan de slag willen L°! i DE HAVENLOODS - DONDERDAG 7 FEBRUARI 1991 De Stichting Rotterdamse Verpleeghuizen "De Rustenburg" bezit en exploiteert een tweetal verpleeg huizen, alsmede een viertal semi- murale voorzieningen op het terrein van de G.G.Z. te Rotterdam Bergschenhoek. De stichting heeft een protestants-christelijke signatuur. Kandidaten worden geacht deze te onderschrijven, c.q. te respecteren. Wy zyn bereikbaar vanaf Rotterdam- CS met de bussen van West-Nederland, te weten de lijnen 170,171,172 en 173. mevrouw L. de Bruine of de heer R. van Barlingen van de opleiding. Zij beantwoorden graag je vragen: telefoon (010) 4.22.12.55. Of schrijf naar mevrouw FJS.M. van Asten, hoofd Personeel en Opleiding, Bergweg Zuid 90, 2661 CV Bergschenhoek. Stichting De Rustenburg f Rotterdam/Bergschenhoek C Wil je je handen uit de mouwen steken, maar ook theoretische kennis opdoenf Trekt een beroep in de verplegende/verzorgende sector je aanf Denk dan eens aan een verpleeghuis! 1 maart a.s. starten wij weer met de (m/v) De opleiding is opgesplitst in drie delen: de eerste 17 maanden bestaan uit een beroepsvoorbereidende periode, met daarin vier stageweken, het eerste leeijaar heeft vijf weken waarin praktijk en theorie elkaar afwisselen, het tweede leerjaar omvat 48 weken en wederom wisselen praktijk en theorie elkaar af. De toelatingseisen zijn: leeftijd tenminste 16 jaar en 8 maanden, niet ouder dan 25 jaar, opleiding tenminste LBO-niveau (twee vakken op C-niveau) of BVB-I. De opleiding wordt in ons huis verzorgd en is daardoor nog persoonlijk. Mogelijkheid van interne huisvesting is aanwezig. De Stichting Rotterdamse Verpleeghuizen "De Rustenburg" bezit en exploiteert een tweetal verpleeghuizen, alsmede een viertal semi-murale voorzieningen op het terrein van de G.G.Z. te Rotterdam I Bergschenhoek. De stichting heeft een protestants-christelijke signatuur. Kandidaten worden geacht deze te onderschrijven, c.q. te respecteren. Uw schriftelijke reactie kunt u zenden aan Stichting De Rustenburg, Bergweg Zuid 90, 2661 CV Bergschenhoek, t.a.v. mevrouw F.E.M. van Asten, hoofd Personeel en Opleiding. Stichting De Rustenburg fr| Rotterdam Bergschenhoek In verband met vervanging wegens ziekte zoeken wij op korte termijn voor één van onze psychiatrische woonvoorzieningen in Rotterdam-West een op het niveau van een ziekenverzorgende met MBO-iw, c.q. een B-verpleegkundige. Het betreft een tijdelijk dienstverband van minimaal 6 maanden. Uw profiel: u bent een krachtige persoonlijkheid; daarnaast beschikt u over sterke leidinggevende capaciteiten en heeft u goede sociale vaardigheden uw leeftijd ligt tussen de 30 en 35 jaar naast bovengenoemde opleidingseisen is het bezit van het diploma kaderopleiding een prae. De werkzaamheden bestaan ondermeer uit: leiding geven aan het team maken van dienstlijsten voeren van wekelijks unitoverleg. De salariëring is ingepast in FWG-schaal 45 (minimaal f. 2.932,-, mn-rimnnl f. 3.953,- bruto per maand). De overige arbeids voorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. I Indien u méér informatie behoeft, kunt u contact opnemen met de heer J. Helweg, hoofd Psychiatrische woonvoorzieningen, telefoon (010) 4.25.44.23. De grootste toeleverancier van de internationale baggerwereld vraagt voor haar afdeling pijpleidingen in Kinderdijk: Solliciteer nü naar een baan met toekomst. Alleen vakmensen kunnen direkt aan de slag bij IHC Holland. Volop werk, fijne collega's en alle mogelijkheden tot gerichte vervolgopleidingen. Interesse? Bel dan nü voor meer informatie over de funkties dhr. J. Sterrenburg, tel. 01859 - 10507. N.V. Vereenigde Glasfabrieken Is een aan de beurs genoteerd concern met vijf vestigingsplaatsen. Schiedam Hoofdkantoor en verpakkingsglasfabriek. Leerdam Verpakkingsgtasfabriek. Tevens fabriek voor tafelglas en ambachtelijke werk plaats voor produktie van kristal (Royal Leerdam). Maastricht Verpakkingsglasfabriek. Fabriek voor kunststofverpak kingen (Vegtaplast). Eekels Pompen B.V., specialist in pompen, met vier vestigingen in Nederland en één in België, vertegenwoordiger van een aantal eersteklas buitenlandse pompfabrikanten die tezamen de basis vormen van een omvangrijk leveringsprogramma. Onze aktiviteiten omvatten het verkopen en verhuren van pompen, pompsets en komplete installaties aan aannemerij en overheid. Wij zoeken een als assistent van de vestigingsbeheerder, pompverhuur. Funktie-eisen: - opleidingsniveau: HAVO aangevuld met een geschikte administratieve opleidingzoals Praktijkdiploma Boekhouden; circa 5 jaar werkervaring, ook met Funktie-inhoud: - aannemen van telefonische aanvragen voor verhuur en service; - afhandelen van de standaard pompverhuur; - de administratieve verwerking hiervan op een computerterminal en planbord. computers; - technische belangstelling; - goede kommunikatieve eigenschappen. Dit is een interessante en levendige baan voor iemand die gevoel heeft voor de dynamiek van het verhuren van materieel aan aannemers. Snelle aktie en doeltreffende koördinatie, ook met de andere vestigingen van Eekels, zijn van essentieel belang. Geen "9 - 5" baan dus! Voor onze centrale werkplaats te Barendrecht zoeken wij een Funktie-inhoud: - repareren en reviseren van pompen; - onderhoud kleinere dieselmotoren. Funktie-eisen: - bankwerker Bemetel en ervaring in onderhoud dieselmotoren tot en met 50 kW; - enkele jaren ervaring; - gevoel voor kwaliteit wordt zeer op prijs gesteld. Eekels repareert en reviseert pompen als after-sales service aan zijn klanten (aannemerij en industrie), alsmede voor de eigen verhuurvloot van ca. 400 pompen. Door het grote verschil in toepassing variëren deze pompen van één- en meertraps centrifugaal pompen tot membraan- en verdringerpompen. Geen standaard- of seriewerk dus, maar maatwerk. De centrale werkplaats omvat ca. 10 medewerkers. Service en het verhelpen van storingen bij de klant worden verzorgd door de servicemonteurs van de 4 vestigingen in Nederland. Voor beide funkties bieden wij: - een levendige baan bij een sfeervol bedrijf met korte kommunikatielijnen en waar service zeer belangrijk wordt gevonden; - goede primaire en sekundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties: uw schriftelijke sollicitatie gelieve u binnen 14 dagen te richten aan onderstaand adres t.a.v. de heer R. van Pelt. Voor telefonische inlichtingen 01806 - 1 46 44. Eekels Pompen B.V. Postbus 299,2990 AG Barendrecht. Telefoon (01806) 1 46 44. Handelsonderneming voor o.a. verpakkings stuitingen. (Dijkstra Vereenigde). Het concern heeft een om zet van ruim 450 miljoen gulden en 1.850 mede werkers. Er wordt voiconti- nu in een 5- ploegendienst geproduceerd. De arbeids voorwaarden zijn geregeld in een eigen CAO, welke een 36-urige werkweek kent Wat wij van u vragen U bent een LTS-er op B- of hoger niveau of hebt een gelijkwaardige opleiding. De militaire dienst heeft u reeds vervuld. Daarnaast heeft u enige ervaring als operator of assistent-operator in een produktiebedrijf. Voldoet u aan de genoemde voorwaarden dan ligt hier een prima werkterrein voor u. Belangstelling? Vul dan onderstaande bon in en stuur deze in een envelop naar de N.V.Vereenigde Glasfabrieken, afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer H. G. A. Langendoen, Antwoordnummer 3, 3100 VB Schiedam. Postzegel plakken is niet nodig. In Schiedam, bij één van onze produktie- bedrijven, wordt verpakkingsglas gemaakt. Dag en nacht, volkontinu in vijf ploegendienst. Vooral verpakkingsglas voor de levensmiddelen- en drankindustrie. De fabrikage hiervan wordt voor een groot deel door computers gestuurd. In hoog tempo produceren onze glasproduktie-machines flessen en potten in allerlei vormen en groottes. Deze vinden daarna hun weg door het bedrijf voor koeling, nabewerking en tenslotte verpakking. Een heel proces, dat van begin tot eind is onderworpen aan vele kontroles omdat we nu eenmaal strenge kwaliteitseisen stellen. In totaal werken er in onze Schiedamse vestiging zo'n 450 man. Uw funktie als unit-operator Uw werkt zowel aan een glasproduktie-machine wj| graag even praten over bovenstaande als aan produktiekontrole-apparatuur, zelfstandig, maar ook in teamverband. U stelt machines af en in, heft storingen op en verricht kwaliteitskontroles. U neemt steekproeven van de gesorteerde en ongesorteerde produkten, kontroleert deze en ziet toe op de verpakking hiervan. Tot uw taak behoort tevens de kontrole op de aanvoer van hulpmiddelen en vormdelen. Verder zorgt u voor het ombouwen en afstellen van de sorteer-apparatuur. Kortom een boeiende baan met een breed scala aan werkzaamheden. baan bij uw bedrijf: Naam: Leeftijd: Adres: Postcode/Plaats: Telefoon: Faculteit Welzijn/ Arbeidsverhoudingen/ Gezondheidszorg (WAG) De Hogeschool Rotterdam Omstreken telt 4 faculteiten: de Faculteit Educatieve Opleidingen; de Faculteit der Kunsten en Architectuur; de Polytechnische Faculteit; de Faculteit Welzijn, Arbeidsverhoudingen en Gezondheidszorg. Hoger Sociaal Agogisch Onderwijs hbo Personeelswerk hbo Vrijetijdskunde/ Cultureel werk hbo Maatschappelijk werk hbo Interculturele leerroute Nieuwstraat 15 3011 gm Rotterdam telefoon 010-4004199 HBO Jeugdwelzijnswerk hbo Inrichtingswerk Graaf Florisstraat 45 3021 cc Rotterdam telefoon 010-4771166 hr&o baant een weg naar de toekomst Hoger Gezondheidszorg Onderwijs hbo Logopedie Adriaan Paauwlaan 7 3051 hb Rotterdam telefoon 010-4187500 HBO Fysiotherapie G.J. de Jonghweg 34 3015 GG Rotterdam telefoon 010-4366622 hbo Verpleegkunde vt Catullusweg 440 3076 kh Rotterdam telefoon 010-4193100 hbo Kaderopleiding Gezondheidszorg hbo 2e graads Lerarenopleiding Verpleegkunde Hollands Tuin 77 3078 ee Rotterdam telefoon 010-4790821 Middelbaar Beroeps Onderwijs mbo Cultureel werk mbo Inrichtingswerk mbo Sociale dienstverlening Nieuwstraat'15 3011 gm Rotterdam telefoon 010-4004199 71 informatie-avond op 7 maart 1991 van 18.30 uur tot 21.00 uur.

De Havenloods | 1991 | | pagina 22