Is je MAVO exact genoeg voor techniek? ^gti rA/tDl]TCH MARINE consultants b.v. mö&twtik ^>a.ctyl Zoekt u ander werk? I ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER WINKELCHEF M/v Dactylo Uitzendburo heeft de banen! O Let dan iedere week op de aantrekkelijke personeelsadvertenties in onze krant. ü«i Kom dan 's praten met GTI. 9-2009 Banenmarkt Rijnmond 1991 Dactylo Uitzendburo staat 5 en 6 maart a.s. op de Banenmarkt in Ahoy (Eemhal) op standnummer 85! Onderstaand een greep uit ons banenbestand: Sekretaresses m/v opgelet! Zowel schoolverlaters als geroutineerde sekre taresses hebben bij Dactylo de banen voor het uitzoeken! Naast de sekretariële taken zoals notuleren, agenda, archief, korrespondentie etc. is het bij enkele banen belangrijk dat u de moderne talen beheerst. De vakatures variëren van afdelings- tot direktie-sekretaresse. Administratief medewerker m/v met en zonder ervaring, maar wel een admini stratieve opleiding en typediploma kunnen bij diverse afdelingen van bedrijven in en om Rot terdam gaan werken. Wij hebben leuke banen bij relaties in de scheepvaart, het verzekerings wezen, banken en makelaardij. Meao'er ba m/v kan bij de expeditie afdeling van een bedrijf in Spijkenisse gaan werken in een baan die goede toekomstmogelijkheden biedt. Baliemedewerker m/v met goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal voor het draaien van kontinu- diensten bij een handelsfirma. Administratief talent? Voor het voeren van de magazijnadministratie bij diverse bedrijven in audio en video appara tuur zoeken wij kandidaten met administratief talent die tevens met geautomatiseerde syste men kunnen werken. Mts'ers en lts'ers m/v alle richtingen, kunnen via Dactylo aan de slag in diverse leuke banen. Mts'ers en lts'ers metaal m/v met een diploma, kunnen zowel in België als in Nederland roestvrijstalen profielen gaan verwerken. AC/CV monteurs m/v met bij voorkeur-ervaring voor elektrotechni sche bedrijven in de regio. Deze banen bieden prima verdiensten en toekomstmogelijkheden. Zweminstrukteur m/v kan nu 12 uur per week in de zomermaanden 40 uur per week aan de slag. Winkelpersoneel m/v Wij zijn op zoek naar chefs, kassières en vakkenvullers voor supermarkten en andere winkelbedrijven. (Leerling) vrachtwagenchauffeur m/v kan aan de slag bij een relatie in Spijkenisse. Heftruckchauffeur m/v voor zowel full- als part-time banen in de avond/late namiddag (werktijden zijn van 16.00 tot 20.00 uur). Kasmedewerkers m/v voor werkzaamheden aan tomaten, bloemen, paprika's, komkommers etc. bij een relatie in Bleiswijk. Werken in het mooiste... vakantiepark van Nederland? Wij zoeken voor de huishoudelijke dienst medewerkers m/v. Voor vervoer vanuit Spijkenisse wordt gezorgd Nu nog op school, maar straks een leuke (vakantie)baan? Dactylo Uitzendburo heeft diverse mogelijkhe den om in de vakantie-periodes aan de slag te gaan. Informeer daar eens naar! Produktiemedewerkers m/v kunnen voor langere periode aan het werk bij diverse bedrijven in de regio. Goede motivatie en doorzettingsvermogen is belangrijker dan leeftijd of ervaring. Inpakkers m/v die van aanpakken weten en handig zijn, kunnen aan de slag in diverse banen. Bij een aantal banen kan voor vervoer gezorgd worden. Wel of geen werkervaring? Dactylo zoekt de baan die bij u past. Wanneer u nog maar net begonnen bent met werken of juist heel veel werkervaring heeft opgedaan, kom dan eens langs op de Banenmarkt in Ahoy op 5 en 6 maart a.s. of bij Dactylo Uitzendburo in Rotterdam, Hoogstraat 136, 010-4114020 Rotterdam, Strevelsweg 45b, 010 - 4860011 Bergschenhoek, Bronsmos 2, 01892- 18866 Spijkenisse, Vredehofstraat 17, 01880 - 26455 Schiedam, Lange Kerkstraat 15b, 010 - 4269500 Capelle a/d IJssel, Hollandsch Diep 1a, 010 - 4588700 UITZENDBURO GTI Regionaal opleidingscentrum Rotterdam, Wllllngestraat,3087 AN Rotterdam, Telefoon (010) 429 52 44. 5 en 6 maart word je wijzer op de Banenmarkt Rijnmond 1991 stand nummer 53 in Ahoy. Of bel anders: GTI, (010) 429 52 44, toestel 205, _±y/£f- Parmentierplein 13, 3088 GN Rotterdam In verband met een vakature, zoeken wij op korte termijn een kandidaten dienen: - minimaal HAVO of MEAO diploma te hebben - een goede type-vaardigheid te hebben - bekend te zijn met WP 5.1 - een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift te hebben Ervaring in boekhoudkundige zaken strekt tot aanbeveling. Sollicitaties voorzien van CV dienen zo spoedig mogelijk aan bovenstaand adres gestuurd te worden. Bakkerij Klootwijk is een snelgroeiende, ambachtelijke brood- en banketbakkersonderneming met omstreeks 300 medewerkers en 40 verkooppunten in en om Rotterdam. Vanwege onze snelle groei willen wij op korte termijn in contact komen met een ervaren U wordt verantwoordelijk voor een nieuw filiaal op een top-lokatie in het centrum van Rotterdam. De winkel wordt geen winkel in de oude betekenis van het woord maar een trefpunt. Naast verkoop van brood en banket zullen wij voor de bewoners van de in de buurt gelegen kantoren de plek zijn waar zij hoogwaardige verswaren kopen en met elkaar een plezierig lunchuurtje kunnen doorbrengen. Wij zijn op zoek naar een jonge, enthousiaste medewerker die ervaring heeft met diverse disciplines verswaren, kennis heeft van bake-off en reeds aantoonbaar leidinggegeven heeft in een winkelbedrijf. Uw opleiding ligt op MEAO-niveau. U kunt uw sollicitatie richten aan Bakkerij Klootwijk BV t a.v. de heer R.R. Berkhout, Zuidëinde 92, 2991 LK BARENDRECHT. Wilt u meer weten, dan kunt u hem ook bellen op telefoonnummer 010-4045666.

De Havenloods | 1991 | | pagina 31