■1 Zei 'n klem ep 93.4 FM! DE KEUZE IS AAN JOU. Jarige butler bezorgt Manusama RR-ontbijt ZAPP-gids Bob Dylan Bijzonder lUal iSport Muziek amusement Cultuur informatie OPEL-0-m JE RIJDT AL CORSA VANAF f 19.125,-. *4 1 CORSA CÓRSA CORSA FM 93.4 Maandag t/m vrijdag: 07.30 Editie half acht Maandag: milieu ei energie Dinsdag: sociale ru briek Vrijdag: goede zaken Editie half één Editie half zes Zaterdag: 10.00 Weekoverzicht Zondag: 10.00 Rijnmonds Diep Eigen nieuws op de hele uren 12.00 12.30 17.30 Maandag t/m vrijdag: 07.55 Sportnieuws 17.55 Sportnieuws Zaterdag: 14.00 RR-sport Zondag: 13.00 RR-sport Maandag t/m vrijdag: 07.03 Drie over zeven Nederlandstalige mu ziek Hans van Vliet en Pieter Leen De vijf van vroeger RR-Expresse 09.00 10.00 11.30 14.00 Zaterdag: 11.00 Het motorpaleis 12.00 De Rijnmond 30 17.00 Deelder draait... Jazz 18.00 Wim Kerkhof Zondag: 12.00 Oldtimers Maandag t/m vrijdag: 08.35 Agenda 12.00 Woensdag: boekenru briek Donderdag: filmrubriek 13.35 Cultuurblokje 16.00 De weg naar Kralingen 17.10 TV-tips 18.00 Post aan de telefoon Zaterdag: 10.30 Videonieuws Zondag: 11.00 Rijnmonds Diep Cul tuur Dertig jaar geleden maakte hij zijn eerste plaatopnamen voor CBS en op 24 mei wordt hij vijf tig: Robert Allan Zimmerman, beter bekend als Bob Dylan. Ron St. Nicolaas en Frank van Dijl maken op die vrijdag een speciale aflevering van de RR-Expresse, geheel gewijd aan Bob Dylan en zijn muziek. Er zullen bekende, minder bekende en zelf onbeken de opnamen van de meester zelf te horen zijn, coverversies die an dere artiesten van zijn songs heb ben opgenomen en platen waar aan Dylan op een of andere ma nier meewerkte (Doug Sahm, Traveling Wilbury's). In de maand mei kimt u een aan tal bijzondere uitzendingen ver wachten op Radio Rijnmond. Op de 24ste speelt het Rotterdams Philharmonisch Orkest een wensconcert in Ahoy' en Radio Rijnmond zendt het rechtstreeks uit. Diezelfde dag komt het pro gramma van Liesbeth van der Kruit waarin opgenomen 'n Uur Cultuur vanaf een schip dat rondvaart in de Schiedamse wa teren. Op 31 mei houdt Radio Rijnmond de Dag van het Openbaar Ver voer en dat betekent dat de Ma kers (de Makers?) die dag him programma's vanaf tram en bus zullen presenteren. Over de pre cieze invulling van deze dag hoort u meer in onze uitzendin gen. Verder is Arto Hoornweg op tweede pinksterdag drie uur te rug met zijn programma Aan el kaar gewaagd. WWViAAAAA/VWVW^VSAA/VVVVVWUVVWVVWVVV'yVVVVVVWV Ir. Manusama mag dan wel presi dent zijn van de Republiek der Zuid-Molukken, maar dat wil nog niet zeggen dat er dagelijks een butler bij hem voor de deur staat. Dat was wel het geval op 26 april. Toen werd de eenenveer tigste verjaardag van de RMS ge vierd. Dét, en het feit dat Manu sama heeft aangekondigd te zul len aftreden als een opvolger is gevonde was voor Radio Rijn mond nding om butler Ed win Meköp - naar de preidentië- le woning^apelle aan de IJssel te sturen met een stevig ontbijt. Elke vrijdag gaat een butler van de ontbijtservice van Restaurant Lommerrijk namens Radio Rijn mond op pad om een Rotterdam mer te verrassen met een och tendmaal. Daarvan wordt dan rechtstreeks verslag gedaan in het programma van Jan van de Putte. Op die 26ste april was het een dubbel feestelijk ontbijt, omdat butler Edwin Melchior jarig was! De economiestudent werd 21 jaar. (Foto Maarten Laupman) óf 1.5 Turbo-Diesel leverbaar. Watje tijdens een proefrit in de 3-, 4- of 5-deurs (aan jou de keuze) in ieder geval zult ontdekken is. dat door al die nieuwe techniek, maar ook door het lagere geluidsniveau, het rijkomfort nog meer is verbeterd. Let vefder nog even op z'n fluisterstille interieur, z'n gemoderniseerde stroomlijn, z'n verras- sende prijs, z'nEnfin, de keuze is aan jou. 'Sport' wordt standaard geleverd met de niet mis te verstane 1.4-injeköemotor. En wat te denken van de pittige, maar zo zuinige 1.2-injektiemotor, die standaard wordt geleverd op de Swing, City, GL en Joy. De Swing, GL en Joy zijn overigens ook uit te rusten met een 14-injektiemotor. En desgewenst is op de Swing en op de GL zélfs een krachtige 1.5 Diesel Als je op zoek bent naar pit naar fraaie vormgeving, maar ook naar komfort dan heb je nu de ontdekking van je leven gedaan: de nieuwe Opel Corsa. De auto die werkelij': alles in zich verenigt Kijk maar even mee. Alle benzinemotoren zijn standaard uitgerust met 'n geregelde 3-weg-katalysator. Er is een flitsend snelle 1.6-injektiemotor, speciaal ontwor pen voor de GSi, èn een 1.61-variant, die als optie leverbaar is op de Joy 'Sport. Deze Joy

De Havenloods | 1991 | | pagina 34