EDAH Rotterdam is klaar voor de toekomst. U ook? i SoPevr°' SOUICITATIEBON DONDERDAG 6 JUNI 1991 JIU. ISAJUCIUaiIl lb VU1UJJ III UCWCgillg. UJ WUIUl CCIl aailliU UCbiaailUC UCUlClIlIlg. I-Cll UClttllgilJKC UU9IK. UjJ ailC aiUCIillgCll 15 UC VCIZ-Ulgiilg Edah Supermarkten, onderdeel van Vendex Food Groep B.V, biedt werk aan 12.000 medewerkers, die samen op de bres staan voor anderhalf miljoen klanten. EDAH voert een kwalitatief goed en compleet assortiment, tegen zo laag mogelijke prijzen, in een bedrijf waar het plezierig winkelen is. Momenteel is een grootscheeps vernieuwings proces aan de gang, binnen de EDAH supermarkten door het hele land. Ruimere winkels en een enorme uitbreiding van het assortiment (o.m. een compleet versaanbod) zijn het resultaat. Ook EDAH district Rotterdam is volop in beweging. Zo wordt een aantal bestaande Rotterdamse filialen uitgebreid en wordt gewerkt aan de ope ning van enige splinternieuwe supermarkten. Door al die activiteiten heeft EDAH Rotterdam heel wat extra mensen nodig, die mee willen helpen het kwaliteitsimago van EDAH verder uit te bouwen en het niveau van onze winkel hoog te houden. Enthousiaste jonge mannen en vrouwen én herintredende vrouwen die in een bedrijf met prima vooruitzichten en een prettige werksfeer willen stappen. Bent u, net als EDAH, klaar voor de toekomst? Reageer dan meteen! Verkoopmedewerkers voor diverse afdelingen Het betreft hier de afdeling Vleeswaren, kaas en noten, de afdeling Aardappelen, groente en fruit, en de afdeling Zelfbediening. Als verkoopmedewerker bent u verantwoorde lijk voor het op vriendelijke wijze informeren van de klant. Op de afdelingen Vleeswaren, kaas en noten en Aardappelen, groente en fruit houdt u zich daadwerkelijk bezig met de bediening. Een belangrijke taak op alle afdelingen is de verzorging van de afdeling. Dat wil zeggen dat het assortiment op de juiste wijze wordt Bedrijfsleiders Als bedrijfsleider bij EDAH draagt u zorg voor de totale organisatie van het filiaal. U bent verantwoordelijk voor het beheer en de exploitatie, voor de verkoopbevordering en voor een optimale planning van alle filiaalwerkzaamheden. Hierbij houdt u de gestelde omzet- en kostendoelen voortdurend nauwlettend in het oog. Tevens levert u een belangrijke bijdrage aan het opstellen van het jaarplan voor het filiaal. TJ geeft leiding aan ca. 20 medewerkers en een sectorchef, en via deze laatste aan nog eens 16 andere medewerkers. Kortom: dit is geen baan, dit is een uitdaging! Dus als u tussen de 25 en 40 jaar bent, met een opleiding op MBO-niveau, als u over leidinggevende capaciteiten en goede contactuele eigenschappen beschikt en aantoonbare ervaring heeft in een vergelijkbare functie, aarzel dan niet, maar solliciteer. Plaatsvervangend bedrijfsleiders in opleiding Als u flink wat ambitie heeft, dan is er een mooie carrière voor u weggelegd als plaatsvervangend bedrijfsleider. Na een gedegen interne opleiding kunt u het binnen enkele jaren heel ver brengen. Als plaatsvervangend bedrijfsleider bekleedt u een mana gementfunctie waarin u leiding geeft aan zo'n 20 medewerkers. En waarin u de bedrijfs leider, indien nodig, volledig moet kunnen vervangen. Als u tussen de 20 en 35 jaar bent, een opleiding heeft op MBO-niveau, leidinggevende capaciteiten en goede contactuele eigenschappen bezit, dan is dit een prachtige kans voor de toekomst. Afdelingschef Aardappelen, groente en fruit Als afdelingschef Aardappelen, groente en fruit bent u verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van deze afdeling. U bestelt de diverse produkten van het assortiment, controleert de ontvangst en oefent toezicht uit op circa 4 verkoopmedewerkers. Daarnaast registreert u de weekomzetten en behandelt u in eerste instantie de klachten van klanten. Een functie die veel verantwoordelijkheid met zich meebrengt, waar voor wij een opleiding vragen op MAVO-niveau, aangevuld met het vakdiploma AGF. U hebt op z'n minst enkele jaren ervaring. Afdelingschef Vleeswaren, kaas en noten U draagt de verantwoordelijkheid voor de afdeling Vleeswaren, kaas en noten, waarvan de laatste twee produkten nieuw zijn in ons assortiment. U bestelt artikelen, controleert de ontvangst en oefent toezicht uit op circa zes verkoopmedewerkers. Tevens registreert u de weekomzetten en behandelt u in eerste instantie de klachten van klanten. Een veelzijdige en veeleisende functie, waarvoor wij een opleiding vragen op MAVO-niveau en bij voorkeur enige jaren ervaring. gepresenteerd en dat de afdeling schoon en netjes blijft. Daarnaast houdt u zich bezig met o.m. de controle van binnenkomende goederen. Kortom: een afwisselende baan, waar voor we enkele jaren voortgezet onderwijs vragen. Kassières Een kassière bij EDAH doet echt wel wat meer dan alleen maar aanslaan en afreke nen. U staat ook de klanten te woord, u helpt en adviseert ze. U heeft een service-verlenende functie, waarin u één van de visitekaartjes van het bedrijf bent. We verwachten dat u vriendelijk en attent bent en nauwkeurig kunt werken. U hebt een opleiding op minimaal LBO/MAVO-niveau. Omdat leeftijd hier minder belangrijk is dan en thousiasme, is dit een uitstekende kans voor jonge mensen en bijvoorbeeld herintredende vrouwen. Vulploegmedewerkers Zit je nog op school, ben je 18 tot 25 jaar en wil je twee tot drie keer per week wat bijverdienen? Dan is dit een mooi baantje voor je. Je vult niet alleen verschillende artikelgroepen bij, maar je bouwt ook displays, slaat restvoor- raden op in het magazijn en signaleert overschrijdingen van de uiterste verkoopdata op artikelen. Daarnaast zorg je voor een overzichtelijke en schone winkel. Vul vandaag nog de bon in Heeft u belangstelling voor een van de functies bij een Rotterdams EDAH filiaal, vul dan de bon in. U krijgt dan snel bericht over de verdere sollicitatieprocedure. Wilt u eerst nog wat meer informatie, bel dan tijdens kantooruren onze afdeling Personeelszaken, telefoon 013-682901Na 19.00 uur kunt u bellen met de heer PJ. Weerkamp, 071-897954. Het spreekt vanzelf dat wij reacties verwachten van zowel mannen als vrouwen. Ik heb belangstelling voor de functie van: (Vul één of meer van de functies in, in volgorde van voorkeur. Indien u geïnteresseerd bent in de functie van verkoopmedewerker vul dan, eveneens in volgorde van voorkeur, één of meer van de afdelingen in.) Naam: m/v Adres: Postcode/Woonplaats: Telefoon: Geboortedatum: Opleiding: Ik wil/kan per weekuur werken. Stuur deze ingevulde bon, in een envelop zonder postzegel naar: Edah Supermarkten, antwoordnummer 63005,5000 VG Tilburg. Ter attentie van mevrouw E. Luyben.

De Havenloods | 1991 | | pagina 22