Nefit-Turbo. Stoken me Schone Winst! laak wekkloMêjliilm 3 Burchthuys Burchthuys BANKROET VOOR TRIATHLON SCHIEDAM akkerman bv i Burchthuys Interieur .dus in lx slagen voor uw gehele interieur! Alexander Slaapkomfort Burchthuys Tapijt Alexander mSlaapkomfort 'S-GRAVELANDSEWEG 600-604 SCHIEDAM pSSS* DE HAVENLOODS - DONDERDAG 8 AUGUSTUS 1991 32-369 Organisatie een janboel SCHIEDAM Als het om het organiseren van de Aleida- of Brandersfeesten gaat, hoef je Schiedammers niets meer te vertellen. Dat doen ze tegen woordig nagenoeg uit de losse pols. Heel anders is het ge steld met sommige grote sportevenementen. Dat leidde enige jaren geleden al tot de eens-en-nooit-meer Schie dam-marathon en nu heeft ook de Stichting Triathlon Schiedam de geest gegeven. Wat heet de geest. De organi satie is onlangs door de Rot terdamse rechtbank failliet verklaard. Het faillissement was, zo ho ren we van Jef Middel weer d, die tot voor kort deel uit maakte van de driehoofdige leiding van de stichting, aan gevraagd door een leveran cier, die met een onbetaalde rekening was blijven zitten. En omdat je van een kikker.nu eenmaal geen veren kan pluk ken oordeelde de rechtbank het beter o^n de triathlon-or- ganisatie uit de roulatie halen. De leverancier, die de kat de juridische bel aanbond, was echter niet de enige schuldei ser. Ook de Toerclub Rijn mond heeft nog enige pegu- lanten tegoed, meldt voorzit ter Aad van der Zalm. „Dat is de vergoeding, die ons beloofd was voor het verlenen van hand- en spandiensten op de dag van de triathlon. Nu het bankroet is uitgesproken re kenen we maar nergens meer op". Overigens was de TC Rijn mond al eerder in de pen ge klommen om de Stichting op grove onvolkomenheden te wijzen. „Het verbaast me dan ook niet, dat de zaak ook fi nancieel op de klippen is gelo pen. De organisatie klopte sportief ook al van geen kan ten". Van der Zalm verwijt de Stichting nalatigheid. „Hoe wel we slechts waren inge huurd voor het beveiligen van de route, hebben we niettemin maanden tevoren gevraagd of we hen nog op andere wijze van dienst konden zijn. Daar bij dachten we aan adviezen. Het was allemaal niet nodig. Ze hadden hun zaakjes prima voor elkaar. Zeiden ze". Dat de zaak echter aan alle kanten rammelde, merkten de 20 leden van TC Rijnmond pas op het moment, dat het start schot viel. „Toen kwam ie mand van de stichting er ach ter, dat het fietsparkoers nog uitgezet moest worden. Wij zijn toen als een gek met de bordjes aan de slag gegaan om te redden wat er te redden viel. Tja, die lui van de stich ting waren erg welwillende mensen, maar ze hebben zo'n triahtlon verschrikkelijk on derschat. Zoiets kan je sport mensen niet aandoen". Koos Scheibeler, die het fail lissement aan de hand van de curator, 'afhandelde is niet voor commentaar bereikbaar. Jef Middelweerd wel, maar die heeft inmiddels afstand genomen van de stichting. „De triathlonbond heeft me gevraagd om als fotograaf op te gaan treden voor het bonds blad. Omdat de bond wil, dat zijn medewerkers zich onaf hankelijk opstellen, heb ik mijn taak in de stichting neer gelegd". Middelweerd geeft grif toe, dat de zaakjes de stichting be hoorlijk boven het hoofd ge groeid waren. „Hoewel we met zijn drieën waren, man keerde het vooral aan onder linge communicatie. Volgens mij is dat de voornaamste oor zaak voor het stuklopen van de triathlon". Kanttekeningen plaats hij ook bij de steun van de politie. „Die had bijstand beloofd en zette net 12 reser ve-agenten in. Fijn hoor. Zo dra echter de eerste regen druppels vielen, doken ze in een busje". Niettemin wil Middelweerd de zwarte piet niet bij derden neerleggen. Zegt hij: „Ik ben door mede-bestuursleden in kerk diensten HONKBAL: zondag Vlaardingen Zwa luwenlaan 14.30 uur Holy-Spiegel/DSS SOFTBAL: zaterdag Schiedam Harga 17 uur (dubbel) WF/Schiedam-Gambro Twins (da); zondag Maassluis Schweit- zerlaan 14 uur (dubbel) Gophers-Caribe (da); dinsdag Schiedam Harga 19.30 uur WF/Schiedam-Onze Gezellen (da); woensdag Ant. Sluggers-Holy (h), Mets- Holy (da). WIELRENNEN: donderdag Maassluis Troelstraweg 19.15 uur Ronde van Maas sluis (80 km). TOERFIETSEN: dinsdag Schiedam, start vanaf Harga-wielerbaan 19.30 uur Rijnmond-sterrit. TENNIS: t/m zondag Vlaardingen Broekpolder toernooi VLTC B, C, DenE; vanaf maandag Vlaardingen Willem de Zwijgerlaan toernooi Holy B1/2, C1/2, D1. mijn hemd gezet. Het huis werk was niet goed gedaan. De coördinatie rammelde aan alle kanten. Trouwens het is me nu duidelijk, dat drie man te weinig is om zo iets om vangrijks als een triathlon in goede banen te leiden". KR Nefit-Turbo. De zuinigste HR cv-ketel en tevens de schoonste. Zo kunt u einde lijk een milieu-maatregel nemen die u geld oplevert. Stap eens bij ons binnen, n e FIT We vertellen u er graag meer over! llWliliillill Bonopar,e Silvester I N T E R I E U R Kenners en liefhebbers van het betere eiken sfeermeubel bezoe ken Burchthuys. Een vertrouwd adres met een eigen kijk op wonen. In het ruime assortiment zijn de kleuren van uw smaak vertegenwoordigd of het nu om antique patiné, blank- of honing eiken gaat, Burchthuys heeft het. Schitterend om te zien, maar ook funktioneel en komfortabel in het dagelijks gebruik. Kwaliteit en smaakvol. Om van jarenlang woongenot zeker te zijn. Wanneer u slechts genoegen neemt met het betere wonen; als u huiselijke gezelligheid op niveau wilt, dan nodigen wij u uit onze kollekties te Vloerbedekking is de basis van ons interieur. Zij neemt door het grootste gekleurde opper vlak vaak een voorname plaats in. Dat vereist een ver antwoorde keuze. Naast sfeer heeft elke vloerbedekking zijn specifieke eigenschappen, die het woongenot in meer of min dere mate aanzienlijk kunnen veraangenamen. Als u tevens op zoek gaat naar nieuwe gordijnen of vitrage dan vindt u bij Burchthuys een exclusieve kollektie die bewondering oogst. Alle topmerken in huisl Onze deskundige adviseurs willen u graag helpen met de juiste keuze. bekijken. U loopt in een gezellige sfeer te winkelen en wordt op uw wenken vriendelijk en vakkundig geadviseerd.. Voorop staat bij Alexander Slaapkom fort de persoonlijke benadering, 's Morgens goed uitgerust opstaan is belangrijk om de dag weer helemaal aan te kunnen. De eisen kunnen per persoon verschillen, afhankelijk van het lichaamsgewicht, de lengte, rug-, schouder- en nekklachten. De persoon lijke voorkeur voor een steviger of soe peler, warmer of juist koeler matras zijn bij de keuze erg belangrijk. De mooie slaapkamers en boxsprings in de showroom van Alexander Slaapkom fort zijn leverbaar in vele maten en uit voeringen. (Rw. A20, afslag Schiedam). Tel. 010-4738393. afslag Schiedam. Einde afrit rechtsaf Direct bij verkeerslichten op de hoek. Voor achter Burchthuys

De Havenloods | 1991 | | pagina 12