10 Jaar Burchthuys Interieur sucCK danMi speciaUstische Prachtige kollektie Gezond zitten kollekties in het betere wonen RBH911 II N r E F I E U R De jarige trakteert op duurzame kado's... Eigen bezorging en 10 jaar service Tapijt en gordijnen september 1991 iftfi Het pand van Burchthuys Interieur in Rotterdam. Het is hard gegaan met de aktiviteiten van Burchthuys Interieur. Begin 1981 startten de gebroeders <Seip de thans bekende speciaalzaak in eiken meubelen. Door meer dan normale inzet werd in een tij'd van bezuinigen een prestatie geleverd van omvang. "Het is", zo zegt Jan Seip, één der direkteuren, "alsof het bedrijf nu qua inrichting en kollektie de sfeer uitademt, die mij bij de start voor ogen stond". Dat dit droombeeld geen bedrog was, is nu zichtbaar in de showrooms van Burchthuys Rotterdam en Schiedam. Burchthuys Interieur vestiging BURCHTHUYS vindt u in Rotterdam in de wijk Alexan- derpolder voor winkelcen trum "Het Lage Land". Deze grote showroom is 4 jaar geleden voor BURCHT HUYS nieuw gebouwd en zij is tevens de hoofdvestiging met het centraal magazijn en de administratie. In Schiedam waar het bedrijf z'n wortels heeft, is op het bekende kruispunt van de 's-Gravelandseweg de show room van het FILIAAL SCHIEDAM te vinden. Deze showroom is in verband met het 10-JARIG bestaan onlangs geheel verbouwd en opnieuw opgezet met de nieuwste kollekties. Beide showrooms zijn uw bezoek zeker waard. U kunt kennis nemen van de geheel vernieuwde stijl en inzicht krijgen hoe BURCHTHUYS haar nieuwe gezicht op wonen presenteert. Er is voor beide filialen voldoende gratis parkeerruimte aanwe zig. Tijdens de feestelijke jubileummaanden oktober en november is BURCHTHUYS uiterst gul! Iedere koper ont vangt namelijk waardevolle kado's afhankelijk van het bestede bedrag (v.a. ƒ500,-). Keuze uit vele fraai verzil verde tafelaccesoires als fruitschalen, vazen, kande laars, broodmanden etc. Maar ook kostbare, sfeervol opge maakte zijde bloemstukken. Allen uniek qua kleur en kompositie. Indien u geen kado wenst wordt de helft in mindering van het aankoop bedrag gebracht. Al bijna 10 jaar zwaait Hans de Vos de scepter over deze belangrijke afdeling, waar het gaat over afspra ken maken met klanten. Het gaat hier dan om afspra ken als levering van meube len, de geschiktste tijd voor het stofferen of de komst van de meubelmaker. "Zonder het uitgebreide com puter-systeem kan ik de hui dige hoeveelheid orders niet meer verwerken", zegt de heer de Vos. Belangrijk vindt hij vooral hoe de bezorging door "onze eigen mensen" op de vracht wagens wordt gedaan. Het moeten nette mensen zijn die klantgericht bezig willen zijn en daardoor goed werk leve ren. "Daarom zullen wij de doen. Op deze manier bezorging niet uitbesteden kunnen wij altijd en overal maar dit altijd zelf blijven zelf zicht op houden..." Gezondheidsfauteuil "Victor Combi" Gezond zitten heeft de bij zondere aandacht van Burchthuys. In samenwerking met een Duitse fabrikant die de mo gelijkheid heeft per klant te produceren, kan een fau teuil of bank nauwkeurig op het postuur van de kliënt worden afgestemd c.q. ver vaardigd. Het belang van gezond zitten wordt door iedereen erkend, maar in het bijzonder door mensen met rug- of been klachten. De fauteuils en de bankstellen uit de Lux-Medi- co Kollektie, worden daarom zowel modern als klassiek uitgevoerd, in hogere of juist lagere zit, met lendesteun voor mensen met een "holle rug". Kortom een scala van mogelijkheden in aanpassin gen en uitvoeringen. Gestreefd is naar een totaal-concept waarin de klant in samenwerking met een adviseur, meubelen, tapijt, gordijnen, verlichting enz. nauw op elkaar afstemt, zodat een uiterst evenwichtig en stijlvol interieur het eindresultaat is. Hoofdzakelijk bestaat de kol lektie uit eiken sfeer- en stijl meubelen, zoals de nieuwste Roskam Royal en Elegance serie. Alles zeer stijlvol en tijdloos fraai, met merkna men als Muileman en Van der Drift, Revalux enz. Stuk voor stuk fabrikanten van "het betere wonen", die voor een hechte samenwerking met BURCHTHUYS INTERIEUR kozen. Deze komfortabele 21/2-zits bank is een toonaangevend voorbeeld uit de schitterende kollektie zitmeubelen. Royale eetkamer met grote ovale tafel met 6 stoelen. Uitgevoerd in antique patiné. Een enkel voorbeeld uit de ruime kollektie gezellig ogende en sterke eetkamermeubelen. Direkteur Rob Seip: "om de ze meubelen te verkopen, moet de adviseur niet de zgn. "snelle verkoper" zijn, maar de adviseur in de juiste zin van het woord. De klant moet op z'n gemak de diverse stijlen in meubelen kunnen bekijken waarna op verzoek van de klant assisten tie verleend wordt bij de juis te keuze". In meubelen, vervaardigd uit eikehout, zijn tegenwoordig vele stijlen en kleuren moge lijk zoals strak modern eiken met een geheel eigen sfeer, sierlijke stijlmeubelen in an tique patiné, blank en ho ning, midden kleur, groen, wit enz. Een stijlkast uit de honderden oogstrelende wandmeubelen. Deze sierlijke kast heeft veel bergruimte en is uitgevoerd in antique patiné. ROTTERDAM Bcrlagestraat hoek Henk Speksnijderstraat 4 (volg de borden ALEX AND ERPO IJDERLage Land) Telefoon 010-4564822. Vrijdag koopavond. SCHIEDAM: 's-Gravelandseweg 600-604 (Rw. A20, aftlag Schiedam) Jij Telefoon 0104738393. Donderdag koopavond. Maandagmiddag v.a. 13.00 uur geopend. Aan vakkundig stoffeerwerk en gaat "iets" vooraf. Het woord is aan KOOS WOLS, al meer dan 20 jaar werkzaam op zijn vakgebied. "De adviseur in de show room moet weten waar hij mee bezig is, maar ook over de juiste middelen beschikken. Hiervoor hebben wij de kennis en de produk- ten van de betere merken in huis, zoals: Parade, Bona parte, Bergoss, Silvester, Kobefab enz. De adviseur werkt de principe-order uit, waarna door ons wordt ge meten, dit voorkomt risico voor de klant en stelt ons in de gelegenheid ons vakwerk ten volle te doen uitkomen. Doordat BURCHTHUYS meubelen kombineert met tapijt en gordijnen, ontstaan vaak de mooiste kreaties. Wij vinden de kombinatie van mooi wonen en een vakkun dige stoffering een sterk argu ment", aldus de heer Wols.

De Havenloods | 1991 | | pagina 15