Oase van rust tussen stedelijk rumoer. ANDERE De Vaart. Beroemde architecten bouwen daar de toekomst. HHHH Langs de oever van de Vlaar- dingse Vaart en op de rand van natuurgebied Midden-Delfland ontwikkelt zich een woonwijk van internationale allure en toonaangevende bouwkunst. Het project staat onder regie van architect en stedebouwkundige Ashok Bhalotra, die licht en uitzicht, rust en weldadig veel ruimte binnens- en buitenshuis als uitgangspunt koos. Voor de verschillende huizen, alle vanzelfsprekend in de vrije sector, tekenden 6 vooraanstaande Nederland se architecten. Zo ontstond een plan, dat uitmunt door identiteit en oorspronkelijkheid. Een exclusieve enclave temidden van een Hollands landschap op nauwelijks 10 minuten van Rotterdam-Centrum en met alle facili teiten nabij. Van' een jachthaven tot een ultramodern winkelcentrum en van een golfbaan tot een bloeiend cultureel leven in het rustieke centrum van Vlaardingen. Wie zo woont mag zich be voorrecht noemen. "De Dijk". Halfvrijstaande villa's. Royale woningen met een bijzonder concept: boven wonen met een ongestoord uitzicht over de Vlaardingse Vaart en het weidse land schap. Signalement: hal tuinkamer annex keuken garage woonkamer (47 m2) met vide en balkon 4 slaapkamers 3 toi letten complete badkamer. Koopsommen vanaf f 415.000,- v.o.n. inclusief afgekochte erfpacht. "De Boog". Royale videwoningen. Zeer brede (7,5 mtr) woningen met een vide en een lichtkoepel boven de eethoek. Signalement: hal woonkamer (43 m2) met schuifpui naar zonnig terras 4 slaapkamers balkon wasruimte badkamer met ligbad en aparte douche. Koopsommen vanaf f 305.000,- v.o.n. inclusief afgekochte erfpacht. "De Gevel". Dakterraswoningen. Drielaagse woningen met een markante gevel en een vide over twee woonlagen. Signalement: hal woonkeuken met vide en schuifpui bijkeuken woonkamer met schuifpui naar tuin op ZW 3 slaapkamers badkamer overloop/hobbyruimte studio met dakterras wasruimte. Extra slaapkamers en extra badkamer mogelijk. Koopsommen vanaf f 245.000,- v.o.n. inclusief afge kochte erfpacht. "De Vitrage". Uitzonderlijke duo-villa's. Luxe woningen met een inhoud van bijna 700' m3 op kavels van 400 m2. Signalement: vestibule hal met vide werkkamer 4 slaapkamers op de begane grond 2 badkamers wasruimte garage op de verdieping een living van 76 m2 met panoramisch uitzicht dakterras keuken met alle apparatuur. Koopsommen vanaf f 525.000,- v.o.n. inclusief afgekochte erfpacht. "Het Gordijn". Geschakelde dakpatio-woningen. Tweelaagse woningen met een opmerkelijke architectuur door de gesegmenteerde voorgevel en dakpatio met pergola. Signalement: hal pandbrede living van 48 tot 56 m2 complete keuken met apparatuur en ontbijtterras garage 4 slaapkamers hobby ruimte overloop met lichtstraat in dak badkamer met ligbad, douche en 2 wastafels. Koopsommen vanaf f 369.000,- v.o.n. inclusief afgekochte erfpacht. "Het Paviljoen". Buiten-appartementen. Luxe 3-kamer appartementen in zeer ruim bemeten stadsvilla's. Elk gebouw telt 6 etages en bevat niettemin slechts 15 appartementen en 2 penthouses. Een garantie voor vrijheid. Ook naar buiten toe, want alle appartementen bieden een weids uitzicht over de Vlaardingse Vaart en de natuurrijke omgeving. Prijs-indicatie: vanaf f 295.000,- v.o.n. inclusief afgekochte erf pacht. De verkoop start eind 1991. Belangstellenden kunnen zich nu al vrijblijvend laten inschrijven. Eurowoningen Infocentrum. Voor informatie over het plan, de woningen en de aantrekkelijke financieringsmogelijkheden met scherpe rentes bent u welkom in ons infocentrum, waar brochures, monstermaterialen en maquette aanwezig zijn. U vindt ons aan de Albert Schweitzersingel nabij het woonplan. Openingstijden: op werkdagen van 13.00 - 17.00 uur en op zaterdagen van 11.00 -15.00 uurInfo-telefoon 010-4740170. EUROWOMiMCEM Royale videwoningen. Reeds 30 verkocht. Royale videwoningen. Reeds 30 verkocht. Geschakelde dakpatio-woningen. Nieuw. GOLFTERREIN BROEKPOLDER BOS VLAARDINGSE VAART INFOCENTRUM

De Havenloods | 1991 | | pagina 12