iffc A Reinier de Graaf Gasthuis Basro bV n.v. vereenigde glasfabrieken SCHABERGER OPERATOR sous chef-kok ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER MEDEw1rK(ST)ER INTERNE DIENST i elektrotechniek SCHOONMA(A)K(ST)ER ALS LTS-ER KUN JE IN SCHIEDAM AAN DE SLAG ALS Beveiligingsbeambten Winkelsurveillanten Brandwachten 1e en 2e klasse FRANKELAND \Sint Liduinastichting Schiedam/ Bekijk een ziekenhuis eens van de andere kant: dinsdag 19 november informatiemiddag met rondleiding over de opleiding tot A-verpleegkundige T ekenaar-konstrukteur- proj'ektleider EVENEMENTEN EN STRAAT FEESTEN STAAN IN DEZE KRANT ajResr Wij hebben een zelfstandige part-time baan voor u DE HAVENLOODS - DONDERDAG 31 OKTOBER 1991 44-369 In verband met de uitbreiding van onze aktiviteiten, zoeken wij op zeer korte termijn een: Opleiding: MEAO of gelijkwaardige opleiding bekend met tekstverwerking werktijden in overleg Sollicitaties te berichten aan: Weg en Land 21 - Postbus 118 2660 AB Bergschenhoek Tel: 010-4137488 na 1 november: 01892-20244 De PAMEIJER STICHTING te Rotterdam zoekt voor haar dagcentrum aan de Heemraadsingel te Rotterdam een en thousiaste Voor 10 uur per week (verdeeld over 3 dagen). Het salaris bedraagt f576.08 bruto per maand. Voor telefonische informatie kunt u kontakt opnemen met de heer W. Schol ten (tel. 010 - 476.33.18) uitsluitend schr. soil, kunt u zenden aan de afd. perso neelszaken t.a.v. mevrouw Teuling, Baan 50, 3011 CC te Rotterdam. N.V. Vereenigde Glasfabrieken ts een aan de beurs genoteerd concern met vijf vestigingsplaatsen. Schiedam Hoofdkantoor en verpakkingsglasfabriek. Leerdam Verpakkingsgiasfabriek. Tevens fabriek voor tafelglas en ambachtelijke werk plaats voor produktie van kristal (Royal Leerdam). Maastricht Verpakkingsglasfabriek. Etten-Leur Fabriek voor kunststofverpak kingen (Veglaplast). Amsterdam Handelsonderneming voor o.a. verpakkings sluitingen. (Dijkstra Vereenigde). Het concern heeft een om zet van ruim 495 miljoen gulden en 2.000 mede werkers. Er wordt volconti- nuineen 5- ploegendienst I geproduceerd. De arbeids voorwaarden zijn geregeld VA Op de afdeling Afwerking Produkt verzorg je het in- en verpakken van flessen en/of potten al of niet met behulp van inpak- apparatuur. Bovendien werk je de pallets af. Verantwoordelijk werk, waarin je voort durend de kwaliteit van onze produkten in de gaten houdt. Zijn er kleine stagnaties, dan los je die op. Bij storingen overleg je met de wachtchef. Je zorgt verder voor een schone werkplek en onderhoudt kontakt met cold-end operators en kollega's. Wij werken in 5-ploegendienst. Wat breng je mee? Je basis is een LTS-diploma. Belangrijk is dat je goed gemotiveerd bent en van aanpakken weet. De militaire dienst heb je al achter de rug. Belangstelling Vul dan de bon in en je ontvangt van ons zo snel mogelijk een sollicitatieformulier. Stuur de bon in een envelop zonder post zegel naar N.V. Vereenigde Glasfabrieken, t.a.v. de afdeling personeelszaken, t.a.v. de heer H. G. A. Langendoen, antwoord nummer 3, 3100 VB Schiedam. ^ON Ik ben geïnteresseerd in een baan als Schaberger operator in Schiedam. Daarom ontvang ik graag een sollicitatieformulier. Naam: Leeftijd: Opleiding: Adres: Postkode: Plaats: eigen CAO, welke een 36-urige werkweek kent. Gom Security Service BV is een landelijk werkende beveiligings organisatie die actief is op het gebied van portiers- en bewakings diensten, winkelsurveillance, receptiediensten, alarm- en signaleringsafhandeling alsmede brandwachtdiensten. Woonplaats Interesse voor de functie van BRANDWACHT WINKELSURVEILLANT BEVEILIGINGSBEAMBTE Opsturen naar Gom Security Service b.v., Antwoordnummer 69, 3100 WB Schiedam Wegens een voortdurende groei in de organisatie hebben wij in de regio Rijnmond en de Zuid-Hollandse Eilanden plaats voor De beveiligingsbeambte verricht portiers- en surveillancediensten bij onze opdracht gevers en dient als vraagbaak voor bezoekers en bewoners van de objecten welke hij bewaakt. De winkelsurveillant verleent diensten aan het winkelend publiek. Tevens zullen zij worden belast met het houden van toezicht op het winkelend publiek. Als opleidings-eis voor deze functies geldt dat u in het bezit dient te zijn van het basisdiploma beveiliging of dit diploma op korte termijn wenst te behalen. De brandwacht houdt toezicht op naleving van de veiligheidsvoorschriften om brandgevaarlijke situaties te voorkomen. De werkzaamheden worden over het alge meen aan boord van schepen en in de petro chemische industrie uitgevoerd. Voor deze functie dient u minimaal in het bezit te zijn van het diploma brandwacht tweede klasse. Voor bovengenoemde functies, welke zowel in full-time als part-time dienstverband kunnen worden uitgevoerd, geldt een leeftijd vanaf 20 jaar. Het bezit van het rijbewijs alsmede eigen vervoer is een pré. Heeft u representatief voorkomen, be schikt u over goede contactuele eigenschappen, een goede beheersing van de Nederlandse taal en een onbesproken gedrag, dan bent u de persoon die wij zoeken. Gom Security Service BV biedt u een interessante baan met goede toekomst mogelijkheden en prima secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een collectieve autoverzekering, een sociaal fonds, gratis bedrijfskleding met een stomerijver goeding, goedkope reisaanbiedingen en opname in het branche-pensioenfonds. Indien u interesse heeft voor een van bovengenoemde functies dan kunt u op alle werkdagen, telefonisch contact opnemen met ons hoofdkantoor. U kunt vragen naar Catharina van Westenbrugge, tel. 010-4466144. Schrijven mag natuurlijk ook. Adresseer dit aan: Gom Security Service BV, t.a.v. afd. Personeelszaken, Postbus 144, 3100 AC Schiedam. U kunt ook de bon invullen. Frankeland is een woon-, zorg- en dienstencentrum met voorzieningen voor ouderen, van wie er 236 in het centrum wonen. Aan Frankeland grenst een complex van 153 aanleunwoningen. Er werken circa 160 personeels leden en 100 vrijwilligers. Binnenkort ontstaat bij ons de vacature (m/v) Het betreft een full-time functie, waarbij rekening moet worden gehouden met één weekenddienst per twee weken. Functie-eisen diploma 2e instellingskok; diploma dieetkok; diploma leidinggevend instellingskok (of vergelijkbaar niveau); leidinggevende ervaring; enthousiaste houding om in samenwerkingsverband de keukenorganisatie inhoud te geven. Werkzaamheden bereiden van (dieet)maaltijden; kwaliteitscontrole op de dagelijkse componentenkeuze en controle ontvangst goederen; begeleiden van het keukenteam met name assistent-koks en leerlingen. De salariëring geschiedt conform de CAO-Bejaardentehuizen; salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f. 3.195,-. Voor informatie kunt u terecht bij de heer R.A.S. van den Berg, hoofd voedingsdienst, telefoon (010) 4 26 49 25. Een sollicitatiebrief- met vermelding van opleiding en relevante ervaring - kunt u richten aan het secretariaat, Sint Liduinastraat 10, 3117 CS Schiedam. De beslissing om te kiezen voor de gezondheidszorg kunnen we niet voor je nemen, maar we kunnen je wel vertellen wat je bij ons mag verwachten. Daarom nodigen wij je graag uit om je ogen de kost te geven en ons alle vragen te stellen, die maar bij je kunnen opkomen: op dinsdag 19 november ben je van 13.00 tot 17.00 uur van harte welkom in de Kapelle-zaal van ons ziekenhuis in het Hippolytus-gebouw, Reinier de Graafweg 11 in Delft. Werken met gevoel Het Reinier de Graaf Gasthuis is een algemeen ziekenhuis in Delft met een sterk regionale functie. In de zorg voor jaarlijks 280.000 polikliniek bezoeken en 18.000 opnames (761 bedden) oefenen we bijna alle specialismen uit. Gevóel voor het vak en de mensen vormt onze drijfveer. We werken professioneel en patiëntgericht. Daarmee bedoelen we zorg op maat, die door de individuele patiënt wordt gewaardeerd met een dikke voldoende. Open communicatie en aandacht voor het individu creëren de sfeer, waar organisatie gezondheidszorg en maatschappelijke gezondheids zorg. Gedurende de opleiding loop je stages op verschillende afdelingen, waarbij je wordt begeleid door de praktijkbege leiding en de verpleegkundigen. Salaris en huisvesting Tijdens de eerste zeven maanden ontvang je een zakgeld van f 495,- netto.per maand. Daarna ontvang je een salaris volgens de CAO. Voor onze leerling verpleegkundigen die buiten de regio Delft woonachtig zijn, is de mogelijkheid bespreekbaar tot intern wonen. MAVO-4 op D-niveau of gelijkwaardige opleiding, ook ZV-gediplomeerden zijn van harte welkom! Om in aanmerking te komen voor de opleiding moet je minimaal MAVO-4 hebben met 6 vakken op D-niveau. Met een gelijk waardige opleiding ben je natuurlijk ook welkom. De minimum leeftijd bij het begin van de opleiding is 17 jaar. Ben je ouder en heb je bijvoor beeld al ander werk gedaan, dan is dat geen enkel bezwaar. (st)ers zich uitstekend Reinier de Graaf Gasthuis, Kapellezaal, thuis voelen Hippoly tusgebou w, Reinier de Graafweg 11, Delft V erantwoordelij kheid Als verpleegkundige neem je een grote verantwoordelijkheid op je. Je werkt met mensen, die vaak grote verwachtingen hebben van jouw vakkennis. Mensen die aandacht vragen voor hun probleem. Daar moet je vakkundig mee om gaan: je verricht verpleegkundige handelingen, je observeert patiënten en je helpt de artsen bij onderzoek en behandeling. Ervaren verpleeg kundigen begeleiden op hun beurt weer leerlingen. Zorgvuldige opleiding Het gevoel moet je zelf hebben. Voor de nodige vakkennis bieden we een uitgebreide opleiding. Zeer zorgvuldig bereiden we je voor op je verantwoordelijke werk. De opleiding duurt dan ook drie jaar en tien maanden. Het eerste deel van zeven maan den is een periode van theoretische voorbereiding. Kom je die goed door, dan wissel je de theorie af met de praktijk. In drie leerperioden krijg je dan lessen in kinderverpleegkunde, eerste hulp en verbandleer, gezondheidsleer, anatomie, fysiologie, voedingsleer, ziektenleer, verloskunde, chirurgie en vakken als Heb je belangstelling voor de open middag, i en stuur hem vóór vul dan onderstaande bon volledig i 12 november a.s. aan de dienst Personeelszaken, Antwoordnummer 10263, 2600 WB Delft. Uiteraard bestaat ook de mogelijkheid om schriftelijk te solliciteren. Ja, u kunt mij op 19 november a.s. verwachten op de informatiemiddag over het beroep van verpleegkundige. adres postcode/plaats telefoon leeftijdopleiding V A K M E N S E MET GEVOEL Klip B.V. is gespecialiseerd in het vervaardigen e apparaten en pijpleidingen in roestvast staal, koper, aluminium en staal. Voor zowel de chemische en petrochemische industrie als voor de voedingsmiddelen industrie in binnen- en buitenland. Klip B.V. zoekt op korte termijn een: Ervaring in het ontwerpen en tekenen van drukvaten, opslagtanks en warmtewisselaars strekt tot aanbeveling. Tevens wordt gevraagd enige computer-ervaring t.b.v. de omgang met auto-CAD. Voor de functie geldt dat de werkzaamheden zeer gevarieerd zijn, en de mogelijkheid bestaat om d.m.v. studie de kennis te vergroten. Gedacht wordt aan minimaal MTS-werktuigbouw en een leeftijd tot 30 jaar. De geschikte kandidaat kan niet alleen rekenen op een positieve begeleiding en training, maar tevens op een hoge beloning met diverse emolumenten. Schriftelijke reakties te richten aan de direktie van: Uw krant. Een onmisbaar medium. NEDERLAND van instellingen en kommerdële Per dag bereid zo n 90.000 m dan 350, zeer Eurest is dan ook he' bedrijf in Nederland. Wij zijn ee snelgroeiende organisatie waar van het succes gebaseerd is op kwaliteit. Die kwaliteit wordt geleverd door ruim 2.300 Automatenoperator m/v voor 20 uur per week Tot uw taken behoren het tech nisch onderhouden/schoonhou den van de verschillende drank en snackautomaten binnen het bedrijf. Van de automaten houdt u het verbruik en de ontvangsten bij. In voorkomende gevallen verricht u werkzaamheden voor het bedrijfsrestaurant. Het gaat hierbij om een funktie in een fabrieksmatige omgeving, waarbij de automaten zijn opge steld in de fabriekshallen die ver spreid staan over het terrein. Salaris: Uw salaris is geregeld volgens de CAO voor de Contract-Catering branche. Heeft u belangstelling voor deze part-time baan? Neemt u dan even telefonisch contact, op met de mevrouw Y. Snoeks, van Eurest Nederland B.V., telefoon 020-5643700.

De Havenloods | 1991 | | pagina 19