'Komen, we nou echt in de krant?' r:« J 9 Hofman Riklame TEGEN HET MnnrifïïTnn DE HAVENLOODS? Complimenten over 'die mooie kleurenfoto's op de voorpagina van de dinsdagkrant' DE STRIJD Manhattan werkt. Gegarandeerd. DE HAVENLOODS - JUBILEUM - DONDERDAG 31-OKTOBER-1991 DE HAVENLOODS 44-101:40 Ook in Capelle en Krimpen aan den IJssel ging de verslaggeef ster van De Havenloods de straat op, op zoek naar lezers die iets te vertellen hebben over de krant. En iedereen had wel wat te melden. De een houdt van de advertenties, de ander van het sportnieuws, weer een ander is op zoek naar politieke streeknieuwtjes. Lees zelf maar! door LIANNE VAN ECK )'s PETER DE KIEVITH Capellenaar P.J. Lucas zegt dat hij de aanbiedingen in de adver tenties aan zijn vrouw overlaat. Sport, dat is wat hem interes seert. Sportcorrespondent Jan Timmer was zijn bovenbuurman en diens verhalen leest hij met veel plezier. De wekelijkse kleu renfoto's waardeert hij zeer en ook de koppen boven de artike len vindt hij goed. „Die spreken boekdelen", zegt hij. „Je krijgt wel vuile handen van de krant, maar ja dat krijg je van alle gratis kranten. De inhoud van Capelle's Nieuwsblad vergoedt veel, dus lees ik hem met veel plezier", aldus de Capellenaar. „Ik spel hem uit, zowel de adver tenties als de artikelen", zegt mevrouw M. Kolb uit Krimpen aan de Lek. „Noem mij maar een trouwe lezer". Ze vindt dat de krant er goed uitziet en uitno digt tot lezen. Wat meer nieuws over Krimpen aan de Lek zou ze wel leuk vinden. „We hangen altijd een beetje achterop en de krant is toch ook voor die ge meente bedoeld", aldus me vrouw Kolb. Zelf heeft ze nog nooit een advertentie geplaatst. „Maar ik heb dan ook niets te bieden", zegt ze lachend. Mevrouw H. Pol uit Krimpen aan den IJssel pluist alle adver tenties na. Niet alleen de grote, maar ook de kleintjes worden door haar onder de loep geno men. Zelf plaatst ze ook wel eens een duootje en daar krijgt ze goede reacties op. Jammer vindt mevrouw Pol het, dat de prijzen van de advertenties de laatste jaren zo gestegen zijn. Haar echtgenoot leest de artike len en vertelt haar vervolgens de meest belangrijke lokale gebeur tenissen. Wanneer de Krimpenaar op de deurmatten glijdt van de heren A. Broek en V.G. Buren, wor den eerst de sportverslagen grondig gelezen. Hun interesse gaat uit naar alle sporten die in Krimpen aan den IJssel beoe fend worden. De advertenties la ten ze aan hun vrouwen over. De lokale informatie wordt leuk gebracht, vinden zij en ook over de foto's zijn ze dik tevreden. „Er staan van die mooie kleu renfoto's op de voorpagina van de dinsdagkrant. Dat zijn goede blikvangers", aldus de twee Ha venloodslezers. Mevrouw H. Berkhout-Schou ten uit Capelle vindt dat het Ca pelle's Nieuwsblad gevarieerde informatie verschaft. Echt van het begin tot eind de krant lezen doet ze niet, want haar vier jaar oude Christiaan en pasgeboren Robert geven haar daar niet veel kans toe. Ze bladert de krant door en leest de foto-onder schriften. Soms duikt ze ook wel eens in de advertenties. De Ha venloods is voor haar wel zo*itf- langrijk dat ze de klachtenlijn belt als de krant niet bezorgd wordt. Het is haar opgevallen dat de donderdagkrant steeds dikker wordt. „Ik woon op de dijk en daar wordt de krant wel eens niet bezorgd. Het zijnjook wel grote afstanden die die^p- zorgers moeten lopen", zegrze vergoelijkend. J. Ames uit Krimpen aan den IJs sel leest de Krimpeneer van A tot Z. De krant wordt door hem als 'leuk' en 'informatief erva ren. Hij brengt zijn vrouw op de hoogte van de koopjes en vertelt haar welke artikelen hij interes sant vindt. Zelf leest hij graag alles wat met tuinbouw te maken heeft. Dat de Krimpenaar sinds kort een ander uiterlijk heeft ge kregen, is hem niet zo opgeval len. „Ik zal er eens naar kijken", zegt hij tot afscheid. „Het is een gezellige krant, die ik graag lees. Ik begin met de koppen en als ik het interessant vind lees ik het artikel", zegt mevrouw A. Tieman-Knook uit Capelle. Het Capelle's Nieuws blad houdt haar goed op de hoogte van het reilen en zeilen van Capelle. Leuk vindt zij het als ze op de foto's bekenden ont dekt. De advertenties slaat zij niet over. „Op de aanbiedingen ga ik af. Daar zitten soms hele aantrekkelijke tussen", zegt zij tevreden. „Over onze school wordt haast nooit geschreven", zeggen de leerlingen van de Prins Willem van Oranjeschool in Krimpen aan den IJssel. „Wel waar", zegt Monique. „Laatst stond er iets over onze bazaar in de Krimpe naar". Voor de dames is het meest belangrijke nieuws in de Krimpenar de informatie over de discotheek 't Gebouw in Lek- kerkerk. „Dat moeten jullie blij ven plaatsen", zeggen zij gieche lend. Charlotte vertelt dat haar vader af en toe een advertentie plaatst. „Hij verzorgt boekhou dingen en via een advertentie biedt hij zich soms aan". „Ko men we echt in de krant?" vra gen de vierdeklassers achter dochtig. Adviesburo voor Reklame Vormgeving Hofman Reklame bv, Rijkestraat 5, 3131 CV Vlaardingen Postbus 594, 3130 AN Vlaardingen Telefoon 010- 4^0617, Fax 010- 4359322 PERZISCHE TAPIJTEN ESFAHAN Ferzië 298x200 f 6900,- NU 4200; FUNE TABRIZ Ferzië 300xl96 f 6800, NU 3950; GHUM Perzië 252x200 f 6600,- NU 3950, BACHTIARI per*ë 307x207 f3000,- NU 1900; GASCHGHAI p. rzië 258x169 f 2950,- NU 1900, KORDESTAN Ferzië 302x190 f5600,- NU 3400; HEREKE Turkije 288x 190 f 5500,- NU 3300, INDO BIDJAR Indla 236x176 f1990,- NU 1400; INDO BIDJAR India 238x175 f 2950, NU 1800; INDO MODI India 306x200 f 2790,- NU1950; Ook Rein Wolters (redacteur Rotterdams Dagblad) kwam, zag en overwon! Met een gezonde dosis ongeloof bekeek de redactie van het Rotterdams Dagblad de advertenties van Manhattan Weight-Loss Center: "Kilo's verliezen, binnen enkele weken? Dat kan toch gewoon niet?" De krant besloot het afslank-instituut aan de Coolsingel zwaar op de proef te stellen: de 25 kilo overgewicht van Rein Wolters zou zich meten met de in Amerika ontwikkelde TAT-methode vón Manhattan! Reins' lezers konden al iedere donderdag het verloop van de slag volgen. Hier een samenvatting van de gebeurtenissen aan het front, oftewel... DE KORTSTE WEG NAAR MAAT 48 Ongelofelijk maar waar. Na twee behandelingen al vijf ponden lichter! De behandeling ervaar ik niet als eng of vervelend. Ook niet als rillerig koud. Het speciale voedingsprogramma heeft de lichaamshuishou ding aardig op orde gebracht. De gang naar het toilet is weer regelmatig. Dat geldt ook voor de tred naar de tafel. Voorlopig blijft het me verbazen dat de behandeling zo soepel en vrijwel moeiteloos verloopt. Van honger heb ik geen last. "Jeetje, wat ben je afgevallen. Ben je ziek geweest?" Niets van dat al. Ik voel me kerngezond. Mijn humeur kan sinds de laatste weegbeurt niet beter (na een uitstapje naar Frankrijk, "eetland" bij uitstek:) ..het bleek heel goed mogelijk gevolg te geven aan het voedingsadvies. Ik voel me uitstekend, ben fitter dan ooit... Ondanks het fikse verlies is mijn huid strak gebleven. Twaalf kilo ben ik al kwijt en dat heeft me geen moeite gekost. De reacties op mijn afslanken zijn enthousiast en hartverwarmend... Met de afname van gewicht en omvang is de energie toegenomen. Zelfs na het beklimmen van hoge trappen is van nahijgen geen sprake meer. Sinds de start ben ik op de diverse plaatsen 79,5 cm 'gekrompen' ...in 20 behandelingen in 68 dagen. Over succes gesproken! Na zeven dagen is er weer 9 ons af en sta ik op 86,9 kilo. Nog maar 8,9 kilo verwijderd van het streefgewicht. Dus over een week of zeven daagt de finish! Manhattan helpt wekelijks honderden mannen en vrouwen zo goed als moeiteloos (mits zij zich aan onze voedingsadviezen houden) van hun overgewicht af. De succes-formule van ons instituut kent een afgewogen samenspel van drie methodes: Thermal Accelerated Therapy (TAT). Deze laat door middel van verkoelende preparaten het vetweefsel door het lichaam zelf afbreken. Het effect hiervan wordt nog eens extra gestimuleerd door de... ISOTONIC oefentoestellen. Om spier- en huidweefsel sterker en soepeler te maken, zijn er deze comfortabele work-out machines, die ook een relatief geringe inspanning omzetten in een maximaal resultaat. Zorgvuldig ontworpen om exact bepaalde spiergroepen aan te spreken. Ook wie nooit aan beweging doet, kan zo veilig de ponden wegtrainen. Elektrische Spiermassage (EMS). Een prettige behandeling, die een vitaliserende invloed op het spierweefsel heeft. De spieren worden m.b.v. kleine pulsjes geactiveerd en daardoor sterker en elastischer. Dit heeft ook zijn positieve gevolgen voor de aangrenzende huid. Wat u in de andere behandelingen aan vetweefsel verliest wordt zodoende gecompenseerd; met een gezonde spierstructuur en een plezierig strak vel. Manhattan laat ook inzake uw gezondheid niets aan het toeval over. Vanaf de eerste sessie staat u onder dokterstoezicht en alle behandelingen en voorschriften zijn individueel aangepast. Alle facetten van uw behandeling worden zorgvuldig gerapporteerd. Kortom; snel, veilig en plezierig van dat overgewicht afkomen. Of het nu gaat om enkele, of tientallen pondjes; het kan gewoon wèl! Wij zijn daar zo zeker van, dat wij u uw geld teruggeven als een redelijk streefgewicht niet gehaald wordt! 3 "Gefeliciteerd Rein. Onze instituut-arts meldt...: "Rein Wolters is inmiddels niet alleen 15,3 kilo lichter, ook zijn polsslag is van 84 terug op 78. Zijn bloeddruk is algenomen tot 75/120. die was 95/125. Gewoon prima voor een man van 45! Tevens heb ik geconstateerd dat de hart slag en de bloedcirculatie sterk verbeterd zijn. Daardoor behoren nare kwaaltjes als zweet voeten en vetbultjes tot het verleden. Othfa, oor dames heren (010) 4126565 Coolsingel 47, Rotterdam - openingstijden: maandag t/m vrijdag, van 9.00 - 20.00 uur!

De Havenloods | 1991 | | pagina 51