m\mmm A— £=- GE2ELU6-\ DOEN! Uitgaan Programma's - Winkelen Musea Attrakties - Wetenswaardigheden Openbaar Vervoer - Akties Wedstrijd en lezers-kortingen. Waterstad, daar beleef je wat 'rZütlNFT POPPET/ES! DINSDAG 26 NOVEMBER 199148-153 WARM ONTHAAL IN ROTTERDAM WATERSTAD Dat 'natte' deel van de Rotterdamse binnenstad strekt zich uit van Euromast tot Tropicana en heeft de historische 'Waterstad' als middelpunt. Meer dan 80 bedrijven en instellingen die in dat gebied zijn gevestigd, hebben zich verenigd in een 'gastvrije club': de Vereniging Waterstad Rotterdam. In samenwerking met de huis-aan-huisbladen de Havenloods en Het Zuiden heeft de Vereniging Waterstad Rotterdam een december-aktie georganiseerd. Vooral voor Rotterdammers en regiobewoners. Geen be schouwingen en toekomst-perspectieven, geen spannende verhalen over wolkenkrabbers. Gewoon leuke, aardige en bijzondere zaken om eens binnen te stappen, morgen al. Welkom in Waterstad. Bewaarpagina's Gooi de Waterstad-pagina's na deze gelezen te hebben niet direkt weg. De informatie die u aantreft is interessant voor de hele maand december en daarna. Datzelfde geldt voor de lezerskortingen die u in de vorm van aktiebonnen worden aangeboden. En in een verloren uurtje kunt u het wedstrijdformulier invullen met kans op één van de vele grote en kleine prijzen. Concept, lay-out, illustraties Martvizier, Berkel en Rodenrijs. De inhoud van deze Waterstad special valt buiten verantwoordelijkheid van De Havenloods/Het Zuiden. ROTTERDAM ff f Daar beleef je wat! Na jarenlang als sympathieke werkstad bekend te hebben gestaan, is Rotterdam in de afgelopen jaren ook om andere redenen prettig 'in the picture' gekomen. We bedoelen nu even niet de architectuur, de bouw van de spoortunnel, de nieuwe bruggen of de ambitieuze plannen rond de Kop van Zuid. Nee, in de laatste jaren begint Nederland te ontdekken, datje in Rotterdam ook heel aangenaam wordt beziggehouden op tijden waarop je even niet aan werken wil denken. In het streven naar meer nationale en internationale bekendheid als uitgaans- en evenementenstad lijkt het er wel eens op alsof de pakweg miljoen Rotterdammers en regio-bewoners worden vergeten. Misschien wel te vanzelfsprekend gaan we ervan uit, dat al die mensen wel weten dat er veel valt te beleven in die werkstad aan de Maas. Een veelheid van zaken waar u aangenaam wordt beziggehouden is gevestigd aan, of in de buurt van het water, dat Rotterdam heeft gemaakt tot een onmisbaar economisch bolwerk voor Nederland.

De Havenloods | 1991 | | pagina 5