Wij zijn geen gladde jongens langs de weg' OTIS BEüEnEimrgniiffii verlaters herken ie zo! SMEIHk <5? 010-4367249 oj weten wat gebeurt Opleiding tot restaurantgastheer <m/v) en restaurantkok (m/v) Arbeidsbureau Reparatiemonteurs Servicemonteur ILIFTEN-ROLTHAPPEN -SERVICE MEDEWERKER DESKTOP PUBLISHING m/v PROVIMI B.V DONDERDAG 27 FEBRUARI 1992 9-367 I Vonk's Behang vraagt full-time VERKOPER/STER. Voor info: tel. 010-4863055. horeca personeel gevraagd door Lianne van Eek 'De verscheidenheid van werk en mensen, de verant woording, de uitdaging en de vrijheid maakt mijn functie zo aantrekkelijk', zegt Ties Veldman. Viereneenhalf jaar geleden kwam hij als verko per buitendienst bij het hoofdkantoor van Veenman Kantoormachines b.v. in Ca- pelle in dienst. Opgeklom men tot districtmanager post en mailingsystemen geeft hij nu leiding aan vijf verkopers buitendienst. Liever spreekt hij van 'advi seurs', want binnen zijn bedrijf behoort volgens hem de tijd van 'voordeur poetsen' tot het verle den. 'Wij zijn geen gladde jongens langs de weg. We moeten wel degelijk beslagen ten ijs komen', zegt hij, doelend op de steeds hogere eisen die aan deze dames en heren worden gesteld. Een specifieke vooropleiding is niet vereist. Toch zijn het bij Veenman meestal mensen met Veenman een intensieve training van een maand. Deze interne opleiding wordt door twee fullti me trainers verzorgd en omvat zowel verkooptechnieken als een gedegen scholing van het product. 'Iedere 'adviseur' bij ons is gespecialiseerd in één van onze producten. Zo hebben wij vakmensen op het gebied van faxen, copiers, printers, appara tuur voor postverwerkingen en voor post organisatie systemen', legt Veldman uit. Hoe zwaarder de vooropleiding is en hoe meer werkervaring de binnenkomer bij Veenman heeft, hoe actiever deze kan worden ingezet. Een jonge schoolverlater zonder enige wer kervaring begint als junior ver koper, loopt de eerste tijd mee op verschillende afdelingen en volgt tussentijds commerciële trainingen. 'Er komt heel wat meer kijken als je moet advise ren over een geavanceerd post- systeem van anderhalve ton dan over een fax van drieduizend gulden. Je moet dan echt wel een diploma meao of heao op een vakspecialist zijn die de aanvragen door naar die colle ga's op de afdeling buitendienst, die gespecialiseerd zijn op de kantoorapparatuur naar wiens belangstelling de klant uitgaat. Alvorens informatiemateriaal toe te zenden, neemt deze vak man contact op met de klant. 'In dat eerste telefonische contact stellen wij een aantal goed ge richte vragen. Wat wil hij, wat verwacht hij en welk bedrag wil hij uitgeven? Je probeert een relatie op te bouwen en een ver trouwensband te scheppen. Je stuurt zo'n gesprek naar een per soonlijke afspraak toe', vertelt Veldman. Eenmaal 'binnen' legt de verko- dienst. Het beroep verkoper buiten dienst kan volgens hem alleen met de juiste mentaliteit naar behoren worden uitgeoefend. Als Verkoper beheer je niet al leen een rayon, je draagt ook de verantwoording voor de omzet. Met alle vrijheid die dit beroep met zich meebrengt, moet je sterk in de schoenen staan om dat verantwoordelijkheidsge voel te kunnen opbrengen. 'Je hebt aan de ene kant die vrijheid en dat fijne autootje en aan de andere kant die omzetverant- woording die best wel wat stress met zich meebrengt. Heb je da gen achter elkaar dat je geen Restaurant pizzeria LA MAM MA op de Hesseplaats 26 zoekt voor de bediening ambulant personeel m/v met ervaring, voor inl. tel. 010-4200081 Snackbar "De Paddestoel' vraagt jiart-time MEDEWERK STER Vh. weekend 16-21 uur. Liefst met erv. 010-4804367. Omur Restaurant vraagt SERVEERSTER met erv. Nw. Binnenwea 152; 010-4361152. oppas gevraagd Wij zoeken een lieve OPPAS- 'moeder' (voorkeur: erv. kind.) voor ons zoontje mnd. voor ma-di-do van 8.30 -± 18.00 uurin R'dam-Kralingen. Br. o.nr. 2933 bur, v.d. bl. per zijn oor weer te luisteren en order binnenhaalt, of valt een beantwoordt hij op deskindige bestelling die je al in de zak zag wijze de vragen van de klant. Hij zitten neuatief nit Han mrw wijze de vragen van de klant. Hij voegt informatie toe door te wij- zitten negatief uit, dan moet je toch dat doorzettingsvermogen Een lieve vrouw voor licht huis houdelijk werk, OPPAS voot onze 2 dochters van 2 en 4 jr voor 4 dagen p.w., omg. Capel- Gevr. OPPAS voor 2 kind., 2Vz jr en 2 mnd, Poortugaal, niet rokend, bvk eigen vervoer, wi- selende tijden, 01890-12960. zen op mogelijkheden ten aan- en het karakter hebj,en om zien van de te aanschaffen appa- geruimd en positief de volgende zak die de functie verkoper bui tendienst bekleden. 'Tussen onze verkopers zitten ook men sen die bijvoorbeeld Nederlands hebben gestudeerd. Dit vak moet gewoon in je zitten. Je hebt een bepaalde uitstraling hebben en, heel belangrijk, je moet kunnen luisteren' aldus Veldman. Alvorens de werkzaamheden starten volgt iedere nieuwe ■werknemer buitendienst bij itkamers van het Nederlandse bedrijfsleven kent. En dan spreek ik nog niet eens over de mogelijkheid van huur of lease, want ook daarin kunnen wij als deskundige rekenaars van advies dienen', vervolgt de districtma nager. Potentiële klanten die telefo nisch om brochuremateriaal ver zoeken, komen terecht op de afdeling verkoop binnendienst. De medewerkers sluizen deze Jlge klant tegemoet te treden. Heb je een order, vooral als je hem moeizaam hebt binnengehaald, dan krijg je een fantastische kick', zegt Veldman, chend. OPPAS gez. in Beverwaard, voor 2 meisjes v. 7 en 5 jr., maand, dind., donderd. en vrijd. ratuur. Hij staat achter zijn pro duct en op geheel eigen wijze laat hij dat de klant voelen ook. 'Zet je onze vijftig verkopers op een rij dan zie je vijftig verschil lende mannen en vrouwen. De één komt bedeesd over, terwijl de andere een vrolijke snuiter is. Stuk voor stuk weten ze op eigen wijze, met hun eigen charme, het product goed te profileren. Die verscheidenheid van verko- ;rs is tekenend voor de cultuur Start in de week van maandag 9 maart a.s. weer met: *10 lessen Cafébedrijf Bel voor meer informatie: Slichting LEZEN, Keizersgracht 391, 1016 EJ Amsterdam binnen Veenman. Wij zijn dan verkopers. Wij zijn specia listen die net de klant met des kundig advies naar de zin willen maken', omschrijft de district manager de verkopers buiten- winkelpersoneel gevraagd Verkoopervaring? En zin in 'n Bijverdienste? Dan bent U welkom bij Mijnders Voor diverse vestigingen van Mijnders Meubelen zoeken wij op korte termijn verkooppersoneel op afroep. Wij denken hierbij aan bijv. wat dames en heren met veel vrije uren die nog graag wat willen aanpakken en daarmee een leuk bedrag willen bijverdienen. Wat wij vragen is enige verkoopervaring en een vriendelijke, service-gerichte instelling. U kunt voor deze funktie telefonisch kontakt opnemen met onze receptioniste, telefoon 010-4508144. Of schrijf even een kort briefje naar: Mijnders Meubelen, Postbus 230, 2160 AE LISSE. van Os Lederwaren vraagt: voor het filiaal Gr. Hilledijk een Enthousiaste verkoopster 18 jaar. TEL. INFORMATIE onder nr. 4 330 100 van 10.00 - 16.00 u Vragen naar INGRID. Gevraagd MEISJE voor groente en fruit. Leeftijd 17-18 jaar. Tel. dag. 010-4143561na 18.00 uur 010-4664725. Gevr. voor Edah Katendrechtse Lagendijk, KASSIERE. Tel.: 010-4815970. Groentezaak Ger v. Gelder vraagt een leuke full-time VERKOPER m/v 18 jr. Woensdagmiddag en zaterdag vrij. Soil. pers. aanmelden, Slotplein 26, Capelle a/d IJssel. Voor inl. tel. 010-4505005. voor NA I UUHVUbUIIMUSWIN- KEL. Winkelervaring, waren kennis en nauwkeurigheid zijn voorwaarden, waarbij een por tie humor onontbeerijk is. Te vens vragen wij een actieve er varen medewerkster. Soil. Zonnemaire, K. Doormanstraat 453, tel.: 010-2140639. Voor onze winkel in lektuur- speelgoed en huish. art. te R'dam-Lombardijen vragen wij een vlotte verkoopster 17 jr. full- vrijd. 4327560. Gevr. voor lierwinkels BEDRIJFSLEIDER of aankomende bedrijfsleider. Liefst met vak bekend. Brieven onder nummer 2917 buro blad. Gevr. nette VERKOPER/STER, min. leeftijd 18 jr. liefst met enige ervaring, ook op part time basis. Kippenboer, Groene Hilledijk 147 tel. 010-4852103. Service Super A.D. v.d. Kreeke vraagt MEISJE/JONGEN van ma. t/m vrij. voor Supermarkt in Centrum R'dam. Lft. 16-19 jaar. Tel.: 010-4047655. Edah Stadhoudersplein vraagt MEDEWERKER m/v voor de vleeswarenafd. 24 uur p/w. Inl. bij bedrijfsleiding 010-4664662. Zevenkamp e.o; 010-4203092. Vaste BETROUWBARE oppas nodig Breng uw kind naar een gastouder van de VHS ('83) tel. 010-4378544. Gevr. OPPAS voor onze 3 jon gens 3 vroege ocht. 1 middag tel. 01820-25402. 010-4561220 of 4779940. Goede OPPAS gevr. in Kralin gen op dinsd.en dond.dag Brie- ven onder nr. 2903 b.v. dit blad. Heb je oppas nodig Of wil je graag oppassen! Bel bemidde- ling voor oppas. 010-4708748 kappers schoonheids specialisten PI. afslank tevens versteviging behandeling van couperose, elke do. complete gez. beh. met GRATIS manicure ook gespec. id donkere huid, Schoonheids- salon Mavis, tel. 010-4859838. Gevr. met spoed KAPPER/ STER min. 3 dag. p.week te Berkel en Rodenrijs. Studio "Bejo" tel. 01891-13220. Gevraagd KAPSTER die zelf standig werkt voor minimaal 3 dagen per week. Goed salaris, centrum R'dam. 010-4774634. is ook plezier met baangarantie Het Arbeidsbureau organiseert in samen werking met het Onderwijscentrum Horeca en regionale horecabedrijven praktijk opleidingen met baangarantie. De opleidingen duren vijf maanden en gaan begin maart van start. Wanneer u een opleiding met goed gevolg heeft volbracht bent u niet alleen in het bezit van het landelijk erkende SVH-diploma maar ook verzekerd van een baan voor tenminste 20 uur per week. Toelatingseisen - Redelijke kennis van de Nederlandse taal - Als werkzoekende staan ingeschreven bij het Arbeidsbureau - Leeftijd van 23 tot 40 jaar. Informatie Voor meer informatie kunt Hans Leduc bellen, Arbeidsbureau Rotterdam-Centrum, telefoon (010) 4039151. Otis is de grootste leverancier ter wereld van liften, roltrappen en rolpaden. Het hoofdkantoor in Nederland is gevestigd in Amsterdam, met vestigingen in Rotterdam, Waalre, Groningen en Amsterdam. De ca. 700 medewerkers in Nederland werken hard en gemotiveerd om onze vooraanstaande positie waar te maken. Kwaliteit vormt de hoeksteen van ons beleid: zowel in technisch en commercieel opzicht, als op het gebied van service. Het vestigingskantoor Rotterdam is een decentraal kantoor met eigen winst verantwoordelijkheid, dat de provincie Zuid-Holland beslaat. Voor deze vestiging zoeken wij twee Veelal samen met een collega verricht u grotere reparaties aan de liftinstallaties van onze klanten in de 'driehoek' Rotterdam/Den Haag/Leiden. Meestal heeft u de beschikking over een reparatiebus met diverse gereedschappen. Tevens treden wij graag in contact met kandidaten voor de functie van Uw werkzaamheden zullen bestaan uit het preventieve onderhoud en het ver helpen van storingen aan de diverse installaties bij onze opdrachtgevers in de regio Den Haag en omgeving. Heeft u een MTS-E opleiding of heeft u na de LTS de opleiding voor monteur sterkstroominstallaties gevolgd? Vindt u een service verlenend beroep in een heel gezond bedrijf voor u de juiste plaats? Werkt u graag zelfstandig en bent u in het bezit van een rijbewijs? Bent u woonachtig in de regio of bent u bereid hiernaar toe te verhuizen? Dan ziet onze vestiging Rotterdam u graag komen. Uw toekomst bij Otis Door de aard van onze werkzaamheden kennen wij in de techniek goede door groeimogelijkheden. Naast de doorgroeimogelijkheden in het eigen vak zijn er op termijn en natuurlijk na gebleken geschiktheid mogelijkheden in de commercie en in leidinggevende functies. Voor meer informatie over deze functies kunt u contact opnemen met de h C. van Rij of mevrouw I.A.C. Hoogstad, telefoon 010-4621099. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Otis BY, afdeling P zaken, Postbus 4059, 1009 AB Amsterdam. PROVIMI B.V. is een toonaan gevende producent van mengvoeder concentraten, kalvermelken en speciaalvoeders voor jonge biggen, honden, nertsen en vissen. Naast onze produkten leveren wij ook technische know-how, zowel voor de binnenlandse markt als voor onze exportgebieden. PROVIMI-voeders worden in meer dan 20 landen wereldwijd geproduceerd. Wij zoeken op korte termijn een De werkzaamheden omvatten o.a.. - het ontwerpen van labels voor ons gehele assortiment - het bepalen van de lay-out van reclame materiaal voor de drukkerij - het uitwerken van onderzoeksverslagen - het ontwerpen van diverse formulieren - actualiseren van prijscouranten - het uitwerken van technische informatie voor onze klanten - bestellen en bijhouden van de voorraden drukwerk. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met. - een middelbare opleiding - ervaring met het Ventura-softwarepakket - goede kennis van de Engelse en Duitse taal - goede kontaktuele eigenschappen. Geboden wordt. - een prettige werksfeer binnen een enthousiast team - goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan. Ben je tussen 16 en 20 jaar en heb je (binnen kort) je MAVO-C of LTS-B/C met een voldoende voor wiskunde? En heb je een beetje een techno-knobbel? Meld je dan aan bij de Fokker Bedrijfsschool, voor de opleiding tot vliegtuig bouwer of industrieschilder. Voor een diploma dat een goede toekomst garandeert. Da's mooi, toch? Ook mooi is praktijk meedraaien bij verschillende afde lingen binnen Fokker Drechtsteden. Daar krijg je te maken met alle soorten van metaal bewerking of spuittechnieken. Aan het eind van de opleiding ben je gediplomeerd vakman of -vrouw en heb je een goede kans op 'n baan bij Fokker! Interesse? Laten we wèl wezen, het gaat je vast niet speciaal om dat jack. Je wilt toch gewoon een goeie toekomst? Vul dan de bon in en stuur hem op. Of bel voor meer informatie met Gerda Aafjes van de afde ling Personeelszaken, tel. (078) 41 93 23. BON JA! Ik wil naar de Fokker Bedrijfsschool als leerling-vliegtuigbouwer/industrieschilder*. Stuurt u mij sollicitatieformulier? dat als je wordt aangenomen je eigenaar wordt van een flitsend Fokker-pilotenjack. Bouw jij straks vliegtuigen bij Fokker? Een Fokker-vliegtuig bestaat uit honderden grote en kleinere onderdelen. Hier bij Fokker Drechtsteden maken we voornamelijk metalen delen, zoals vleugels en cockpits. Delen die door middel van laklagen beschermd worden. Jij leert dus op de opleidingen in Drechtsteden alles van metaalbewerken of industrieel spui ten. Zodat je na twee jaar in een team zelf standig vliegtuigdelen van hoge kwaliteit kunt maken. De opleiding duurt twee jaar. Je krijgt zowel praktijk- als theorieles, maar je gaat ook in de 'Doorhalen wat niet van toepassing is. Stuur deze bon in een Fokker Aircraft B.V. Bedrijf Drechtsteden, Antwoord nummer 2728,3350 VB Papendrecht. Postzegel? Hoeft niet. H2I2J42

De Havenloods | 1992 | | pagina 20