JJ IÜJÜ KEIEN Hl VEDIOR' GEVRAAGD VLOERENLEGGERS en HULPVLOERENLEGGERS Computer Opleidingen Reuma. De stille pijn. NACHTDIENST - VERZORGENDEN (M/V) Weergave technicus (m/v> adriaan-stichting pedagogisch medewerkenden ergotherapeut m/v telefoniste/receptioniste m/v verpleegkundige m/v DE HAVENLOODS - DONDERDAG 30 APRIL 1992 Vedior Uitzendbureaux heeft direct werk voor de volgende keien van uitzendkrachten: Op zaterdag 2 mei a.s. organiseert Vedior Uitzendbureaux een regionale banendag op haar filialen in de regio Rotter dam. Bent u op zoek naar werk of zoekt u op dit moment an der werk, dan bent u van harte welkom op een van onze filialen. Vlaardingen, Westhavenplaats 1010 - 4602322 of Rotterdam Centrum, Meent 80-84,010 - 4139111 of Rotterdam Zuid, Beijerlandselaan 11a, 010 - 4862288. Voor diverse bedrijven in Rotterdam en omgeving zijn wij op zoek naar beginnend en ervaren automonteurs, die na een gedegen inwerkperiode zelfstandig aan de slag willen. Het betreft alle voorkomende werkzaamheden, zoals onderhoud en reparatie. Informatie: Jeroen Jansen, 010 - 4333895. Wij zoeken met spoed mensen die keukens gaan verkopen. Men moet beschikken over contactuele eigenschappen en goed in teamverband kunnen werken. Het is een functie voor een langere periode. Informatie: Nicole van Duyn, 010-4139111. Thuishulpjes, werk je graag met mensen en vind je licht huis houdelijk werk geen probleem, bel dan voor meer informatie Caroline van Tulder, 010 - 4117160. Met spoed zoeken wij een enthousiaste magazijnmedewer ker tussen de 18 en 20 jaar, die in het bezit van een rijbewijs is. Wil je graag full-time werken, kom dan direct langs of bel Ageeth Jeysman, 010 - 4333022. Wij zoeken nauwkeurige naaisters voor het stikken van gor dijnen. Ervaring met industriële naaimachines is een vereis te. Het werktempo ligt hoog, dus ervaring is noodzakelijk. Interesse? Bel voor meer informatie: Christel Matla, 010 - 4602322. Alle functies m/v. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de onderstaande filialen. UITZENDBUREAUX® Meent80-84, Rotterdam,010-4139111 Beyerlandselaan 11a, Rotterdam, 010 - 4862288 Beyerlandselaan 102a, Rotterdam, 010 - 4325544 Westhavenplaats 1Vlaardingen, 010 - 4602322 Windows V3.0/3.1 3x donderdag 20:40-22:10 v.a. 7 mei149,- WordPerfect Inleiding V5.0/5.1 8x woensdag 19:00-20:30 v.a. 13 mei....298,- 4x maandag 19:00-22:00 v.a. 18 mei298,- 2x maandag 10:00-16:00 v.a. 25 mei398,- dBASE IV v1.0/1.1 8x woensdag 20:40-22:10 v.a. 13 mei....398,- Praktijk Diploma Informatica Staatserkende informatica opleiding met exa: mens in oktober '92. Ook voor U een glansrij ke carriere in de automatisering. Bel nu !M Dag- of avondcursus start 12 mei v.a598,- Groepscursussen WP, dBASE, Lotus of Dos bij 8 pers.207,-p/p Overige 27 opleidingen en data op aanvraag Jï Bij gelijktijdige aanmel- •=- ding van twee personen 10% korting. Bel voor Nieuwstraat 24 gratis cursusboekje en Schiedam ons rooster. Maatwerk 010 - 427 09 56 en privé-les mogelijk. creatieve PROGRAMMEUR Bureau Interactieve Training is een groeiend bedrijf dat computerprogramma's ontwikkelt, waarmee medewer kers van grote opdrachtgevers worden opgeleid. Deze (PC-)programma's bevatten in veel gevallen beeld en geluid. In teams met jonge, enthousiaste mensen wor den toepassingen bedacht en ontwikkeld die technolo gisch hun tijd ver vooruit zijn. Het bedrijf is gehuisvest in een modern ingericht kantoor in het Brainpark. De functie: De functie is afwisselend en creatief. Van de program meur wordt verwacht dat in samenwerking met anderen en met behulp van de modernste software-tools pro grammatuur ontwikkeld wordt. Goede primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden. E'k4inimaal 1 jaar programmeerervaring op de PC, liefst in C of C++; - In staat om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken; - Goede beheersing van de Nederlandse taal; - Ervaring met grafische user-interfaces strekt tot aanbe veling. Sollicitaties: Indien je voldoet aan de eisen en op zoek bent naar een nieuwe uitdaging, stuur dan binnen twee weken een solli citatiebrief met CV aan: Bureau interactieve Training bv, K.P. van der Mandelelaan 68, 3062, MB Rotterdam. Aarzel niet om eerst om David-Jan van Meeuwen (010-4531255) te bellen voor nader inlichtingen. zelden? jammer eigenlijk Stichting LEZEN, Keizersgracht 391, 1016 EJ Amsterdam REUMABESTRIJDING MÓÉT DOORGAAN HET GROEN COLLEGE Vestiging: Middelbare Tuinbouwschool Boskoop organiseert bij voldoende deelname in het cursusjaar 1992-'93 de volgende cursussen: Beheer Beheer Stedelijk Groen Ontwerpen/Beplantingsleer Kleinschalig Groen Ontwerpen/Beplantingsleer Grootschalig Groen Bedrijfskunde Dendrologie Rugscholing en preventie Ecologisch Groenbeheer Verkoopbevordering (groenvoorzieners) Boomverzorging Informatica I Informatica II Basiscursus containerteelt Vermeerderingsmethode Gewasbescherming Verkoopbevordering (boomtelers) Bedrijfsvoeren en Leidinggeven in de boomteelt Tuinliefhebbers I en II Volkstuinliefhebbers Amateurscursus Ontwerpen/Beplantingsleer Contractonderhoud Plantennamen. Folders met aanmeldingsformulieren van deze cursussen zijn verkrijgbaar bij: MIDD. TUINBOUWSCHOOL Azalealaan 115 40A 2771 ZV Boskoop JdSW; Tel. 01727 - 14601 RECTIFICATIE landbouw, natuurbeheer en visserij ijijiijiiiiiiM vraagt voor de Landinrichtingsdienst in de provincie Zuid-Holland een medewerk(st)er districtsbureau van uitvoering (DBU) De Landinrichtingsdienst is onderdeel van het Ministerie. De voornaamste taak van de dienst is de inrichting van het landelijk gebied. Dit gebeurt door middel van verbetering van wegen en water beheersing, door verfraaiing van het landschap, door het nemen van maat regelen voor de natuur en door het maken van voorzieningen voor de open luchtrecreatie. De uitvoering van deze taken vindt plaats in projecten. Op dit moment zijn er ongeveer 200 projecten in Nederland in voorbereiding en uitvoering. Bij de Landinrichtingsdienst werken ongeveer 650 mensen, verspreid over de Centrale Directie en de Provinciale Inspecties. Taak: - voeren van het secretariaat van land inrichtingscommissies, inclusief het notuleren van vergaderingen; - verrichten van werkzaamheden van administratief ondersteunende aard (50% tekstverwerking); - voeren van grond- en schade- administratie t.b.v. landinrichtings projecten; - vervangen van de chef DBU bij diens ervaring met tekstverwerkings- apparatuur. Standplaats: Maasland. Salaris: max. I 3.175,- bruto per maand, met uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer PA. Lagarde, chef DBU Maasland en/ol de heer AA Verhagen, voorzitter Midden nummer 01899-22011. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 52.08.00.54.00.04, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, richten aan het Hooid Personeels zaken, Postbus 20021,3502 LA Utrecht. uit naar een vrouw. Nieuwburg Nieuwburg Care Communications BV is een sterk groeiende zelfstandige werkmaatschappij binnen de Nieuwburggroep. Als importeur/handelsmaatschappij is een gedegen ervaring opgebouwd in het ontwerpen, adviseren en bedrijfsklaar leveren van alarm communicatiesystemen voor ouderen en hulpbe- Care Communications bv hoevenden. Ter versterking van onze verkoopafdeling zoeken wij een energieke: VERKOOPMEDEWERKER BINNENDIENST (m/v) met middelbare schoolopleiding, gevoel voor techniek en commer ciële zaken, accurate instelling en het vermogen vlot te kunnen telefo neren. Zijn werk is onmisbaar voor het goed functioneren van ons verkoop apparaat, wat vrij dynamisch is. Ervaring in een soortgelijke functie is gewenst, maar niet strikt nood zakelijk. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn goed. Met vakantie-afspraken houden wij rekening. Brieven te richten aan de verkoopleiding van: Nieuwburg Care Communications B.V. Postbus 193, 2920 AD Krimpen a/d IJssef Nieuwburg Care Communications trendsetter in bejaardenalarmeringssystemen Nieuwburggroep Poxy Grindvloer Nederland BV Specialisten in grind-, troffel- en gietvloeren, vraagt: Poxy Grindvloer Nederland BV Glasgowstraat 18/20 3047 AE Rotterdam N/W Tel. 010-4627077 Onze vloerenleggers werken meestal volkomen zelfstandig; kennis en ervaring met kunststofvloeren is daarom een vereiste. Schriftelijke reakties aan Poxy Grindvloer Nederland BV Glasgowstraat 18/20,3047 AE Rotterdam N/W Telef. reakties (tussen 9 en 12 uur) tel. 010 -4627077 vragen naar mevr. Petra Boshuizen. DELFTSE KATHOLIEKE STICHTING VOOR BEJAARDENHUISVESTING (D.K.S.B.). Aart van der Leeuwlaan 904, 2624 LW Delft Aan de D.K.S.B zijn gelieerd de Delftse Katholieke Stichting voor Verzorging van Bejaarden, de Stichting Sorghesteijn, de Stichting ,'t Klaeuwshofje" en de Stichting Welzijn Ouderen. Onder deze stichtingen ressorteren o.a. de verzorgingscentra Stefanna en Monica met een capaciteit van 130, respektievelijk 40 verzorgingsplaatsen. Voorts wordt het beheer gevoerd over 700 woningen voor ouderen in 14 wooncomplexen op diverse lokaties in Delft. In beide verzorgingscentra bestaan plaatsingsmogelijkheden voor De betreffende medewerkers zullen om de week werkzaam zijn op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van 22.30 tot 7.30 Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma bejaarden- of ziekenverzorgende, of een ruime ervaring hebben in een verzor gingshuis. Honorering en arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O.- bejaardentehuizen. Nadere inlichtingen over deze funkties worden u graag verstrekt door Bea Langkemper (verzorgingscentrum Monica tel. Olb- 123173) en Marthy Zoetemelk (verzorgingscentrum Stefanna tel. 015-560900). Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de algemeen directeur van de D.K.S.B., de heer Theo M.J. Ancion, Aart van der Leeuwlaan 904, 2624 LW Delft. ERASMUS UNIVERSITEIT ROTTERDAM Vacature: Bij het Audiovisueel Centrum. Het Audiovisueel Centrum van de Erasmus Universiteit Rotterdam vervaardigt films en televisieprogramma's, diapresentaties, (foto-) grafische illustraties, tentoonstellingen en vele andere toepassingen op het gebied van de audio visuele media t.b.v. het onderwijs, onderzoek, patiëntenzorg en de in- en externe communicatie. Binnen de afdeling Beeld Geluid is vacant de functie van Vacaturenummer: 87523004/H - verzorgt AV-ondersteuning in de collegezalen - begeleidt anderen bij AV-ondersteuning in de collegezalen - onderhoudt en repareert AV-apparatuur. Gevraagd: - MTS-niveau - goede contactuele eigenschappen - zelfstandig en accuraat kunnen werken - stress-bestendig - ervaring strekt tot aanbeveling - bereidheid om buiten kantooruren te werken. Salariëring: volgens rijksregeling, afhankelijk van opleiding en ervaring, tot een maximum van 2.923,- bruto per maand. Inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewon nen bij de heer J.G.M.M. van Gastel, hoofd Beeld Geluid, telefoon 010-4087259. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer, te richten aan het Hoofd AVC van de Erasmus Universiteit Rotterdam, Postbus 1738,3000 DR Rotterdam. REVALIDATIE CENTRUM VOOR KINDEREN De Adriaan-Stichting is een revalidatie-centrum voor primair motorisch gehandicapte kinderen, met zowel een klinische als een poliklinische funktie. Het centrum is verbonden met de naastgelegen Gemeentelijke Mytylschool "De Brug" Momenteel wordt er gewerkt aan de realisering van het totaal nieuwe revalidatiecentrum Rijndam voor volwassenen. De Adriaan-Stichting en Rijndam willen in de nabije toekomst samengaan in één organisatorisch verband. In 1995 zullen op twee locaties circa 450 personeelsleden werkzaam zijn. Binnen de Psycho-Sociale sektor bestaat de afdeling Peuterdagbehandeling. Hier worden lichamelijk en meervoudig gehandicapte kinderen in de leeftijd van 0-4 jaar begeleid en geobserveerd. Wij zoeken per 1 juli 1992 twee m/v één tijdelijk wegens zwangerschapsverlof (vak.nr. 2.050.HV) De werktijden zijn dinsdag en donderdag van 08.00 -16.00 uur. en één op afroep inzetbaar bij ziekte en vakantie (vak.nr. 2.051 .HV) Voor deze funkties denken wij aan kandidaten die in het bezit zijn van het diploma Z-verpleging, HBO-V of HBO-J. Voor de afdeling Ergotherapie, waar 11 ergotherapeuten werkzaam zijn, zoeken wij een (vak.nr. 3.048-HV) die bij ziekte of andere afwezigheid van vaste medewerkenden op basis van een inval-bij- oproepkontrakt in ons centrum werkzaam wil zijn. De ergotherapeuten werken voor zowel de Kliniek, Peuterdagbehandeling en Polikliniek als de Mytylschool. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een bewijs van bevoegdheid van Ergotherapie. Degenen die pas afgestudeerd zijn, evenals degenen die al enige tijd niet meer als ergotherapeut werkzaam geweest zijn, worden uitgenodigd te solliciteren. Binnen de sektor Ondersteunende Diensten bestaat de afdeling Receptie/Telefoon. Voor deze afdeling zoeken wij een op afroep inzetbaar bij afwezigheid van de vaste medewerkenden (vak.nr. 5.053-HV) De werkzaamheden bestaan o.a. uit: het bedienen van een moderne telefooncentrale (Corex, 16 lijnen) het verzorgen van receptiewerkzaamheden voor de Adriaan-Stichting/ Mytylschool het verrichten van lichte administratieve werkzaamheden. Voor deze funktie vragen wij kandidaten die enige jaren ervaring hebben met voornoemde werkzaamheden en juist in de schoolvakanties inzetbaar zijn. Voor de Kliniek met 29 bedden waar kinderen van 0 tot 20 jaar worden opgenomen zoeken wij een op afroep inzetbaar (vak.nr. 4.052-HV) Deze kandidaat dient in het bezit te zijn van het diploma A-verpleegkunde. Inlichtingen: Voor telefonische inlichtingen kunt u terecht op tel.nr. 010 - 2 111 777 voor de funktie van: pedagogisch medewerkende, mw. I. Gielings, hoofd Peuterdagbehandeling, toestel 218, ergotherapeut, mw. M. Smits, waarnemend hoofd afdeling Ergotherapie, toestel 306. telefoniste/receptioniste, dhr. P. Buitendijk, hoofd Ondersteunende Diensten, toestel 732. verpleegkundige, mw. W. Lakerveld, hoofd Kliniek, toestel 312. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan de Adriaan-Stichting, t.a.v. afdeling Personeelszaken, Ringdijk 84, 3054 KV Rotterdam, onder vermelding van het bij de funktie genoemde vakaturenummer.

De Havenloods | 1992 | | pagina 11