soij§| Medewerker m/v K B.V. De Zuider Ster Soph'a Opgeruimde medewerkers m/v gezocht. DONDERDAG 30 APRIL 1992 18-36.7 academisch ziekenhuis rotterdam Het Academisch Ziekenhuis Rotterdam bestaat uit twee ziekenhuizen: Dijkzigt, met circa 960 bedden en 3500 medewerkers, en het Sophia Kinderziekenhuis, met circa 230 bedden en 1000 medewerkers. Voorlopig voor de periode van één jaar, die na dat jaar opgeleid wil worden tot Apothekers-assistent. De werkzaamheden bestaan uit het trans porteren van geneesmiddelen naar de af delingen in het ziekenhuis, het assisteren in de produktie van geneesmiddelen en het verrichten van magazijnwerkzaamheden. In het werk komt tillen en sjouwen voor. Functie-eisen: Minimaal MAVO-D met tenminste de vakken wiskunde en/of scheikunde; goede contac tuele vaardigheden. Minimum leeftijd 20 jaar. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f. 2.747,- bruto per maand, volgens schaal 3. Arbeidsvoorwaar den volgens Rechtspositiereglement Academische Ziekenhuizen (RRAZ). Vacaturenummer: D/2-0103.212/22 Inlichtingen over de functie kunnen worden verkregen bij mevrouw M.T. Oudenaarden, hoofdassistente van de Apotheek, telefoon 010-4633291Overige informatie kan worden verkregen bij de heer R.J. Claassens, perso neelsconsulent, telefoon 010-4633355 (door- kiesnummers). Schriftelijke sollicitaties binnen 2 weken na verschijnen van dit blad te richten aan het Hoofd Personeelszaken, Academisch Ziekenhuis Rotterdam, Dr. Molewaterplein 40, 3015 GD Rotterdam, met vermelding van het vacaturenummer. Giessenweg 1 3044 AK Rotterdam Tel. (010) 4373322 TECHNICOM organiseert VaPro-opleidingen A, B en C. De lessen worden zo gegeven dat u geen vrij behoeft te nemen. U kunt in uw „eigen tijd" de opleiding volgen. Een korte, intensieve gerichte theorie-opleiding voor het VaPro-diploma. De totale opleiding voor VaPro A of B duurt 40 lessen van 5,5 uur, één les per week. De VaPro C-opleiding duurt 2 jaar. De lessen worden gegeven door ervaren docenten voor kleine groepjes van max. 12-15 cursisten. Zowel 's morgens als 's avonds wordt er lesgegeven. Afhankelijk van uw ploegdienstrooster kunt u zelf kiezen wanneer u naar school gaat. De lessen worden gegeven bij het centrum vakopleiding in Schiedam. Cursus: Startdatum: Examendatum: VaPro A 1 september 1992 28/29 juni 1993 VaPro B 3 september 1992 28/29 juni 1993 VaPro C 1 september 1992 juni 1994 Ik ben geïnteresseerd in de VaPro opleidingen en meer informatie te ontvangen over de opleiding O VaPro A (40 lessen) O VaPro B (40 lessen) O VaPro C (2 jaar, circa 80 lessen) (S.v.p. aankruisen wat gewenst wordt) Naam: Voorletters: Straat: Postcode: Woonplaats: Werkgever: Zonder postzegel Technicom Antwoordnr. 40557 3040 WB Rotterdam TECHNICOM leidt al vele jaren voor diverse bedrijven in het Rijnmond-gebied procesoperators op en heeft dus veel ervaring met het volwassenen voorde procesindustrie. Arbeidszaken/personeelswerk en sociale dienstverlening (twee diploma's in drie jaar) Doelgroep: Volwassenen tussen 18 en 27 jaar die werkloos zijn willen herintreden in het arbeidsproces zich willen omscholen en die in beginsel recht hebben op studiefinanciering Toelating: Minimaal MAVO-diploma overgangsbewijs HAVO 3/4 LBO-diploma met twee vakken op C-niveau waaronder Nederlands. Informatie: Dinsdags 10.00 -11.00 uur, donderdags 14.00 -16.00 uur Inlichtingen: Th. J. W. Hensen, locatie Benthemstraat 6, 3032 AA Rotterdam, telefoon 010-465 01 22. Ben je een vroege vogel en wil je elke morgen wat bijverdienen? Meubelen en tapijten in Capelle a/d IJssel part-time INTERIEURVERZORGSTERS Bent u geïnteresseerd? t.a.v. Dhr. Kop of schrijf naar Hoofdweg 18, 2908 LC Capelle a/d IJssel DAGBEHANDELING RIJNMOND-NOORD Het R.M.P.I. en het AZR/SOPHIA Kinderziekenhuis bieden vanuit een samenwerkingsverband deeltijdbehandeling in het verzorgingsgebied van Rijnmond-Noord. De beide ziekenhuizen realiseren deze dagbehandeling met het RIAGG RNW. Dagbehandeling Rijnmond-Noord verleent kinder- en jeugdpsychiatrische dagbehandeling aan kinderen en jeugdigen van 0-18 jaar. Binnen deze dagbehandeling kunnen 18-24 kinderen/jeugdigen geplaatst worden, verdeeld over 3 leeftijdsgroepen (0-8 jaar, 6-12 jaar en 11-18 jaar). De dagbehandeling is gevestigd aan de Mathenesser- laan 208. Het team medewerkers bestaat uit een kinder- en jeugd- psychiater, tevens hoofd dagbehandeling, een psycho loog, orthopedagoog, een maatschappelijk werkende, groepleid(st)ers en therapeuten. De R.M.P.I.-school verzorgt bij deze dagbehandeling het (speciaal) onderwijs Izk (langdurig zieke kinderen), hiervoor zijn groepsleerkrachten, klasse-assistenten en een schoolhuiswerkbegeleid(st)er werkzaam, op locatie. Inlichtingen over deze functies op werkdagen van 9.00-17.00 uur bij het hoofd dagbehandeling mevrouw drs. H. van Loon, tel. 010 - 463 6511. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk (binnen 14 dagen) te richten aan: directeur van het R.M.P.I. Mathenesserlaan 248 3021 HP Rotterdam RMPI Psychiatrisch-psychotherapeutisch centrum voor kind, jeugd en gezin Wij zoeken m.i.v. augustus: Academisch Ziekenhuis Rotterdam/ Sophia Kinderziekenhuis 3 GROEPSLEERKRACHTEN 2 leerkrachten voor de leeftijdsgroep 0-8 jarigen voor 20 uur per week. Werkdagen: 3 dagen per week. 1 leerkracht voor de leeftijdsgroep van 6-12 jarigen voor 25 uur per week. Werkdagen: 5 ochtenden per week. Met name herintredende vrouwen worden verzocht te solliciteren. Taken - aanbieden en uitvoeren van zowel een school- als een handelingsprogramma aan de kinderen, zowel individueel als in groepsverband. - participeren in cliënt-besprekingen. Functie-eisen - PABO Akte Speciaal Onderwijs. - diploma kleuterleidster A/B applicatie. - ervaring in het speciaal onderwijs. - kennis en ervaring t.a.v. taalontwikkelingsachterstand, leerproblematiek en psychiatrische problematiek. Salariëring en rechtspositie volgens de richtlijnen van het Ministerie van O. W. 2 KLASSE-ASSISTENTEN voor de 0-8 jarigen - 1 klasse-assistent voor ±20 uur per week. - 1 klasse-assistent voor ±26 uur per week. Werkdagen: 3 dagen per week. Taken - uitvoering van werkzaamheden o.l.v. de groepsleerkracht, zoals het bieden van ondersteuning binnen de groep, het uitvoeren van delen van het school- en handelingsprogramma, dat individueel gericht is. Functie-eisen - een opleiding op MBO-niveau. - een diploma PABO of kleuterleidster applicatie strekt tot aanbeveling. - ervaring in het werken met peuters/kleuters en kinderen tot 8 jaar en zo mogelijk kennis en ervaring binnen de kinder- en jeugdpsychiatrie. - leeftijd minimaal 23 jaar. Salariëring en rechtspositie volgens de richtlijnen van het Ministerie van O. W. Klasse-assistenten worden ingedeeld in salarisschaal 3, min. f. 2.180,- max. f. 3.008,- full-time. verkleint de afstand Stichting LEZEN, Keizersgracht 3911016 EJ Amsterdam av.;..; Sk::: THYSSEN DE REUS. LIFTEN - ROLTRAPPEN - TRANSPORTSYSTEMEN Thyssen De Reus BV staat voor advies, ontwerp, konstruktie, installatie, onderhoud en reparatie van o.a. liften, roltrappen, toneelinstallaties en interne transportsystemen en is bovendien één van de grootste producenten van trapliften in Europa. Verdeeld over drie vestigingen zijn bij Thyssen De Reus BV ca. 500 medewerkers in dienst. In verband met de toenemende werkzaamheden zoeken wij ter versterking van ons team een tekenaar/konstrukteur e (m/v) die zal worden belast met het ontwerpen van besturingen voor nieuwe en bestaande liftinstallaties. Voor deze werkzaamheden wordt in toenemende mate gebruik gemaakt van CAD- systemen. Voor deze funktie vragen wij een opleiding op HTS- niveau en bij voorkeur enige ervaring in het ontwerpen van gecompliceerde besturingssystemen. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met het hoofd van de afdeling, de heer A. Hoevenaar. Uw (schriftelijke) sollicitatie kunt u richten aan de heer M. van der Laan, Hoofd Personeelszaken van THYSSEN DE REUS BV IJsseldijk 361Postbus 4 2920 AA Krimpen aan den IJssel telefoon 01807-1 22 66 Wie R.O.T.E.B. zegt, denkt vaak alleen aan afvalverzameling. Globaal gezien is dat juist, maar we doen nog veel meer. Op de keper beschouwd zijn we eigenlijk voort durend in touw om ons leefmilieu te beschermen. Schoon te maken en schoon te houden. De naam 'R.O.T.E.B.' zegt wat dat betreft genoeg. Ga maar na: 'R' staat voor Reiniging, en dat betekent veel meer dan de 360.000 ton afval die we jaarlijks ophalen, bij elkaar vegen en milieuverantwoord verwer ken. Want containers, rioolreiniging en oliebestrijding in het Rotterdamse horen daar bijvoor beeld ook bij. Dan de 'O' van Ontsmettingsdient. Daarbij moet u onder andere denken aan ongediertebestrijding, ontsmet ting van huizen, maar ook aan het verantwoord inzamelen van klein chemisch afval. De drie laatste letters tenslotte, die staan voor Transport Bedrijfs- werkplaatsen. De R.O.T.E.B. ver zorgt ook het transport voor de gemeente Rotterdam, beheert 1250 bedrijfswagens, neemt rijtests af en beschikt over eigen motorwerkplaat- sen en een carrosserie-afdeling. Zo ziet u: We zijn met ruim 1100 medewerkers een heel wat veelzijdi- ger bedrijf dan velen op het eerste gezicht denken. En met alle werkzaamheden altijd in de weer voor een schoon milieu. Voor de afdeling Ontsmettings- dienst, ten behoeve van de onder afdeling Klein Chemisch Afval zijn wij op zoek naar enige: Chemocar-Chauffeurs/ Depotmedewerkers m/v Vacaturenummer 92/152 Functie-inhoud. De taak van de Cheihocar-CËauffêur/Depotmede- werker bestaat uit verschillende onderdelen. 2o Jae^ient u de Chemocar en neemt u klein chemisch afval in ontvangst dat aangeboden wordt op vaste pun ten in de stad. Daarnaast verricht u depotwerkzaamheden zoals het in ontvangst nemen, sorteren, opslaan en verzendklaar maken van klein chemisch afval en ziekenhuisafval. Verdere verantwoordelijkheden in uw nieuwe baan bestaan uit werk zaamheden in het magazijn van voor- lichtings- en verpakkingsmaterialen, het schoonhouden van de Chemocar, opslagruimte, magazijn en terrein. Tenslotte behoren ook eenvoudige administratieve werkzaamheden tot uw functie. Indien noodzakelijk kunt u ingezet worden bij de overige taken van de Ontsmettingsdienst. Functie-eisen. Als Chemocar- Chauffeur/Depotmedewerker functio neert u op LBO/MAVO-niveau. Natuurlijk strekt enige chemische kennis tot aanbeveling. Verder bent u bereid tot het werken in twee-ploe gendienst en cursussen te volgen, o.a. Klein Chemisch Afval, Kleine blusmiddelen, Persluchtmaskerdra- ger en Vervoer gevaarlijke stoffen. Tenslotte heeft u rijbewijs BCE en bij voorkeur een heftruckbrevet. Salaris. Uw salaris bedraagt maxi maal f 2.747,- bruto per maand afhankelijk van leeftijd en ervaring Definitieve vaststelling van het func tieniveau zal te zijner tijd plaatsvin den. Naast het salaris behoort verde re uitloop tot de mogelijkheden. Uw reactie. Meer informatie krijgt u van de KCA manager, de heer J. van Emmerik, tel. 010-4468597 of van de wervingsconsulent, de heer M.H.G. Baaijens, tel. 010-4468657. Sollicitaties kunt u -binnen 10 dagen- richten aan de directeur van de R.O.T.E.B., Postbus 10902, 3004 BC Rotterdam, onder vermelding van het vacaturenummer 92/152. De Gemeente Rotterdam kent een voorkeursbeleid met betrekking tot prioriteitsgroepen. Een veelzijdig bedrijf met alle aandacht voor het milieu!

De Havenloods | 1992 | | pagina 8