Vervoerbedrijven houden de economie draaiende KEIEN SPANNEND. AFWISSELEND. EN GOED VERDIENEN. VEDIORft BJeR McDonald's Rotterdam zoekt aankomende Managers. tandarts-assistentfe) i ASB vacatures Werkt snel. GEVRAAGD Zo'n baan in de beveiliging laat je niet lopen! dienst De nummer 1 in beveiligen. B ANENBO rsrl Dappere Dodo! IüDIJ DE HAVENLOODS - DONDERDAG 13 AUGUSTUS 1992 door LIANNE VAN ECK Hoe essentieel vervoerbedrij ven voor de economie zijn, ondervonden de Parijzenaars begin deze zomer. Door de blokkades op de Franse we gen was er binnen de kortste keren gebrek aan zaken die onder normale omstandighe den gedachteloos door de consument worden gekocht. Levensmiddelen bedierven, fabrieken zaten met smart op onderdelen te wachten en de tanks van benzinestations raakten leeg. De ruggegraat van een bedrijf zijn de mensen. In een vervoer bedrijf de chauffeurs in het bij zonder. Rondom het eigenlijke transport kunnen de transport voorbereiders de zaken nog zo goed organiseren, het zijn juist die chauffeurs die de vracht op verantwoorde wijz© van A naar B moeten vervoeren. Zij zijn het visitekaartje van het transport bedrijf. 'Bommen op de weg' worden tankwagens wel genoemd. Chauffeurs op deze wagens we ten beter. Gebonden aan door de wet opgelegde regels zitten zij achter het stuur van de meest moderne, technisch goed onder houden trucks. „Onze chauf feurs beheersen bepaald meer dan het bekwaam en zorgzaam manoeuvreren met tankwagen combinaties. Hun speciale baga ge móet minstens het certificaat gevaarlijke omstig het voor vervoer van stoffen overeenkomstig ADR/VLG bevatten. Deze he ren zijn grondig opgeleid en ge degen getraind. Regelmatige na scholing houdt de kennis en praktische vaardigheid actueel", vertelt de heer van Zeist van NWM uit Uithoorn. Het bedrijf streeft ernaar het imago van deze werknemers op te krikken. „Het zijn specialisten en zij ver dienen het dat de wereld buiten het vervoersbedrijf zich gaat rea liseren dat zij een belangrijk aandeel in de economie heb ben", vervolgt hij. Verantwoord tankvervoer Lage marges in transporten noodzaken vervoersbedrijven,' willen zij het hoofd boven water houden, zo min mogelijk 'leeg' over de weg te gaan. Voorwaar de is dat het transportmaterieel geschikt is voor de ontvangst van een nieuwe lading. „Zonder schone tanks is er geen sprake van verantwoord tankvervoer. De kans dat een lading door reststoffen van de vorige ver vuild zou worden, tolereren wij niet. Om de reiniging volgens de wettelijk gestelde normen te kunnen uitvoeren, zijn de werk nemers van het reinigingsstation en de onderhoudswerkplaats zo opgeleid dat zij conform ISO 9002 te werk gaan. Reiniging al dan niet gecombineerd met tech nisch onderhoud is in de ver- Reinigingsstations de vervoerbedrijven. voerswereld niet meer weg te denken. Schone en goed onder houden wagens kunnen immers weer snel op de weg gebracht worden", vertelt Hans Eeuw horst, manager NWM Pernis. Deze vestiging is' een knooppunt van modern wegtransport en ge avanceerd combinatievervoer met behulp van railroutes en fer ries. Steeds meer wordt de trans portmethodiek weg/rail/water geïntegreerd,, uitgebouwd en ge optimaliseerd. De chemicus is verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van het reinigingssta tion en de onderhoudswerk plaats. „Een reuze investering, want bij het schoonmaken houdt het niet op. Via een fysisch, chemische waterzuiveringsinstallatie wordt het gebruikte water van alle troep gezuiverd. Een noodzake lijk kwaad. Het is opmerkelijk dat vooral jonge mensen het werk op dit station ambiëren. Ze weten wat aanpakken is, zijn belangrijk onderdeel van folo:LEUNIS VERLINDE heel bewust met het milieu be zig, en hebben verantwoorde lijkheidsgevoel ten opzichte van hun eigen veiligheid en die van het bedrijf. Ze volgen zowel interne als ex terne cursussen. De werkwijze is goed in kaart gebracht. Voor al les wat zij doen is een procedure en een duidelijke omschrijving. Ze gaan heel specialistisch te werk. Best hard werken, want trein- en wegtanken moeten weer zo snel mogelijk de rails of de weg op. Ze vormen een be langrijk onderdeel van de or ganisatie", omschrijft hij het werk van de reinigers. Betrouwbaarheid, deskundig heid, verantwoordelijkheid en snelheid zijn de peilers van een vervoerbedrijf. Geen dag is het zelfde en geen vracht is te verge lijken met een ander. Als geen ander zijn de vervoerbedrijven in een constante ontwikkeling en beweging, die de economie van de wereld draaiende houden. De Nederlandse Veiligheidsdienst Groep is in Nederland met mint 5000 medewerkers de grootste en meest veelzijdige orga nisatie op het gebied van veiligheid, beveiliging en dienstver lening. De nttmnter 1 in beveiligen doet aait surveillering, winkelrecherche, bedrijfsbewaking, toegangscontrole, receptie service, alarmopvolging, geld- en waardetransport, airport- securihj, brandbeveiliging en ott- en off-shore brandbestrijding. VEILIGHEIDS- 'n Goed salaris! Je gaat meteen goed ver dienen. Je krijgt een unieke, praktische opleiding in ons eigen trainingscentrum, waar na je je gerust specialist kunt noemen. En ook de andere arbeidsvoorwaarden mogen er zijn. Verder krijg je goede promotiekansen. Je kunt doorgroeien naar elke andere functie bij de Nederlandse Veiligheids dienst Groep. Stuur de bon in of bel! Zo'n baan in de beveiliging laat je niet lopen! Stuur de banenbon in of bel 06 - 0545 (tijdens kantooruren). Dan krijg je ons banenmagazine met sollicitatieformulier. Ben je in voor afwisseling en ga je graag met mensen om? En voel je wel wat voor een goede job met veel verant woordelijkheid? Dan is de beveiliging geknipt voor jou! Mensen zoals jij kunnen meteen aan de slag als winkelsurveillant. Dan zorg je voor de veiligheid in win kels en winkelcentra. Je bestrijdt winkeldiefstal. En kunt bijvoorbeeld door groeien naar de functie van winkelrechercheur. Het gaat om banen in de regio Rotterdam. LTS/C of MA VO-niveau? Je hebt minstens LTS/C of MAVO. Hebt rijbewijs B. En bent van onbesproken gedrag. Met inzet, enthou siasme en doorzettings vermogen kom je dan een heel eind. Ja, ik ben geïnteresseerd in een baan in de beveiliging Stuur mij een uitnodiging voor een informatiebijeenkomst. Stuur deze bon in een gesloten envelop zonder postzegel naar de Nederlandse Veiligheidsdienst, Antwoordnummer 93273,2509 WB Den Haag. Uitgestorven, door toedoen van de mens. Dat nooit meer! Het Zuidhollands Landschap probeert door aankoop van natuur- m0*/ gebieden in uw eigen omgeving bijzondere planten en dieren te Cc, behouden. Uw ondersteuning is daarbij onmisbaar. ledereen die nu Beschermer wordt, krijgt het schitterende boek "Landschappen in Zuid-Holland" (winkelwaarde f 29,90) GRATIS._- NATUURLIJK DOEN. Knip de bon uit en stuur hem fïSSwÉDlNG ongefrankeerd naar: Het Zuidhollands Landschap, Antwoordnummer 646, 3000 WB Rotterdam. Voor info of aanmelding bel 010-4135045. Tja, ik word Beschermer van het UAwX I Zult,hollands Landschap (min. I contributie f 30,- p.j.); ik wacht uw acceptgiro af en ontvang na betaling ifW.. (A het welkomstpakket en het boek. Naam Telefoor McDonald's is een unieke en dynamische organisatie van restaurants. Dagelijks serveren deze restaurants hun produk- ten aan vele gasten. McDonald's uniek, niet alleen vanwege de Hamburgers, de MacShakes en i Franse Frietjes, maar ook vanwege het niveau van serviceverlening Op dit moment zijn er 76 McDonald's restaurants en dit aantal wordt jaarlijks uitgebreid. Daarom zijn wij op zoek naar jonge mensen die als Management Trainee een opleiding willen volgen om (mede) leiding te gaan geven Management Trainees die willen helpen bestaande en nieuwe gasten een perfecte te verlenen. Van de aankomende Management Trainees verwachten wij: een MBO-opleiding of ee denkniveau een open instelling en de 'beter te willen doen' dat zij plezier hebben in het omgaan dat zij initiatieven tonen, van nature creatief soortgelijk werk het altijd n leiding durven e enthousiast zijn i kunnen geven Wij bieden: :n specifieke McDonald's opleiding iet individuele begeleiding sen zeer afwisselende baan met veel verantwoordelijkheid een hoge mate van zelfstandigheid uitstekende doorgroeimoge lijkheden een bruto startsalaris dat, afhankelijk van je leeftijd, f 2868,- bedraagt, terwijl al bin nen 4 maanden een eerste aan zienlijke verhoging mogelijk is Voor sollicitanten met wezenlijke ervaring kan startsalaris worden aangepast. Als het bovenstaande je aanspreekt en je bent woonachtig in de regio Rotterdam (of je bent bereid te verhuizen), dan ligt er bij ons een aantrek kelijke carrière voor je in het verschiet. Wij verzoeken je om zo spoedig mogelijk, in ieder geval binnen 10 dagen, een brief met c.v. te schrijven naar: McDonald's Neder land B.V., t.a.v. dhr. J. Cornet, Personeels Manager, Hogehilweg 4, 1101 CC Amsterdam Z.O. Telefoon 020-5642642. De Stichting Bijzondere Tandheelkunde Rijnmond, "BijTeR", is gehuisvest in de Adriaan-Stichting. De stichting BijTeR beheert een centrum voor Bijzondere Tandheel kunde bestemd voor patiënten met een verstandelijke en/of motorische handicap en voor extreem angstige patiënten. Het tandheel kundig team bestaat uit 4 tandartsen, 1 mond hygiënist, 2 tandarts assistentes en 1 adminis tratief medewerkende. In het centrum worden speciale behandelings methoden toegepast. Wij zoeken voor zo spoedig mogelijk een op part-time basis, 52 uur per week (vakaturenummer 8.062 HV) ter vervanging tijdens zwangerschaps-/bevallingsverlof. Een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Voor deze veelzijdige baan denken wij aan kandidaten met: - een diploma MDGO-AG Tandarts-assistent(e) of een gelijkwaardige opleiding; - enige jaren werkervaring; - bekendheid met het werken met een geautomatiseerde patiënten administratie; - bereidheid om in een team te funktioneren; - goede kontaktuele eigenschappen en affiniteit met bijzondere patiëntengroepen. Honorering geschiedt volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan: Stichting BijTeR, t.a.v. afdeling Personeelszaken Adriaan-Stichting, Ringdijk 84, 3054 KV Rotterdam, onder vermelding van het vakaturenummer. ASB Uitzendbureau heeft tal van leuke banen. Zo kunt u direct aan de slag in één van de volgende functies (M/V). Secretaresse. Voor een gemeente instelling in Rot terdam zoeken wij een secretaresse op HAVO-ni- veau. Ervaring is vereist alsmede een goede beheer sing van de Nederlandse taal en enige kennis van medische terminologie. U moet in staat zijn om zelfstandig te kunnen werken. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het beantwoorden van de telefoon, maken van afspraken, organiseren van workshops en bijeenkomsten, regelen van accommodatie,'archi veren, samenstellen van vergaderstukken en licht documentatieonderzoek. Heeft u interesse, kom dan snel langs op de onderstaande vestiging. Produktiemedewerkers. Wij zijn per direct op zoek naar meerdere kandidaten die bereid zijn om in een 3-ploegendienst te werken. U moet echter wel in het bezit zijn van een LTS-diploma en i.v.m. de werkzaamheden is een goede beheersing van de Nederlandse taal vereist. Bent u voor langere pe- - riode beschikbaar, dan is dit de baan die u zoekt. Dit is slechts een greep uit ons aanbod. Voor soort gelijke en andere functies kunt u bij alle vestigin gen terecht. ASB Uitzendbureau Westblaak 19, 3012 KC Rotterdam. Tel: 010-4115530. Luegener huLs-aan-huLsbLaden Verder studeren of zoeken naar een passende baan Donderdag 3 september 1992 verschijnt in De Havenloods en Het Zuiden het jaarlijks terugkerende thema: Verder studeren of zoeken naar een passende baan. Onze redaktie zal de vele mogelijk heden belichten om zo de grote groep jongeren behulpzaam te zijn bij het nemen van een juiste beslissing. Wilt u adverteren in de uitgaven De Haven loods en Het Zuiden met een oplage van 633.583 en een ieesbereik van *68,7% in Cebuco gebied 28.1.2.3, bel dan voor in formatie telefonische verkoop 010 - 4 699 723. fP. DE HAVENLOODS Bron: Nipo-onderzoek '91 voor de planning en coördinatie van de teams in de wijk- en bejaardenzorg. Ervaring is noodzakelijk. U heeft een oplei ding hbo-MW of mbo-SD/-AG. De functie is per direct, voor een langere periode. Informatie: Christel Matla, 010-4602322. Voor diverse instellingen zoeken wij ervaren verpleeghulpen. Diensten zijn in overleg te bepalen. Indien u geen ervaring heeft, informeer dan naar onze cursus. Informatie: Renske Schenk, 010-4117160. dit moment hebben wij diverse full- en part-time banen beschikbaar voor ervaren doktersassistenten. Informatie: Renske Schenk, 010 - 4117160. gaat bedrijfskleding wassen, strijken en vouwen. Er zijn vacatures in Schiedam en Spijkenisse. U kan direct be ginnen voor langere tijd. Informatie: Sacha Paans, 010-4602322. Voor diverse bedrijven in Rotterdam zoeken wij vlotte dames die in de kantine willen werken. Gaat lunches verzorgen je goed af en ga je graag met mensen om, bel dan voor meer informatie: Ageeth Jeysman, 010 - 4333022. Er zijn nog enkele plaatsen vrij voor onze 2-daagse postbo de-cursus op 24 en 25 september. Is vroeg opstaan voor jou geen probleem en werk je graag in de buitenlucht, grijp dan nu je kans en bel voor meer informatie met Vos Ruyter, 010 - 4333022. BALIEMEDEWERKERS Wij zoeken voor een bankinstelling in Rotterdam baliemede werkers. Heeft u ervaring in deze functie en bent u full-time beschikbaar of heeft u geen ervaring maar wilt u op afroep basis werken, bel dan Lisette de Grund, 010 - 4139111 Voor een verzekeringsmaatschappij in Rotterdam zoeken wij enkele nieuwe medewerkers, i.b.v. havo- of vwo-diploma met minimaal een 7 voor Wiskunde. Uw maximale leeftijd is 25 jaar. Informatie: Nicole van Duijn, 010-4139111. Alle functies m/v. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de onderstaande filialen. UITZEND BUREAUX® Meent 80-84, Rotterdam, 010 - 4139111 Beyerlandselaan 11a, Rotterdam, 010 - 4862288 Beyerlandselaan 67, Rotterdam, 010 - 4865066 Westhavenplaats 1Vlaardingen, 010 - 4602322

De Havenloods | 1992 | | pagina 15