r vt\rs KEIEN 010-4.699.692 Gezondheidszorg biedt werkgarantie ASB vacatures Werkt snel. VEDIOR» freelance medewerker v/m ■'Gouwe Zorg* GEVRAAGD Bij een dagblad ben je een jonge held! Bij ons verdien je het meeste geld!! ing interlanden spreigroep DE HAVENLOODS - DONDERDAG 8 OKTOBER 1992 door LIANNE VAN ECK Het wordt tijd dat de maat schappij het werk in de ge zondheidszorg eens wat posi tiever benadert, vinden me dewerker personeel en or ganisatie, Ton Schotman, en hoofd verplegingsdienst, Henk Geerling, van het St. Clara Ziekenhuis. Te lang naar hun zin is het werk zwart afgeschilderd. Ze spre ken over banen met een toe komst waarvan het salaris de afgelopen vier jaar trendma tig is gestegen en bovendien stellen zij dat de huidige ver diensten behoorlijk genoemd kunnen worden. Solliciteer je bij het St. Clara Ziekenhuis dan kan op de School voor Gezondheidszorg Rotterdam-Zuid, dat naast het ziekenhuis is gevestigd, een be roepsopleiding worden gevolgd. Werken en leren tegelijk. Je be gint met een zakgeld van 495 gulden per maand. Al snel daar na ontvang je een echt salaris. Haal je het diploma dan heb je niet alleen een erkend diploma, maar ben je bovendien verze kerd van een vaste baan. Een opleiding met werkgarantie dus! Tamelijk zwaar „Het is gevarieerd werk. Elke dag anders. En beslist niet een baan met alleen maar kommer en kwel. Er wordt wat afgela- chen met collega's en patiënten. De wisselende werktijden heb- Diploma A-verpleegkundigen kunnen na een opleiding van 16 maanden hun aantekening Kinderverpleging op zak hebben foto. RM RAS ben ook positieve voordelen, want jij kunt een dag aan het strand liggen als een ander werkt", somt Henk Geerling een aantal voordelen op. Hij beseft dat het voor een zeventienjarige die voor werken in de gezond heid kiest een belangrijke beslis sing is: „Die keuze moet over dacht genomen worden. Het is tamelijk zwaar en vereist een pittige studie. Dit werk kan ook alleen maar naar behoren wor den uitgevoerd als er een flinke dosis sociale vaardigheden aan wezig is. Maar het is zo mooi. Je kunt meewerken iemand terug te krijgen in een normale situa tie, maar ook iemand bijstaan bij het sterven. Je kunt jezelf goed kwijt met alle emoties die je hebt." Naast 'de gewone' bestaat er ook de verkorte opleiding tot A-ver pleegkundige die twee jaar duurt. Deze start op 1 oktober, en is bedoeld voor diegenen die in het bezit zijn van het diploma MDGO-AG/DA. Specialiseren Henk Geerling: „Tijdens het sol licitatiegesprek vertellen wij wat er te wachten staat. Daar winden we geen doekjes om. Het is een strak praktijk opleidingsplan, waar flink aan moet worden ge trokken. We wijzen op de ver schillende doorstromingsmoge lijkheden en laten merken dat we graag zien dat de A-verpleeg kundigen zich specialiseren.,, Na de opleidinging tot A-ver- pleegkundigen kan worden ge kozen voor de opleidingen EHBO, Dialyse verpleegkundi ge, aantekening Obstetrische en Gynaecologische verpleging, In tensive Care verpleegkundige, aantekening Kinderverpleging, Operatie assistent en Radiolo gisch laborant(e). Geven en nemen „Niet alleen schoolverlaters zijn bij ons welkom, ook werkzoe kenden en herintreders met di ploma's gelijkwaardig aan MA- VO-D zien wij graag bij ons ko men. Mensen met minimaal vier jaar vervolgonderwijs, een goe de beheersing van de Nederland se taal en twee tot drie jaar werkzoekend kunnen worden opgeleid tot afdelingsassistente. In die hoedanigheid werk je op een verpleegafdeling van het zie kenhuis. Je neemt geen zelfstan dige beslissingen en je werkt on der verantwoordelijkheid van de hoofdverpleegkundige", vertelt Ton Schotman. En daarmee is hij er nog niet, want kandidaten met een MDGO-AG opleiding of een di ploma HAVO met exacte vak ken kunnen opgeleid worden tot Functie-laborante. Ook dokter- sasssitenten kunnen deze oplei ding volgen. De opleiding duurt twaalf maanden. „Mensen met een gezond .ver stand, met gevoel voor anderen, die weten dat het leven 'geven en nemen' is en die denken dat werken in de gezondheidszorg precies is wat zij zoeken, kunnen van de medewerkers van de per soneelsafdeling alle informatie krijgen die zij zich wensen. Zijn ze daarna nog steeds geïnteres seerd dan gaan we met hen aan tafel zitten", aldus Schotman. Gouwe Zorg is een organisatie die thuiszorg verleent. Deze zorg wordt aanvullend gegeven op de werkzaamheden van het kruis werk en de maatschappelijke dienstverlening. Wij zoeken met spoed: Enthousiaste verpleegkundigen, ziekenverzorgenden, verpleeghulpen, gezinsvërzorgenden en -helpenden De dienstverlening van de Stichting Gouwe Zorg richt zich met name op: - aanvullende thuiszorg voor terminale en psychogeria trische patiënten, chronisch zieken en gehandicapten - coördinatie en beheer van oproepkrachtenpools van de thuiszorgorganisaties. Voor de vestiging Gouda, die o.a. werkzaam is voor Kruis werk Midden-Holland en de gezinszorginstellingen in de regio, vragen wij met spoed enthousiaste verpleegkundi gen, ziekenverzorgenden, verpleeghulpen, gezinsverzor genden en -helpenden. gezinszorg. Om deze zelfstandige functies zo goed mogelijk te kunnen vervullen bieden wij u een uitgekiend inwerk- en scholingsprogramma. Ook ontvangt u goede begeleiding van de zorgcoördinatoren. Wij bieden u een nul-urencontract. Uw salaris is inclusief vakantiegeld/-uren, ADV en onregelmatigheidstoeslag. Op het moment van indiensttreding bent u aangesloten bij het pensioenfonds PGGM, Voor meer informatie kunt u bellen met de zorgcoördinato ren van de Stichting Gouwe Zorg, Berthy Koetsier en Anneke Vermeer, telefoon 01820-85088. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 17 oktober a.s. opsturen naar de Stichting Gouwe Zorg, postbus 571, 2800 AN Gouda. Spits zoekt voor kinderopvang de HOOIKEVER, Tideman- straat 80 a) GROEPSLEIDSTER (M/V) voor de babygroep voor 30 uur m.i.v. 1 oktober b) INVALLEIDSTER (M/V) voor de babygroep voor 20 uur m.i.v. 25 november wegens zwangerschapsvervanging. De Hooikever biedt hele dagopvang in combinatie met halve dagopvang en een peuterspeelgroep. De babygroep (8 wkn - 2 jaar) heeft 8 kindplaatsen hele dagopvang en 4 kindplaatsen halve dagopvang. De aan te stellen groepsleidster voor 30 uur werkt in eer ste instantie in de halve dagopvang. Dit betekent dat met name tussen 8.00 en 13.30 uur gewerkt wordt. Zij/hij is op alle kindergroepen inzetbaar. De aan te stellen invalleidster voor 20 uur werkt op woensdag, donderdag en vrijdag. Wij zoeken mensen die: een afgeronde MBO hebben gefascineerd zijn door baby's en hun ontwikkeling, het werken met hen als een uitdaging ervaren ervaring hebben in het werken met jonge kinderen bij voorkeur afkomstig zijn uit een der migrantengroe- pen de bereidheid hebben zich te verdiepen in andere culturen ook 's avonds willen werken De CAO welzijn is van toepassing. Salarisregeling kinder dagverblijven. Salaris: minimaal f 1834.75 maximaal f 2308,55 bruto bij 30 uur per week (schaal 8-16) Eventuele verdere informatie kan verkregen worden bij Bianca Wienstra op maandag, dinsdag of woehsdag tel. 4772233 Sollicitatiebrieven vóór maandag 19 oktober versturen naar Spits, Postbus 61299,3002 HG Rotterdam (tav Ans Degen). Duidelijk vermelden om welke functie (a of b) het gaat. De sollicitatiegesprekken voor a) de groepsleidster voor 30 uur zullen plaatsvinden op dinsdag 22 oktober. ASB Uitzendbureau heeft snel werk voor (M/V): I General manager. Voor een exploitant van telefoonlijnen zoe ken wij per direct een full-time general manager. De werkzaam heden bestaan uit het geven van leiding, bewerken van de markt, controleren van regels en wetgeving en beheer van het bud get. U wordt ingewerkt in Rotterdam, maar uw toekomstige standplaats wordt Duitsland. Daarom is beheersing van de duitse taal in woord en geschrift een pre. Tevens moet u in het bezit zijn van een rijbewijs. Heeft u interesse neem dan zo snel mogelijk contact op met één van onze vestigingen in Rotterdam. Kantinedames. Wij zoeken met spoed ervaren kantinedames voor diverse kantinewerkzaamheden in bedrijfskantines. U moet echter wel zelf in het bezit zijn van zwart/wit bedrijfskleding. Proefbakker brood/banket Voor eeri bedrijf in bakkerijgrond stoffen in Vlaardingen zoeken wij per direct een proefbakker brood/banket. Heeft u een vakgerichte opleiding op middel baar niveau of een daaraan gelijkwaardige opleiding (MBO- vakschool Wageningen), goede contactuele eigenschappen en bent u tussen de 25 en 35 jaar, neem dan zo snel mogelijk contact met één van onze kantoren op. Deze functie biedt goede ontplooiingsmogelijkheden en is voor langere periode. Studenten. Voor diverse projecten in Rotterdam e.o. zoeken wij studenten die bereid zijn om zo nu en dan een dagje te werken. Leeftijd vanaf 18 jaar. Hf Spuiters en stralers. Voor diverse projecten in Rotterdam zijn II wij op zoek naar spuiters en stralers. Bent u niet bang voor vieze handen en bent u bereid op onregelmatige tijden te werken, kom dan zo snel mogelijk langs op een van onze vestigingen. Proces-operators. Voor een graanverwerkend bedrijf in Rot terdam Zuid zijn wij op zoek naar ervaren proces-operators. Heeft u een MTS-diploma Procestechniek of een VAPRO-diplo- ma en bent u bereid in ploegendienst te werken, dan hebben wij per direct werk voor u. ASB heeft nog veel meer soortgelijke en andere functies. Bij de onderstaande ves tigingen vertellen ze er graag alles over. ASB Uitzendbureaus: Vlaardingen, Oosthavenkade 2,010-4359444 Spijkenisse, Uitstraat 4,01880-23000 Schiedam, Rotterdamsedijk 397,010-4260771 Rotterdam, Westblaak 19,010-4115530 Rotterdam, Zuidplein Laag 88, 010-4100144 Rotterdam, Beyerlandselaan 106a, 010-4329322 Rotterdam, 's-Gravendijkwal 6, 010-4365466 Rotterdam, Stadhuis plein 18,010-4114852 Gorinchem, Hoogstraat 10,01830-35511 Zwijndrecht, Kort Ambachtlaan 3, 078-198888 Capelle a/d IJssel, Amsteldiep 73-75, 010-4505077 Zie voor een ASB vestiging bij u in de buurt onze advertentie in de Gouden Gids. de moeite waard IPM Research en Advies is een marktonderzoeksbureau met vestigingen in Rotterdam en Amsterdam. Voor onze vesti ging in Rotterdam zoeken wij een Haar/zijn taken zijn: invallen als telefonist/receptionist tijdens ziekte of vakantie van onze vaste medewerksters. De werktijden zijn van 08.00-13.00 of van 13.00-18.00 uur; invallen als gastvrouw/-heer tijdens de avonduren voor het ontvangen van gasten, het verzorgen van drankjes en het bedienen van de telefoon. De werktijden zijn van 17.00- 23.00 uur. Voor deze functie dient u: representatief te zijn; een dienstverlenende instelling te hebben; een goede telefoonstem te hebben; stressbestendig te zijn; een perfecte beheersing van de Nederlandse taal te hebben, alsmede een redelijke kennis van het Engels; vaak beschikbaar te zijn (ook op korte termijn). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: IPM Research en Advies, Weena 131,3013 CK Rotterdam, t.a.v. Lenny Eikerbout. met spierkracht. Wij zoeken voor een klant in Rotterdam- Centrum sterke mannen voor het overladen van goederen. Het werk is voor langere tijd en er wordt gewerkt in 2- ploegendienst. Bel voor meer informatie Jeroen Jansen of Ageeth Jeysman, 010 - 4333022. Voor een relatie in het Brainpark zoeken wij een kandidaat met bij voorkeur havo en Schoevers of meao-Secretarieel. Leeftijd: ca. 22 jaar. Goede kennis van de Engelse taal is vereist. In verband met de aard van dit bedrijf zijn er geen vakantiemogelijkheden tussen oktober en maart. Informatie: Nicole van Duyn, 010 - 4139111 t.b.v. een relatie in de computerbranche. U dient in het bezit te zijn van een hts-lnformatica diploma, een goede beheer sing van de Engelse en Duitse taal en bereidheid tot reizen te hebben. Uw leeftijd is minimaal 30 jaar. Informatie: Nicole van Duyn, 010-4139111. Voor de 14e keer organiseert Vedior in samenwerking met de PTT op 24 en 25 november een cursus postbestellen. Is vroeg op staan voor jou geen probleem en werkje graag in de buitenlucht, grijp dan nu je kans en bel voor meer infor matie met Ageeth Jeysman/Jeroen Jansen, 010 - 4333022. met IC-aantekening. Deze kandidaten kunnen per direct aan de slag in ziekenhuizen in Rotterdam-Centrum. Informatie: Renske Schenk, 010 - 4117160. voor apothekersassistenten met diploma hebben wij per di rect part- of full-time vacatures. Informatie: Renske Schenk, 010-4117160. Wij zoeken per direct verpleeghulpen voor diensten in Vlaar dingen, Schiedam en Rotterdam. Werktijden zijn in overleg. Tevens zijn er goede mogelijkheden voor herintreedsters. Bel voor diensten en/of meer informatie met Christel Matla, 010 - 4602322 (Vlaardingen) of Renske Schenk, 010-4117160 (Rotterdam-Centrum). Wij hebben weer mogelijkheden voor gediplomeerde brand wachten, liefst in het bezit van een EHBO-diploma. I.v.m. de diverse locaties is eigen vervoer belangrijk. Informatie: Eduard Meinema, 010 - 4602322. Voor een bedrijf in Maassluis zoeken wij per direct leerling plaatwerkers die na een interne opleiding als zelfstandig plaatwerker kunnen doorstromen. Opleiding: lts. Het betreft een (unctie voor langere tijd. Informatie: Eduard Meinema, 010-4602322. Alle functies m/v. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de onderstaande filialen. UITZEND' BUREAUX* Meent 80-84, Rotterdam, 010 - 4139111 Beyerlandselaan 11a, Rotterdam, 010 - 4862288 Beyerlandselaan 67, Rotterdam, 010 - 4865066 Westhavenplaats 1Vlaardingen, 010 - 4602322 Interlanden Spreigroep Verspreiding van De Havenloods en Het Zuiden reclame. Meld je aan, telefonisch tussen 09.00 - 17.00 uur, of stuur onderstaande bon in. Of 010-4.699.626 of 010-4.699.623 BON VOOR AANMELDEN Ja, ik wil meer weten over het bezorgen van kranten en fol ders voor Interlanden Spreigroep. Zendt u mij meer infor matie hierover. Naam: Adres: i Plaats:i j Telefoon: i Mijn leeftijd is:jaar. j Zend deze bon in een ongefrankeerde envelop aan: J Interlanden Spreigroep, Antwoordnummer 828, J 3000 WB Rotterdam |1]|| Huis-aan-huis verspreiding

De Havenloods | 1992 | | pagina 19