mil Polec: „Bij techniek komt een stuk bedrijfskunde om de hoek kijken" WorkTrain apothekers assistent (m/v) Zoekt u ander werk? een initiatief van het bedrijfsleven dat werkzoekenden uitzicht biedt op een baan met toekomstmogelijkheden FINANCIEEL ADMINISTRATEUR European H P.R. of Reisleider Opendag II. aankomend bijstands- maatschappelijk werker m/v DE HAVENLOODS - DONDERDAG 4 MAART 1993 Polec, het bureau voor engineer ing op projectbasis, neemt mede werkers in dienst die voor de duur van een project gedeta cheerd worden. Voor het uitvoe ren van technische werkzaamhe den waar duidelijk een begin en een eind aan zit. Techniek in alle facetten. Polec gaat van het standpunt uit dat bij techniek een stuk bedrijfskunde om de hoek komt kijken. Dit jaar bestaat het bureau 25 jaar. Reden voor Polec om de kwaliteit van het bureau nog meer in de schijnwerpers te zet ten. Door snel het juiste type medewerker met de voor de functie de beste opleiding en er varing in zijn of haar bagage aan te bieden, wil Polec bereiken dat de klant het bureau als een ver lengstuk van zijn bedrijf gaat beschouwen. Jong en oud met een MTS-, HTS- of universitaire opleiding kunnen zich inschrijven. De me dewerkers van Polec nemen alle tijd voor werving en selectie. Mevrouw M.C. van Nielen: „Wij kijken niet alleen naar de behendigheid met de computer van degene die bij ons sollici teert. Wat er in het hoofd zit is even zo belangrijk. Bij de school verlaters tellen zelfs de bijbaan tjes en eventuele medewerking in besturen of commissies mee. Dat toont pit en op dat soort mensen zitten wij en het bedrijfsleven te wachten." Via Polec gedetacheerd worden geeft volgens mevrouw Van Nie len schoolverlaters het voordeel ervaring op te doen en om eens om zich heen te kijken. Zich te oriënteren op wat zij voor zich als toekomst zien. Dekseltje „Wij kijken welk dekseltje op welk potje past", vertelt zij. „Wij houden rekening met de wensen van de opdrachtgever, maar na tuurlijk ook met die van de me dewerker." Loopt het project af dan nemen wij bijtijds contact op met de klant. Om te informe ren of de datum waarop het con tract ten eind loopt moet worden verlengd. Loopt die af dan gaan wij voor de medewerker, indien hij dat wenst, weer op zoek naar een volgend project. Heel vaak stapt hij van het ene in het ande re project. Ook heel dikwijls krijgt hij van de opdrachtgever een vaste baan aangeboden", voegt zij toe. Opzichters voor de bouw en weg- en waterbouw, werkvoor bereiders en calculators, mensen voor de chemische technologie en voor de directie op een bouw plaats zijn een greep uit de func ties die Polec op projectbasis in vult. Of: hoofd afdeling onderhoud technische dienst in een zieken huis. Eind vorig jaar werd de De heer C.J. Barendregt tverkt via Polec als hoofd afdeling technische dienst in het Dijkzigt Ziekenhuis heer C.J. Barendregt als zodanig via Polec in het Dijkzigt Zieken huis aangesteld. Door omstan digheden raakte de begin vijfti ger zijn baan kwijt. Hij ging niet bij de pakken neerzitten. Rigo- reus pakte hij de zaak aan. Hon derden brieven schreef hij naar interim management bureaus en op advertenties uit kranten. Van oorsprong is hij scheeps- werktuigbouwkundige. De all round opleiding deed hem in verschillende verantwoordelijke functies terechtkomen. In het Dijkzigt Ziekenhuis geeft Baren dregt leiding aan een vaste ploeg medewerkers die belast zijn met vast tecnisch onderhoud. Hij zorgt dat de installaties van het ziekenhuis in optimale conditie blijven. Is er verantwoordelijk voor. Gebouwgebonden repara ties besteedt hij uit. Hij is tevens belast met de contractonderhan delingen hiertoe. Barendregt is uiterst tevreden over de benade ring en behandeling van Polec. „Je kunt het het best als een prima samenwerking omschrij ven", complimenteert hij zijn werkgever. Polec ondersteunt medewerkers waar maar mogelijk. „Je hebt pure techneuten. Die kunnen al les met hun handen en hoofd maar hebben moeite met zichzelf te presenteren. Met die mensen gaan wij mee naar de opdracht gever. Als een soort ijsbreker", zegt mevrouw Van Nielen la chend academisch ziekenhuis rotterdam Het Academisch Ziekenhuis Rotterdam bestaat uit twee ziekenhuizen: Dijkzigt, met circa 960 bedden en 4300 medewerkers, en het Sophia Kinderziekenhuis, met circa 230 bedden en 1200 medewerkers. Bij de afdeling Apotheek van het Academisch Ziekenhuis Rotterdam is ei vacature voor een De werkzaamheden zijn gevarieerd. Het takenpakket is breed. Zo krijgen assistenten te maken met specifieke recepten, zoals cytostaticabereiding en de bereiding van parenterale voeding. Door specialistische, medische behandelingen binnen de ziekenhuizen wordt een andere receptuur gevraagd (bijvoorbeeld bij hart- en lever transplantaties) Ook vindt er onderzoek met geneesmiddelen plaats, de zogenaamde "trails". Hierbij worden de apothekers assistenten nauw betrokken. Dit zijn nog maar enkele voorbeelden. Voor alle bereidin gen is specialistische apparatuur aanwezig. Tijdens de inwerkperiode worden de assis tenten zorgvuldig begeleid, zodat zij zich dè werkzaamheden goed eigen kunnen maken. De basiswerkzaamheden bestaan uit: Steriele, niet steriele en aseptische bereiding van geneesmiddelen, magazijnbeheer en uitgifte van geneesmiddelen, toezicht op ont vangst en quarantaine, geneesmiddelendis tributie en farmaceutische werkzaamheden op verpleegafdelingen van de ziekenhuizen. Functie-eisen: Diploma apothekers-assistent, eventueel diploma voortgezette opleiding apothekers assistent voor het onderdeel "Basiscursus en ziekenhuisinrichting". Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 3.650,-, bruto per maand. Tijdelijke huisvesting behoort tot de mogelijkheden. Overige arbeidsvoor waarden volgens het Rechtspositie Reglement Academische Ziekenhuizen (RRAZ). Vacaturenummer: D/3-0101.011.22 Inlichtingen over de functie kunnen worden verkregen bij mevrouw M.T. Oudenaarden, hoofdassistente van de Apotheek, tel. 010-4633291. Overige informatie kan worden verkregen bij de heer R.J. Claassens, personeelsadviseur 010-4633370 (doorkies- nummers). Schriftelijke sollicitaties binnen 2 weken na verschijnen van dit blad te richten aan het Hoofd Personeelszaken, Academisch Ziekenhuis Rotterdam, Dr. Molewaterplein 40, 3015 GD Rotterdam, met vermelding van het vacaturenummer. Let dan iedere week op de aantrekkelijke personeelsadvertenties in onze krant. Hét Aandrijfhuis is een jonge onderneming op het vakgebied elektrisch regelbare aandrijf- en besturingstechniek. Het produktenpakket bestaat uit Yaskawa frequentie- en vector-regelaars, Yaskawa servo-systemen, Lenord Bauer positioneer- en lengtemeet-systemen en Mijno planetaire reductiekasten. In het algemeen kan gesteld worden dat het produktenpakket zich onderscheidt qua techniek, betrouwbaarheid en de breedte van het toepassingsgebied. Ter versterking van onze commerciële buitendienst zijn wij op zoek naar twee jonge enthousiaste verkoper Elektrisch regelbare aandrijvingen m/v zelfstandige wgze de markt voor de Yaskawa frequentie- en vector-regelaars te bewerken. verkoper Servo- en Positioneersystemen m/v de Yaskawa servo-systemen en de Lenord Bauer Onze gedachten gaan hierbij uit naar-MTS-ers E met enige werkervaring in de richting van de regelbare aandrijf- en besturingstechniek of iemand op HTS-niveau. Uiteraard in het bezit van een rijbewijs en met voldoende technisch en commercieel inzicht, een goede uitdrukkings vaardigheid en doorzettingsvermogen om in deze, op de techniek georiënteerde, markt succesvol té zijn. Indien u zich aangesproken voelt en aan het gevraagde niveau denkt te kunnen voldoen, verzoeken wij uw schriftelijke reaktie binnen twee weken na het verschijnen van deze adver- Hét Aandrijfhuis Hét Aandrijfhuis B.V. Postbus 11346, 3004 EH Rotterdam. Telefoon: 010 - 262 11 66 WORKTRAIN is een organisatie die in samenwerking met het bedrijfsleven specia le opleidingsprojecten organiseert voor werkzoekenden zonder baan. De unieke aanpak van WORKTRAIN biedt zowel voor de toekomstige werkgever als voor de werkzoekende talloze voordelen: IDe opleidingen van WORKTRAIN zijn^volledig afgestemd op de eisen die het bedrijfsleven stelt. Hierdoor stijgt voor beide partijen dé kans op een succes volle en langdurige arbeidsrelatie. 2 De lesprogramma's van WORK TRAIN-projecten iijn praktisch en functiegericht. Bovendien wordt niet alleen aandacht besteed aan het opdoen van ken nis, maar krijgen deelnemers de gelegen heid om werkervaring op te doen en worden zij intensief voorbereid 'op en bege leid bij hun instroom in het arbeidsproces. 3 WORKTRAIN leidt uitsluitend op voor functies waarnaar binnen het bedrijfsleven grote vraag bestaat en waar voor de werkgelegenheidsvooruitzichten groot zijn. 4 Deelnemers aan een WORKTRAIN- project ontvangen vooraf een ga rantie op een baan wanneer zij de oplei ding met goed gevolg doorlopen. Regelmatig zullen WORKTRAIN-projecten georganiseerd worden die opleiden voor diverse banen op allerlei niveaus. Per pro ject worden specifieke voorwaarden aan deelname gesteld, maar in principe staat WORKTRAIN open voor ledereen die werkzoekend en zonder baan is; ongeacht leeftijd, geslacht, nationaliteit of (Voor-) op- leiding. Geïnteresseerden kunnen zich vrij blijvend als kandidaat opgeven. Deelname aan WORKTRAIN is geheel gratis (ook de opleidingen, trainingen, scholingen etc.). volledige dagopleiding (mèt baangarantie!) I.s.m. Stichting FMO en Scholing/Werk Rotterdam Werkt start half april 1 993 in Rotterdam een WORKTRAIN-project dat opleidt voor de functie Financieel Administrateur. Deze opleiding is volledig dagonderwijs en duurt, inclusief een stageperiode, één jaar. Deelnemers die de opleiding met goed gevolg doorlopen zijn gegarandeerd van een baan. Op het lesprogramma staan onder andere de navolgende vakken: Bedrijfsadministratie Computerboekhouden Automatisering Belastingen en Sociale Verzekering Communicatieve en Sociale Vaardigheden Tot de taken van een Financieel Administrateur kunnen onder andere behoren: Administratie, Debiteuren- en Krediteurenadministratie, Berekenen van Bedrijfsresultaten, Financiële Personeelszaken, Voorraadbeheer, Orderadministratie en Kostprijskalkulatie. Deelname aan het project is geheel gratis. Kandidaten die in aanmerking willen komen moeten aan de onderstaande voorwaarden voldoen: Minimaal 1 jaar ingeschreven staan bij het Arbeidsbureau en een uitkering ontvangen; Leeftijd 25 jaar of ouder; Vooropleiding hebben op minimaal MAVO/HAVO-niveau; Goede beheersing van de Nederlandse taal (mondeling en schriftelijk); Beschikken over rekenkundig inzicht. ANTWOORDBON EU Ik ben geïnteresseerd in deelname aan het project Financieel Administrateur en ontvang graag meer informatie. Ik wil graag meer weten over andere WORKTRAIN-projecten. NAAM EN VOORLETTERS:M/V STRAAT EN HUISNUMMER: POSTCODE EN PLAATS: TELEFOON: GEBOORTEDATUM: Deze bon opsturen naar WORKTRAIN, Postbus 23482, 3001 KL Rotterdam MOEDERZIEL ALLEEN Stichting Memisa Medicus Mundi, E< Leerdam is een centraal gelegen gemeente in het aantrekkelijke groene gebied van de Vijfheeren-landen. Leerdam: een stad met een glashelder perspectief. dam J.C. Bezooijen bv J.C. Bezooijen bv is een bedrijf dat zich toelegt op de aanleg van sanitaire en warmtetechnische installaties in nieuwbouw en renovatie. Voor de uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij: C.V./L.G. SERVICE COÖRDINATOR/PLANNER Zijn taken omvatten o.a.: Het coördineren van binnenkomende storingen van particulie ren en bedrijven. Het sturen van monteurs, dit geheel onder toezicht van de service-manager. Het aansturen van de administrateur t.b.v. de rekeningen Voor deze veelzijdige, zelfstandige funatie verwachten wij van de kandidaat: - opleiding: M.I.T. - ervaring: 5 jaar in een soortgelijke functie - leeftijd: 40 jaar C.V.-TECHNICUS Zijn taken omvatten o.a.: Het zelfstandig berekenen en ontwerpen van eenvoudige warmwater-, c.v.- en aanverwante installaties, zoals warm- en koudwater-voorzieningsinstallaties. Het volgens aanwijzing berekenen van eenvoudige luchtbe handelingsinstallaties. Het, zonodig, verrichten van de werkzaamheden van tekenaar of werkvoorbereider: Functie-eisen: - opleiding: M.I.T. - ervaring: - leeftijd: 5 jaar in een soortgelijke functie 30 jaar Bel voor informatie of een afspraak met J. Knudsen of schrijf een brief naar: J.C. BEZOOIJEN BV Postbus 193 2920 AD Krimpen a/d IJssel Telefoon: 01807- 15255 Nieuwburggroep zaterdag 20 maart 10.30 - 15.00 uur Pieter de Hoochweg 20 Rotterdam Euro^ollege Stuur mij zo snel mogelijk de brochure over: European Host(ess) Hotelmanagement B< Adres Postc./Plaats Geb. Datum Vooropleiding i Bon In gesloten enveloppe zonder postzegel sturen aan EuroCoilege, Antwoordnummer 20585. 3020 WB Rotterdam De gemeentelijke organisatie van Leerdam is ingericht in drie sektoren (Ruimte, Zorg en Middelen) en een kleine staf. De sektoren zijn ieder opgedeeld in twee afdelingen. In deze platte en dynamische organisatie stcian circa 130 mensen klaar voor de Leerdamse bevolking. Binnen de sektor Zorg zijn op de afdeling Sociale- en Burgerzaken, de full-time funkties vakant van: I. bijstandsmaatschappelijk werker m/v vakature nr. Z931 en vakaturenummer Z932 (voorlopig voor de duur van 1 jaar) De inhoud van funktie I - beoordelen van aanvragen om materiële hulp in het kader van alle door de Sociale Dienst uit të voeren wetten en regelingen; - onderhouden van kontakten met de kliënt zolang de aanvraag duurt en veelal daarna door middel van begeleiding en periodieke tussentijdse herzieningen; - verstrekken van informatie aan de kliënt over de mogelijkheden van wetten en regelingen, uitvoeringsbepalingen, procedures, enz.; - verrichten van heronderzoeken met als specifiek aandachtspunt de arbeidsmarkt- toeleiding van kliënten. Geschikte kandidaten hebben een opleiding op HBO-nivo voltooid en kunnen zowel zelfstandig als in teamverband funktioneren. Voorts gaat de voorkeur uit naar iemand met goede kontaktuele en redaktionele vaardigheden, die enige ervaring op de genoemde werkterreinen en kennis van de sociale wetgeving bezit. De inhoud van funktie II Het verrichten van periodieke heronderzoeken en mutaties van wetten of regelin gen. Onderzoek, rapportage en advisering omtrent eenvoudige wetten en regelingen, alsmede het verrichten van overige binnen de unit voorkomende werkzaamheden. Voor deze funktie zoeken wij kandidaten met een vooropleiding op MAVO/HAVO- nivo die in het bezit zijn van het diploma MBO-BD dan wel vergevorderd zijn met deze opleiding. Salaris/rechtspositie Naast de gebruikelijke rechtspositieregelingen geldt voor funktie I maximaal een salaris overeenkomstig nivo 8 (max. f 4.580,- bruto per maand) en voor funktie II maximaal een salaris overeenkomstig nivo 6 (max. f 3.65Ó,- bruto per maand). Wilt u meer weten over deze funkties, belt u dan met Bram Hoving, hoofd van de afdeling Sociale- en Burgerzaken (03451-71332) of met Mariska Snoek, eerste medewerkster bijstandsmaatschappelijk werk (03451-71377). Het personeelsbeleid van de gemeente Leerdam is erop gericht de gemeentelijke organisatie een afspiegeling te laten zijn van de Leerdamse samenleving. Vrouwen en vertegenwoordigers uit allochtone groepen uit onze samenleving, die aan de gestelde eisen menen te voldoen, wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te worden gezonden aan: burgemeester en wethouders van Leerdam, Postbus 15, 4140 AA Leerdam, onder vermelding van het vakaturenummer in de linkerboven hoek van de enveloppe.

De Havenloods | 1993 | | pagina 17