Winkelpersoneel heeft verstand van produkten èn van verkoopvak WEEK V/D WINKEL Anja Stam is tevreden met haar doorgroeikansen Week van de Winkel Liesbeth Deering legde schaar en kam neer voor werken bij Klootwijk DONDERDAG 25 MAART 1993 12-368 Staatssecretaris mevrouw Yvonne van Rooy geeft op maandag 29 maart in Leid- schendam de landelijke aftrap voor de Week van de Winkel. Ook in de diverse winkelcen tra in Rotterdam en regio zal de Week bol staan van activi teiten. De Week van de Win kel, die van 29 maart tot en met 3 april duurt, werd vorig jaar voor het eerst gehouden. De Week vormt een onderdeel van de imagocampagne 'De winkel, daar maak je de mooiste dingen mee'. Het doel van de campagne en de Week is te laten zien hoe afwisse lend en leuk een baan of een carrière in de winkel is. Werken in een winkel is boven dien vakwerk. Geen werk wat je zomaar even doet. Daar moet je wel degelijk een gerichte vakop leiding voor volgen. Door de medewerkers in de schijnwerpers te zetten en door te laten zien hoe onmisbaar zij voor hun bedrijf zijn, hopen win keliers jong en oud warm te krij gen voor werken in een winkel. De imagocampagne is een initia tief van het Hoofdbedrijfschap Detailhandel in nauwe samen werking met het ministerie van Economische Zaken. Zo'n week wordt niet voor niets gehouden. Nog teveel wordt naar de mening van de winke liers en het Hoofdbedrijfschap verkeerd gekeken naar werken in een winkel, en leven er teveel vooroordelen. Tijdens de Week is er informatie over werken in de winkel en zijn er activiteiten en evenementen. Zo krijgt het publiek een kijkje achter de schermen. Er is daarbij ruim aandacht voor werkzaam heden als verkopen en etaleren. maar ook voor inkoop, logis tiek, voorraadbeheer, distributie en automatisering. Het Hoofdbedrijfschap Detail handel ondersteunt de landelijke actieweek onder meer door ra diocommercials, posters, adver tenties in jongeren- en damesbla den, de informatielijn 06-0670 en het ter beschikking stellen van promotiemateriaal. De imago campagne wordt breed onder steund door de werkgeversorga nisaties en werknemersorganisa ties in de detailhandel en het Ministerie van Economische Za ken. Detailhandel De detailhandel is een belangrij ke factor voor de Nederlandse economie. Alleen al vanwege de werkgelegenheid: deze bedrijfs tak biedt aan meer dan 550.000 mensen werk. De detailhandel is dè mogelijk heid voor een uitgestippelde car rière. Door zijn veelzijdigheid is de detailhandel een bedrijfstak waarop je niet snel uitgekeken raakt. Met enige ervaring kun nen ook beginners gemakkelijk solliciteren bij andere winkelbe drijven. Ook intern zijn er vaak genoeg kansen om hogerop te komen voor mensen met hart voor de zaak. Bedrijfsleiders van een jaar of 27 zijn echt geen uitzondering in de detailhandel. Waar de campagne en de Week van het Hoofdbedrijfschap veel nadruk op leggen, is op het ple zier dat winkelmedewerkers kunnen hebben met klanten en collega's. Zeker verkopers of verkoopsters komen iedere dag in contact met tientallen en soms honderden mensen. In de detailhandel zijn veel part- -time-banen. Dè kans voor huis vrouwen die weer aan de slag willen. Veel scholieren die in een winkel vakantiewerk deden, zijn blijven 'hangen'. Ze hebben er nu een vaste baan en volgen nog opleidingen ook! Over opleidingen gesproken. 'Dom' is het werken in de winkel bepaald niet. Weinig consumen ten beseffen dat de persoon aan de andere kant van de toonbank degelijk is opgeleid. Dat hij of zij verstand heeft van de goederen die worden verkocht. Ook weet hoe het beste de produkten te presenteren. En, als dat van toe passing is, alles van hygiëne weet. In de Week van de Winkel kun nen de klanten verkopers en ver koopsters aanspreken om te vra gen hoe zij het werk ervaren, en om te weten te komen hoe hoog je op de loopbaanladder kunt klimmen. Een greep uit de activiteiten Tijdens de Week van de Winkel is er in bijna elk winkelcentrum in de regio wel iets leuks te doen. Vanwege de veelheid aan activi teiten volgt hieronder een selec tie. Winkeliersvereniging Crooswijk houdt een braderie. Er vindt een verkiezing van de leukste en/of liefste verkoper/verkoopster van de straat plaats. Bakker Klootwijk hangt zijn winkels vol met posters. Beken de lieden zullen de plaats inne men van de verkoopsters. Wie? Dat blijft een verrassing! Winkeliersvereniging Akkerhof in Spijkenisse deelt ballonnen uit en houdt een verkiezing 'Beste winkelmedewerker'. In Ridderkerk geeft het arbeids bureau acte de présence. In het centrum staan medewerkers bij stands om van de hoed en de rand te vertellen. Winkeliersvereniging 't Winkel hart in Vlaardingen heeft de hele week een informatiecentrum voor jonge mensen en winkelend publiek. Ook vindt een voedsel pakketactie voor de Oekraïne plaats. Op de eerste dag opent de burgemeester van Vlaardingen de Week. Op 29 maart kruipen bekende Vlaardingers achter de toonbank. Op l april wordt de eerste paal voor de renovatie van het winkelcentrum geslagen. Op 2 april worden er bloemen en hapjes uitgedeeld. Op 3 april ein digt de Week met een kunstvei ling. Midden in de Week, op 31 maart, krijgen de winkelmede werkers een feest van hun bazen aangeboden. Het Mercatus College en de streekschool Rijnmond-Zuid presenteren zich in de Week van de Winkel in het winkelcentrum Zuidplein. Op dinsdag 30 maart en woensdag 31 maart informe ren de scholen de bezoekers van dit winkelcentrum over leren en werken in de detailhandel. Beide scholen hebben opleidin gen voor verschillende functies in de detailhandel. Het Merca- tuscollege heeft opleidingen van 5 dagen per week met praktijk stages; op de streekschool kan je een opleiding volgen in het kader van het leerlingenstelsel: leren en werken tegelijk. DE HAVENLOODS HET ZUIDEN Zeventien jaar was Anja van der Stam toen ze als verkoopster in een boetiek ging werken. Na vier jaar wilde ze iets anders. Toen ze een advertentie voor plaatsver vangend filiaalleidster bij M S Mode in de krant zag staan greep ze haar kans. Ze werd aan genomen en nu, vijf jaar later, is ze fïliaalleidster op de Hoog straat. Enthousiast vertelt ze dat ze niets anders zou willen dan wer ken in een winkel. Het contact met de klanten, het omgaan met goederen en het aantrekkelijk presenteren ervan bevallen haar uitstekend. Leiding geven gaat haar prima af. Met haar tien dames die in leeftijd variëren van 20 tot 46 jaar kan ze goed door één deur. ,',De sfeer is gezellig. We zijn collega's", aldus Anja. Een goede verkoopster, legt ze uit, is altijd vriendelijk en dienst verlenend. Laat de klant voelen dat hij of zij belangrijk is. Ook als zij hoofdpijn heeft of met het verkeerde been uit bed is gestapt, laat Anja dat haar klanten niet merken. Nooit heeft zij proble men met klanten gehad. 'Zo men doet, zo men ontmoet' is haar stellige overtuiging. Ze vindt dat M S Mode uitste kende doorgroeikansen biedt. De medewerkers waardeert en betrekt bij zaken als de inkoop. Want: „Wij, de mensen op de werkplek, weten waarnaar de klanten vragen. Wat zij wel en niet goed aan de collectie vinden. Dat wordt met de rayonleider besproken. Als er een inkoper in de buurt is komt hij vaak even langs. Om te vragen of hij goed heeft ingekocht of om te weten te komen of het de collectie aan iets ontbreekt." Anja behaalde haar midden standsdiploma en volgde de vak opleiding Detex. Een producto- pleiding, die haar alles leerde wat met stoffen te maken heeft. Eens per jaar heeft zij met colle ga fïliaalleidster een training. Om bijgeschoold en van de nieuwste ontwikkelingen op de hoogte gebracht te worden. Tijdens de Week van de Winkel staan de medewerkers van.M S Mode in de schijnwerpers. „Ei genlijk overbodig, want wij wor den door onze baas elke dag gewaardeerd. Daarom hoop ik dat jonge meisjes en vrouwen die weer willen gaan werken gedu rende de Week bij ons een praat je komen maken. Om eens te horen wat werken in een winkel is", zegt de fïliaalleidster uitno digend. Anja Stam: altijd vriendelijk en dienstverlenend. Liesbeth Deering is hèt levende bewijs dat je in de detailhandel een bliksemcarrière kunt maken. Als scholiere kwam ze op de vrijdagavonden en zaterdagen bij Bakker Klootwijk werken. Ze zei haar kappersopleiding vaarwel toen de warme bakker haar een baan als filiaalhoudster aanbood. Nu is ze rayonleidster en heeft ze de zorg voor acht filialen. En dat allemaal binnen vijfjaar, want 11 maart jongstle den vierde ze haar eerste lus trum. Verrukkelijk Liesbeth vervangt tijdelijk de fi liaalhoudster van de zojuist geo pende vestiging aan de Oude Binnenweg. Niet zomaar een broodwinkel. Het is een bakkerij in oude stijl. Zo één waaruit de heerlijke geuren van vers gebak ken broodjes en croissants je het water in de mond doen lopen. Liesbeth: „In deze winkel is het nog leuker werken dan in onze gewone vestigingen. Je bakt zelf het brood en je bereidt belegde broodjes die anders dan anders zijn. Doordat er een buitentoon bank is kom je nog meer met het winkelend publiek in aanraking dan binnen. Niets geeft meer voldoening wanneer een klant na een hap in zijn broodje tonijn en gorgonzola zegt dat het ver rukkelijk is." Liesbeth zegt hardstikke tevre den te zijn met haar werk. En lachend: „En dan te bedenken dat ik werken in een winkel eerst als een bijbaantje zag. Dat ik voor mijzelf een toekomst had uitgestippeld in de administra tieve sector. Zelfs de LEAO heb gevolgd. Het toch niet zag zitten en overstapte naar de kappers opleiding." Als rayonleidster houdt ze con tact met de medewerksters in de vestigingen en houdt ze er een oogje in het zeil. Ze controleert of de produkten goed aan de klanten gepresenteerd worden en of de winkels er naar behoren uitzien. Liesbeth Deering: gebakken aan het winkelbedrijf. administratief personeel gevraagd reeds 23 jaar gevestigde en groeiende en beveiligingsbranche. Ter ondersteuning van onze activiteiten vragen wij een Part-time Medewerkster/oproepkracht Telefoniste /receptioniste /typiste voor minimaal 36 dagen per jaar. U werkt minimaal 1 dag per maand en 24 dagen in de vakantieperio de juli-augustus, waarvan 2 a 3 weken aaneengesloten. Daarnaast bent u beschikbaar als oproepkracht. Onze voorkeur gaat uit naar een dame van circa 30 jaar met ervaring in bovengenoemde funktie. Heeft u bekendheid met tekstverwerking (bijvoorkeur W.P.5.1), bent u representatief en beschikt u over positieve karaktereigenschap pen, dan bieden wij u een prettige werksfeer, een goed salaris en zelfs een eindejaars-bonus. Wilt u reageren, doe dat aan: VAN ELTEN GROEP, Afd. Personeelszaken, Dotterbloemstraat 25, 3053 JV Rotterdam Tel. 010-4229555 gende baan? Bel of kom langs bij UBRON, Mariniersweg 84a, R'dam, 010-4047055 of Raad huisplein 87b, Krimpen a/d IJs- sel, 01807-11300. TIONISTES voor een relatie in R'dam centrum. Erv. is een pré. Leeftijd: n.v.t. Kandidaten moe ten voor zeer lange periode voor zowel full- als part-time beschik baar zijn. Interesse? Bel of kom langs bij UBRON, Mariniersweg 84a, R'dam, 010-4047055 of Raadhuisplein 87b, Krimpen a/d IJssel, 01807-11300. dan vandaag nog langs bij Uit zendbureau DIREKT, Oostmaas- laan 31a, R'dam 010-4530399. technisch personeel gevraagd schroeven, schroefassen, roe ren, afsluiters, etc. Van Greven- stein's Scheepswerf b.v., Krim- pen a/d Lek. Tel.: 01807-12200. winkelpersoneel gevraagd Ulla Popken B.V. jonge mode vanaf maat 42 zoekt part-time 24 uur per week) Verkoopsters a 19.00 uur bij Dhr. S.D. Idzerda, te Goldline vraagt ervaren lingerie VERKOOPSTER voor de zaterdag. Bellen tussen 9-10 u. Tel. 010-4765524. VERKOOPSTER Bij voorkeur 4 5 dagen per week. Bekendheid met luxe merken absoluut vereist. Tel.: 010-4187034. Er is werk bij de Bakker! Voor onze fil. Bolnes Havenstr. (R'kerk in Bas v.d. Heijden) vra gen wij VERKOOPSTERS voor 25 of 34 u. p. wk. Leeftijd 18-34 jr. Nugteren brood en banket tel.: 01804-24133 (ma. t/m vrij. Pro-Prijsstop Supermarkt Rob- bemont heeft werk voor een jon ge vlotte WINKELHULP m/v, - or 3 tot 5 dagen per week. Bel Den Besten b.v,, een gezellige kaasspeciaalzaak in IJsselmon- de (Keizerswaard), vraagt ter ondersteuning van haar enthou siaste verkoopteam een klant vriendelijke PART-TIMER m/v, voor de vrijdag en/of zaterdag. Inl. Dhr. J. de Jong: 0KM835937. Edah Koperwiek vr 1e MEDEWERKER m/v, 32 tot 40 uur per week. Min. leeftijd 18 jr. Inl. bij de bedrijfsleiding. Tel.: Met spoed gezocht part-time VERKOPER/STER voor Zater dag, koopavond en vakantiepe riode. Leeftijd tussen 17-20 Part-time of full-time VERKOOPSTER gevraagd. Erva ring vereist. Leefijd tot 45 ji Gevr. part-time VERKOOPSTER. Leeftijd van 18-30 jaar voor 12 uur per week. Leen Bakker. Tel.: 010-4667328. horecapersoneel gevraagd Burger King zoekt voor haar restaurant aan de Lijnbaan 100 te Rotterdam gemotiveerde medewerkers m/v in full-time dienstverband voor de gehele week. Leeftijd vanaf 16 jaar. Geïnteresseerden kunnen kontakt opnemen met dhr. Van Hoek, tel. 010-4149696. Gevraagd kantine MEDEWERKERS m/v Tel. inlichtingen tussen 08.00 er 17.00 uur 010-4866972. Don Corleone zoekt BEZORGER met eigen vervoer voor onze Pizzeria Tel. 010-2130377. Bar Land's End vraagt BUFFET JUFFROUW. Goede verdienste. Tel, vanaf 19.00 uur 010-4364630. kappers schoonheids specialisten^ HaarSalon is met spoed op zoek naar een aankomend KAPPER/ STER. Leeft, tot 21 jr. Voel je je aangespr Schoonheidssalon MAVIS" elke do. compl. gez. beh. ma- ƒ.52,95 pl. afslanken, pe- oppas gevraagd Gevraagd: Lieve OPPAS 3 kin deren 4 4 2 jr) 4 5 da- gen/w. Niet roker; licht huishou delijk werk. Tel. 010-4208717 Zevenkamp. OPPAS gezocht voor baby van 3 maanden vanaf augustus in Kralingen voor enige dagen/ dagdelen per week. Tel. 010- Gevraagd lieve OPPAS vooi dinsdag-woensdag-donderdag m.i.v. 25-5 tel. 01820-11545. Gevr. HULP i.d.huish. 1 ocht. p.w. in onderl. overleg in Baren- drecht. Tel. 01806-11357 na 19 u. Te koop op alle kantoren van De Havenloods en Het Zuiden, boeken over Oud Rotterdam, inlichtingen 010-4699911. huishoudelijk personeel gevraagd schoonmaken v van 09.00 tot 14.30 ui tijdens kantoorui schoonmaken van een kantoor in de avonduren. Telf. inl. tijdens kantooruren 010-4793954. Schoonmaakbedrijf van de Lucht b.v. Gevraagd in Rotterdam-Hille- gersberg, nette DAMES/ECHT PAAR voor het schoonmaken van een school in de avonduren. Telf. inl. tijdens kantooruren 010- Barendrecht. Tel. 01858-19107. Gevr. HULP in de huishouding liefst vrijdagmiddag. Schenkel-N tel. 010-4518805. Gevr. huish. HULP 2 ocht. p.w. Ifst. dinsd. vrijd. 01890-14358. Gezocht zelfst. WERKSTER voor 4 uur p.w. tel. 010-4851203. medisch personeel gevraagd dam Schiebroek ASSISTENTE in huisartspraktijk gevr. in R'dam-Z. per 1/a april. Brieven onder nummer 4664 buro van dit blad. Op de dokterskamer in Nijeveld komi per week, verdeeld over 2 dagen. Wij zoeken voor deze vakature een Medewerkster Dokterskamer v/m Wat hi e fun (14 uur per week) 3 in? U verleent assistentie aan de huisartsen U verzamelt de aanvragen van de medicijnen en verzorgt de bestelling bij de apotheek. U maakt afspraken voor bewoners bij specialisten en regelt zonodig vervoer. U voert eenvoudige tests uit (prikken en bepalen van bloedsuiker, uri nebepalingen). U verricht diverse administratieve werkzaamheden. Voor deze funktie zoeken wij iemand met het diploma doktersassistente of een gediplomeerd zieken/ bejaardenverzorgende. Goede kontaktuele vaardigheden zijn gelet op de vele kontakten vanzelfsprekend. Zelfstandig en sekuur kunnen werken zijn een vereiste. Het duokarakter van de baan vraagt - bij ziekte of vakantie van uw kollega - een flexibele opstelling t.a.v. werktijden/dagen. Bent u geïnteresseerd in deze funktie, richt dan uw sollicitatiebrief aan onderstaand adres t.a.v. mevrouw B. Koning, personeelsfunktionaris. Voor nadere informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met mevrouw R. Zoun, medewerkster dokterskamer, op maandag, donderdag en vrijdag tussen 9.00 - STICHTING HUIZE NIJEVELD, G.B. Shawplaats 2, 3068 WB ROTTERDAM. Telefoon 010-4200400. diverse vakatures Leren en verdienen! Ben jij een enthousiaste schoolverlater en heb je LTS-B of hoger, MAVO-D, of wellicht een afgebroken HAVO- OF MTS-opleiding, dan kun je bij onze bedrijfsschool in Rotterdam een opleiding onderhoudsmonteur (SOM) volgen. Tijdens de opleiding verdien je Interlanden Spreigroep is onderdeel van Wegener N V. en houdt zich bezig met de landelijke verspreiding van huis-aan-huis-bladen en reklamedrukwerken. Voor de regio Rotterdam e.o. zijn wij op zoek naar: Oproepkrachten in het bezit van groot rijbewijs (C), die ons op gezette tijden hand- en spandiensten kunnen verlenen in de expeditie (loodswerkzaamheden/chauffeursdiensten). Interlanden Spreigroep, Postbus 740, 3000 AS Rotterdam. Gevraagd Interieurverzorgster voor 1 i I1/: dag per week. noet zelfstandig kunnen werken en flink kunnen aanpakker Witter Woninginrichting B.V. Jonker Fransstraat 91-93, Rotterdam. Tel.: 010-4143786. Voor het distributiecentri n FREE RECORD SHOP zijn wij op Enthousiaste medewerkers Het gaat om heel afwisselend werk in een jong team. De werktijden liggen van maandag tot en met zaterdag van 06.00 uur 's-ochtends tot 08.00, 09.00 of 10.00 uur 's-ochtends. Je bent welkom als je twee of meerdere dagen per week kunt werken. Je bent bij voorkeur ouder dan 18 jaar. Aangezien er geen openbaar-vervoermogelijkheden zijn, belangrijk n de buurt van Capelle a/d IJssel woont. Interesse? Bel naar Jolande van de Afdeling Personeelszaken v( een uitnodiging op onze informatie-avond dinsdag 6 april a.s. i 18.30 uur. Telefoonnummer Free Record Shop: 010-458.43.33. Tijdelijk leuk werk! Promotiedame/-heer in een frisdrank in Bent u communicatief sterk en beschikt u over een representatieve, eigentijdse uitstraling en bent u bovendien in het bezit van een auto, reageer dan snel en bel voor meer informatie, uitsluitend op werkdagen (ma. t/m vr.) van 09.00 uur tot 16.00 uur met: Martinair Promotions B.V. TARWESTRAAT 2, 2153 GC NIEUW VENNEP. 02526 - 60163. Achilles Otowas Medewerk(st)er wasstraat De voornaamste taken zullen bestaan uit het voorbewerken va automobielen d.m.v, een f adviseren/instrueren omtrent i Wij verwachten een opgewekte en klantgericl Leeftijd ca. 18 19 jaar. Voor informatie of telefonische afspraak voor sollicitatie kunt u bellen met dhr. C. den Boer tel. 010-423.20.22 van Achilles Autoverhuur, Tandwielstraat 2, Rotterdam-Z. De Vrouw en Werkwi mei weer met de cu putergebruik in de betaald werk in de administra tieve sector, zich opnieuw willen oriënteren op de mogelijkheden van werk en/of opleiding in die richting, ouder zijn dan 25 jaar. Bel voor meer informatie tel.: 010 - 4110449, Vrouw en Werk winkel, Mauritsweg 31, rzorgd. Bel info: AWS Uitzendburo 010- 4149291 of kom langs, Hoog- goederen, het distribueren van deze goederen over onze 2 za ken, het ordenen en bijhouden van de magazijnruimte, het (na een inwerkperiode) zelfstandig bestellen van basisvoorraden. Ben je jong 20 jr.) en houdt je er van de zaken pittig aan te pakken, soil, dan op deze baan. Drogisterij Bouma, Winkelcentr. de Scholver (aan het Station), Picassopassage 28, Capelle a/d IJssel. Tel.: 010-4505055. Gezochte leerling SCHOONMA KERS. Bel voor meer info 010 - 4147788. Stichting Oosterflank zoekt voor haar kinderopvang voor halve dagen z.s.m. een LEID(ST)ER, liefst in bezit van M.B.O.-diplo- ma, voor 25 uur (5 dagen van 5 uur). Tevens worden invalleid- (st)ers gezocht zowel voor de halve- en heledagopvang als de buitenschoolse opvang. Infor- R. Leentjes B.V. zoekt e i: Stichting Oosterflank, Ko- behof 5, 3067 MC Rotterdam. BEVEILIGINGSBEAMBTEN en brandwachten 2e klas. Bij voor keur woonachtig in het Botlek- gebied, eigen vervoer. Schrifte lijke reakties Dorpsstraat 74, 2931 AG Krimpen a/d Lek. MEEUWISSE NED.B.V., werk zaam in de G.W.W.sector, stand plaats Den Haag, zoekt op korte termijn: uitvoerders, shovelma chinisten en grondwerkers. Er varing rereist. Tel. 070-3838704. Van 07.00 uur tot 18.00 uur. Na dere info. mw. E.Mulder. MEDEW. m/v Wij biet prettige werksfeer en goed lo Tel.: 01892-19975. GEZOCHT glazenwassers en halfwas glazenwassers voor alle voorkomende glazenwas- CONSULENTES voor de verkoop natuurlijke cosmetica. Goede verdiensten. Bel Yacana 040- 547511. Ben je 20 jaar of jonger, wil je intern opgeleid worden en toch geld verdienen? Schrijf je dan nu DIREKT in bij Uitzendbureau Direkt aan de Kleine Beer 301, Rotterdam (Oosterhof), 010- 4560277. Opgelet!! Wij zoeken STUDEN TEN/SCHOLIEREN min. opl. HAVO die hard willen werken en /ei259-epddWHeb je'imeresse"bel snel voor info 03404-55237. Uit sluitend tussen 19.00 - 21.00 uur. Min. leeft. 17 jr. Vierhand B.V. is een verspreid- organisatie van reklamedruk- werk. Wij zijn op zoek naar BE ZORGERS (m/v) in Brielle, Ro zenburg, Oostvoorne, Rockanje. Leeftijd vanaf 14 jaar. Uw telefo nische reaktie kunt u richten tot de heer van Beek of de heer van Baarle. Tel.: 010 - 4790511. UBRON Uitzendburo heeft zeer regelmatig werk voor gemoti veerde PRODUKTIEMEDEWER- KERS voor relaties in de Krim- penerwaard in div. branches. Belangstelling? Kom langs bij UBRON, Mariniersweg 84a, R'dam, 010-4047055 of Raad huisplein 87b, Krimpen a/d IJs sel, 01807-11300. Gevraagd nette leerling of halfwas GLAZENWASSER. Liefst omgeving Brielle. Tel. 01815-3946. Wordt AVONCONSULENTE Bel therapie SPEYERTHERAPIE: korte, sieve, individuele psychothera pie met goede nazorg. Voo depressie. Inlichti jen en afspraak: Henk Freelini 110-4842717. Jan Pols 01891 20102. Lid NOVAG en N.V.V.S Prof. SIDIKI: Een groot en be roemd helderziende en medium, zal u helpen uw moeilijkste pro blemen op te lossen. Onmidde- lijke terugkomst van uw gelief de, familiegeluk, hereniging, handel, klanten, examens, geld en zaken. Bescherming tegen elk gevaar, onttovering etc. Werk serieuze, snelle en doel treffende afh. 010-2621349 R'd. MOUSSA, Helderziende en Me dium helpt U met het oplossen van uw problemen zoals de lief de en relatie; examenvrees ook in de meest hopeloze gevallen. Terugkeer van partner. Snel re- sultaat. Tel.: 010-4676636 ij belangrijke veranderingspro cessen en/of moeilijke fases in uw leven: INTUÏTIEVE/ ontspan ningsmassage: HYPNOTHERA PIE ter verlichting van psychi sche en lich. klachten alsook individuele,, relatie en systeem- ijk.010-4760201. MR. INDRISSA paranormaal m dium biedt hulp bij alle soorten probl., succesen verz.. Voor elk probl. kunt u met mij contact opnemen, tel. 010-4679999. te huur aangeboden algemeen Huurplan Nederland BV nieuwe huish. apparaten TE HUUR wasm., koel-vriesk., drogers, magnetr., afwasmach. Goede merken - lage prijzen. Voll. gar. tijdens huurperiode. Afkopen is mogelijk. Apparatuur wordt thuisbezorgd Bel voor info: Tel. 040-465266 foto/film Fotovoordeelpakket o a van uw kleurenfilm 12 opnames ƒ.11.50 24 opnames ƒ.18.50 36 opnames ƒ.25.50 Studio Walg Heno Meent 127 R'dam 010-4135895 Camcorders accu's? WIRO Ser vice Centrum, levert voor alle merken uw extra of nieuwe accu

De Havenloods | 1993 | | pagina 15