(en vi zit er lekker ruim bij) 279.000- Oeps! 279.000 gulden. Er gaan dagen voorbij dat u het niet in uw zak hebt zitten. Goed, het is veel geld, dat zijn we met u eens. Maar u krijgt er van Eurowoningen dan ook heel veel voor terug. Meer dan waar ook. Beginnen we met de appartementen. Die zijn ruim, ruim, ruim. Bovendien zijn ze veilig rondom een binnenhal gegroepeerd en alle verschillend van indeling. Het gebouw zelf telt niet meer dan vijftien appartementen - drie per etage - en een penthouse. VLAARDINGEN/DE VAART kleinschalige gebouwen met 15 appartementen met kleurkeuze bijkeuken/wasruimte zongericht terras met blijvend vrij EUROWONINGEN INFOCENTRUM. en een penthouse living annex keuken tot 53 m2 luxe keuken met uitzicht privé-parkeerplaats beveiligde entree met video-intercom ver- Voor uitvoerige informatie, duidelijke maquettes en brochure bent u wel- Bauknecht inbouwapparatuur w.o. kookplaat, oven, afzuigkap, vaatwasser warmde en gestoffeerde hallen en trappenhuis geluidsarme 13-persoonslift WÊ kom in het Eurowoningen Infocentrum aan de Albert Schweitzersingel en koel/vrieskast 2 of 3 slaapkamers complete badkamer met aparte H «eigen-huisbezitters kopen veilig door No-Risk clausule of inruilgarantie H nabij het bouwplan. Openingstijden: werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur douche Grohe thermostatische mengkranen luxe sanitair en tegelwerk eigen woning prijzen vanaf f 279.000,- v.o.n. inclusief afgekochte erfpacht. en op zaterdagen van 11.00 tot 15.00 uur. Info-telefoon: 010 - 474 01 70. Komen we bij de locatie. Op een steenworp van Rotterdam, toch waant u zich helemaal 'buiten'. Vanaf uw terras kijkt u op de Vlaardinger Vaart met vlak daarachter het natuurgebied Midden-Delfland. Maar hoe complimenteus we er ook over praten, het beste is nog altijd als u een uitgebreid kijkje komt nemen in ons Info centrum aan de Alb. Schweitzer singel in Vlaardingen. Zeker weten Eurowoningen dat u dan meteen verkocht bent.

De Havenloods | 1993 | | pagina 22