9 SLCIaro Ziekenhuis Capelle \<M\ voorzitter indicatie commissie VERZAMELAARS SLAAN HUN SLAG IN DEZE KRANT Wie stuurt ons milieu de goede kant op? Hoofdjuffrouw avond m/v FILMS BELEVEN HUN PREMIÈRE IN DEZE KRANT DE HAVENLOODS - DONDERDAG 8 JULI 1993 27-365 gemeente aandenIJssel Capelle aan dan IJssel is een dynamische gemeente met ruim §9-000 inwoners en een goed voorzieningenniveau. Aan de realisering van eehtaSHfrumplan, de woonwijk 's-Gravenland, het kantoren- en bedrij venpark Rivium en de aanleg van de sneltram naar Rotterdam wordt hard gewerkt Op bestuurlijk:epambtelijk niveau wordt binnen de regio Rotteréfet Rijnmond een nieuwe bestuursstructuur ontwikkeld. Dit vereist Inventi viteit en flexibiliteit van de gemeentelijke organisatie. Tezamen met decentralisatie en de gemeentelijke ontwikkeling van groei naar be heer heeft dit ook gevolgen op het gebied van Sociale Zaken. Het College van Burgemeester en Wethouders van de Gemeente Capelle aan den IJssel roept sollicitanten op voor de per 1 juli a.s. vacant kShnende functie van: Capelle aan den IJssel, verzorgings- en verpleeghuizen (m/v) voor gemiddeld 5 uur per week De Indicatiecommissie Capelle heeft tot taak aanvragen te indi ceren voor opname in verzor gings- en verpleeghuizen, dagverzorging, maaltijden, tijde lijke opname in verzorgingshui zen, nachtopname, alarmering enz. Bij de Indicatiecommissie zijn 4 parttime beroepskrachten werk zaam w.o. twee maatschappelijk werkstersseen arts en een admi nistratief medewerkster. De werk geverstaken worden uitgevoerd door Stichting Ouderenwerk Capelle. De voorzitter heeft de volgende - het voorbereiden en voorzitten van vergaderingen van de Indicatiecommissie; - het (mede)-opstellen van jaar verslagen en overzichten; - het onderhouden van externe contacten o.a. met de Gemeente Capelle aan den IJssel en Stichting Ouderenwerk Capelle; - hét zich op de hoogte houden van ontwikkelingen t.a.v. de werkzaamheden van de Indicatiecommissie; - het (in overleg met de Indicatiecommissie) opstellen en uitwerken van het beleid; - het voeren van de eindverant woordelijkheid van de admini stratie. De voorzitter dient aan de vol gende profielschets te voldoen: - onafhankelijk zijn van instellin gen en personen op het werk terrein van de Indicatiecom missie; - ingezetene zijn van de Gemeente Capelle aan den IJssel; - affiniteit hebben met ouderen en het werk in zijn algemeen heid; - op de hoogte zijn van de Capelse situatie; - beleidsaanbevelingen kunnen formuleren; - zo mogelijk ervaring hebben in een dergelijke functie; - inzicht hebben in administratie ve. werkzaamheden; - over contactuele eigenschap pen beschikken; - bij voorkeur een HBO-opleiding te hebben. Leeftijd: bij voorkeur niet jonger dan 40 jaar. Na voordracht aan de Gemeente Capelle aan den IJssel (als in houdelijk verantwoordelijke in stantie) zal de eventuele benoeming gelden tot 1 januari 1996. Voor de werkzaamheden die worden uitgevoerd op op- roepbasis wordt een redelijke vergoeding ter beschikking ge steld. Uw schriftelijk sollicitatie kunt u binnen 14 dagen zenden aan het College van Burgemeester en Wethouders van de Gemeente Capelle aan den IJssel, Postbus 70, 2900 AB Capelle aan den IJssel. Gelieve in de linkerboven hoek van de enveloppe te vemel- den: soll.vzJC. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer J.H. Huisman, coör dinator Stichting Ouderenwerk Capelle, telefoon 010 - 4501344. i Uw krant. Een onmisbaar medium. I Wie R.O.T.E.B. zegt, denkt vaak alleen aan afvalinzameling. Globaal gezien is dat juist, maar we doen nog veel meer. Op de keper beschouwd zijn we eigenlijk voort durend in touw om ons leefmilieu te beschermen. Schoon te maken en schoon te houden. De naam 'R.O.T.E.B.' zegt wat dat betreft genoeg. Ga maar na 'R' staat voor Reiniging, en dat betekent veel meer dan de 360.000 ton afval die we jaarlijks ophalen, bij elkaar vegen en milieuverantwoord verwer ken. Want containers, rioolreiniging en oliebestrijding in het Rotter damse havengebied horen daar bij voorbeeld ook bij. Dan de 'O' van Ontsmettingsdienst. Daarbij moet u onder andere denken aan ongediertebestrijding, ontsmet ting van huizen, maar ook aan het verantwoord inzamelen van klein chemisch afval. De drie laatste letters tenslotte, die staan voor Transport Bedrijfs- werkplaatsen. De R.O.T.E.B. ver zorgt ook het transport voor de gemeente Rotterdam, beheert 1250 bedrijfswagens, neemt rijtests af en beschikt over eigen motorwerkplaat- sen en een carrosserie-afdeling. Zo ziet u We zijn met ruim 1100 "medewerkers een heel wat veelzijdi- ger bedrijf dan velen op het eerste gezicht denken. En met alle werkzaamheden altijd in de weer voor een schoon milieu. Chemocarchauffeur/ depotmedewerker m/v Functie-inhoud Als chemocarchauffeur/depotme- dewerker heeft u verschillende taken. U bedient de chemocar en neemt klein chemisch afval in ontvangst op vaste punten in de stad. Na de laatste ontvangst slaat u de ingezamelde stoffen in het depot op, sorteert ze en maakt ze verzendklaar. Aangezien er meer dere chauffeurs zijn, kan het voorkomen dat u bepaalde perio den uitsluitend op het depot werkzaam bent. Uiteraard horen ook licht administratieve werk zaamheden bij de functie. Andere taken die bij uw nieuwe baan horen zijn magazijnwerklaamhe- den, het verzorgen van voorlich- tings- en verpakkingsmateriaal en het schoonhouden van de chemo car, de opslagruimte, het magazijn en het terrein. Functie-eisen Voor deze functie beschikt u, naast rijbewijs BC(E) en CCV-B, over een aantoonbaar LBO/ MAVO-niveau en heeft u bij voor keur een heftruckbrevet. Verder bent u bereid tot het werken in een twee-ploegendienst en cur sussen te volgen zoals o.a. che mie, blusmiddelen, persluchtmas ker en vervoer gevaarlijke stoffen. Uiteraard strekt enige chemische kennis tot aanbeveling. Salaris Uw salaris bedraagt maximaal f 3.040,- bruto per maand en is afhankelijk van leeftijd en erva ring. Genoemd salaris is exclusief de ploegentoeslag van f 240,97 per maand. Uw reactie Nadere informatie kunt u krijgen van de depothouder, de heer M.J. van Dijk, tel. 010-4468480 of van de heer M.H.G. Baaijens, wer vingsconsulent, tel. 010-4468657. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 10 dagen - richten aan de directeur van de Roteb, de heer drs H.T. Kros, Postbus 10902, 3004 BC Rotterdam. De Gemeente Rotterdam kent een voorkeursbeleid met betrekking tot prioriteitsgroepen. Een veelzijdig bedrijf met alle aandacht voor het milieu! Volwassenen Onderwijs Het Albeda College is een brede scholengemeenschap voor MBO, CBO en VAVO. Er zijn zowel dag- als avondopleidingen, die worden gegeven in Botterdam en wijde omgeving. Vestiging Rotterdam Zuid voltijd dagopleidingen 1 - of 2-jarig MAVO/HAVO/VWO en MEAO Rijksgesubsidieerde dagopleidingen MAVO/HAVO/VWO en MEAO Boekenfonds beschikbaar De cursussen voldoen aan de voorwaarden studiefinanciering Nieuw voor '93-'94: - Maatschappijleer HAVO en VWO - MEAO ook 2-jarig. - studie- en mediaruimte Albeda College, Slingeplein 8, 3085 EZ Rotterdam tel. 010-481 90 66 college Christelijk college voor beroepsonderwijs ei THYSSEN DE REUS. LIFTEN-ROLTRAPPEN-TRANSPORTSYSTEMEN Thyssen De Reus B.V. staat voor advies, ontwerp, produktie, montage, onderhoud en reparatie van o.a. liften, roltrappen, toneelinstallaties en interne trans portsystemen. Bovendien is het bedrijf één van de grootste producenten van trapliften in Europa. Verdeeld over meerdere vestigingen zijn bij Thyssen De Reus B.V. circa 600 medewerkers in dienst. In onze onlangs gereedgekomen nieuwe bedrijfshal hebben wij de beschikking over een uiterst moderne spuiterij waar onze produkten d.m.v. het milieuvrien delijke poedercoatingproces in de gewenste kleur worden gespoten. Aan- en afvoer van de te bewer ken delen vindt plaats met behulp van een automa tisch transportsysteem. De spuiterij is tevens uitge rust met een conventionele natlak- en epoxeen inrichting. Voor deze afdeling zoeken wij een voorman spuiterij (m/v) die wordt belast met de dagelijkse leiding over drie medewerkers. De voorman regelt en organiseert het werk, lost technische problemen op en neemt zelf deel aan het produktieproces. Deze funktie is bij uitstek geschikt voor een ervaren spuiter/schilder, die werkzaam is (geweest) in de metaalindustrie en beschikt over leidinggevende capaciteiten. Voor meer informatie over deze funktie kunt u (tele fonisch) kontakt opnemen met de heer M. van der Laan, Hoofd Personeelszaken. Bij hem kunt u ook een sollicitatieformulier aanvragen. THYSSEN DE REUS BV v. Utrechtweg 99, Postbus 4, 2920 AA Krimpen aan den IJssel 01807-30211 t.b.v. de schoonmaakdienst Het Sint Clara Ziekenhuis is een groot algemeen zieken huis op katholieke grondslag. Door de omvang en het grote aantal specialismen biedt de organisatie een werk- en opleidingsveld met interes sante toekomstmogelijkhe den. De kwaliteit van de zorg, dienstverlening en bejege ning staan centraal. Taken: - geeft leiding aan de mede werkenden in de avond dienst en kontroleert op een juiste en tijdige uitvoering van werkzaamheden; - geeft vaktechnische in- struktie en ziet toe op het juiste gebruik van metho den, produkten, materialen en machines; signaleert tekorten en over- kapaciteit van arbeidsuren en verandert, na toestem ming van het hoofd schoon maakdienst, zonodig het werkschema; werkt nieuwe medewerken den in; draagt zorg voor een goede motivatie en teamgeest bin nen de avonddienst. Funktie-eisen: - leidinggevende ervaring (minimaal 1 jaar); - SVS-kursus voorvrouw/ voorman; - leeftijd 30-45 jaar. Arbeidsvoorwaarden: - de werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 17.30 - 21.00 uur. Tevens dient hij/zij bereid te zijn éénmaal per 2 weken over leg bij te wonen van 15.30 - 16.30 uur; 1 - salaris minimaal f 1.164,19, maximaal f 1.646,31 bruto per maand, exclusief ORT - de CAO-ziekenhuiswezen is van toepassing. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 22 juli a.s. richten aan de dienst personeels zaken onder vermelding van nr. 6.212.004. Olympiaweg 350, 3078 HT Rotterdam, Telefoon 010 - 4 32 01 00 In de week van 12 t/m 16 juli hebben de volgende dermatologen geen spreekuur, behoudens voor spoedgevallen: Mevr. G.M. van den Berg, Mevr. M.S. den Boer, Mevr. J.H. Boersma, Mevr. J.M. Boot, Mevr. J.C. Bijlmer-lest, Mevr. C.J.H. Dommering- Schellingenhout J. Dros, Mevr. R.O.G.M. Dutrée- Meulenberg, J.P.M. Geerdink, Mevr. C.O.A. Hendriks-lserief, J.C.S. van der Hoek, Mevr. B.A.M. van Hussen-Brok, Mevr. H. Bronsted, Mevr. K.J. Knegt-Junk, Dr. J.H. Kraak, J. de Leeuw, Dr. H.E. Menke, M.C.G. van Praag, F.J. Prins, J.L. Schuller, Mevr. M.J.P. Schulten-Lukassen, Mevr. B. de Swaan, T.T. Tio, A.H. van der Willigen, IJsselland Ziekenhuis, Polikliniek de Blaak, Schieland Ziekenhuis, Jacobus Ziekenhuis, Schieland Ziekenhuis, Haven Ziekenhuis, Ikazia Ziekenhuis, Polikliniek de Blaak, IJsselland Ziekenhuis, Polikliniek de Blaak, Poli West, Randweg 7, Holy Ziekenhuis, St. Clara Ziekenhuis, Ruwaard van Putten Ziekenhuis, Haven Ziekenhuis, Ikazia Ziekenhuis, Jacobus Ziekenhuis, St. Franciscus Gasthuis, St. Franciscus Gasthuis, IJsselland Ziekenhuis, Jacobus Ziekenhuis, Hollandsch Diep 63, Kobelaan 7, Ruwaard van Putten Ziekenhuis, St. Clara Ziekenhuis, Holy Ziekenhuis, Capelle a/d IJssel Rotterdam Schiedam Zwijndrecht Schiedam Rotterdam Rotterdam Rotterdam Capelle a/d IJssel Rotterdam Rotterdam Rotterdam Vlaardingen Rotterdam Spijkenisse Rotterdam Rotterdam Zwijndrecht Rotterdam Rotterdam Capelle a/d IJssel Zwijndrecht Capelle a/d IJssel Rotterdam Spijkenisse Rotterdam Vlaardingen. Uw krant. Een onmisbaar medium.

De Havenloods | 1993 | | pagina 14