Ik vond Voor mensen met twee rechter handen ->r randstad uitzendbureau Monteur/machinesteller door LIANNE VAN ECK De naam van het uitzendbureau is ontleend aan Friday uit Ro binson Crusoë. En aan de Engel se secretaresse die zo wordt ge noemd als ze er één is die van aanpakken weet. „Uitzendbu reau Friday is voor mensen met twee rechter handen. Voor 'aan- pakkers' dus!" Aan het woord is Astrid Westerkamp, ad interim vestigingsmanager van het uit zendbureau aan de Goudsesin- gel in Rotterdam. Samen met collega, intercedente Nadya Ak kermans, houdt ze het sinds april 1993 in de Maasstad gevestigde uitzendbureau draaiende. Ongeschoolden én mensen met een lagere en middelbare techni sche beroepsopleiding kunnen bij de dames terecht indien zij op zoek zijn naar werk in de techni sche sector. „Zonder onbescheiden te klin ken durven wij te stellen dat wij anders zijn dan andere uitzend bureaus. We zijn gespecialiseerd, bieden zowel naar de uitzend kracht als naar de werkgever toe een persoonlijke aanpak, we hebben langere openingstijden en we kunnen de uitzendkrach ten 'aangekleed op de stoep' van de werknemer plaatsen", vertelt Astrid. Lachend vertelt ze dat ze met 'aangekleed' bedoelt dat er de mogelijkheid bestaat de uitzend kracht te voorzien van werkkle ding en gereedschap. Compleet plaatje De binnenlopende, zich oriënte rende werkzoekende, is bij Fri day verzekert van alle aandacht die hij of zij zich maar wensen kan. Er vindt een uitgebreid 'intake- -gesprek' plaats waarin Astrid of Nadya proberen te achterhalen wat de werkervaring is, wat de werkzoekende in huis heeft aan motivatie en flexibiliteit. „Je moet zeker weten of er geen be zwaar tegen onregelmatige werktijden is. Belangrijk is ook om boven tafel te krijgen of het alleen maar om geld verdiénen gaat of dat opgenomen zijn in het arbeidsproces prioriteit is", legt Astrid de eerste contacten met een uitzendkracht uit. „Niet alleen zijn onze vragen van be lang, ook die van de uitzend kracht maken het plaatje com pleet", voegt ze toe. Ook Friday wordt geconfron teerd met een teruglopende eco nomie. „We hebben toch nog wel een stijgend aanbod vacatu res, alhoewel die natuurlijk niet parallel loopt met het toenemen de aantal werkzoekenden. Echt direct bemiddelen komt momen teel sporadisch voor. Wat we wel doen is zo snel mogelijk de uit zendkracht aanbieden aan de werkgever. Soms is dat een schot in de roos en kunnen we meteen de gegevens doorfaxen", aldus Astrid. Ongeschoolden k Friday is drukdoende te realise ren dat ongeschoolden een oplei ding in de asbest krijgen. Want, vertelt Astrid: „Per oktober van dit jaar is een certificaat ver plicht. We zitten nog in de op startfase. Het zou leuk zijn als we ons plan konden realiseren." Regelmatig vindt mailing plaats naar het bedrijfsleven. Daarin worden de sterke punten van Friday benadrukt. Na een tijdje volgt een telefoontje met de werkgever waarin wordt gepro beerd een afspraak te maken voor een gesprek. Op weekdagen is Friday al vanaf 8.00 uur open en telefonisch be reikbaar. Ook de sluitingstijd is lang. Tot 17.30 uur, van maan dag tot en met donderdag, en op vrijdag tot 19.00 uur kan het uitzendbureau worden binnen gestapt. Tevens is er de mogelijk heid om van 9.00 tot 12.30 uur op zaterdag in de keuken van Uitzendbureau Friday te komen kijken. „Daarmee geven wij de werkende werkzoekende de gele genheid om zich op de arbeids markt te oriënteren zonder dat dat ten koste gaat van hun huidi ge werk", legt Astrid uit. technisch personeel gevraagd Friday B.V. Uitzendwerk is een uitzendburo voor lager en middelbaar technisch personeel. Voor diverse relaties zijn wij o.a. op zoek naar: Isoleerders plaatopzetters m/v met minimaal 1 jaar ervaring in m.n. pijpisolatie. Isolatie plaatwerkers m/v met enkele jaren ervaring in deze branche. Schoonmakers m/v voor diverse projecten op full- en part-time basis. Heb je interesse, kom dan langs op de Goudsesingel 113 te Rotterdam of bel 010-4118320. markt onderzoek Aannemingsbedrijf A. KLAAS- SEN vraagt steigerbouwers, bankwerkers, G6-lassers, foto lassers (met geldig certificaat), constructie-ijzerwerkers, iso- leerders, plaatwerkers, opzet ters, pijpfitters. Vakbekwaam heid vereist. Tel.: 010-4380121 (tijdens kantooruren) na 19.00 uur 010-4383386. Gevr. leerl. MONTEUR. 18/20 jr. Montage luchtkanalen. Boy Pel grim Luchttechniek B.V. 010- 4133717 na 18 uur 4120611. Selektieburo biedt interessante vergoeding aan MENSEN met een eigen mening. Heeft u een middelbare of hogere schoolop leiding genoten, bent u in de leeftijd van 18 tot 55 jaar, vindt u het leuk om over verschillende onderwerpen te praten. Draait u dan tijdens kantooruren van 9.00 tot 17.00 uur het volgende tele foonnummer 010 - 4132188. HLS zoekt jonge METAALBE WERKERS voor diverse projec ten. Bel 010-4623657. oppas gevraagd HLS BV zoekt een zelfstandige CV-MONTEUR. LTS installatie techniek en/of CV-monteur, op leiding is een pré. Vaste baan Bel voor informatie 070-3547041 of 010-4623657. Bedrijven die personeel zoeken in Groot Rotterdam vinden in onze bladen diverse mogelijk heden om te adverteren. Bel voor inlichtingen 010-4.669.911 en vraag onze brochure. Gevr.: lieve OPPAS voor onze dochter van 7 maanden, do. en vrijd. tel. 01807-11796 (Krimpen). Akzo is één van de grootste chemische concerns ter wereld met de hoofdzetel in Arnhem, met 350 vestigingen in 50 tanden en ruim 62.500 mede werkers. Werken bij Akzo betekent een loopbaan bij een technologisch hoogontwikkelde onderneming met activiteiten in chemie en chemische vezels, verven en lakken en produkten CREATING THE RIGHT CHEMISTRY Chefaro International bv is een business unit van de Pharma Group van het Akzo-concern. Wij ontwikkelen, produceren en verkopen receptvrije geneesmiddelen en diagnostica voor thuisgebruik. Bekende merknamen in Nederland zijn Chefarine, Davitamon.Azaron, Prevalin en Predictor. -De functie in Rotterdam Uw hoofdtaak als medewerker van de Technische Dienst is het in- en om stellen van voornamelijk verpakkings machines, het opheffen van storingen en het verrichten van onderhoud aan machines en installaties. De vereisten Voor deze functie zoeken wij iemand tussen de 25 en 35 jaar met een geschikte technische opleiding op LTS/MTS-niveau en meerdere jaren ervaring in een vergelijkbare functie. U beschikt over een praktische instelling, een grote mate van zelf standigheid en inventiviteit. U bent stressbestendig. Ons aanbod Wij bieden u onder meer uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden, deelname aan onze premie- vrije pensioenvoorziening en goede mogelijkheden tot scholing ter onder steuning van uw functioneren. Informatie en sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u (m/v) binnen 7 dagen richten aan mevrouw M. Fontaine, Assistente Human Resources, Chefaro International bv, Keileweg 8 (bij Marconiplein), Postbus 6014, 3002 AA Rotterdam. Baliemedewerker m/v Vindt u het leuk om bij een bank te werken, loop dan eens bij ons binnen voor informatie. Wij hebben regelmatig vacatures bij diverse banken in Hellevoetsluis en omstreken. Ervaring of een commerciële opleiding strekt tot aanbeveling. De kandidaten die wij zoeken zijn 18-25 jaar en fulltime beschikbaar. Informatie bij Rene Verhoeven, tel. 01883-2 06 66, Hellevoetsluis, Rijksstraatweg 59. Tekstverwerker DW IV m/v Bij enkele opdrachtgevers in de Botlek hebben wij regelmatig plaats voor DW IV-typisten. Informatie bij Ellen van der Mey, tel. 01880-2 13 55. Spijkenisse, Raadhuislaan 41. Tekstverwerker m/v Word for Windows Voor een project in de Botlek hebben wij op oproepbasis plaats voor mensen die kunnen werken met dit specifieke systeem. Informatie bij Ellen van der Mey, tel. 01880-2 13 55, Spijkenisse, Raadhuislaan 41. Afdelingsecretaresse m/v Indien u ca. 2 jaar werkervaring heeft en u het Engels in woord en geschrift goed beheerst, dan kunnen wij u voorstellen voor genoemde functie. Informatie bij Ellen van der Mey, tel. 01880-2 13 55, Spijkenisse, Raadhuislaan 41. Boekhoudkundig medewerker m/v Met ingang van 15 november '93 tot ca. 15 september '94 hebben wij werk voor een parttime medewerker op de boekhouding. Eigen vervoer is een pre. Informatie bij Ellen van der Mey, tel. 01880-2 13 55, Spijkenisse, Raadhuislaan 41. Typist m/v op computer Regelmatig zoeken wij mensen die onafgebroken typewerk zaamheden willen verrichten. Informatie bij Ellen van der Mey, tel. 01880-2 13 55, Spijkenisse, Raadhuislaan 41. Administratief medewerker m/v Wij zijn op zoek naar een administratief medewerker met kennis van loonberekeningen. Uw opleiding ligt op MBO-niveau. U bent beschikbaar met ingang van oktober '93 voor enige maanden fulltime. U kunt zeer accuraat werken. Informatie bij Ellen van der Mey, tel. 01880-2 13 55, Spijkenisse, Raadhuislaan 41. Representatieve administratief assistent m/v Voor een notariskantoor in Spijkenissse zoeken wij een admini stratief medewerker met werkervaring en een goede beheersing van WP 5.1. Deze baan is met ingang van zo spoedig mogelijk. Informatie bij Ellen van der Mey, tel. 01880-2 13 55, Spijkenisse, Raadhuislaan 41. Telefonist m/v Voor een groot bedrijf in de omgeving van Rotterdam zijn wij op zoek naar een kandidaat met ervaring op een grote telefooncen trale. Goede beheersing van de Engelse taal en kennis van WP 5.1 zijn vereist. Er wordt gewerkt met een computergestuurde centrale. De baan is voor lange tijd. Informatie bij Marion Remmers, tel. 01804-3 21 99, Ridderkerk, Jan Steenstraat 4 a. Datatypisten m/v Voor een bankinstelling in Rotterdam-Zuid zijn wij op zoek naar razendsnelle kandidaten die, parttime, de eerste en de laatste week van elke maand van 11.00-15.00 uur willen werken. Informatie bij Marion Remmers, tel. 01804-3 21 99, Ridderkerk, Jan Steenstraat 4 a. Autobevrachter m/v Heeft u minimaal 5 jaar'ervaring in deze uitdagende functie en beheerst u de Franse en Duitse taal, dan hebben wij een leuke baan in Rotterdam. Informatie bij Marion Remmers, tel. 01804-3 21 99. Ridderkerk, Jan Steenstraat 4 a. Assurantiemedewerker m/v Voor een assurantie-/hypotheekkantoor in Rockanje zoeken wij een medewerker om het huidige team in de binnendienst te versterken. Op termijn hoort ook de buitendienst tot de mogelijk heden. Ervaring in deze branche is een vereiste. Voor deze baan wordt een leeftijd tot 35 jaar gevraagd. Informatie bij Lia Roersma, tel. 01810-1 32 22, Brielle, Nobelstraat 56. Office manager m/v Bent u commercieel ingesteld en heeft u ervaring, administratief en boekhoudkundig, beheerst u daarbij de moderne talen in woord en geschrift, dan hebben wij een afwisselende baan bij een transport- en expeditiebedrijf. Heeft u enige ervaring in de expeditie en bent u op zoek naar een parttime baan? Reageer dan snel. Informatie bij Lenneke Stoffels, tel. 01810-1 32 22, Brielle, Nobelstraat 56. Tekstverwerker m/v Beheerst u het programma Word for Windows en heeft u een goede typevaardigheid? Wij hebben regelmatig werk voor u als u flexibel inzetbaar bent. Informatie bij Peter Uilenhoed, tel. 01860-2 00 44, Oud-Beijerland, Havendam 10. Ochtendmens m/v Is vroeg opstaan voor u geen probleem? Wij hebben regelmatig op zaterdagochtend werk voor u. Voor een fabriek in de omgeving van Hellevoetsluis zoeken wij gemotiveerde krachten die willen schoonmaken van 06.30-12.30 uur. Bent u 18 jaar of ouder, reageer dan snel. Informatie bij Edith Zuidgeest. tel. 01883-2 06 66, Hellevoetsluis, Rijksstraatweg 59. Produktiemedewerkers m/v Bent u gemotiveerd, verantwoordelijk en bent u flexibel om op verschillende tijden te werken? Bel ons dan of kom langs op onze vestiging voor informatie. Ook mensen die maar een paar dagen in de week willen werken, komen in aanmerking. Informatie bij Rene Verhoeven, tel. 01883-2 06 66, Hellevoetsluis, Rijksstraatweg 59. Studenten m/v opgelet Heeft u in het weekeinde geen animo meer om te studeren en wilt u graag wat bijverdienen? Wij zoeken regelmatig afwashulpen voor in de avonduren. Bent u 18 jaar of ouder en bereid om hard te werken, bel ons dan voor informatie. Informatie bij Edith Zuidgeest, tel. 01883-2 06 66. Hellevoetsluis, Rijksstraatweg 59. Cleaners m/v Voor een relatie in Hellevoetsluis zoeken wij gemotiveerde mensen. De werkzaamheden bestaan uit onderhoud aan instal laties, verdampers, vaten, collonnes, reactoren en tanks. De functie is ondersteunend en in teamverband. Vervoer is vanaf Hellevoetsluis geregeld. Informatie bij Edith Zuidgeest, tel. 01883-2 06 66, Hellevoetsluis, Rijksstraatweg 59. Schoonmaker m/v Wij zoeken regelmatig schoonmakers voor een relatie in Ouddorp. De werkzaamheden bestaan uit het schoonmaken van publieke ruimten, bedrijfsruimten en het stoffen en stofzuigen van alle ruimten. Vindt u het afleggen van grote loopafstanden geen probleem en wilt u parttime werken, neem dan contact met ons op. Informatie bij Edith Zuidgeest. tel. 01883-2 06 66. Hellevoetsluis, Rijksstraatweg 59. Hogedrukspuiter m/v Bent u in bezit van certificaten en beschikt u over een flinke dosis enthousiasme, dan hebben wij regelmatig werk voor u bij een relatie in Hellevoetsluis. De werkzaamheden bestaan voorna melijk uit reiniging en onderhoud in de petrochemische industrie. Informatie bij Edith Zuidgeest, tel. 01883-2 06 66, Hellevoetsluis, Rijksstraatweg 59. Algemeen medewerkers m/v Voor een relatie in de omgeving van Hellevoetsluis zoeken wij gemotiveerde aanpakkers die dozen gaan vouwen, produkten ompakken en goed in teamverband kunnen werken. De werktijden zijn van 08.00-16.00 uur of in 3-ploegendienst. Bent u minimaal 3 dagen per week beschikbaar, neem dan contact met ons op. Informatie bij Rene Verhoeven, tel. 01883-2 06 66, Hellevoetsluis, Rijksstraatweg 59. Kraanmachinist m/v Voor een project in de Europoort zoeken wij een kraanmachinist. Bent u in bezit van een hijsbewijs en wilt u werken in 2-ploegen- dienst, kom dan bij ons langs. Informatie bij Taco Veltema, tel. 01880-2 20 11, Spijkenisse, Raadhuislaan 41. Beveiligingsbeambte m/v Voor een project in Spijkenisse. Branche-ervaring en diploma's zijn vereist. Deze afwisselende baan is parttime, voor een lange Informatie bij Taco Veltema, tel. 01880-2 20 11, Spijkenisse, Raadhuislaan 41. Schoonmaker m/v Bij een bedrijf in de Botlek. De werkzaamheden bestaan uit het schoonmaken van verfruimten. De baan is per direct. Werktijden 22.45-03.00 uur. Informatie bij Taco Veltema, tel. 01880-2 20 11, Spijkenisse, Raadhuislaan 41. Sleutelaars m/v Voor een project in de Botlek zoeken wij sleutelaars met ervaring op raffinaderijen. U dient bereid te zijn op wisselende tijden te werken. De opdracht duurt ca. 2 maanden en start op 11/10. Informatie bij Taco Veltema, tel. 01880-2 20 11, Spijkenisse, Raadhuislaan 41. Enthousiaste scholieren m/v Ben je vrijdagmiddag vrij van school en heb je zin om mee te helpen met het opruimen van een fabriekshal, kom dan snel langs om je in te schrijven. Werktijden: 13.00-16.30 uur. Informatie bij Monique Speek, tel. 01804-2 81 77, Ridderkerk, Jan Steenstraat 4 a. Chauffeur klein m/v Voor een produktiebedrijf in Ridderkerk zoeken wij een chauffeur met rijbewijs B die stevig in zijn of haar schoenen staat. U dient bekend te zijn met het rijden op een busje en lange tijd beschikbaar te zijn. Informatie bij Robert van Tuyl, tel. 01804-2 81 77, Ridderkerk, Jan Steenstraat 4 a. Expeditiemedewerker m/v Bent u bereid op de werkvloer het expeditievak te leren, dan hebben wij een leuke baan voor u. Uw werkzaamheden omvatten het laden en lossen van binnenkomende en uitgaande goederen met de daarbijbehorende controles. Eveneens dient u ervoor zorg te dragen dat alle goederen op de juiste plaats in het magazijn geplaatst worden. Binnen deze functie zijn zeer goede mogelijkheden om door te groeien. Informatie bij Robert van Tuyl, tel. 01804-2 81 77, Ridderkerk, Jan Steenstraat 4 a. Studenten m/v Ben je een of meer dagen per week beschikbaar om te werken en wil je alles aanpakken, dan hebben wij zeer regelmatig een leuke bijverdienste voor jou. Informatie bij Robert van Tuyl, tel. 01804-2 81 77, Ridderkerk, Jan Steenstraat 4 a. Produktiemedewerkers m/v Voor een slagerij in Ridderkerk zoeken wij op korte termijn produktiemedewerkers. Uw leeftijd is circa 21 jaar. U bent lange tijd beschikbaar. Informatie bij Monique Speek, tel. 01804-2 81 77, Ridderkerk, Jan Steenstraat 4 a. Studenten m/v Zoek je een parttime baan die goed te combineren is met jouw studie? Wij hebben werk in Rotterdam-West, voor korte of lange tijd. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het sorteren van post. Informatie bij Marion Remmers, tel. 01804-3 21 99. Ridderkerk, Jan Steenstraat 4 a. Kraanmachinist m/v Bent u de kraanmachinist die wij zoeken voor een relatie in de Europoort? Dan heeft u ervaring op mobiele kranen tot 70 ton en heeft u, bij voorkeur, het hijsbewijs van de Stichting Bevordering Wegenbouw. De baan is per begin oktober 1993 voor de duur van 8 weken. Er wordt in 2-ploegendienst gewerkt. Informatie bij Lia Roersma, tel. 01810-1 32 22, Brielle, Nobelstraat 56. Shovel-machinist m/v Een ervaren shovel-machinist zoeken wij voor een relatie in Rockanje. Er wordt gewerkt op verschillende lokaties. De baan is per ingang van zo spoedig mogelijk, voor lange tijd. Bent u geïnteresseerd, reageer dan snel. Informatie bij Patricia Veldhoen, tel. 01810-1 32 22, Brielle, Nobelstraat 56. Assistent verkoopmedewerker m/v Vooreen bouwmarkt zijn wij per december 1993 op zoek naar een actieve, klantvriendelijke verkoopmedewerker. Heeft u een LTS- opleiding, bent u ca. 20 jaar en woonachtig in de regio Brielle? De werkzaamheden bestaan uit het helpen van klanten, bestellingen doen en de schappen gevuld houden. De baan is fulltime, voor lange tijd. Informatie bij Lia Roersma, tel. 01810-1 32 22, Brielle, Nobelstraat 56. Kassamedewerker m/v Vooreen kassamedewerker van ca. 20 jaar, die per december 1993 fulltime beschikbaar is, hebben wij een baan. Bent u woonachtig in de regio Brielle, representatief en klantvriendelijk, reageer dan snel. Informatie bij Lia Roersma, tel. 01810-1 32 22, Brielle, Nobelstraat 56. Produktiemedewerkers m/v Regelmatig hebben wij werk bij diverse bedrijven voor gemoti veerde produktiemedewerkers van 18 jaar en ouder die in de weekeinden beschikbaar zijn. De werktijden zijn in ploegen. Informatie bij Peter Uilenhoed, tel. 01860-2 00 44, Oud-Beijerland, Havendam 10. Schoonmaker m/v Wij zijn op zoek naar gemotiveerde kandidaten van 18 jaar en ouder voor werkzaamheden in de avonduren. Een goede teamgeest is een belangrijke vereiste. Informatie bij Peter Uilenhoed, tel. 01860-2 00 44, Oud-Beijerland, Havendam 10. Magazijnmedewerker m/v Regelmatig hebben wij werk voor gemotiveerde krachten bij diverse bedrijven in de Hoeksche Waard. Bent u fulltime beschikbaar en heeft u een flexibele instelling, komt u dan snel langs. Informatie bij Peter Uilenhoed, tel. 01860-2 00 44, Oud-Beijerland, Havendam 10. Eerste fitter m/v Voor een project in de Botlek zoeken wij 1 e fitters met ervaring op raffinaderijen. De opdracht start 11/10, voor de duur van 2 maanden. U dient bereid te zijn onregelmatige tijden te werken. Informatie bij Taco Veltema, tel. 01880-2 20 11, Spijkenisse, Raadhuislaan 41. Lassers m/v Voor een project in de Botlek zoeken wij lassers met stoomwezen certificaten. Het maken van een proeflas behoort tot de selectie procedure. De opdracht duurt ca. 2 maanden en start 11/10. Informatie bij Taco Veltema, tel. 01880-2 20 11, Spijkenisse, Raadhuislaan 41. Onderhoudsmonteur m/v Voor een leuk bedrijf in Ridderkerk zoeken wij een flexibele LTS'er met rijbewijs BE voor reparatiewerkzaamheden van hef- en hijsmaterieel. Enige kennis van hydrauliek, pneumatiek, elektro en mechanica is gewenst. Voorts dient u verantwoordelijk heidsgevoel en zelfstandigheid te bezitten. Stressbestendigheid en goede mentaliteit zijn gewenst. Leeftijd: 18-23 jaar. Informatie bij Monique Speek, tel. 01804-2 81 77, Ridderkerk, Jan Steenstraat 4 a. Leerling-slijper m/v Voor een gemotiveerde, jonge LTS'er hebben wij een baan die u opleidt tot een ware vakman in het slijpvak. Uw hoofdrichting is LTS Fijnmechanische Technieken geweest. U vindt het leuk in een klein team te gaan werken. Leeftijd: 18-21 jaar. Informatie bij Robert van Tuyl, tel. 01804-2 81 77, Ridderkerk, Jan Steenstraat 4 a. Programmeur met potentieel m/v Heeft u 2-3 jaar ervaring in pc-programmering en kunt u werken met MS DOS, UNIX en Cobol, dan hebben wij wellicht een leuke baan voor u. Ervaring met modemcommunicatie is een pre. Programmeertalen als dBase, Clipper en Pascal hebben geen geheimen voor u. Deze baan is voor zeer lange tijd en biedt de mogelijkheid om door te groeien naar systeemanalist. Informatie bij Monique Speek, tel. 01804-2 81 77, Ridderkerk, Jan Steenstraat 4 a. Computerprogrammeur m/v MTS'ers of HTS'ers voor wie Windows geen geheimen heeft, kunnen aan de slag in Brielle. De opdracht start begin oktober en is voor onbepaalde tijd. De werkzaamheden: dBase-applicaties bouwen in Windows. Informatie bij Patricia Veldhoen, tel. 01810-1 32 22, Brielle, Nobelstraat 56. Chemisch brandwacht m/v Voor lokaties in de Botlek zijn wij op zoek naar gediplomeerde brandwachten. Een EHBO-diploma is vereist. Het betreft 12-uurs diensten met ingang van 27/09/'93. Eigen vervoer is hiervoor een Informatie bij Peter Uilenhoed, tel. 01860-2 00 44, Oud-Beijerland, Havendam 10. Ziekenverzorgenden m/v Bij diverse verpleeg- en verzorgingshuizen in Rotterdam-Zuid hebben wij regelmatig werk voor gediplomeerde ziekenverzor genden. Informatie bij Ellen van der Mey, tel. 01880-2 13 55, Spijkenisse, Raadhuislaan 41. Enthousiaste tandartsassistent m/v Bent u gediplomeerd en heeft u werkervaring, dan hebben wij een fulltime baan bij een tandarts in Ridderkerk. Informatie bij Marion Remmers, tel. 01804-3 21 99, Ridderkerk, Jan Steenstraat 4 a. Kraamverzorgende m/v Bent u op zoek naar een parttime baan in de kraamzorg en bent u gediplomeerd, dan hebben wij een vacature in Ridderkerk. Informatie bij Marion Remmers, tel. 01804-3 21 99, Ridderkerk, Jan Steenstraat 4 a. Horeca-vakmensen m/v Heeft u een horeca-opleiding en/of werkervaring? Wij hebben op dit moment diverse banen voor kelners en serveersters. Bent u bereid voornamelijk in de avonduren of weekeinden te werken, neemt u dan contact met ons op. Informatie bij Rene Verhoeven, tel. 01883-2 06 66, Hellevoetsluis, Rijksstraatweg 59. Ervaren cateringmedewerkers m/v Voor diverse bedrijfsrestaurants in de omgeving van Rotterdam- Centrum zijn wij op zoek naar representatieve kandidaten met ervaring. Ben je cateringmedewerker A/B en in bezit van de vereiste zwart/wit kleding, bel dan snel. Informatie bij Marion Remmers, tel. 01804-3 21 99, Ridderkerk, Jan Steenstraat 4 a. Kok m/v Voor de periode half oktober 1993 t/m eind november 1993 zoeken wij voor een van onze relaties in de Europoort een zelfstandig werkend kok. Werkervaring en eigen auto zijn nodig voor deze fulltime opdracht. Informatie bij Lia Roersma, tel. 01810-1 32 22, Brielle, Nobelstraat 56. Verkoper m/v Voor een meubelzaak in Spijkenisse zoeken wij een verkoper met bij voorkeur ervaring in dë branche. De baan is fulltime per 20 september voor ca. 1,5 maand. Uw leeftijd is ca. 30 jaar. Informatie bij Taco Veltema, tel. 01880-2 20 11, Spijkenisse, Raadhuislaan 41. Tijdelijk werk in de gezondheidszorg Daarvoor bent u bij Randstad Uitzenbureau op het juiste adres. Voor een relatie in Hellevoetsluis zijn wij regelmatig op zoek naar gediplomeerde B-verpleegkundigen, A-verpleegkundigen of ziekenverzorgenden met ervaring in de psychiatrie. Bent u fulltime of zo nu en dan beschikbaar? Neem dan contact met ons op- Informatie bij Rene Verhoeven, tel. 01883-2 06 66, Hellevoetsluis, Rijksstraatweg 59.

De Havenloods | 1993 | | pagina 19