W\ ZANUSSI 133333S33B3 i Klnder-Wedstrljci =SSS^"Kï=S S Electroiux Spruitjestijd! snel een lekker kopje cappuccino Balance is in prijs verlaagd Spaar de leukste koeien- avonturen van 't land Popcorn uit de magnetron !^£-a»'ïSE «iMaaS* Kijk ook naar de BoodschappenBeurs Elke dinsdag op Stads-TV Rotterdam om 17,18 en 19 uur Alles wat u wilt weten om goed en voordelig boodschappen te doen. Dat vindt u elke week in deze BoodschappenKrant Gebruik het snelle opzoeksysteem. De rode bolletjes staan voor aantrekkelijke m we ,t-'es voor ni'euwe produkten en de gele bolletjes verwijzen naar recept- en huishoud-suggesties En wilt u het allemaal nog eens horen en zien? Kijk dan op dinsdag naar de BoodschappenBeurs op Stads-TV Rotterdam. 4 Top CD's voor f 10,- én een vertaalcomputer gratis PRESENTATIE: MARTIN RUDELSHEIM NIEUW De nieuwste wasautomaat van Zanussi, het model FJ 1406 H, heeft allerlei technische snufjes die zorgen voor minder ge bruik van water, wasmiddel en energie. Hiermee bespaart u niet alleen geld, maar ook het milieu. Zo heeft de wasautomaat een Jet- system waardoor wasmiddel niet meer ongebruikt in de af voer kan verdwijnen en een An- ti-Schuimsysteem om water tij dens het spoelen te sparen. Bo vendien kan er door het Anti- kalksysteem geen kalkaanslag meer op het verwarmingsele ment komen. De verkoopprijs van de FJ 1406 H is f 1.699,-. voor meer informatie en ver koopadressen bij u in de buurt kunt u bellen met Zanus si, tel. 01720-80333. Pledge Milde Reiniger voor alle meubels De bekende Pledge meubel verzorger heeft er familie bij ge kregen. Met Pledge Milde Reini ger maakt u niet alleen gelakte houten meubels glanzend schoon, maar ook alle moderne materialen zoals kunststof, mar mer, plastic, email en MDF. Moei teloos sprayt u vetvlekken, krin gen en vingerafdrukken weg zonder dat er iets beschadigd wordt. Want in deze reiniger zit geen ammonia of alcohol. Pro beer het nü, dan kunt u meteen profiteren van de Geld-Terug- Aktie. Kijk hiervoor op de ver pakking. De wasautomaat van zanussi is zuinig met water en wasmiddel Vier CD's met 80 originele top pers uit de jaren '70 voor maar een tientje! En voor snelle beslissers ook nog een 4-talige vertaalcom puter en rekenmachine gratis. Dat krjjgt u allemaal als u nü voor tenminste 1 jaar lid wordt van de Nederlandse Boekenclub. Het lid maatschap kost u niets. U betaalt slechts eenmalig f 5,- voor de re gelmatige toezending van de NBC clubgids. Daaruit hoeft u maar een artikel per kwartaal te bestellen. Gratis voor snelle beslissers! Knip deze tekst uit en ga snel naar het Boeken en Platen Club center in Winkelcentrum Zuid plein 869c of De Coolse Poort, Bin nenwegplein 8b. Of bel: 06-8212274 (40 ct per min) SUGGESTIE ennoek. Menkomel wedstrijd'. SLAGZINAKTIE Maak kans op een gratis Electroiux kruimelzuiger U koopt een stofzuiger en maakt kans op een (gra tis!) kruimelzuiger erbij. Dit leuke idee bedacht Elec troiux voor u. Bij aankoop van de krachtige, comp acte en mooie stofzuiger, type Z1865, compleet met hulpstukken en extra stofzakken, (de verkoopprijs is f 299,-) kunt u meedingen naar een van de drie op laadbare Electroiux kruimelzuigers. Maak de slagzin af en stuur deze samen met een copie van uw Z1865 aankoopbon vóór 30 november, naar: De Bood schappenKrant, Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam. Vermeld duidelijk uw naam, adres, woonplaats en te lefoonnummer. Aktie O* Suggestie Nieuw Krijgt u als het kouder wordt ook altijd zo'n zin in die typisch Nederlandse wintergroenten, zoals rode kool, witte kool, knol selderij en spruitjes? Al deze groenten zijn er nu vólop en in deze tijd zijn ze ook op hun goedkoopst. De spruitjes zijn op dit mo ment ietsje duurder (hoewel ze nog altijd heel betaalbaar zijn). De hogere prijs komt door het koudere weer en ook doordat er meer vraag naar is. Bovendien zijn de groententelers heel druk om aardappelen, bieten en knol selderij van het land te halen, om te voorkomen dat die bescha digd worden door nachtvorst. Ze hebben dus weinig tijd om spruitjes te plukken. Maar begin volgende week wordt dat waar schijnlijk al beter en worden de spruitjes weer goedkoper. Ove rigens zijn de kleine spruitjes het lekkerst. Die hebben de meeste smaak en zijn mooi stevig. O 1. Koffie, thee, cacao 2. Koffiemelk 3. Koffiecreamer O 4. Conserven O 5. Kip en gevogelte O 6. Fruit O 7. Vlees O 8. Vis O 9. Rijst O 10. Pasta O 11. Soep en bouillon O 12. Brood, beschuit, toast O 13. Ontbjjt-producten O 14. Broodbeleg 15. Boter, margarine, olie O 16. Kaas O 17. Topping en room l8.Melkprodukten O 19. Diepvriesprodukten O 20. Frisdrank en sappen O 21. Kant-en-klaar maaltijden O 22. Sauzen 23. Koekjes, snoepjes, gebak O 24. Chocolade 25. Snacks en zoutjes O 26. Babyverzorging O 27. Cosmetica 28. Lichaamsverzorging 29. Boeken en papierwaren O 30. Was-vlekkenmiddelen 31. Schoonmaakmiddelen 32. Stofzuigers 33. Was- en afwasautomaten Zin in een heerlijk kopje echte cap^ puccino? u weet wel, zonroyale kop koffie met een romige laag melkschuim erop. U hoeftdaar niet voor naar Italië, maar kunt er ook thuis van genieten. Heel makkelijk en snel (en zonder dat er eon duur apparaat aan te pas komtmaakt u pen kopje cappuccino koffie met SppSoCrèrnevanCompleta.u doet de romige aeam^^°oo je, schenkt er vers gezette koffieop. en klaar! Met een vleugje cacao of suiker naar persoonlijke smaak maakt u het kopje cappuccino he lemaal Sf klaar is je kop! T complet I CAPPUCCINO Koffie erop en Douchecrème voor een gevoelige huid Een droge, gevoelige of geïrri teerde huid? Dan hebben we goed nieuws voor u. De serie douche- en badprodukten van Moana Dermo zijn speciaal afge stemd op de gevoelige huid. Ze hebben een neutrale pH-waarde waardoor de beschermlaag van de huid niet wordt aangetast. Moana Dermo Douche Crème is er in flacons met 400 ml en met 750 mj. Te koop bij drogist en parfumeriezaken. Een winterse maaltijdsoep met rode bonen Makkelijk en lekker en dus ide aal voor bijvoorbeeld in het weekend is een maaltijdsoep. Probeert u deze soep eens van rode bonen. Hij is stevig, royaal gevuld en lekker pittig. Met Elmer uw hartewens in vervulling Een uitgebreide schoonheids behandeling, een heerlijk dineet je met z'n tweeën... Hebt u ook wel zin in zo'n verwennerijtje? Dan heeft Elmer iets leuks voor u (want Elmer smeer je alleen op de boterham om jezelf te ver wennen!). Stuur uw hartewens, samen met 2 streepjescodes El mer, in een voldoende gefran keerde envelop vóór 7 december 1994 op naar: Elmer Bood schappenBeurs, Postbus 209, 2700 AJ Zoetermeer. Vermeld duidelijk uw naam, adres, woon plaats en telefoonnummer. De twee meest originele harte- wensen worden bekend ge maakt in de BoodschappenBeurs van dinsdag 14 december op Stads-TV Rotterdam. Elmer da's pas verwennen! BalancE BalancE Extra krachtige pepermunt King Extra Strong Balance in de koffie is niet alleen lekker, maar ook 'verstandig'. Want Balance is halfvol, dus half zo vet, en helpt bo vendien het choleste rolgehalte te beperken. En.. Balance is sinds kort in prijs verlaagd en daar door extra voordelig. Beperk je cholesterol Menken van Grieken heeft een nieuwe verpakking! Ter gelegen heid daarvan hebben ze een Koei- en-boeken-serie uitgebracht. Vier ontzettend grappige boekjes met de dolle avonturen van 4 ei genwijze koeien, Yopie de yog- hurt-koe, Carla de karnemelk- koe, Vlasien de vla-koe en Mie- ke de melk-koe. Geschreven door Wieteke van Dort, Gerda Ha vertong, Edwin Rutten en Henk Westbroek. U spaart de koeien-avonturen door de boeken-zegels uit de literpak- ken van de halfvolle melk, karne melk, vla of magere en volle yog hurt van Menken van Grieken te knippen. De boekjes kosten per stuk f 4,95 plüs 5 boeken-zegels. U hebt nodig voor 4 personen: 500 gram varkenskarbonade, in kleine blokjes gesneden 2 ui en 1 teentje knoflook 600 gram aardappels, geschild en in blokjes gesneden 2 eetlepls olie 1 eetlepel tomatenpuree 2 blikjes rode bonen (kidney-be- ans) 2 blikjes gepelde tomaten 1/2 theelepel chilipoeder 1 I bouillon van een tablet peper, zout 1 rode Spaanse peper 1 pakje diepvries sperzieboontjes Zo maakt u de soep: Pel en snipper de uien. Pers het teentje knoflook. Bak de vlees blokjes in hete olie bruin. Voeg ui, knoflook en aardappelblokjes toe en laat even meestoven. Voeg tomatenpuree, de uitge lekte rode bonen, de gepelde to maten, chilipoeder, bouillon, pe per en zout toe. Halveer het pepertje in de leng te, verwijder de zaadjes en snijd het pepertje in kleine stukjes. Doe dit bij de soep en laat deze 45 minuten zachtjes pruttelen. Voeg 15 minuten voor het einde van de kooktijd de sperzieboon tjes toe. Knapperig verse popcorn maakt u op z'n lekkerst en snelst met Hotpop. Deze zakjes popcorn zijn speciaal bedoeld voor de magne tron. Met (binnen) zak en al in de magnetron leggen, stand en tijd instellen en na 3 minuten kunt u al smullen van heerlijk knisperen- de popcorn. U kunt kiezen uit de vier smaken.- naturel, zoet, zout en kaas. Hotpop is te koop bij de betere su permarkten. 24 SUGGESTIE Leu5 cadeau te geven «en te krijgen!) luxe Ludwig bonbons Liefhebbers van een krachtige, verfrissende smaak opgelet! De pepermunt-specialist King heeft een nieuwe rol pittige peper munt aan het assortiment toe gevoegd. King Extra Strong is net als de andere pepermunt van King natuurzuiver en verfris send, maar daarbij nog eens ex tra krachtig van smaak. En dat proeft u meteen. Een ui helpt bij verkoudheid! Weet u dat een ui een prima middel is om de ongemakken van een verkoudheid te verlich ten? Het is een oud middeltje waar onze grootmoeders al veel plezier van hadden. Bent u verkouden, compleet met een verstopte neus? Leg dan een ui, in ringen ge sneden, op een schoteltje en zet dit naast uw bed. De volgende dag is het 'ver stopte' gevoel een stuk minder. Hoe dit kan? In uien zitten stoffen die ervoor zorgen dat u gaat niesen en/of tranen in de ogen krijgt, 's Nachts gebeurt dat onge merkt en hebt u er minder last van als u wakker wordt, in plaats van een ui naast uw bed, kunt u ook een drankje maken van ui. Snüd een ui in vieren en smoor de stukken gaar met wat kandijsuiker. Neem van dit drankje elke 2 uur een eetlepel. Bewaar het uiesap in een goed afgesloten fles in de koelkast

De Havenloods | 1993 | | pagina 10