X Revolutionaire ontwikkeling in permanent Nieuw in Nederland Gemey Paris MAROUSSIA, hartstochtelijk als de Slavische ziel Goed verzorgd haar Hydro-Active van Plenitude NIEUW BIJ UW KAPPER 682 ADVERTORIAL Voor een mooie, soepele en jonge huid, is het belangrijk dat de huid goed gehydrateerd wordt. Met het verstrijken van de jaren verliest elk huidtype (vet, normaal, droog of gemengd) ge leidelijk aan voeht. Hierdoor ver mindert de natuurlijke weerstand van de huid. De huid wordt ge makkelijker getekend. Bovendien verliest zij haar soepelheid, haar frisheid en wordt dof. Met de introductie van Hydro- Active van Plénitude, kan dit pro bleem opgelost worden. Hydro-Active van Plénitude is een gepatenteerde innovatie uit de la boratoria van L'Oréal. En heeft een dubbele werking. In de eerste plaats brengt Hydro-Active direct krachtige hydraterende actieve be standdelen in de huid. Het resul taat merk je onmiddellijk. De huid is direct soepeler en zachter. Verder activeert Hydro-Active bij dagelijks gebruik het natuurlijke vochtreguleringsproces van de huid. De huid behoudt daardoor langdurig haar optimale vochtre- gulatie. Het resultaat is ernaar: Na een paar keer gebruik is de vochtregulatie in de huid al sterk verbeterd. Na 4 weken regelmatig gebruik heeft de huid langdurig een verbeterd vochtgehalte. Hydro-Active is geschikt voor elk huidtype. En is bovendien zeer aangenaam geprijsd. m m Mooie, natuurlijke krullen zul len het modebeeld van dit na jaar gaan bepalen. Mooi en gol vend haar is een droom van vele vrouwen en mannen. Dit schoon-heidsideaal is echter niet voor iedereen van nature weg gelegd. Een permanent kan dan bij uitstek een oplossing bieden: krullen en volume die het haar de gewenste stevigheid en veer kracht geven. Momenteel zorgt het bedrijf L'Oréal voor een revolutie op het gebied van permanent. In de laboratoria heeft zij een permanent ontwik keld die voor een optimaal resul taat zorgt met een intensieve verzorging. Deze permanent heet INTERTPHASE en is verkrijgbaar bij de kapper. Een stukje geschiedenis Vanaf het begin van deze eeuw zijn er al permanenten. De eerste permanent was de zogenaamde warme permanent. De krul werd als het ware in het haar gekookt. Het haar werd op rolletjes ge draaid en aangesloten op een elec- trisch apparaat, dat de rolletjes sterk verwarmde. Deze krul was echt permanent en moest er uitge knipt worden. In de loop van de jaren is deze techniek steeds verder verbeterd, mede dankzij het vele onderzoek dat een bedrijf als L'Oréal op dit gebied heeft gedaan. Tot dit moment waren er 2 typen permanent verkrijgbaar bij de kapper, de permanent-specialist bij uitstek! Het zijn de alcalische en de zure permanent. De alcali sche permanent is een permanent die perfect geschikt is voor tradi tionele permanent, met een lange houdbaarheid en een stevige krul. De zure permanent die daarna kwam, is zacht en verzorgend voor het haar en prima geschikt voor een natuurlijke en regelmati ge krul. Echter de ervaring heeft geleerd dat deze zure permanent niet altijd aan de verwachtingen van de klant voldoet. De houd baarheid is soms wat kort, waar door de permanent te snel uit het haar verdwijnt. Bij de kapper geeft deze permanent een ver hoogd risico op huidirritatie of ec zeem. Niet echt prettig voor de kapper en zijn medewerkers! Vaak wordt lang wachten be loond. Dit is ook nu het geval met de introduktie van het Franse make-up merk Gemey Paris. In Frankrijk waren al zeer veel vrouwen met het merk vertrouwd; 70 jaar om precies te zijn. Ook in andere Europese landen, waaron der België, Zwitserland, Finland, e.a., heeft Gemey Paris een repu tatie als specialist op het gebied van de decoratieve de Amino-Permanent Sinds kort is de 3e generatie per manent verkrijgbaar bij de kapper. Het is de zogenaamde Amino- Permanent die perfect de voorde len van een alcalische permanert (lange houdbaarheid) met die van een zure permanent (zachtheid en verzorging) combineert! Dit houdt in dat u een permanent kiest waar mee u lang houdbare krullen krijgt, met enorm veel veerkracht, die bovendien zeer zacht en ver zorgd is. Het woord "hoogstand je" zegt precies waar het om gaat! Goed nieuws dus voor de vele kri- tisch-cosmetisch bewuste vrou wen in ons land, want Gemey Paris heeft interessante zaken te melden. Insiders beschouwen het merk als toonaangevend op het gebied van produktontwikkeling, zowel wat de samenstelling aan gaat als de subtiele kleurenkeuze. Wij selecteerden een paar van de opvallendste produkten uit dit as sortiment. Met het oog op uitstraling... In het assortiment voor de oog make-up wordt een opvallende plaats ingenomen door "Ricils Extréme", een mascara die zorgt mooiere, sterke en lange wimpers. Het speciaal ontworpen, konische gevormde, borsteltje met dicht ingeplante^ soenelc. pylon, haartjes zorgf voor een mSxIfïradT eenvoudige opmaak van de wim pers; van de aanzet tot het uiterste puntje. En wat ze beloven over het niet plakken van de wimpers blijkt ge lukkig ook werkelijk te kloppen. Gemey Paris voegde aan de sa menstelling van Ricils Extréme proteïne toe, een stof die ook van nature in de wimperharen voor komt. Lenzendraagsters en bezitsters van gevoelige ogen kunnen zon der bezwaar deze mascara gebrui ken. Sprekende lippen... De opvallendste verschijning van het "lippenprogramma" is de "Rouge Toujours", ook weer zo'n naam die alleen de Fransen kun nen bedenken. In deze lippenstift zit een "Colorfix Complex" die een filmpje op de lippen achter laat, waarmee de kleur lang stra lend blijft. Men slaagde er boven dien in de kleurdeeltjes zo fijn te krijgen dat ze goed verdeeld wor den en dus een egale tint geven. Wat er nog meer inzit? Een UV- filter voor de stabiliteit van de kleur en jojoba-olie voor de vochtregulering van de gevoelige huid van de lippen. Je verbaast je erover dat dat allemaal in zo'n klein staatje past. Een sublieme teint.. "Affiniteint" is een veelzeggende naam voor wat Gemey Paris als een nieuwe generatie fonds de teint betitelt. Ook in dit produkt verwerkte men elementen die van nature in de huid voorkomen. Logisch dat het daarom heel lek ker aanvoelt en er ook nog eens heel natuurlijk uitziet. In Affiniteint zitten ook egalise rende bestanddelen die onregel matigheden camoufleren, zonder de huidporiën te verstoppen. Een plantaardig bestanddeel regelt de vochthuishouding in de huid, ter wijl UV-filters de noodzakelijke bescherming tegen schadelijke zonnestraling bieden. Deze en nog meer interessante make-up nieuw tjes van Gemey Paris zijn te koop zen vanaf Bio-Serum Het unieke van deze Amino- Permanent van L'Oréal is het Bio- Serum. Het Bio-Serum is een ver zorgende tussenfase, die ervoor zorgt dat de interne haarstructuur wordt aangevuld en dat het haar perfect wordt verzorgd. Laten we eens kijken hoe dit pre cies werkt. In de eerste fase van een permanent worden met behulp van de permanent-vloeistof de zwavelbruggen in het haar verbro ken om het haar te kunnen omvor men. Hierbij wordt een natuurlijk verouderingsproces, waarbij een aantal aminozuren verloren gaan, versneld. Deze aminozuren zijn zeer belangrijk aangezien het de bouwstenen van het haar zijn. In de tweede unieke verzor gende fase zorgt het speciale Bio-Serum ervoor dat de amino zuren die uit het haar ver loren zijn gegaan, weer worden aangevuld. De haarstructuur komt hierdoor weer in z'n oorspronke lijke staat en dit komt uw haar vanzelfsprekend zeer ten goede. Dit alles duurt slechts 5 minuut jes. Bovendien ruikt het Bio- Serum zo heerlijk fris naar bloe men, dat de bekende penetrante permanent-lucht absoluut afwezig zal zijn! In de derde fase worden de zwa velbruggen weer verbonden, zodat het haar definitief zijn nieuwe vorm krijgt. Daarnaast zorgen cosmetische bestanddelen ervoor dat uw haar een perfecte "final touch" krijgt. Uw haar zal als re sultaat krullen hebben, die lang houdbaar zijn en een prachtige veerkracht hebben. Bovendien is uw haar opvallend zacht en verzorgd. U zult zeker tevreden zijn! INTERTPHASE is verkrijgbaar bij de kapsalons die werken met de produkten van L'Oréal Technique Professionnelle. (advertentie) De in het Nederlands sensueel en begeerlijk klinkende naam "MAROUSSIA", vindt zijn oor sprong in de mythische personi ficatie van de Russische vrouw. Voor de creatie van Maroussia ging Slava Zai'tsev terug naar zijn bron: zijn Slavische oorsprong en rijke cultuur achtergrond. Met Een die de Russische modeontwerpe Slava Zaïtsev wordt om schreven als uitbundig, impul sief, boeiend en indrukwek kend. Met andere woorden een vrouw die haar hart doet zinderen, die vol hartstocht leeft en bemint. In feite een universele vrouw, want emoties kennen geen grenzen. Deze vrouw heeft behoefte aan een warm en omhullend, maar te gelijkertijd extravert en vurig geuraccoord, MAROUSSIA. Maroussia geeft hij uitdrukking aan het Slavische temperament van geluk en verdriet. Dit vurige parfum maakte hij voor die uit bundige, impulsieve, boeiende en indrukwekkende vrouw. Daarom is Maroussia bene velend als de hartstocht in de kopnoot. In het hart van de geur vindt je vrouwelijke bloem- accoorden. Vurig en sensueel is haar Oriëntaalse achtergrond. Dit samenspel van geur- noten maakt Maroussia een sensu eel, elegant en hartstochtelijk par fum. Nu een unieke aanbieding. Een 50 ml Eau de toilette vapo 69,- met gratis een schitterende armband. Sinds 1964 verwennen kappers hun klanten met de professione le haarverzorgingsprodukten van Kérastase. De kwaliteitsprodukten van Kérastase bieden een perfecte ver zorging voor het haar en een zeer doeltreffende oplossing voor ieder haar- of hoofdhuidprobleem. Door continue onderzoek in de labora toria van L'Oréal in Parijs kunnen steeds de meest werkzame pro dukten worden ontwikkeld. Bij de ontwikkeling van nieuwe produk ten wordt natuurlijk in de eerste plaats gekeken naar de wensen van de kapper en zijn klant. Daardoor biedt Kérastase vandaag de dag voor iedere wens een per fect afgestemd produkt. Dit najaar bijvoorbeeld heeft de kapper het plezier u de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van roosbehandeling aan te kunnen bieden. Juist in het najaar hebben veel mensen last van roos. De nieuwste Kérastase-formules bie den naast een zeer effectieve wer king ook nog een perfecte verzor ging van het haar. Daardoor ver dwijnt uw roosprobleem en ziet uw haar er ook nog eens goed ver zorgd uit. Op het moment dat u bij een Kérastase kapper binnenstapt weet u dat u uw haar volledig kan toe vertrouwen aan de specialist. Na een goede diagnose van uw haar en hoofdhuid krijgt u een speciaal op uw haar afgestemde verzor ging. De werkzaamheid van de produkten wordt bevorderd door de speciale massages, die de kap per toepast. Juist door deze ver wen-massages kijken veel mensen met plezier uit naar het volgende bezoek aan de Kérastase kapper. Gelukkig kunt u niet alleen genie ten bij de kapper, maar u kunt de verzorging van uw haar thuis voortzetten. De Kérastase kapper geeft u graag een persoonlijk ad vies. De servicebehandeling van de kapper en de kwaliteitsproduk ten van Kérastase maken het de moeite waard om nu eens bij de dichtsbijzijnde Kérastase kapper langs te gaan. LANG HOUDBARE KRULLEN, VOL LEVEN EN ENERGIE DE AMINO-PERMANENT Nieuw bij uw kapper is de revolutionaire Amino-Permanent INTERtPHASE van L'Oréal Technique Professionnelle. Deze nieuwe Amino-Permanent zorgt door het speciale serum voor fantastisch ver zorgd haar. Bovendien zijn de krullen lang houdbaar en erg makke lijk in model te brengen. Wilt u dit prachtige resultaat ga dan naar uw kapper en vraag om de nieuwe permanent INTERtPHASE. Wilt u weten welke kapper bij u in de buurt met INTERtPHASE werkt, bel dan: 01720-46468 L'ORÉAL TECHNIQUE PROFESSIONNELLE

De Havenloods | 1993 | | pagina 7