|f I ZANUSSI Het Boodschappenspel! Crakes, ^ssstssssssz 06-35026005 Dubbel slimmigheidje van Popla toiletpapier r HUISHOUD-TIP Zoetzuur van groene tomaatjes Cherry tomaatjes zjjn over heerlijk van smaak. Echter de tomaatjes die nu nog aan de planten (eigen kweek) han gen willen niet meer rood wor den. Er Is te weinig zon. Gelukkig hoeft u ze niet weg te gooien, want u kunt er name lijk zoetzuur van maken. Daar voor heeft u nodig 1 kilo groene tomaten, 750 gram suiker, een mespunt gem berpoeder, 8 kruidnagels, 20 peperkorrels een ruime hoeveelheid kaneel en azijn, kook de tomaatjes even in wa ter, haal ze eruit en laat ze dan een nacht overgoten met azijn staan. Laat ze de volgende dag op een vergiet uitlekken. Kook de to maatjes een kwartier lang met een deel van de uitgelekte azijn, de suiker en de kruiderij en. Haal de tomaatjes met een schuimspaan eruit en leg ze in pottenKook het vocht tot een siroop en giet deze koud over de vruchten. Leg hierop ver volgens naar mooie ouderwet se gewoonte een leuk doekje gedrenkt in rum of brandewijn en sluit de potten af. Een leuk cadeautje voor als u de ver jaardag van de buurvrouw bent vergeten! 2« SUGGESTIE Zanussi, een nieuw licht op drogen Zeg nou eens eerlijk; met dit weer wordt uw wasgoed zon der droogautomaat toch niet goed droog. Zanussi biedt met haar uitgebreide droogau- tomaten-assortiment voor dat probleem altijd een passende oplossing. Er is voor elk wat wils: van eenvoudige tot ge avanceerde elektronische mo dellen. Met luchtafvoer of con densatie. De trommel van elke Zanussi droogautomaat draait afwisselend links- en rechtsom waardoor overmatig kreuken van het wasgoed wordt voorkomen. En natuur lijk blijft uw wasgoed, en met name de handdoeken, daarbij lekker Zacht. Er is al een Za nussi droogautomaat vanaf f.599,-. Wilt u meer weten over het Zanussi assortiment, dan kunt u contact opnemen met de verkoopafdeling, telefoon 01720-80333. Afgebeeld model TD 901 EC. Ailes wat u wilt weten om goed en voordelig boodschappen te doen. Dat vindt u in De Boodschappen- Krant. Gebruik het snelle opzoeksysteem. De rode bolletjes staan voor aantrekkelijke voordeel-akties, de blauwe bolletjes voor nieuwe produkten en de gele bolletjes verwijzen naar recept- en huishoud-suggesties. GELD TERUG AKTIE Gratis Hopper bij Hotpop magnetron popcorn fel. Hotpop is verkrijgbaar in vier smaken: naturel, zoet, zout en kaas. HUISHOUD-TIP Bollen kunnen nu de grond in Overal zjjn ze weer verkrijgbaar, de bollen die in de komende don kere dagen, voor gezelligheid op tafel zorgen. Het is nu ook de tijd om bol len te gaan planten. Misschien heeft u nog wel een gezellig mandje waarin alvast wat Hyacin- tenbollen geplant kunnen wor den. Dat kunt U natuurlijk ook doen met blauwe druifjes, of an dere vroege voorjaarsbloeiers. Zet ze op een koele, droge en vorstvrije plaats. Dan heeft u met de kerstdagen alvast het voorjaar in huis! NIET GOED-GELD TERUGAKTIE Braun Oral-B plak Control nu vier weken op proef Braun en Oral-B stellen u met de aktie 'Geen schone tanden, geld terug' in de gelegenheid om de Braun Oral-B Plak Control vier weken lang uit te proberen. De fraai gestileerde Braun Oral- B Plak control verwijdert in twee minuten meer plak dan een gewone handtandenborstel in zes minuten. En dan te weten dat de meeste mensen niet langer dan een minuut poetsen! Een onderzoek van een onaf hankelijk instituut heeft uitgewe zen dat tandartsen zelf het liefst de Braun Oral-B Plak Control gebruiken. Mocht niet tevreden zjjn met het poetsresultaat van uw Braun Oral-B Plak Control, dan stuurt u het complete produkt in de ori ginele verpakking met de aan koopbon en bijgaande, geheel ingevulde bon binnen vijf weken na de aankoopdatum naar: "Geen schonere tanden? Geld teruglaktie", p/a Braun Neder land BV, Visseringlaan 22 2288 ER Rijswijk. krijgt dan het volledige aan koopbedrag via bank of giro re tour. Adres: Postcode: Plaats: CO Bank-of gironummer. Lekker koken met vier nieuwe roerbaksauzen Nu wist u al dat CONIMEX de Oosterse keuken bij u thuis brengt. Zo is dat ook met roer bakken, een Oosterse keuken techniek, die flink aan popula riteit wint. Dat is geen wonder, want het is gezond, lekkeren in een handomdraai klaar. Om u daarbij een handje te hel pen, hebben de koks van CONIMEX vier nieuwe roer baksauzen samengesteld. Dat zijn sauzen voor Babi Pangang, Babi Keijap, Kip Kanton en Tjap Tjoi. Deze populaire Chinees- Indonesische gerechten maakt u snel zelf met zo'n lekkere roerbaksaus. Vlees roerbakken, de roerbaksaus toevoegen en even verwarmen. Zo heeft u binnen tien minuten iets lekkers op tafel Serveer het met witte rüst of nasi en kroe poek. In een handig boekje dat CONIMEX uitgeeft, vindt u overheerlijke recepten voor roerbakken. Rodi vriesvers denkt ook aan de beurs van de baas Rodi, de bekende fabrikant van hondevoedsel, weet als geen ander dat u het beste wilt voor uw trouwe viervoeter. Door het invriezen van vers vlees is Rodi namelijk optimaal verteerbaar. Hoe goed dat voor uw hond is, bleek nog eens tijdens de on langs gehouden Wereldhon- dententoonstelling in Bern waar van de 35 Nederlandse 'besten van het ras' er maar liefst 28 dagelijks Rodi op het menu hadden staan, voor het baasje heeft Rodi overigens ook wat in petto, want wie twee pakken Rodi Vriesvers koopt, krijgt een rijksdaalder retour knipt de streepjescode van twee pak ken Rodi Vriesvers uit. Stop de ze in een envelop en vermeld meteen uw bank- of.girönum- mer en uw adres met tele foonnummer. Stuur de enve lop voor 31 maart 1995 naar: Rodi, Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam. Rodi maakt dan F2,50 over. Aktie Suggestie Nieuw Unieke koffie- doeken bij I Friesche 'vlag Friesche Vlag heeft voor de echte koffiegenieters een leuke spaaractie. Speciaal daarvoor heeft de kunstenares Ida ter Haar een viertal unieke kof- fiedoeken ontworpen De droogdoeken zijn van hoge kwa liteit en hebben als leuk en han dig extra, op elke hoek van de doek een ophanglusje. Bij twee streepjescodes van Goudband, Halvamel of Balance kunt u twee koffiedoeken bestellen voor F8.95. Bjj vier streepjescodes en F13.95 krijgt u ze alle vier. Na tuurlijk is het ook mogelijk om ze zonder streepjescodes te verkrij gen. Dan betaalt u een tientje meer voor meer informatie kunt u bellen met Friesche Vlag actiè 078 -105303. U kunt de koffiedoeken bestellen door een girobetaalkaart, een eurocheque of het bedrag in postzegels te sturen naar: Friesche Vlag actie, postbus 2037 3330 DA Zwijndrecht. De aktie loopt tot en met 5 au gustus 1995. Een leuk idee is het om de koffiedoeken aan iemand cadeau te doen. Verkerk Keukens voor de helft van de prijs Hans verkerk Keukens heeft speciaal voor u als lezer van de Boodschappenkrant een bijzon dere aktie. De keukenspecialist biedt u bij inlevering van dit artikeltje namelijk het keu- kenmerk "Kroon" aan, voor de helft van de door de leve rancier aanbevolen advies prijs. Het gaat hier om een fraai gesti leerde keuken, vervaardigd van moderne materialen en voorzien van een aparte randafwerking die in diverse kleuren verkrijgbaar is. Deze bijzondere aktie geldt na tuurlijk niet in combinatie met andere akties van Hans Verkerk Keukens. Overigens heeft Hans Verkerk naast het keukenmerk Kroon ook diverse andere merken keukens en apparatuur die hjj u tegen stuntprijzen aanbiedt. Voor meer informatie kunt bel len met Hans Verkerk keukens, telefoonnr: 01722- 5564. SKSS 1 bet nieuwe luchtige ontbijt voor iedereen tafel krijgt. HetkErin^ ÏÏÏJP Van m aan Haasten hoeft u zich n hazelnoot. omdraai he^u he ove h Jr?^ een ha^ fel. Kortom Cruesifc?akeS fvlke °?tb,Jt op 'ekker, voedzaam en knSLn^,edereen dag. en knisperend begin van elke DE HOOFDPRIJS: e met een netto in- Een schitterend witte koel/vrie< houd van bijna 300 liter. Het drie-sterren vriesvak is onder het koelgedeelte geplaatst en biedt middels een drietal vakken veel ruim te voor het invriezen van verse waar en het bewaren van diepvriesprodukten. De koelkast is op de vriezer geplaatst en daardoor zeer ge makkelijk te bereiken. De handige indeling en de vakken in de deur maken van deze onderhoudsvrije koelkast een waar ge- bruikswonder. U zult hem maar winnen! DE TWEEDE PRIJS: Ook de tweede prijs is meer dan de moeite waard om mee te doen met het Boodschappenspel. Stof en kruimels hebben met deze krachtige stofzuiger van 1100W geen enkele kans. Deze hoofdzakelijk witte stofzuiger is een lust voor het oog, maar bovenal zeer praktisch in het gebruik door de toe passing van een flexibele slang, fraai verchroomde stalen zuig- buizen, een elektronische zuigkrachtregeling, een automati sche snoeropwinder en een grote stofzak. Het lage gewicht en de grote wendbaarheid maken het stof zuigen tot een eenvoudig klusje. DE DERDE PRIJS: Ook de derde prijs blinkt uit in handigheid. Deze kruimelzuiger maakt het overbodig voor wat kruimels de complete stofzui ger tevoorschijn te halen. U pakt deze miniatuur stofzuiger gewoon even uit de houder, zuigt de kruimels op en hangt hem weer terug, in de houder wordt de ingebouwde accu meteen weer opge laden, zodat hij weer paraat is voor zjjn volgende klus. De kruimelzuiger wordt geleverd met een mondstuk voor kie ren en een borstelmondstuk. Handigheid ten top dus. Behalve de interessante en voordelige akties, de suggesties en de presentatie van nieutoe produkten heeft de Boodschappenkrant voor u als lezer ook nog een spel bedacht waarbij u zeer aantrekkelijke prijzen kunt winnen, te we ten een fraaie Electrolux koelkast ter waar de van maar liefst f. 1399,-, een Electrolux kwaliteits stofzuiger ter waarde van f. 349,- en tenslotte een handige Electrolux kruimelzuiger ter waarde van f. 89,-. U kunt uw antwoorden op een briefkaart voor zien van uw naam, adres, postcode en plaats sturen naar: Het Boodschappenspel De Boodschappenlijn *3? m NIEUW Popla heeft namelijk een tweetal slimmigheidjes bedacht. Het toi letpapier heeft nu twee laagjes tissue-papier waardoor het zach - ter en toch net zo sterk is als voorheen. Dit dubbellaagse papier zit bo vendienopeen Dubbelrol. Op de ze rol zitten maar liefst twee keer zo veel vellen als op een gewone rol. En dat is wel zo handig want, u zit dus minder vaak zonder. Daarbij komt dat er minder ko kertjes en verpakkingsmateriaal op de afvalberg terecht komen, wat weer goed is voor het milieu Bovendien kost Popla Dub belrol minder dan twee en- kelrollen tissue toiletpapier. Dus dubbel papier voor een la gere prüsl O 1. Koffie, thee, cacao 2. Koffiemelk O 3. Groente-concerven O 4. Vruchten-concerven O 5. Kip en gevogelte O 6. Fruit O 7. Vlees O 8. Vis en vis-concerven O 9. Rijst en rijsttafelprod. O 10. Pasta O 11. Soep en bouillon O 12. Brood, beschuit, toast 13, Ontbijt-producten O 14. Zoet- en hartig beleg O 15. Boter, margarine en olie 16. Snacks en Zoutjes O 17. Zuivelprodukten O 18. Diepvriesprodukten O 19. Kant-en-klaar maaltijden O 20. Frisdrank en sappen O 21. Dranken 22. Sauzen O 23. Banket, koekjes, cake O 24. Witgoed 25. Keukens 26. Dierenvoeding O 27. Cosmetica O 28, Bad- en doucheprod. 29. Papierwaren O 30. Wasmiddelen O 31. Reinigingsmiddelen 32, Mondverzorging Kijk ook naar de BoodschappenBeurs woensdag en donderdag op AT 5 17.45-23.45 UUr donderdag op Stads-TV Rotterdam om 17.50-19.50 21.50-23.00 uur Stadsomroep woensdag op Stadsomroep utrecht vanaf 18.00 uur elk uur woensdag op Omroep Amersfoort om 17.00-19.00 21.00 uur PRESENTATIE: MARTIN RUDELSHEIM

De Havenloods | 1994 | | pagina 18