kSJK» Groot Sint Nicolaasfeest voor 2000 Schiedamse kinderen in het Passage-theater op JP „Elleboog" vizogmmnm 41 Lachen Gieren Brullen!! Gratis toegang roor jongens en meisjes ran 5 tot 10 jaar. Denk erom: je naam, adres en ïeeftijd moeten op de tekeneng staan. Het beroemde kindercircus PI komt naar Schiedam op 21 November Hoe krijg je een plaatsbewijs? Om mee te doen moet je - net als hef vorige jaar - een mooie tekening maken. Je mag tekenen wat je zelf wilt, maar het moet iets met St. Nicolaas te maken hebben. Je mag het kleuren met verf of kleurpotloden en zo groot maken als je mooi vindt. Nu opgelet: De eerste 2000 tekeningen, die vóór 15 November worden ingeleverd bij Smoorenburg, worden beloond met een toegangskaartje. Maarrrr.je naam, adres en leeftijd moet op de tekening staan, anders kan je niet meedoen. Als extra beloning krijgen 12 jongens en meisjes, die de mooiste tekening gemaakt hebben een leuk cadeautje. Dit wordt in 't theater uitgereikt Openingsmars 1 Speech van de Directeur 2 Galop 3 Gewichtentiller 4 De Cypriano's, parterre 5 acrobaten Balansnummer 6 Liana en Lianina, moeder 7 en dochter giraffe Degenslikker en Slangen8 bezweerster Dombo, de kleine olifant 9 Ladderlopers en hoepel- 10 springers Gloglo, de zeehond 11 12 Evenwichtsprestaties op de fiets 13 Slavische dans Pause 14 Kunsten op het slappe koord 13 Hogeschool rijden 16 Jongleur Tomesko 17 Pimmy en Jopo, de kleine clowns 18 Leeuwendressuur 19 Vrije dressuur voor aapjes en honden 20 Vliegende schotels 21 Beren en zigeuners Dus aan de slag De aanvangstijd staaf op de kaart die je thuis bezorgd krijgt! De mooiste tekeningen worden als altijd in onze etalages tentoongesteld. Zorg, dat je tekening met naam, leeftijd en adres voor 15 NOVEMBER wordt ingeleverd bij ''•X'XvX'XC y.ypi-y SCHIEDAM HOOGSTRAAT 39-43 J

Het Nieuwe Stadsblad | 1956 | | pagina 4