„UNIQUE" „UNIQUE" neem een Doe als in Amerika f 1573.- voor de mooiste tijd van het jaar 98.50 Schilder zélf met SEMPRA Plastic muurverf met de nieuwe vvfc)n.[3) 1957.... JJNiQUE" Motoren Nu keuze uit 3 prachtige modellen scooter inclusief DUO en K.M.-teller, extra reservewiel 65, Ook op gemakkelijke betaling. 's Morgens later van huis 's Avonds eerder thuis SoleX reeds vanaf f 349.50 Vraag inlichtingen over de gemakkelijke betalingsregeling. ,Grand Luxe' 0 brengt Smoorenburg deze ideale jas St. Liduinastraat 52 Telefoon 64313 SEMPRA PLASTIC MUURVERF Vraag vrijblijvend een proefrit bij Afdeling Motoren ST. LIDUINASTRAAT 52 TEL. 64313 de zaak waar mijn man koopt AMSTERDAM ROTTERDAM SCHIEDAM! Te koop: Een visglas compleet 50 x 30 x 35. Wieg z.g.a.n. bekleed, gastafel, ijzer ledikant 90 x 200 met spiraal. B. K.laan 263a. Te koop aangeboden: 2 fauteuils in goede staat samen 40.2-pers. ma- sief eiken ledikant f 20. Mesdaglaan 5a Te koop: Grote hand wagen met patent as. Hoogstraat 36. Te huur: Vacantieboot voorzien van butagas enz. ligpl. Scheveningen (Sein post). G. Meyer, Spoorbrug 55, Schiedam. Wegens overcompleet billijk ter overname 2 trap lopers, gangloper en haard kachel. J, v. Waardenburg Vlaardingerdijk lila. Werkster gevraagd: 2 ochtenden per week. Fr. Haverschmidtlaan 32, Tel. 69693. Aanm. zaterdag Woningruil: Aangebo den: l'/s vrije etage, 5 ka mers in Oost, geschikt voor samenwoning. Gevr.: ben. huis 4 of 5 kamers nette stand, geen Zuid. Br. nr 3253, Bur, v.d. blad. Jonge hennen 8 weken en 1 dagskuikens. Oranjelaan 10, Vlaardingen Met de Paasdagen naar het Noorden per Touring car Inl.: M. Hazewinkel, Nw. Haven 291b, Schiedam Te koop: Eiken ledikant met spiraal, tevens goudkl. schilderijlijsten tegen elk aannemelijk bod. Pijper, Boerhavenlaan 12a. Woningruil: Aangeb.: ben. huis 3 kamers, keuken en tuin, omgev. Rott'dijk voor een 4 kamerwoning liefst nieuwbouw. Br. nr. 3259, Bur, v.d. blad. Beige poplin jasje nieuw maat 49 aangeb. Donker rode slipover ca. 14 jaar z.g.a.n. De Gruyl, Prof. Poelslaan 68, Oud Math. Te koop: Heren regen jas en Heren laarzen ge voerd maat 41. V. Ardennen, Dr. Zamen- hofstraat 25. Aangeboden: dames- en herensportrijwiel beiden nieuw en compleet, vaste prijs 142.50 per stuk. Zaterdag na 1 uur. Archimedessttaat 8a. Gevraagd: Nette werk ster voor 3 dagen p. week. Mevr. de Jong, Charlotte! de Bourbonstraat 8. I Aangeboden: Los mo torblok villiers, 125 c.c. (nieuw) vaste pr. ƒ250. Zaterdag na 1 uur, Archimedesstraat 8a Te koop: Berini m 21 in prima staat. Hellevoetsestraat 11b Te koop: Eng. kinder wagen in pr. staat, wandel wagen, matras voor kinder ledikant, fietszitje (voor stuur) met scherm. Perenlaan 6, Kethel, Tuindorp. Te koop: Een grote 4 pers. d.-daks tent afmeting 200x200x180 en bag.ruimte z.g.a.n. slechts 1 maal ge bruikt prijs compleet met grondzeil 150.—. Zaterdag 2-4 uur, L. d. Colignystr. 28 Woningruil:- Bovenwo ning met slaapetage, Van Ruysdaellaan zeer geschikt voor samenwoning. Gevr.: 4 kamerwoning, Nieuwland Br. nr. 3261, Bur. v.d. blad Gevraagd: door dame op leeftijd pg. kamer of woonruimte met kook en stookgelegenheid. Overdag afwezig. Br. nr. 3268, Bur, v.d. blad. Aangeboden: 3 kamer flat beneden omg. Slacht huis. Gevr.: grotere wo ning liefst in het Westen Br. nr. 3267, Bur, v.d. blad Te koop: Divan, 1 uit- trektafel, 1 Gladdetafel, 1 dressoir, 2 Haardfauteuil- tjes. A. v. 't Hof, Fabriplein 22. Bij Neptunus, alléén Hoogstraat 3, tel. 69944. Specialiteiten uit eigen keuken. - Loempia's met kip, Kroepia's, nassi ballen nassi schotels, diverse sa- lade's en gebraden kippen boutjes. Zonder inspanning heerlijk rustig en veilig brommen I Modern gemak dat met de SoleX overigens maar heel weinig kost, want de SoleX heelt niet alleen een zeer laag benzineverbruik doch is óók het gpedkoopst in onderhoud. Boven dien: zó'n service I Afdeling Motoren ST. LIDUINASTRAAT 52 TEL. 64313 Dit is de nieuwe voorjaarsmode: Vlot, ruimvallend model. Sportieve lijn. Opvallend soepele, gladgeweven tweed in fleurige, beschaafde ruiten: de sterke stof voor de lichte voorjaarsjas. Kleine zijsplitten. Korte kraag en revers. Ruim ingezette raglanmouwen. Halve omslagmanchetten. Smoorenburg brengt deze jas in de nieuwe voorjaarsmode tegen zéér voordelige prijs. Firma A. van Gróotveld Firma J. v. d. Hulst „De Ster" Firma Jan Kwast Firma G. H. Mast Firma J. A. Simons Firma M. Sirag Firma P. J. v. d. Sman Zn. „De Viking" Firma H. N. de Haas Verfpakhuis „Schiedam" N.V, Firma H. Vlek Firma W. Versteeg „Het Anker" Firma N. van Rijn Firma B. Maltha Czn. „De Papaver" Verfhandel „Prisma" Verfhandel „Prisma" Firma P. J. v. d. Sman Edisonstraat 66. Broersvest 85. Mesdaglaan 10. Hoogstraat 99. Groenelaan 65. Beierlandsestraat 19. Jac. van Lennepstraat 11. -Hoogstraat 115. Rotterdamsedijk 405. Rubensplein 23' Broersveld 24. Lange Kerkstraat 29. P.J. Troelstralaan 85. v. 's-Gravensandestraat 53. Lorentzplein 2. Hoogstraat 4. Zaken door de gehele stad. Korte Dam 7. Broersvest 5. Groenelaan 30. In Amerika verft het hele gezin zélf, omdat het zo'n hoop geld bespaart, omdat het zo'n gezellig en dankbaar werk is en... omdat er tegenwoordig SEMPRA plastic muurverf is, waarmee zonder moeite of vakkennis onmiddellijk een brillant resultaat wordt bereikt. SEMPRA plastic muurverf maakt Uw muren en plafonds als nieuw en haak het stralende voorjaar in huis... Droogt in een wip en geeft niet afï de complete bromfiets zonder extra kosten voor accessoires. starten bij stilstand weg rijden zonder meetrappen, ook met 2 personen felle accelera tie krachtig remvermogen soepele vering vrijwel geen geruis lage onderhoudskosten zeer gunstige financierings regeling. de moderne muurverf, verpakt in speciale door zichtige poly- aethyleen zakjes van 1 kg. De RAP heeft o.a. deze voordelen

Het Nieuwe Stadsblad | 1957 | | pagina 10