„UNIQUE" VISSERTJES CLAASSENS UNIQUE - Au ping „UNIQUE" TIPS KNVB-POOL i „VISSERTJE" afd. Motoren Telefoon 64313 GOED BED [OM Op een kunt U rekenen de meest verkochte 150 cc. SCOOTER t»r wereld SCOOTER met K.M. TELLER 1448- EXTRA RESERVEWIEL f 50.- 125 cc. 1293.- EXTRA RESERVEWIEL f 50.- OOK OP GEMAKKELIJKE BETALING AFDELING MOTOREN ST. LIDUINASTRAAT 52 - TELEFOON 64313 NIEUW! NIEUW! SLAGERIJ 2.29 Met een bent U niet alleen het veiligst, SoleX maar ook het voordeligst uit: ff St. Liduinastraat 52 Voor een uit voorraad levarbaar OP DE DAM TEL. 68142 ADVERTEREN DOET VERKOPEN De complete bromfiets zonder extra kosten voor accessoires. Comfort voor twee. Keuze uit modellen. Uw naam en adres AFDELING MOTOREN ST. LIDUINASTRAAT 52 - TELEFOON 64313 MEER DAN 19.750 GEZINNEN Onze wekelijkse voorspelling op de voetbaluitslagen Te koop mooie witte trouwjapon, maat 38-40 m. kapje en handschoenen, prijs 50.tevens brom fiets, in goede staat, tegen elk aannemelijk bod. Dr. de Visscherlaan 2. Te koop aangeboden: drie dubb. autobus-stoeltjes Te bevragen J. Brugem, Sohied.weg 117, Kethel, Telef. 65324. Te koop: eiken dressoir; wasbox; grote teil. Dr. Wibautplein 20. Te koop: overgordijnen, rood met bloemetjes en* 2 slaapkamerstoelen; vitrage strook, 25. L. de Colignystraat 36. Amerikaantjes, heerlijk en in 10 minuten klaar, slechts p. 100 gr. 32 et. Biefstuk tartaar 0.50 Fijn gekruide verse worst 1.29 Harstcarbonade (ook aan een stukje) 1.89 Magere hamlappen Kalfslappen 1.89 Pekelvleesreclame per 250 gram 0.99 Fijne ham en gekookte varkenslever, p. 100 gram 0.55 Profiteert van deze reclame-aanbiedingen REMBRANDTLAAN hoek Nic. Beetsstraat bij Vlaardingerdijk. Motorcarrier te koop Waltman, Dam 22, Schie dam. Te koop: Royal Enfield '46, 350 cc., k.k. ƒ350.—. Jacobastraat 12, Schiedam- Zuid, na 6 uur. Te koop: vulkachel, zo goed als nieuw. Singel 159 (beneden). Te koop: Singer trap- naaimachine tegen elk aan nemelijk bod. Adres: Mariastraat 12 a. Te koop aangeboden: een prima onderhouden (Cycle Star). S. Poort, Tollenstr. 32 b, Schiedam. Te koop: zware Simplex tandem, in prima staat, voor 75. Nieuwlandflat 62. Te koop: een geheel op vouwbare blauw grijze kin derwagen met veel chroom Verkeert in prima staat. Vlaardingerdijk 219 B. Te koop aangeboden: 6 stoelen, in prima staat. Mulder, Jan Steenstr. 87 B Te koop: flink pand, be vattende 4 woningen waar van een woning vrij komt voor zelfbewoning, gelegen in het Westen Schiedam. Huuruitkomst 1170,per jaar. Koopsom 12.500, k.k. Brieven No. 3391 aan het bureau van dit blad of Telefoon 67663. Te koop wegens vertrek elf 1-jarige kippen met haan f 90.zo nodig ook kippenren met toebehoren, in prima staat; vogel volière 7.50. Bleiksloot, Parallel weg 224 a. Te koop: Sparta, 125 cc. met J.L.O. motor 1938, ook ruilen voor bromfiets. Hoofdstraat 38 B. -T:\ w-r. v ,'Vv. .'..v- -;v reeds vanaf f 349.50 een lage aanschaffingsprijs een lange levensduur de laagste onderhoudskosten èn.... zö'n service! Komt U eens naar de nieuwe SoleX kijken bij Te koop: radio met pick up 100.of radio 25. H. v. d. Boer, Broersvest nr. 132io, hoek Overschie- plein. Nette leerl. kapster ge vraagd. R. Zalm, Aleida- straat 56 B, Tel. 67688. Net dagmeisje gevraagd Lensveld, Hoogstraat 209. Te koop: accordeon met piano-klavier, 80 bassen, z.g.a.n., Silvia Soprani, tegen elk aannemelijk bod. Fabriplein 11 b. Nette jongen (18 jaar) zoekt werk voor de gehele Zaterdag. Telef. 67937. Werkster gevraagd voor het schoonhouden van be drijfsruimte, 1 dag of 2 halve dagen per week. Brieven onder No.3368 aan het bureau van dit blad. Wegens plaatsgebrek te koop: 1 kinderledikant met bedje 10.1 electrische kachel 12.50; 1 weeg schaal 252 keuken stoelen 2.50 per stuk. Stationsstraat 1 a. Mevr. Otte, Nassaulaan nr. 26a, vraagt meisje voor hele dagen. Goed loon. Te koop: Jawa Junior, plm. 16000 km. gelopen, in prima staat met valbeugel en bagagerekje 800. Kaptein Mobylette 85. Zaterdags na 2 uur: Bell- straat 8 b. Gevraagd: een werkster voor 3 a 4 dagen per week Mevr. de Jong, Louise de Colignystraat 59. Gevraagd hulp in de huishouding voor hele da gen, eventueel voor dag en nacht. Mevr. de Jong L. de Colignystraat 59. Te koop2-persoons ledikant met prima spiraal en nachtkastje. Alles old- finish 45.fietszitje m. leuning 5.z.g.a.n. Charlotte de Bourbonstr.il Telef. 66793. Woningruil. 'n Dubbele woning aangeboden voor samenwoning; gevraagd: 'n benedenhuis Rotterdamse- dijk. Brieven No. 8626 aan Boekhandel Verheyen, St. Liduinastraat 98 Te koop: kinderwagen, tegen elk aannemelijk bod. gtuiyenberg, v.Hogendorp- straa£81, Schiedam. Te'koop: Norton, 500 cc. z.k. met bel. verz., prima banden of ruilen voor een bromfiets met 2 versnellin gen. v. Hogendorpstr. 3. Eenvoudig meisje, 28 j., zoekt vriendin tot 30 jaar (N.H.) Brieven No. 3341 aan bureau van dit blad. Te koop wegens afschaf fing Jawa, 250 cc., in prima staat met 2 lange lerenjas- sen, tegen elk aann. bod. C. Brauns, van Swinden- singel 46a. Zaal Beatrix vrijgeko men op Zaterdag 6 en 13 April a.s. Bevragen Lange Kerkstraat 70, Schiedam, Telef. 67909 Auto-, motor- en scoo terrijschool Haal nu snel Uw rijbewijs. Nieuwe mo toren N.S.U. en Zundapp Bella, 35.per cursus Gediplomeerd. Aanmelden dr. Kuyperlaan 91, Nieuwland. Te koop: een mooi eiken buffet. Vaste prijs f 35. Brieven onder No.3411 aan het bureau van dit blad. Te koop: modern blank eiken dressoir2 blanke armfauteuils; een modern blank eiken schrijfbureau; 'n poppenhuis; kinderzitje voor voorop en'een mandje voor achterop; zomerman- teltje, 6 a 7 jaar; vloerkleed (3x4 meter); een boltafel- kleed. Achterberg Schae- perlaan 43. Voor solide personen bromfiets op gem. betaling geheimh. verzekerd Brieven onder No.3408 aan het bureau van dit blad. Een dame of heer slaagt voor 80% bij de le keer. De Erkende Autorijschool P. M. Balvers, p/a. v. Lint, Broersvest 123, Tel. 68390 Te koop: 6-delig konij nenhok. Fabristraat 49a. Te koop goed onder houden Mobylette met vrij loop. Rodenrijs, Vlaardin gerdijk 69a. Jong echtpaar zoekt kamers 50.beloning wie ons helpt. Van Dam, Emmastraat 4. VERENDE MATRASSEN Zeer gunstige financieringsmogelijkheid.i Vraag eens nadere bijzonderheden bijl Woningruil; aaftgeboden 3-kamerwoning in het Westen, voor een 3-kamer woning, liefst in Nieuwland Brieven onder No.8624 aan Boekhandel Verheyen, St. Liduinastraat 98 Degenen, die beschikken over een behoorlijke in woning en deze vrij ach terlaten, hebben wij een mooi vrij benedenhuis met tuin. Nette stand, gesohjkt voor klein gezin. Nieuw bouw. Brieven No.8622 aan Boekhandel Verheyen, St. Liduinastraat 98 Wie ruilt 3-kamerwo ning voor 4-kamerwoning, boven of beneden geen bezwaar, liefst Zuid. Wm. Brouwerstraat 29 b. Woningruil; aangeboden benedenhuis, 3 kamers met keuken voor een 4-kamer woning, liefst nieuwbouw Na 6 uur: G. Lek, Galilei- straat 40 b. Woningruil; aangeboden vrij bovenhuis, be v.: drie kamers, keuken, balcon en zolder, omg. Werf Gusto gevraagd: vrij huis, 5 ka mers of 5-kamerwoning, in Oost of Centrum. Brieven onder No. 3415 aan bureau van dit blad. Woningruil; aangeboden benedenhuis B.K. Laan, 5 kamers; gevraagd: dit» huis op nette stand. Brie ven onder No.3409 aan het bureau van dit blad. Wie ruilt mijn zonnig bovenhuis (Zuid), uitzicht op de Maas, 5 kamers en grote zolder, keuken, voor 4- a 5-kamerwoning bene den (Zuid). Brieven onder No. 3396 aan het bureau van dit blad. Woningruil; aangeboden 2 kamers, gang en keuken, tuintje met loods v. Leeu wenhoekstraat 67a, bij de Singel, v. grotere woning. lezen het door U geplaatste Deze week vormen de volgende wedstrijden het onderwerp van de meer en meer van populariteit win nende K.N.V.B.-pool: Amsterdam- M.V.V.; Elinkwijk-G.V.A.V.; Feyen- oord-Sparta; Willem II-N.A.C.; S.C. Enschede-Ajax; Fortuna '54; V.V.V. '03; D.W.S.-H.V.C.; De Graafsehap- Limburgia A.G.O.V.V-Helmond R.C.H.-Blauw WitVeendam-Hee- renveen; De Baronie-Longa; Reserves: B.V.V.-N.O.A.D.; Helmon- dia '55-HaarlemGo Ahead-Tu- bantia. Amsterdam-M.V.V.: 2 M.V.V. en Amsterdam hielden het tijdens de eerste competitie ronde in het Zuiden van Limburg op een punten verdeling 1-1. De Maastrichtse club is sinds dien in de lift gekomen en neemt thans met grote ijver deel aan de dans om het fluwelen zitje van de Ere divisie. Het ligt in de lijn der ver wachtingen, dat de vertegenwoor digers van Groot Mokum in de re turnwedstrijd het loodje zullen moeten leggen. Elinkwijk-G.V.A.V.: 1 Elinkwijk stelt krachtige pogingen in het werk om zich van de rode lantaarn te distanciëren en kwam de laatste weken tot enkele ver rassende verrichtingen. Hoewel de Zuidenaars laatstleden zondag te gen Sparta lelijk teleurstelden, dient G.V.A.V. zich op een neder laag voor te bereiden. Feijenoord-Sparta: 1 Het betekent voor Feijenoord na tuurlijk een geduchte handicap, dat Hans van der Hoek aanstaande zondag in het treffen met de stad genoot Sparta niet van de partij kan zijn De club uit Rotterdam- Zuid beschikt echter over goede reserves en krijgt de kasteelbe woners naar alle waarschijnlijkheid toch wel op de knieën. Op Spangen werd het 40 voor Feijoord. Willem II-N.A.C.: 2 Willem II zit danig in de knoei en zal ongetwijfeld al zijn kunnen aanwenden om de klassieke ont moeting met N.A.C. tot een goed einde te brengen. De Bredanaars bezitten een betere achterhoede dan de rood-wit-blauwen en ko men ook ditmaal met een kleine zege uit de bus. S.C. Enschede-Ajax: 3 Abe Lenstra heeft de goede vorm sinds kort weer hervonden en is derhalve volledig in staat om in welke ontmoeting dan ook als „matohwinner" op te treden. De Twentenaars èn de Amsterdam mers mogen zeer serieuze aanspra ken op de kampioenstitel doen gel- Haarlem 3; Go Ahead-Tubantia:2. den en ontlopen elkaar heel wei nig in kracht. Dat kan zondag in de textielstad wel eens op 'n ge lijk spelletje uitlopen Fortuna '54-V.V.V. '03:1 Afgaande op de 23 van de ont moeting V.V.V.Fortuna is men geneigd de onderhorigen van Joo- sten ook ten aanziien van het te genbezoek een overwinning te voorspellen. Temeer, omdat de mannen uit Geleen thans een be hoorlijke kampioenskans te verde digen hebben D.W.S.-H.V.C.: 2 Voor D.W.S. staan bij deze wed strijd grote belangen op het spel, daar de club uit de Spaarndam- merbuurt zeer nodig enkele punt jes behoeft om de laatste plaats te kunnen ontlopen. Te verwachten is echter een zege voor de bezoe kers, die de Amsterdammers eer der al met 30 de baas werden. De Graafschap-Limburgia: 3 De Graafschap is in vertrouwde omgeving meer mans dan op vreemde bodem en mag in staat worden geacht het op papier ster kere Limburgia een puntje te ont futselen. A.G.O.V. V.-Helmond: 3 Hoewel „Helmond" van theoretisch standpunt bezien in de ontmoeting met A.G.O.V.V. over de betere pa pieren beschikt, menen wij hier 'n gelijk spel te mogen orakelen. De Brabanders wonnen thuis met de nogal royale cijfers 30, maar de club uit Apeldoorn heeft nu 'n krachtige stimulans in de (drang om zich van de staartgroep los te maken. R.C.H.-Blauw Wit: 2 Koploper Blauw Wit gaat een vi site afsteken bij R.C.H. en is be slist niet van plan om zijn kampi oensillusies plus de kans op pro motie naar de Eredivisie door de Racing te laten bederven. Veendam-Heerenveen: 1 Deze wedstrijd opent voor de thuis, club de meest kunstige perspec tieven. Abe's oude club redt dat beslist niet De Baronie-L.O.N.G.A.: 3 De Baronie treedt thuis aan tegen L.O.N.G.A. met de herinnering aan de 51 nederlaag in de uit wedstrijd tegen de Tilburgenaars. Voor de return behoort een draw tot het domein der mogelijkheden. De reserve-wedstrijden. De prognose voor de reserve-wed strijden dient naar onze smaak als volgt te luiden: B.V.V.-N.O.A.D. 1; Helmondia '35- Haarlem 3; Go Ahead-Tubantia 2.

Het Nieuwe Stadsblad | 1957 | | pagina 5