door Persoonlijke noot in bijous nes MÊÊÈËÈ Zang slaat voorop sublieme winterjassen porketboek CADEAU :gns :S2LH-"n- joop stadsblad pocketkiosk Schandalige rage. Hier 5 vertolkingen ontdekkingen Andy Star en Skiffle-group Ët Tweed jongensjassen alle maten fél5 „The Fortunes", ongeveer twee jaar geleden opgericht door drie van de huidige leden, hebben in ons land grote bekendheid ge kregen door het nummer „You've Got Your Troubles". In dit nummer kan men duidelijk de smaak van „The Fortunes" herken nen: een goed verzorgde vocale partij. Overigens niet alleen in dit nummer, maar ook in „Caroline", de herkenningsmelodie van het verzoekplaten-programma van de Engelse piratenzender „Ra dio Caroline" is dat te horen. De voorkeur van het vocale is niet geheel onverklaarbaar. De drie oprichters van de band begonnen namelijk allen hun carrière als solo-zanger. Ook in hun laatst ver schenen opname doet het in Engeland weer goed, en ook hier weer een prima verzorgde zangpartij. Het zou ons niet verbazen als „Here It Comes Again" in ons land ook een hit zou worden. (Dec- ca-records The Searchers Sonny-Cher De kluizenaars The Shadows Cliff Richard Zolang de voorraad strekt Jongens - tweed -winterjassen alle maten 19J5 The Supremes Prachtige winterjassen Serie 1, 79f0 GEEF EEN U HEEFT KEUZE UIT DUIZENDEN in BROERSVEST 125 VRIJDAG 10 DECEMBER 1965 HET NIEUWE STADSBLAD „The Time In Between" Een prikkelend werkje, met Cliff als goede naar-buiten-brenger van het rime. (Columbia DB 7660). „The Supremes" blijven steeds weer ons hart stelen met hun nieuwe op name. Ook nu weer met .Clothing But Heartache". Heerlijke begelei ding, als perfecte backing bij de drie meisjes. (Talma-Motown GO 42.618). De 'Schandaal-rage is losgebroken. Circa 10 uitvoeringen van het num mer „Shame and Scandal In the Family" zijn in omloop. Een van de beste uitvoeringen vonden wij die van „Les Surfs". Pittig gezongen, met een leuke vocale-backing. (Fes tival FV 26.003). Een wat minder fijne interpretatie is die van „The Antillen Stars Steel- band". Het is allemaal wat matjes, en weinig aansprekend. (Imperial IH 669). De maskers maakten een Neder landse versie: Potverdrie. groot schandaal tr, onze familieHeel leuk werk van onze hand-bandieten, met een aardige Nederlandse tekst, in de sfeer van Trinidad van de heer Hartman. Ar tone OS 26.3201. Freddy Moro en zijn aanhang maak te een niet onverdienstelijke Engel se versie. Jammer dat ook hier het enthousiasme wat ontbreekt. (Par lophone HHR 137). De hitparade-versie, en waarlijk een van de beste, is die van Shawn El liot. Pittig gebracht, goede begelei ding, leuke tekst-interpretatie, met bovendien een heel goede flipstde. (Roulette RL 21.192). Andy Star ts een van de nieuwste ontdekkingen van Phonogram Deze 22- |arige Hage naar heeft met een bijzonder aar dig plaatje een goed debuut ge maakt in onze pla- tenwereld. Op de a-kant staat „J Lo ve you More and More Every Day" Een leuk nummer met een correct vertolkte zangpar tij. Ook een niet onaardige begelei ding. „No Wed ding Today' is 'n gevoelig (senti menteel) werk)e, met een goede in terpretatie Hopelijk horen we meer van Andy. (Philips JF 327- 901). „The Mudfield Skiffle Group" is de laatste ontdekking van de platen maatschappij Artone. Een goede ontdekking. Met twee prachtige nummers maken deze Dortse kna pen hun platen-debuut. „Een lied in Espagnoli" is een vurig liedje met een goede tekst, dat knap gebracht wordt. „Gabriëlle" is de rustige te genhanger van de a-kant. Jammei is hierin wel dat het zachte, langzamere gedeelte wat ruw en hard wordt opgevolgd door het snellere deel. (Funckler DB 42.798). MfiimiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiuiiuiimiiimuii tlllllllllllllllUIIUIIIIIIIIIIIIIIIIUIUIIfl mutiiiiiniiiiiiiniiiiiiiiNtiNi Weinig zaken zijn zó aan verande ring onderhevig als het uiterlijk van de moderne, goedgeklede vrouw. Dat uiterlijk wisselt mèt de mode, de haardracht, het kleurenschema van het seizoen, de make-up en nog vele ander factoren. Toch blijft in al deze veranderingen één factor constant: hoe de mode op allerlei gebied ook zij, de echt goed geklede vrouw past die mode persoonlijk toe. Zij weet altijd de zeer persoonlijke noot te vinden, die haar tot een uitzondering, een aparte verschijning maakt. Hoe langer hoe meer vrouwen, on der wie vooral veel artiesten, t.v.- sterren en anderen die geregeld in de openbaarheid komen, wenden zich, ter verkrijging van die per soonlijke noot" tot Robert Andrew Fuchs. Robert Andrew Fuchs is een jonge Haagse kunstenaar, die met een on gekend scherp oog voor mogelijk heden en een stel vaardige vingers bijou's ontwerpt èn vervaardigt, en kleding voorziet van juist dat bor duursel dat er iets bijzonders van maakt. Hij maakt colliers, oorhangers, arm banden, ringen, ceintuurs, corsages in allerlei vormen en kleuren, maar altijd zó dat ze passen bij de per soonlijkheid van de draagster èn bij de gelegenheid waarvoor ze moeten dienen. Ook ontwerpt en vervaar digt hij mode in de ruimste zin van het woord, van schitterende avond japonnen tot televisie-pyama's en hoeden. Verscheidene bekende collegae-cou- turiers maken trouwens graag van zijn adviezen en bijou's gebruik om hun eigen ontwerpen op te luisteren. Enkele bijou's van Robert Andrew Fuchs waren onlangs te zien in een les over het kiezen van kleding, die door de Stichting Teleac, in het ka der van de cursus „Kennis van Tex tiel" werd uitgezonden. ff met wollen plaidvoering. 6 tot 9 jaar. Ook met capuchon i „The Searchers' zijn aan hun zo veelste hit bezig, nu met een com positie van Bobby Darin; „When I Get Home". In het nummer valt op: het snelle middengedeelte, en het aangrijpende guitaarspel. Maatwerk van „The Searchers", die overigens ook blijk geven in de hogere regio nen tot goede zangprestaties te kunnen komen (PYR 7N 15950). Sonny and Cher blijven pakkende werkjes fabriceren, alsof er geen beat bestaat. „Baby Don't Go" is een heerlijk vloeiend nummer, met Sonny and Cher in uitstekende vorm. Reprise R 0392). „Just A Little Bit Better" van Her mans Hermits is al weer verdwenen uit de Engelse hit-gelederen. In het 'perfide Albion' was men niet zo te vreden over het nummer. Wij daar entegen vinden het een plezierig niemandalletje. Een lekker meezin gertje. (Columbia DB 7670). 0 Morgenochtend negen uur starten wi j met de verkoop van deze met mohair-effect in double face. Zuiver v/ollen breikraag of capuchon. Fantas tisch mooi en hoogst modern. 12 tot ló jr. SCHIEDAM i Hoogstraat 52ïIrSDAM 1 West-Kruisfcad» ROTTERDAM Katendr. Logedilk HOOGVLIET Winkelcentrum VIAARDINGEN Winkelcentrum LEIDEN Haarlemnrnrtfraat ZEIST Slorlaan ARNHEM Winkelcentrum Preiildiauf „The Shadows" richtten enige tijd eleden het dringende verzoek tot et Engelse publiek: .JJon't Make My Baby Blue". Het is een rustig werkje zonder een enkele uitschie ter naar noven. Misschien wat at te somber (laag) gezongen, maar toch niet onaardig. (Columbia DB 7650). Onverbrekelijk aan „The Shadows" juist: Cliff. Heel vurig zingt hij in tweed, velours en mohair. Zowel met ingezette mouw als raglan. Met en zon der ceintuur. Grote verscheidenheid in kleur en dessin. mar CA Serie 2,

Het Nieuwe Stadsblad | 1965 | | pagina 11