"O Schiedam N CD 'M UI O 0) H BELONING stromëigstedmiei een bedrijf van deze tijd èn van de toekomst 7 mei 1966een nieuwe mijlpaal in onze ontwikkeling Afdeling industriële Aardgasstookinstallaties Unieke kansen voor jonge ambitieuze krachten en ervaren vaklieden op vele afdelingen van dit vooruitstrevende bedrijf Westfranken!andsedijk 3(aan het Sterrebos) SCHIEDAM - tel. (OIO) 2645ÖO - (OIO) 269250 Afdeling Airconditioning draaiers bankwerkers constructie bankwerkers afschrijvers lassers alsmede enige jongelui die binnenkort hun tekenaars constructeur machinale plaatwerkers U.T.S.-ers H.T.S.-er Afdeling Electro Meet- en Regeltechniek Afdeling Administratie medewerkster de fTffiÏÏl strcmwgstecfcmet afschrijvers kokers persers lassers hakkers scheepsbouwers Afdeling Scheepsreparatie electro monteurs III Verloren maandag j.l. GOUDEN ARMBAND m. munten omg. 's Gra- velandseweg/Broersvest .Aandenken) T. bel. ter bezorgen: Mej. J. P. de Haan, 's Gravelandse- weg 674, Schiedam A.de Jong n.v. Op diedag vond de feestelijke opening plaats van ons geheel nieuwe, prachtig aan het Sterrebos te Schiedam gelegen ge bouwencomplex, bestaande uit een groots opgezette machine fabriek, een verzorgings- en ontspanningsgebouw (waarin een kantine en een royaal was- en kleedlokaal) en een hypermo dern kantoorgebouw met o.a. projecten- en constructiebureaux. Een DE JONG aardgas-stookinstallatie op 3 stoom ketels van 45 ton stoom per uur bij de Verenigde Oliefabrieken te Zwijndrecht. Voor onze afdeling industriële aardgas stookinstallaties, technisch boeiende en in omvang sterk variërende producten, zoeken wij ervaren L.T.S.-diploma behalen. Onze nieuwe, uitstekend uitgeruste be- drijfsvakschool leidt op individuele wij ze op tot het Bemetel-diploma. Het con structiebureau van deze afdeling willen wij versterken met enige met U.T.S.-diploma. 18 verdiepingen hoog kantoorgebouw te Rijswijk, voorzien van een DE JONG airconditioning installatie. Voor onze afdeling airconditioning, die onlangs de volledigeklimaatinstallatie in het hoogste kantoorgebouw van Nederland te Rijswijk opleverde en tevens opdracht kreeg tot het uitvoeren van een dergelijke installatie in een nog groter, 20 verdie pingen hoog kantoorgebouw in Den Haag, zoeken wij enige ervaren voor de fabricage van luchtbehandelings toestellen. Voor het uitwerken van grote opdrachten kunnen op het constructiebureau van deze afdeling enige met tekenkamerervaring worden geplaatst; voorts een voor het uitwerken van projekten op het gebied van airconditioning en stookin- stallaties. Voor onze administratie zoeken wij een jeugdig voor eenvoudige administratieve werk zaamheden. (ONS KANTOORGEBOUW IS GEHEEL GEKLIMATISEERD Oponzebloeiendescheepsreparatie-afdeling is nog plaats voor enige Belangstellenden voor bovengenoemde functies kunnen zich telefonisch wenden tot: de heer Schutter, bedrijfsleider van de machinefabriek de heer Troost, assistent van de heer Schutter de heer Kentson, chef van het constructiebureau de heer Groen van de loonafdeling de heer Tunderman, algemeen bedrijfsleider van de scheepswerf de heer Den Daas, chef administratie Zonder voorafgaand telefonisch contact kunt U zich op werkdagen van 8.15 u.tot 17.15 u. ook rechtstreeks melden bij onze portier, die U dan gaarne naar de juiste afdelingschef verwijst. De heer C. Schaper geeft aanwijzingen aan een adspl- rant scheepsbouwer t. b. v. een in reparatie zijnde bin- nenvaarttanker. De steeds voortschrijdende perfectionering van de regeling en beveiliging zowel van stookinstallaties als van luchtbehande lingsinstallaties vormt aanleiding tot een uitbreiding op grote schaal van onze af deling electro/meet- en regeltechniek. Wij zoeken contact met enige ervaren en enige S enthousiaste L.T.s.- ers die zich in deze richting wensen te be kwamen. Onze medewerker de heer J. den Uyl test een ln ei gen bedrijf vervaardigde schakelkast t. b. v. de re geling en beveiliging van een DE JONG gasstookin- stallatieop een Storkketel van 85 ton stoom per uur.

Het Nieuwe Stadsblad | 1966 | | pagina 18