UNST R A B B E LS Donderdag 14 juli begint weer onze grote seizoen-opruiming J on gerenkoor Hees-neerbosch zingt mis in St. jan de Doper WALTER CONNIE CHINESE FILM DAG ALLEN WILLEMS EN ERNSTING GEEN BEAT-MUZIEK 8'°'eaa' MftfiR WEL MODERN Samenstelling Proficiat „Miss GroenoorcT bedden, dekens, tapijten en gordijnen U komt toch ook; er is altijd iets voor u bij SeSsctie maken DEEL 3 BIJ ONS VOORRADIG Parochiefeest MP fill SCHIEDAM - Oranjestraat 7 VLAARDINGEN - v. Hogendorplaan 81a Ondersteuning moderne liturgie en stadsblad pocketkiosk Nieuws van de kleine „IC en van de grote,, A. Bij aankoop van 'n SINGER wasvolautomaat van f 1198.-, krijgt u nu 225- voor uw oude wasmachine terug, ongeacht het merk! U hebt dus nu de gelegenheid om een kwaliteitsmachine te kopen tegen een bijzonder lage prijs. VRIJDAG 8 JULI 1966 HEI NIEUWF STADSBLAD Zondag a.s. verzorgt het jongerenkoor HeesNeerbosch uit Nij megen, met een programma van modern religieuze liederen, de mis van elf uur in de parochiekerk van St. Jan de Doper aan de Mgr. Nolenslaan in Nieuwland. Het jongerenkoor heeft de laatste jaren een grote reputatie verworven in Nijmegen en omstreken. Het ontstond enkele jaren geleden uit een jongerengespreksgroep en groeide daarna snel uit tot een koor van tachtig jongeren. Het koor dankt de grote naam op de eerste plaats aan de geheel eigen stijl. Het bouwde een repertoire op, dat ener zijds bestaat uit moderne sterk rit mische liederen, welke gezongen worden met begeleiding van gitaar, drums, banjo, contrabas en vooral ook met orgel. Anderzijds waakt het koor ervoor niet te vervallen in een beatrage, welke aan de opbouw van moderne kerkmuziek veel afbreuk kan doen. Vandaar omvat het repertoire ook een aantal oudere gezangen, speciaal voor het koor gearrangeerd. De leef tijd van de koorleden, waaronder zowel jongens als meisjes, varieert van 17 tot en met 25 jaar. Dankzij het grote animo, dat onder de jongeren bestaal voot dit koor, is de mogelijkheid tot een selectie van de zangcapaciteiten van de nieu we aanmeldingen aanwezig. Iedere zondagmorgen repeteren zij van tien uur tot kwart voor twaalf. Om twaalf uur zingen zij dan in de parochiekerk van St. Antonius Abt te Hees-Neerbosch onder leiding van dirigent T. van Erp de H. Mis. De kerk is iedere zondag stampvol. Niet alleen met jongeren, maar ook met ouderen. Ze komen uit Nijme gen en omstreken. Door de grote toeloop moet men zich reeds een kwartier voor de aanvang van de mis van een plaats verzekeren. Naast alle vocalisten, werken verder mee: organist P. Lichteveld, fluitist Jan Leijsing, drummer Herman van de Berg, banjo Wim Marijnissen, gitaar Hans Muller en Nico de Biuin, bas Jan Nilissen. Het koor staat onder leiding van dirigent Ton van Erp, terwijl pater A. de Leede de geestelijk adviseur is. Aanstaande zondag om 11 uur kunt U in de St. lan de Doperkerk in Nieuwland luisteren n-u dit koor. BROERSVEST 125 TELEFOON 263939—267368 Hun optreden in de kerk van St. Jan de Doper aan de Mgr. Nolens laan is slechts een van de'weinige keren, dat zij buiten hun eigen pa rochie zingen. Zij zien het namelijk al eerste taak om hun eigen pa rochiegemeenschap dienstbaar te zijn- In deze geest zijn zij er m geslaagd om voor de parochianen van St. An tonius Abt de mis te maken tot een werkelijk parochiefeest voor allen en door allen. Het resultaat daarvan is dat de gelovigen samen met dit Bladerend in „De Schiedammer", die me in mijn pension in de Bosstraat 8 in Valkenburg keurig wordt afge stuurd, lees ik, dat de jury voor de verkiezing van „Miss Groenoord' geen gemakkelijke taak gehad heeft. Hoofdzaak echter vind ik, dat er veel belangstelling voor bestond! Het tienjarig bestaan van ons on volprezen bad „Groenoord" is be paald niet geruisloos voorbij gegaan Maar voordat er drie op „het scha votje" stonden,..! Ik kan me voor stellen, hoe of de gegadigden voor deze gloednieuwe titel zich voelden. Ik kan me echter ook voorstellen wat een wikken en wegen het voor de jury, bestaande uit de dames J. Krikke - Hei"- en G. van Zijdveldt Verbruggen, alsmede de heren Th. Hofman, N. Kolmeijer, A. Sluyters en G. Westerveld geweest is om tot een eindresultaat te komen. De keuze viel op jou, Hilda Dick- hoff, de „Miss Groenoord 15166". r - J y Wafft al is het evenement ingesteld ter gelegenheid van het tienjarig be staan van ons moderne openlucht- bad, het staat nu wel vast, dat we aan het „Missen" blijven. Je was de verpersoonlijking van alle charme Van je jeugd. Van de gratie óók in een bikini. Ik weet niet of je maan dagmorgen je hoofd bij je werk hebt kunnen houden. Ik weet niet, of je veel tikfoutjes gemaakt hebt. Ik weet alleen, dat ik dit allemaal heel fijn voor je vind. Je hebt de aandacht, heel extra de aandacht op óns „Groenoord" gevestigd, waarop wij trots zijn. Speciaal in smoorhete dagen, zoals we die al meer gekend hebben dan vorig jaar. De speciaalzaken in onze stad die badpakken en bikini's ver kopen, zullen met aandacht deze show gevolgd hebben. Zij zullen hier vierkant achter blijven staan en mogelijk de rand van het diepe bad méér benutten voor badpakken- shows...! Proficiat ook aan Vera Mol als eer volle tweede en Sammy Jansen als derde. Drie badnimfen op het „scha votje". De verpersoonlijkheid van de jeugd. In bikini en fraaie badpak ken. Getooid met bloemen en over laden met geschenken. Een waardi ge viering aan het tienjarig bestaan van „Groenoord", waarmede ik van uit het Limburgse land het Stich tingsbestuur van harte gelukwens. "h". '4 Zo ook Jac. Heydra, die tot zijn ver rassing als 2000.000e bezoekei tij dens de Sportdag van de R.K. Tech nische school gehuldigd werd. De laatste voor mijn vakantie. En opnieuw is er niet veel te doen. Het grootste nieuws was ongetwijfeld de film van Jan Schaper over Schiedam, maar daarover zult U afgelopen woensdag in onze en in andere kranten wel gelezen hebben. We moeten het vandaag doen met een film (het Monopole Theater is me ook deze week weer vergeten. Waarom nou?) en een fanclubnieuwtje. Een rand- verschijnseltje dus van de kunst. Een fijne film deze week in het Pas sage Theater. Ik heb U er al eer der over gesproken. Het is de film „Chinese avonturen in China", met in de hoofdrollen Jean-Paul Belmon- do en Ursula Andress. Over Ursula gesproken, daar herinner ik me dat de Italianen in Italië deze hoogblon de en langgelokte dame „De groot ste koe van Zwitserland" noemer- Voor mij is dit een blijk van af gunst. Ursula mag -r voor mij zijn, aua spel en entourage. Over de kwa liteiten van Jean-Paul kar ik alleen oordelen wat zijn spel aangaat en dat is ook in deze film weer gewel dig. Het is hard, gevaarlijk en ver tederend. Het thema van de film is in de hand gegeven van een zich zelf vervelend miljonairszoontje. De- zou het liefste zelfmoord plegen. Maar dat is ook zo eenvoudig niet. Hoe het verder gaat wordt echt te ingewikkeld voor mij. Ik zou zo zeg den: gaat U eens naar het Passage. U -uit 5 kwartier plezier beleven met Belmondo en Andress. Gehele week, en de allerkleinsten kunnen ook mee. Toto uit mijn vorige vakantie. Begrijpt U dat ik dit jaar in een hotel bivakkeer. Bad „Broenoord" stond dus afgelo- f» ARfKL. IIP pen week in de belangstelling. Maar I fTlISshw i 1. - ....«/Ilont- tanir/VlliS 'f \\Jtl C TllPl HV-ll vv cv. IV ui »-«>- "Cc- liet verdient dit tenvólle. 't Was niet mis met die Miss 1966 en de 2.000.000 ste bezoeker. Houen zo! MIEKE In het klupblad van de Madmen lees ik, dat de Trifids opgeheven zijn- Dat vind ik niet leuk. Schrijf ik eerst een heel stuk in het maand- blad van de SG en nauwelijks is het blad uit, of de Trifids hangen de gitaren aan de wilgen. Daar zit ie dan. Leuk hoor. Gelukkig blijven de Madmen doorgaan. En misschien een plaat maken over een klein tijd ie In het klupblad lees ik verder dat alle Trifids-fans zijn overgehe veld naar de Madmen-fans. Oecumene noemen ze dat, maar dan in heel ruime betekenis. Ik houd er mee op. Het beste aan Ynske, met wie ik zo fijn getafel tennist heb ,het beste voor een week aan beide Harries, aan Truus en Terry van ons onvolprezen kantoor. Aan'Alex, aan Leo, nou ja. noem de hele rij maar op. Volgende week zult U Uw eigen krabbelaar moe ten missen. De kunstkrabbels echter niet. Collega Leo van der Sande zal een week in mijn draai-schommel- stoel gaan zitten om U van even tuele dingen op de hoogte te hou den. Mocht U dus nog nieuws heb ben, dan weet U wie U daarvoor moet schrijven. Prettige vakantie en tot na het zuidelijke bruinworden. Joop Daalmeijer. Telefoon 269676 269970 Rotterdamsedijk 433 IA j k* ~ii iiuwnririfmyy nu bij inruil f 225.- SINGER Account, kantoor zoekt te Schiedam: passende kan toorruimte. Brieven onder No.5660 aan het bureau van dit blad. Camping Westerheerdt. Leek, Telefoon 059452059. Tevens caravan en tenten verhuur. Röttgering Bedrijfskle ding en Herenmode vraagt verkoper (met het vak be kend) ca. 23 jaar. 5-Daagse werkweek. Aanm.: Nieuwe Binnenweg 79, van 1012 u. en van 25 uur. Röttgering Bedrijfskle ding, Herenmode, vraagt: Leerling-verkoper. Niet ouder dan 17 jaar. 5-Daagse werkweek. Aanm.: Nieuwe Binnenweg 79, van 1012 en van 25 uur. Te koop: half Engelse uitneembare kinderwagen, met babykleertjes. Alles in prima staat. Vaste prijs 50.Damlaan 240. Autorijschool „Jasmin". Lest met nieuwe Fiat 850. Theorie en leerboekje gra tis. Per les 8.50. Idenburg- straat 68. Schiedam, Telef, 010—262385. Te koop wegens om standigheden: zo goed als nieuwe Fasto geyser, ge schikt voor aardgas, gekost 189,50 voor ƒ95,— v. Swindenstraat 60B. Niet tussen 5 en 8 uur. Te koop: 2-pers. tuimel- bed met ombouw en 3-de- lig bed. Ook afzonderlijk. Daltonstraat 28, S'darn. Te koop: Berini M 21 in pr. staat met verzekering 100,-. Vlaardingerdijk 161A. Te koop: Ford Consul 1956 t.e.a.b. Wattstraat 15B. Te koop: Riemersma kinderwagen, wit m. groen, z.g.a.n. Vrijdagavond na 7 uur of na het weekend: Burg. v. Haarenlaan 845. Te koop: Vespa G.L., in zeer goede staat. Bouman, Rotterdamsedijk 207 A.

Het Nieuwe Stadsblad | 1966 | | pagina 9