't Is zover, v.Woensel Uw schoenenzaak heet nu De nieuwe naam voor van Woensel-Kaplaars en Alfa brengt 'n gloednieuwe herfstkollektie ïn de mooiste kleuren en fraaiste leesten U koopt er mode op en top, charmante dames- moderne heren- en pittige kinaermooe. U slaagt altijd... zo als vanouds bij van Woensel. HET NIEUWE STADSBLAD VRIJDAG 23 SEPTEMBER 1966 Boutique pump In Jugend-stil. Zwart suède met zwart lak of zwart suède met antilopeleer. Made in France. Charmant importschoentje in zwart lak met strik. Staat heel jeugdig. Het nieuwste uit de kol- lektie. Zeer moderne pump met de nieuw ste franse leest. i Modieus zwart J lak. a Chique pump met elegan te slanke hak. In de nieuwe kleurcom binatie: zwart lak met bruin suède. Komt zo uit Italië. Heel moderne wandelmolière met halfronde neus. Combinatie: Soedan- suède met oker- SLn leer of zwart leer. Modieuze en >8 comfortabele pump, brede baby-look neus. Soedan-suède met zwart lak. Chique Pullman-molière van fijn calfsleer. Ge heel gevoerd. Zwart en bruin. Schitte rend afgewerkt. F Vlotte Franse herenmolière van gekrompen leer.ln zwart en bruin. Ook als loafer verkrijg baar. Speciale Alfa prijs. Moderne Robinson rijg- molière, glad leer met kroko-inzet. Wipteen leest. Bijzonder mooie najaarsmolière met anti-rain rand en zool. Nieuwe kleur Soedan-bruin, Apart meisjesschoentje. Italiaanse creatie. Virginia met zwarte bies gegarneerd. Sterke schoolschoen met stevige zool. Bruin. Speciale Alfa prijs. OM/24-27 14.95 28-31 15.95 Wf/ Schitterend W/r soepel kinder zoschoentje in bruin en rood. Iets aparts. Jongensloafer met elastieksluiting. Combinatie: glad leer met boomschors. Rotterdam Binnenweg 10 Nieuwe Binnenweg 379 Groene Hilledijk 262-264 Putselaan 230-234 Katendrechtse Lagedijk 428 Schiedam Hoogstraat 2 Vlaardingen Liesveld 16a Dordrecht Voorstraat 262 Breda Karrestraat 27 Tilburg Heuvelstraat 70 Den Haag Spuistraat 14 Leiden Haarlemmerstraat 53

Het Nieuwe Stadsblad | 1966 | | pagina 20