Lees hier de negen u tot wijnliefhebber maken, door maar één naam te onthouden Duchanel garanti 8 garanti WIJN MET ONVOORWAARDELIJKE GARANTIE Kies één naam. Een mooi etiket zegt u lang niet alles over de smaak van een wijn. Het gaat om de merk naam. Staat er Duchanel op het etiket, dan bent u zeker dat die wijn goed smaakt. Kies ervaring. Achter de naam Duchanel staat een ervaring van tweehonderd jaar. En dat wil wat zeg gen, want bij het inkopen van wijn is juist ervaring van onschatbare waarde. Kies „eigen" wijn. Om zeker te zijn van kwaliteit heeft Duchanel in Frankrijk eigen wijngaarden. Een kostbare zekerheid, waardoor Duchanel (en u!) precies weten wat er in iedere fles gaat. M Kies vakmanschap. Druiven kweken, wijn maken en verzorgen is een kunst. Daarom heeft Duchanel Franse vaklieden in dienst, om absoluut zeker te zijn dat de Duchanel-wijnen goed worden bereid. Kies assortiment. Duchanel presenteert u niet één wijn. Neen, Duchanel selecteerde maar liefst elf wijnen voor u. Van een eenvoudige avondwijn tot een volle, edele feestwijn. Elf wijnen voor iedere smaak; u legt er bij iedere gelegenheid eer mee in. Kies zekerheid. Duchanel stelde zijn assortiment zo geraffineerd samen, dat u bij werkelijk iedere gelegen heid veilig en trefzeker wijn naar ieders smaak kunt serveren. W Kies uw prijs. Het Duchanel-assortiment biedt u keus uit zes prijzen, van f 2.55 tot f 5.95. U ziet dus: goede wijn hoeft niet veel te kosten. Bovendien: al onze prijzen zijn inclusief statiegeld! Kies bij de specialist Duchanel is natuurlijk alleen te koop bij de vakman. Waarom? Omdat de vakman wijnen beter kan bewaren enomdat hij zelf wijn- liefhebber is, zodat hij u goede raad kan geven. Kies garantie. Kiest u Duchanel, dan kiest u onvoor waardelijke garantie. Als een fles Duchanel u niet voor 100% bevalt, breng dan de geopende fles on middellijk terug bij uw leverancier en u krijgt uw geld terug. En even goede vrienden. IEZE AANBIEDING GELDT ALLEEN VOOR ROTTERDAM EN SCHIEDAM "PïLLATlDN CONTRÖLÉe Slijterij—Wijnhandel franje", Oranjestraat 10-12, Tel. 265997, Schiedam Slijterij—Wijnhandel „Montllla", Dalton flat, Dieselstraat 110, Tel. 153624, Schiedam Slijterij „Montilla" D. C. Overbeeke, Edisonplein 4a, Tel. 267830, Schiedam SlijterijWijnhandel „Montilla", Rotterdam sedijk 397, Tel. 268160, Schiedam SUjterijWijnhandel A. J. A. Janse. Rembrandtlaan 7, Tel. 268650, Schiedam Slijterij—Wijnhandel A. J. Janse, Hoogstraat 160, Tel. 268025, Schiedam Slij terijWijnhandel „Groenelaan", Groenelaan 34, Tel. 268791, Schiedam Wijnhandel Slijterij „Mesdag", Mesdaglaan 4, Tel. 267997, Schiedam SUjterijWijnhandel G. Linschoten, Kerklaan 6, Tel. 265326, Schiedam/Kethel. HEI NltUWt S1ADSBLAD WOENSDAG 28 SEPTEMBER 1966 Gezellige wijn Duchanel-Richebon. Een frisse rode gewaswijn 2.55 Duchanel-Richeblane. Witte, licht-zoete, toch frisse gewaswijn 2.55 Zondagse wijn Duchanel-Rosé de France. Een zachte, lichtzoete, rose wijn van de beste druiven van 1964 3.35 Duchanel-Castelnoble (rood). Een rode, volle Bordeauxwijn van beroemde wijn gaarden 3.55 Duchanel-Castelnoble (wit). Een milde, verkwikkende, witte Bordeauxwijn 3.55 Gelegenheidswijn Duchanel-Beaucharmais. Beroemde ro de Beaujolais 1964, fruitige dronk, heer lijk van nasmaak 3.75 Duchanel-Blanc des blancs. Witte, droge (niet-zoete), lichte en dorstlessende Bourgogne. Ideaal bij vis 3.75 Duchanel-Privilège. Zachte, rode St. Emilion met fijne geur en strelende nasmaak 4.70 Duchanel-Grace Blanche. Milde witte Graves Superieures, half-zoet en heer lijk fris 4.70 Feestwijn Duchanel-Père Petrus. Vurige, rode Chateau-neuf-du-Pape, met onvergete lijke, karakteristiek fijne nasmaak 5.95 Duchanel-Cuvée du Chevalier. Hoog aangeschreven, edele, Bourgogne zeer verfijnd van smaak, prachtig robijn rood 5.95 Al deze Duchanel-wijnen zijn uitste kend houdbaar; de smaak zal zelfs beter worden door ze te bewaren. Laat een fles echter nooit lang aangebroken staan. Serveren: Witte en rosé-wijnen koel. Rode wijnen kamer-temperatuur (liefst een dag tevo ren in de kamer halen).

Het Nieuwe Stadsblad | 1966 | | pagina 20