RTINAQ u van een Bij een bijzondere gelegenheid hoort een bijzonder geschenk. Wat denkt Certina? JUWELIER STOOPMAN Schiedamse Notities Deze week in Schiedam Juwelier Stoopman - Mgr. Nolenslaan 512 - Schiedam: Mgr. Nolenslaan 512 - Schiedam wu doen me HET NIEUWE STADSBLAD - PAG. 15 - VRIJDAG 17 NOVEMBER 1967 SPOIT Er Is weer volop beroering in de sportwereld door diverse kwesties. Vooral de zaak Piet Keizer heeft de laatste dagen veel pennen en tongen in beweging gebracht. Eerst het uit het veld sturen van deze Ajaxied in de wedstrijd tegen Joegoslavië (o.i. zeer terecht), toen de deze week uit gesproken straf van vijf bindende wed strijden voor Ajax en tenslotte is er veel te zeggen over het feit, dat de Ajax-spelers woensdagavond niet bij bondscoach George Kessier zijn ver schenen in Zeist, waar de centrale trainingsploeg bijeen was. De spelers deden dat voor eenmaal en wel uit protest tegen de straf- commissie. Intussen is het be stuur van Ajax in hoger beroep gegaan bij de Drotestcommissie van de KNVB en het staat wel vast dat dit muisje nog een hele lange staart za! krijgen. Immers zal de KNVB niet schro men om de Ajax-spelers op hun beurt te straffen omdat zij niet op de training van het Nederlands XI zijn verschenen, bijvoorbeeld door hen daarvan uit te sluiten. Dat kan weer nieuwe verwikkelin gen teweegbrengen, hetgeen alle maal niet bevorderlijk is voor een goede gang van zaken in onze sportwereld. Dit onderwerp zal misschien op donderdag 7 december a.s. weer ter sprake komen en wel bij de forumavond, die de Schiedamse Scheidsrechters Vereniging (SVV) dan om half negen in de kantine van de v.v. Schiedam gaat hou den. Sportmedewerkers van diver se bladen (ook Het Nieuwe Stads blad) zullen daar de vragen van de aanwezigen trachten te beantwoor den. Uitgenodigd worden alle be langstellenden van de plaatselijke sportverenigingen. Onder de fo rumleden bevinden zich: Dick v.d. Polder, Piet Bul, Bas van Bocho- ve, Lies Mast en Jaap Molendijk. Noteert u alvast de datum? Jan van Heest, de bekwame doelverdediger van HBSS, heeft de vererende uitnodiging gekregen om dinsdagavond a.s. om half acht in Nunspeet het doel van het Bondszat ;i dagelftal te vertegen woordigen in een lichtwedstrijd tegen PEC. Een geweldig resultaat voor Van Heest na de selectie wedstrijd, die onlangs in Heerjans- dam gespeeld werd en waarin hij tot de beste van de doelverdedi- gers behoorde. De IJsbaan Spieringshoek heeft nu al plannen voor de ko mende wintermaanden (of we ken?). Er kunnen reeds abonne menten besteld worden voor deze grootste sproei-ijsbaan van Schie dam die 6500 m2 ijs groot is. De winters vanaf 1961 tot op heden gaven twintig schaatsdagen per jaar (gemiddeld dan) zodat de schaatsliefhebbers zelf kunnen uit rekenen of een abonnement voor hen voordeliger wordt dan beta ling per keer. Overigens worden we dagelijks al herinnerd aan de komende winter wanneer bij Ter Braak op de Grote Markt de lamp jes „Schaatsen" aan en uit flikke ren! Inderdaad, de herfst is bijna weer achter de rug en dan komen sneeuw en ijs weer op de hoek kij ken. Nu ja, de schaatsliefhebbers moeten toch ook aan hun trekken komen, eerlijk is eerlijk. Tenslotte nog een bericht over de KNVB-scheidsrechters die re- sorteren onder de sub-scheidsrech- terscommissie Rotterdam (en waaronder ook alle Schiedamse KNVB-arbiters behoren) en wel dat er dinsdagavond in Hotel-Res taurant Atlanta in Rotterdam een bijeenkomst voor hen is waar de heer Phida Wolff (uit Rotterdam) zal spreken over „Poëzie en Proza voor alle scheidsrechters". Gezien de kwaliteiten van Phida Wolff (die administrateur van Feyenoord is) zal dat best een interessante avond worden, die we bij onze scheidsrechters best kunnen aan bevelen. CAROLINE KAART komt op donderdag 14 december a.s. naar de Magnaha Dei-kerk om daar te zingen met het Schiedams Christelijk Mannenkoor, dat dan een uitvoering geeft. Fluittist Ad Konig en hoboïst Rob Kraanen verlenen hieraan hun medewer king. Koos Bons is organist en Jan v.d. Ree dirigent. PER ABUIS nam op vrijdag, 10 november jl. iemand de verkeerde sjaal mee na de training bij „Schiedam". Har ry Zonneveld is hierdoor zeer ge dupeerd, want het wordt al fris des avonds. Wie brengt hem weer keurig en sportief terug in de kan tine? Beaters", een geheel nieuwe uit zes man bestaande band, primeur voor de Stichting R.K. Instuif Jong Schiedam, komen op zondag avond, 19 november a.s. in ge bouw „Arcade". „Beater" kan het niet! Aanvang: 8 uur. EEN KLEINE veiling en verloting op de vereni gingsavond van de leden van „Phi- latelica" in zaal 1 van het Beurs gebouw, ingang Meent, hoek Rode Zand op dinsdagavond, 21 novem ber a.s. Aanvang: 8 uur. MR. M. VROLIJK opent morgenmiddag om 4 uur de „Moderne Kunstbeurs 1967 Ba lans" die tot en met zondag, 3 de cember in het Stedelijk Museum aan de Hoogstraat 112 alhier zal worden gehouden. ,.Q '65" speelt op zondag 19 november a.s. voor de leden van Green's R B Society met een geheel vernieuwd programma. Toegangsprijs: 3, Aanvang: 2 uur. VANAVOND om 8 uur precies houdt het Poli tiek Jongeren Contact „Schiedam" in de raadzaal van het Stadhuis op de Grote Markt een openbare vergadering. Taunus 12 M '67; N.S.L Prinz 4, 1967, nog met fa brieksgarantie Taunus 20 M, 4-deurs, '67; Opel Rekord '65 en '63; Taunus 12 M, '65; Cortina de luxe '65; Simca 1000 G.L.S. '65; Citroen Ami, '66; Renault R 8 Major, '64; Opel Ka- dett, '64; B.M.W. 1500, '63; Simca 1300 G.L., '64; V.W. de Luxe, '64; Austin Seven '63; Taunus 17 M, '63; Ci- troën 2 C.V., '64Opel Coupé, '62; Simca 1000 '63; Fiat 1100, '62; Daf 750 '61 en '62; Morris Minor '61; Ford Anglia '61; Tau nus 17 M, '59, '60 en '61 Peugeot Combi '59. Automobielbedrijf Joost Bakker, Boezemsingel 94 tegenover Veemarkt, Rot terdam. Dagelijks geopend van 9 tot 21 uur. Zondags van 12 tot 16 uur. Inruil. Z.R.-garantie en volledige financiering. Peugeot 404, luxe, 1966. kleur lichtgrijs met rood kunstleer, schuifdak, slaapbanken, zeer goede staat. Met garantie en evt. financiering. Eigenraam n.v., Dirk de Derdelaan 18, Vlaardingen Telefoon 010—35 00 55. Peugeot 404, luxe, '67 kleur: zilvergrijs met blauw kunstleer, schuif dak en diverse accessoires (in staat van nieuw). Met garantie en event, finan ciering. Eigenraam n.v., Dirk de Derdelaan 18, Vlaardingen Telefoon 01035 00 55. Peugeot 404, luxe, '63, kleur: blauw en rood stof, schuifdak, slaapbanken, technisch goede staat. Met garantie en eventueel financiering. Eigenraam n.v., Dirk de Derdelaan 18, Vlaardingen Telefoon 010—35 00 55. Peugeot 403, Diesel, de luxe, 1964, kleur: blauw met rood stof, verbruikt nog niet l'/2 cent per km. Iets goeds. Met garantie en event, financiering. Eigenraam n.v., Dirk de Derdelaan 18, Vlaardingen Telefoon 010—35 00 55. Renault R 10 Major, nov. 1965, kleur: wit met rood stof. Wagen in staat van nieuw. Met garantie en event, financiering. Eigenraam n.v., Dirk de Derdelaan 18, Vlaardingen Telefoon 010—35 00 55. Een Certina is dan ook geen gewoon horloge. Het is een klein groot wonder van techniek en estetiek. Horloges die onnavolgbaar precies zijn: kritische Zwitserse specialisten testen elk uurwerk tijdens de produktiefase maar liefst 350 keer. Horloges die móói zijn bovendien. Dekoratief. Uiterst stijlvol. En er is er altijd wel een die past bij uw Daffodil de luxe, 1966, kleur rood met naturel bekleding, in staat van nieuw. Met garantie en eventueel financiering. Eigenraam n.v., Dirk de Derdelaan 18, Vlaardingen Telefoon 010—35 00 55. Daffodil, extra luxe, december 1965, kleur: wit met rood, div. accessoires Zeer goede staat. Met ga rantie en event, financie ring. Eigenraam n.v., Dirk de Derdelaan 18, Vlaardingen Telefoon 010—35 00 55. Daffodil de luxe, 1964 m. vouwdak, kleur: beige met naturel bekleding. Goede staat. Met garantie en event, financiering. Eigenraam n.v., Dirk de Derdelaan 18, Vlaardingen Telefoon 010—35 00 55. Enkele Daf's 600-750, plaatwerk op te knappen. Technisch goed. Eigenraam n.v., Dirk de Dei delaan 18, Vlaardingen Telefoon 010—35 00 55. WIN EEN V.W Certina DS. Verdraagt 10 x sterkere schokken dan gewone horloges en is absoluut water dicht. Dit model in edelstaal 189.-. Certina dames. Uit de kollektie edeldoublé dameshorloges 'n model met klassieke vorm en moderne wijzerplaat ƒ125.-. smaak en bij uw begroting. Als Certina-Assortimentsdealer kunner wij u alle modellen laten zien, en u er alles over vertellen. Wannee mogen wij u welkom heten, bij ons in de zaak? Certina. Jubilé. Model met 'an tieke' cijferplaat in moderne stijl. In edeldoublé uitvoering 169. Certina. Met gouden band. Apart model met fraai gedia- manteerde sierband. Geheel in zuiver goud 465. Certina New Art. Kast uit én stuk. 100% waterdicht en cor densvrij. In edelstaal met datui ƒ219.-. Automatic 269.-.

Het Nieuwe Stadsblad | 1967 | | pagina 15