Bij een bijzondere gelegenheid 7 hoort een bijzonder geschenk. Wat denkt u van een Certina? Sjurgerlijke Itand VOOR WE R FE f/ JUWELIER STOOPMAN Juwelier Stoopman - Mgr. Nolenslaan 512 - Schiedam: Mgr. Nolenslaan 512 - Schiedam A. C J. SCHEFFERS DAM 35 y -TV .OSO-i DA*-0AJ820ATS 9WJHM T3H HET NIEUWE STADSBLAD - PAG. 7 - VRIJDAG 15 DECEMBER 1967 Zaterdag kerstbomen ƒ2,tot ƒ5, Warande 127, De Planten tuin. Te koop: kantoor- en kofferschrijfmachine, afJ komstig van de domeinen v.af ƒ45,met volledige garantie. Born, Vosmaer- straat 24 B, Spangen. Ook 's avonds na 18.00 uur. 's-Zaterdags de gehele dag „BRUIJN", Glazenwas serij, Schoonmaakbedrijf Schoonmaakspecialisten sinds 1895Aannemers van alle voorkomende schoonmaakwerken. 's-Gravelandseweg 640, Tel. 26 38 10, Schiedam. Koop bij ons Uw vloerbedekking, wij geven 20% kortingen. Leggen het gratis. Trappen bekle den met Tapiflex 150, H. C. v. Dooren, Woning inrichting, Favrestraat 191 Rotterdam, Telef. 20 50 62 Bent U niet in de ge legenheid naar onze zaak te komen? Wij komen look aan huis. 's-Woens- dagsmiddags of iedere avond na telef. afspraak. Liesting-brillen, Hoogstr. inr. 154, Telef. 26 37 87. jBelami aluminium jaloeziën zijn tot 1 jan a.s. 30°/o voordeliger, bovendien 5 jaar garan tie en gratis ophangen. Schiedamse Jaloezieënfa briek, Jan Steenstraat 3, Tel. 167328. Ook 's avonds bereikbaar. Vrijblijvend prijsopgave en demon stratie bij U thuis of in de werkplaats. Een Certina is dan ook geen gewoon horloge. Het is een klein groot wonder van techniek en estetiek. Horloges die onnavolgbaar precies zijn: kritische Zwitserse specialisten testen elk uurwerk tijdens de produktiefase maar liefst 350 keer. Horloges die móói zijn bovendien. Dekoratief. Uiterst stijlvol. En er is er altijd wel een die past bij uw smaak en bij uw begroting. Als Certina-Assortimentsdealer kunnen wij u alle modellen laten zien, en u er alles over vertellen. Wanneer mogen wij u welkom heten, bij ons in de zaak? rcRTI NAÖ —Gediplomeerd Pedicure Manicure Mevrouw M. v. Ingen, Telef. 34 27 04. Af spraak na 6 uur 's avonds Behandeling ook bij U thuis. Paulus Potterstraat 11 B. Vers brood, met zorg gebakken, in vele variëtei ten. Zaterdags 22 verschil lende grote en kleine broodsoorten. Dat vindt U bij: KORPERSHOEK, want dat is de echte war me bakken. Beyerlandstr. 57, Tel. 265941. Overtrekken van mar kiezen, nieuwe markiezen en zonneschermen, tegen winterprijzen. W. van der Pas, Talma- laan 5, telefoon 26 62 43. Voor een rijbewijs geen zorgen, bel vandaag of morgen Rijschool Steen bergen, Schuttersveld 31 te Schiedam, tel. 26 22 32. Kleine leswagens. Electrische scheerappa- raten, vele bekende mer ken o.a.: Schick, Braun Philips, Sunbeam en Ra- mingtnn. Van Woerkom, Oranjestr 13, Telef. 265673, een ven trouwd adres. '.Certina DS. Verdraagt 10 x sterkere schokken dan gewone ^torloges en is absoluut water dicht. Dit model in edelstaal f 189.-. Certina dames. Uit de kollektie edeldoublé dameshorloges 'n model met klassieke vorm en moderne wijzerplaat 125.-. Certina. Jubilé. Model met 'an tieke' cijferplaat in moderne stijl. In edeldoublé uitvoering f 169. Certina. Met gouden band. Apart model met fraai gedia- manteerde sierband. Geheel in zuiver goud f 465. Certina New Art. Kast uit éér stuk. 100% waterdicht en con- densvrij. In edelstaal met datum ƒ219.-. Automatic f 269.-. Overhemden en Kie- dingreparatie. Wij zetten nieuwe boorden en man chetten op overhemden. Nieuwe ritsen en broek zakken in pantalons. Ma ken verder alles langer en korter, wijder of nauwer. Wasserij Heinsbroek, Fr. Halsplein 2, Schiedam, 'n Gezellige kamer Uw verlangen? Laat door Ha- ze witten en behangen. Ook voor timmerwerk en zacht-board plafonds. Haze, Hoofdstraat nr. 245 Schiedam, Telef. 15 94 13, winkel; Tel. 268322, woon huis. Lijst van gevonden voorwerpen. Te bevragen bij het hoofdbureau van politie te Schiedam, dagelijks van 9.00 tot 17.00 uur, behalve op zaterdag en zondag: 1 paar ruitenwissers, verpakt; rose kinderportemonnee met inhoud; bruine diplomatentas met inhoud; legertas met inh.; bruine kinder portemonnee met inh.; 1 paar he renwanten; bruine glacé hand schoenen; groene wollen hand schoen (R); zwarte dameshand schoen (L); 1 paar rood lederen dameshandschoenen; sleutelring met 9 sleutels; etui met pennen; rood etui inh. 5 sleutels, Post Koe markt; groen etui inh. sleutels; ring met 4 sleutels; ring met 3 sleutel§; vullijst vleeswaren; rech ter herenhandschoen; grijze wol len sjaal; bruin kinderschoentje; bruin nylon jack; stapeltje was goed. Te bevragen bij de vinders: bankbiljet, Algera, Burg. van Haa- renlaan 854; herenhorloge met bruine band, Van Asch, Boerhaa- velaan 4; bankbiljet, Oosthof, Van Maanenstraat 67; bedrag aan geld, Robea, Kievitslaan 12; kettinkje, Prein, J. A. Albertingk Thijmstr. 41a; damespolshorloge, Klaassen, Goereesestraat 8; collier met steen, Scholten, Villastraat 49; heren horloge, Zujter Alma, Tuinlaan 82; loonzakje met inh., Lakwijk, Die- penbrockstr. 39, tel. 263156; oude kinderfiets, Moerman, Johann Straussplein 124; groen kinder fietsje, Harland, Van Maanenstr. 36; zaagje, Remminga, Rubens plein 9b; ijzeren 3 poot klem, Brandweerkazerne, werkplaats, Singel; fietspompje, Maat, St. Li- duinastraat 52a; geringde parkiet, Van Rongen, Burg. van Haaren- laan 366; oranje kanarie, geringd, De Vries, Goereesestraat 16; brui ne terrier, groene halsband; goud bruine setter, Dierentehuis, St. Anna Zusterstraat; fietstas met inh, Van Eek, Wattstraat 2a; toi lettasje met inh., V.d. Horst, Mes daglaan 25a; zeildoeken fietstas met inh., V.d. Laan, Vlaardinger- dijk 19b; zwarte damesportemon nee met inh., Damen, Mackaijstr. 56; zwarte lederen portemonnee met inh., V.d. Meer, Schuttersveld 89; rood tasje met inh., Visser, Burg. van Haarenlaan 991; beige boodschappentas met inh.. Harre- man, Prof. Kamerlingh Onneslaan 86b; zwarte etui met inh., Riedijk, Burg. Knappertlaan 259b; bruine lange glacé handschoenen, Hem- minga, Rubensplein 9b; wollen kinderhandschoen, Loch, Burg. Knappertlaan 245; beige dames handschoen (R), Van Hees, New- tonstraat 4b; grijze herenhand schoenen, Namakere, Dirk van Wassenaarstraat 24b; 1 paar zwar te kunstlederen herenhandschoe nen, Mennen, Lange Nieuwstraat 31b; grijze kunstlederen heren- handschoen en groen kinderwant je, Postkantoor, Lange Nieuwstr.; zwarte wellen dameshandschoen, Toussaint, Engelsestraat 57, Rot terdam; 1 paar zwarte handschoe nen, Speelmeijer, van der Duijn van Maasdamstraat 3; 1 paar lan ge zwarte wollen handschoenen, Vroon, Nassaulaan la; ring met 8 sleutels, Baartmans, Schiedamse- weg 227; aansteker, Houbrich, Donker Curtiusstraat 68; verm. huissleutel, Wuijster, Jan Damen- straat 1, Pastorie; gasaansteker, Pronk, Jan Oudegeeststraat 10; balpen met inscriptie, Postkan toor, Lange Nieuwstraat; ring met 4 sleutels, v.d. Kroep, Mgr. Nolens laan 3; donkerbruine kinderbril, Troost, J. C. van Markenstraat 76; 2 sleutels in grijs etui, Verveer, Algemene Bank Nederland, Koe markt; ring met 2 sleutels, Ven- deloo, BoerLaavelaan 113; ring met 7 sleutels, De Ronde, St. Liduina- straat 5a (na 16.30 uur); dekzeil, Ruijter, Hogenbanweg 90b; enve loppen met kinderkaarten, De Kok, Hoogstraat 200; isolatiemateriaal, Manometerfabriek, Nieuwpoort- weg; deksel melkbusje. Van Mil, Schiedamscweg 181; rood-wit- blauwe vlag, Van Mil, Schiedam- seweg 181; pakje met kit. Post kantoor, Lange Nieuwstraat; fo to's, Bouwmeester, Singel 182; donkerblauw geblokte herensjaal, Damen, Mackaijstraat 56; geruite sjaal, Siteijl, Warande 2a; zwart lak kinderschoentje, Swartjes, le Tuin- singel 23 (na 17.00 uur); badhand doek, zwembroek en zeep. Vulpen, Dr. Schacpmansingel 42; terra kin derjasje, Van Kempen, Wattstraat 34; 1 paa^- bruine kinderschoentjes, Noordzij, Burg. Honnerlage Gre- telaan 249; stapeltje wasgoed, Hartmans, Henriëtte Bosmanplein 24; zwarte regenbroek, Kortland, Mgr. Nolenslaan 175; 2 heren over hemden (in verpakking), v.d. Hei den, Broersvest 99. GEBOREN Sigrid A. C. d.v. G. F. J. Bergen en C. B. Flotman; Willem J. C. z.v. J. W. van Otterloo en G. A. T. Pegels; Menno z.v. W. H. de Gans en M. Lanser; Sandra d.v. T. Q. J. Heinsbroek en H. van de Grijp; Elisabeth d.v. F. A. Verweij en J. M. Thiers; Cornells z.v. A. van Le- lidveld en E. van der Linden; Hen ri L. z.v. H. L. Sijberden en S. M. Stelten; Monique M. d.v. M. J. van den Hurk en G. M. C. van de Wiel; Johannes z.v. J. Wolthuis en M. L. T. Haring; Dennis J. J. z.v. J. Gouka en C. G. M. Keijzer; Patrick W. C. z.v. T. de Kok en A. J. Plak; Gerdine d.v. C. J. Sloff en A. C. de Oude; Mark A. z.v. J. van Kampen en H. M. Pieterman; Hayriye d.v. H. Izmirli en H. Spronk; Gloria d.v. E. van Buuren en D. M. Carp; Ronald P. C. z.v. C. A. Bouwens en M. G. E. Hilgersom; Richard z.v. D. Sterrenberg en J. Smit; Eugènie A. M. d.v. A. M. Broxks en M. H. L. Peek; Patrica d.v. C. T. Putters en M. L. de Kievith; Adriana M. d.v. H. J. Slijkhuis en C. M. A. Lu- brecht; Sylvia d.v. G. P. Muller en E. W. Schouwenburg; Richard z.v. M. J. van Hoont en B. Scheffer; Jannetje C. d.v. C. van Schaften en C. van Schajik. OVERLEDEN G. A. Varhoecx, 56 jr., wed. van A. Muller; C. M. de Veld, 68 jr.; J. P. Nouwels 56 jr.; P. J. van der Burgh, 83 jr.; P. J. C. van Gils, 86 jr., wed. van A. F. N. E. Nooijen; J. Kip, 83 jr., wed. van C. B. J. Abelskamp; J. L. de Pater, 77 jr.; S. J. Frieling, 61 jr. BANKETBAKKERIJ Hot luiste adres...... Góón filialen - Tol. 267B23

Het Nieuwe Stadsblad | 1967 | | pagina 7