Amateurs zonden hun beste plaatjes in Eervolle vermeld.ng voor P. J. M. C. Saarloos van Fotokring Monster. 0 Eervolle vermelding voor J. K. v. d. Drift van D.A.F.V. Delft. a Onder de 3 beste foto's van alle clubinzendingen was deze van J. M. de Wit (Fotoclub „N.K.F.") goed voor de le prijs. a Eervolle vermelding kreeg deze Inzending van P. C. Volker van D.A.F.V.-Delft. a En deze goed voor de 3e prijs; van L. v. d. Roesi (Fotoclub „N.K.F.") Als deze (amateur) foto's u naar méér smaken dan eigenlijk maar één adv.rs: richt uw schreden tussen 9 en 25 mei naar het Prinsenhof museum Delft. En u staai dan in het Jan Schoutenhuis oog in oog met 114 foto's van 106 deelnemers uit 20 verenigingen beho rende tot de kr.ng Delft van bij de B.N.A.F.V. aange slotenen. Flaten die na jurering als gehangenen" wer den aangewezen. Oordeel van de jury was, dat het ingezondene op een zeer goed peil Stond en beslist representatief geacht kan worden voor het rayon Zuid-Holland. De 2e prijs was voor J. Dekker (Fotoclub '59). 0 Eervolle vermelding voor M. Hazeveld van F.C. „N.fC.F." Naast de Kringclubwedstrijd, waaruit de 114 gehangen foto's resulteren vragen ook de 84 foto's van de orga nisatrice de Fotoclub N.K.F."-Delft de aandacht. Veelzeggend is, dat de jury het peil van de inzendingen beslist boven het landelijk gemiddelde achtte. Hetgeen me. name de organisator van deze foto-expo, de heer P. Beute, secretaris van de P.V. N.K.F. deugd zal doen. De Kring uitslag was. 1 Fotoclub „N.K.F." Delft; 2 A.F.V. „Schielandt-Rotterdam; 3. Fotocombinatie Hoek van Holland; 4. Fotoclub '59-DeIfi; 5. Delftse Amateur Fotografen Vereniging-Delft; 6. Fotokring Monster; 7. Fotoclub Delft".

Het Nieuwe Stadsblad | 1968 | | pagina 15