UIT ONZE EIGEN BAKKERIJ iEMiii BESCHUITBOLLEN KRENTEB0LLEN BROODJES T0MP0UZEN 49 69 49 98 De gehele week 150 gr. Lunchworst 0.55 (heerlijk op brood) Vacuum Rookw. p. st 0.89 's Woensdags gehaktdag met GRATIS KRUIDEN MEDEWERKSTERS „Eldos" en Oom agent" 2 WERKSTERS Bejaardenkoor Senectute" zong als de beste Blik was nog net niet te nevelig GEBR. STEUR N V. 11EB JE EEN PRETTIGE EN BESCHAAFDE TELEFOONSTEM? TELEFONISTE /TYPISTE K.W. Mars met al 3000 tippelaars SLUITING ST. LID1JINAKERK EN HAVENKERK Jeugdige inbrekers MANPOWER steno typistes typistes administra tieve krachten telefonistes boekhoud machine- kraehten ZAK a 6 STUKS 6VOOR. 6VOOR. 4VOOR. HET NIEUWE STADSBLAD - PAG. 10 - WOENSDAG 15 MEI 1968 vraagt wijn- en vruchtensapafdeling. Schoon en licht werk, zaterdag vrij, goed loon. Komt U eens praten? U bent gedurende werktijd welkom aan het adres: Burg. Honnerlage Gretelaan 3. GEVRAAGD: voor kantoorpand in de Spaanse Polder, werktijden van 7-12 uur. Aanmelden tot 12 uur: „A. DE JONG T.H." N.V., Industrieweg 130, Telefoon 15.40.66. Dan hebben wij een leuke baan voor je, wij zoeken n.l. een accurate in de leeftijd van 16-18 jaar. Tot de werkzaamheden behoren o.a. het tele fonisch te woord staan en ontvangen in eer ste instantie van onze zakelijke relaties. Je moet kunnen typen en als je enige admi nistratieve ervaring hebt, strekt dat tot aan beveling. Dit is een leuke baan met afwisselend werk, waarvoor afhankelijk van kennis en prestatie een aantrekkelijk salaris geboden wordt. Met gemaakte vacantie-afspraken wordt van zelfsprekend rekening gehouden. Heb je belangstelling, maak dan een telefo nische afspraak. Onze telefoonnummers zijn 26 01 99 26 88 38. HANDELMAATSCHAPPIJ .SCHIEDAM' N.V, Westvest 36, Schiedam. Margarine om mee te bakken en te braden 36 ct. per pakje, maar 4 tegelijk slechts 1.19. Goudse Kaascentrale, Mgr^Jolenslam^óO^ Roomboter. Echte Hol landse export, boter, 1ste kwaliteit. Alléén bij ons slechts 1.59 per pakje, inhoud 250 gram. Goudse Kaascentrale, Mgr. Nolenslaan 460. Jonge volvette zoete Kaas met komijn, van 44 cent, nu voor 42 cent per 100 gram. Heerlijk van smaak. Goudse Kaascen trale, Mgr. Nolenslaan 460 Te koop: Campeer- bagage-wagentje. Laadver mogen 250 kg., 4-pers. bun- falowtent; Stereo verster- er, 2x 3'/a Watt; ver schillende tropische vo gels; Dwergpapegaai en kooien. Gr. v. Prinstererlaan 23, Telefoon 26 65 77. Te koop gevraagd: een kloostertafel en gashaard. Brieven ond. nr. 8602 aan bureau van dit blad. Te koop: Renault 1963, 300,—. Hellevoetsestraat 1. Doe verstandig: Neem gasverwarming. v. Woer- kom lost al Uw verwar mingsproblemen op. Ook voor moeilijk te verwar men ruimten. Vraag ad vies en offerte. Oranje straat 13, telef. 26 56 73 en Broersveld 137-139, telef. 26 77 36 te Schiedam. Jonge volvette Goudse Kaas, heerlijk zacht en... smaakt als room, van 42 oent, nu voor 40 cent per 100 gram. Goudse Kaascentrale, Mgr. Nolenslaan 460. Prachtige moderne was tafels. Gheel kompleet m. spiegel, spatstuk, plan eet, verchroomde kraan, enz. van 74.af. Keus uit 14 verschillende mo dellen. Van Woerkom. Be zoek onze speciale afde ling sanitair, aan Broers veld 137, tel. 267736. Vraag prijsopgaaf voor aanleg. Studente heeft tijd be schikbaar voor bijlessen in klassieke en moderne talen, aan middelb. scho lieren t/m. 3e klas. Telefoon 26 38 53. Te koop: in prima staat zijnde Pedigree kinderwa gen. Kievitsiaan 30 Telefoon 26 23 20. Te koop tegen geringe vergoeding. Sharpf was- combinatie. Kievitslaan 32, tel. 261792 Studente heeft tijd be schikbaar voor bijlessen in klassieke en moderne talen aan middelb. scho lieren, t/m. 3e klas. Telefoon 26 38 53. Bromfiets (Fair Lady) te koop. S. van Houten laan 79, Schiedam. Gereedschapskoffers in luxe, uitvoering van ƒ9,voor 7,50; Verband dozen van 11.40 voor 7.70. Automaterialen Schiedam-Zuid, Hoofd straat 121 A, Tel. 26 66 88. Dorpels, paneelplaten, deurplaten voor de meest befkende merken, zoals: Ford Taunus, Cortina, Anglia, Opel Rekord, Volkswagen enz. voor de meest laagste prijzen. Automaterialen Schiedam- Zuid, Hoofdstraat 121 A, Telefoon 26 66 88. Gevraagd: nette schoonmaaksters voor het Westen van Rotterdam. Hoog loon. Aanmelden: Nestor N.V., Parkweg 337 (Parkflat), Schiedam, Telefoon 2628 90. Te koop: zwarte piano, pracht klank (Blüthner) Spotkoopje 150,—. Newtonstraat 48 B. Voor een njöewijs geen zorgen, bel vandaag of morgen Rijschool Steen bergen, Schuttersveld 31 te Schiedam, tel. 26 22 32. Kleine leswagens. Zaterdag j.l. waren reeds 3000 wandelaars ingeschreven voor de a.s. zaterdag te houden 24e Konin gin Wilhelmina Mars. Bovendien is het aantal deelne mende muziekgroepen tot 16 ge stegen. Inschrijving voor de mars is nog mogelijk tot en met woensdag voor de groepen en tot en met donderdag voor de individuele wandelaars aan de navolgende adressen: M. Faasse, Groenelaan 50b, J. H. F. v.d. Brugge, Von dellaan 52b, Ph. v. Oordt, Olden- barneveltstraat 79 allen te Schie dam. Voorts is het mogelijk aan de start in te schrijven. Het startbu reau is dan geopend van 9.30 uur tot 11.00 uur en van 13.30 uur tot 15.00 uur. De dirigente van het Schiedamse Bejaardenkoor „Senectute", mevr. C. C. Kocx-Willus kan op een zeer geslaagde deelname aan het „Ne derlandse Koorfestival 1968" te rugzien. Want haar koor zag kans zaterdag tijdens een optreden in de A.V.R.O.-studio van de 12 koren het hoogste aantal punten te ver zamelen, nl. 361. Hetgeen inhoudt dat dit Schiedamse koor (onder afdeling van „Orpheus") kans zag beslag te leggen op de eerste prijs. Met de extra vermelding dat men sinds vorig jaar goed vooruit ge gaan was op muzikaal gebied. Het is niet de eerste maal, dat .Senectute" in het nieuws is. Dit koor zou nog betere resultaten kunnen bereiken als het verster king kreeg van een paar tenoren. Iedere woensdagmiddag van 2 tot 4 uur repeteert men in het ge bouw Chr Sociale Belangen aan de Lange Haven. Loopt u er eens langs als u graag zingt! Men schrijft ons: „Vele Frankelandse en Haven parochianen, alsmede vele katho lieken in Schiedam staan verwon derd en versteld over de inhoud van de circulaire, welke Pastoor Laurent heeft gemeend te moeten uitgeven aan de parochianen van de Frankelandse kerk en die van de Lange Havenkerk. Men heeft een z.g. nieuw motief gevonden om de goegemeente dui delijk te maken dat sluiting van de Havenkerk nodig en rechtvaar dig is. Niets is minder waar. De daarin gestelde argumenten ra ken kant noch wal. Zeker is dat Monumentenzorg DE FINITIEVE toezegging heeft ge daan, dus niet een voorwaardelij ke, zoals in de circulaire wordt gesuggereerd. Bovendien staat in dezelfde circu laire dat men uitziet naar vervan gende kerkruimte in de Franke landse wijk. En de Havenparochi anen, laat men die maar aan hun lot over? Daarover wordt met geen woord gerept! Deze moeten zeker zelf hun weg vinden. Het is fraai. Katholieken van Schiedam, het wordt nu de hoogste tijd om stel ling te nemen tegen dit ondoor dacht streven van de Drie-kerken- commissie en het nieuwe kerkbe stuur. Wij moeten zo spoedig mogelijk tot daden overgaan". Een van de vele gedupeerden. C. J. Kleinekoort, Hoogstraat 42b, Schiedam. Vier jongelui in de leeftijd van 15-19 jaar verschaften zich toe gang tot de directiekeet van de N.V. Boele en Oisterwijk op de Bachlaan. Alles werd overhoop ge haald, waarna ze zich getroostten met wat rookgerei. Niet voor lang, want de politie had deze keer een heel goede neus en nam hen mee naar de Lange Nieuwstraat. Schiedam vraagt voor directe uitzending naar bij haar bekend staande bedrijven Manpower is 's we relds grootste uitzend organisatie van tijde lijke krachten. Om aan de top te blijven moet Manpower aan zijn uitzendkrachten altijd iets meer bie den. Daarom is Man power voor iedere man of vrouw die tij delijk uitgezonden wil worden, het aantrek kelijkste uitzend bureau. Daarom iedere vrijdag uitbetaling van het verdiende geld per kas, bank of giro. Daarom volledige so ciale verzekering met een eigen service- en informatiekantoor ten behoeve van uw rech ten op sociale uitke ringen. Daarom bent u van maandag t/m donder dag welkom van 9.00 tot 17.00 uur voor een informatief gesprekje of een inschrijving. Op ons uitzendkan- toor ontmoet u Mej. v. Luttervelt, afdelings leidster. MANPOWER verwacht u spoedig op KANTOOR SCHIEDAM Hoogstraat 198 Telefoon 260844 A. L., 20 lentes oud begaf zich bij het verschijnen van de ochtendbla den naar huis. In een zeer vrolijke stemming, waardoor alle charmes van mooie vrouwen tentoongesteld in een stapel tijdschriften in de etalage van een boekhandel op de Dam hem niet ontging. Die wilde hij eens nader bekijken. Een klin ker door het raam, die stapel on der zijn jasje en daarna verder huiswaarts. Zover kwam hij echter niet, want in de Liduinastraat kreeg hij een schouderklopje van een heel sterke arm. Het rapport vermeldt niet of hij die bladen op het hoofdbureau verder mocht bekijken... Kennelijk uitgaande van de ge dachte dat de politie je beste ka- maraad is, heeft de jeugdvereni ging „Eldos" (Eerst leren, dan spanning) enkele bezoeken aan het politiebureau op het program ma geplaatst. Deze uit 130 leden bestaande vereniging (clubhuis Dr. Schaepmansingel 1) mag op 18 en 22 mei en op 4 en 10 juli een bezoek brengen bij het poli tiebureau aan de Lange Nieuw straat, waar adjudant L. Schuit man de groepen zal ontvangen en een korte uiteenzetting zal geven over het politie-apparaat. Dit ge schiedt in de kantine. Daarna volgt een rondgang door het cel lenblok, naar enkele bezette afde lingen en als slot een bezoek bij de wachtcommandant. Van daaruit zullen de bezoekers gebruik mogen maken van de mo bilofoon en portofoon. Ook zal een kijkje worden genomen in de ga rage, waar veel politiemateriaal staat. Tenslotte wordt het politie-mu- seum bezichtigd, waar vele soor ten uniformen en wapens te zien zijn (ook uit de oude tijd). De jongeren die aan deze excur sies deelnemen mogen daarna een opstel over hun uitstapje maken, die door adjudant Schuitman zul len worden beoordeeld, waarna de Eldos-jongeren zelfs nog een prijsje kunnen winnen ook. Maar dan alleen voor hen, die dat op stel het mooist maken. Van 20 tot 27 juli neemt Eldos deel aan een kamp en wel in het Schoolbuitenhuis te Oosterhout, waaraan een kleine honderd leden zullen deelnemen, alsmede een twaalftal leiders, die Eldos rijk is.

Het Nieuwe Stadsblad | 1968 | | pagina 10