Onze Schiedamse kinderen in beeld Elf BONT MANTELS VOORW 10?» KORTING word HET NIEUWE STADSBLAD - PAG. 7 - WOENSDAG 10 JULI 1968 TEGEN ZOMERPRIJZEN Bont Ikopen is een zaak van vertrouwen. Wij en onze leveranciers staan dan ook voor 100%- aohter de bontkwaliteit die wij verko pen. 0 Benny Heymans is een verwoed visser. Hij kan nu zijn hart ophalen! Of hij al veel gevangen heeft, wordt niet vermeld. Over vissen gespro ken, gaat u morgenochtend naar het concours van de hengelsportver. „Schiedam Omstreken" kijken in het Prinses Beatrixpark? V v v,t J c"-« o - toch wel moe. Dus... even een dutje doen! 0 Als je pas 19 maanden bent kan je niet altijd alles zien wat of er in de huiskamer gebeurt en dat is toch wel leuk. Dus gezellig de duim erbij, in de stoel geklauterd en staande denken: dat doe ik later ook! Marliesje Dingenouts woont in de Westfrankelandsestraat 144a... Lijst van gevonden voorwerpen. Te bevragen aan het hoofdbureau van Politie te Schiedam, dagelijks van 9.00 - 17.00 uur, behalve op zaterdag en zondag: driewieMg kinderfietsje; kinder fietsje; huissleutel; zonnebril; sleu tels in étui; halsketting; broche; ketting; bromfietsplaatje; klauw hamer (Post Kefihel); hromfiets- plaatje; bromfietsplaatje; mede- haler??; plastic regenjas; jack; tabakszak; zwart-wit-bruine hond, iteef. Te bevragen bij de vinders: portemonnee met inhoud, C. Leen- derts, Fr. Haversohmidtlaan 42; kinderportemonnee met inh., den Dunnen, v. Limb. Stirumstraat 13; herenparapluie, Postkantoor, afd. Expeditie, Lange Nieuwstraat; kin- derportemonnee met inhoud, D. Kooiman, van Tienhovenstraat 51; •damesparapluie, mevr. Vink, van Karnebeekstraat 18; aktetas met inhoud, C. Martijnse, Vlaardinger- dijk 15; ritsportemonnee, Hers- bach, Goereesestraat 15a; porte monnee met inh., van Trommel, Delflandseweg 228; knipportemon- nee, J. Kool, Parkweg 98; knippor- temonnee, A. J. v.d. Heuvel, P. Pot terstraat 50b; kindertasje met in houd, Wijsbroek, Hoogstraat 22; kinderblazer, Bröklinig, H. Bos- mansplein 109; vossenbont, v. Wal- sura, Voornsestraat 14; jongens trui, Rooijens, Bilderdijkstraat 20; windjack, M. J. C. v. Schaick, KL Katerstraat 45; colbert, mevr. de Roo, Broersveld 102a; zwembroek, vd. Vlugt, Polderweg 250; regen jas, Dieiamans, L. Nieuwstr. 49b; colbert, F. de Jong, Huijsmanstr. 7; kindervestje, Heinsbroek, Obrechtstraat 88 (na 20.00 uur); kampeertent, Stout, Groenelaan 99b (tel. 260777); dekentje, Hers- baoh, Goereesestraat 15a; honden- ketting, Nootenboom, Heinsiusstr. 72; blokfluit, de Regt, Nw. Maas straat 126a; onder- en bovengebit, mevr. Damen, Mackaijstraat 56; boek, Kilsdonk, Prof. Rutgersstr. 270, Vlaardingen; zadeldek, v.d. Bos, v. Swindensingel 58b; bougie sleutel, Egberts, Aleidastraat 89a; bacosleutel, Mineur, Sav. Lomann- laan 76; bankbiljetten, mevr. v.d. Berg, 's-Gravelandseweg 636 (tel. 266529); bankbiljet, T. v.d. Horst, Tollensstraat 38a; bankbiljet, Ine ke Korengevel, Schimmelpenninok- straat 11; bankbiljetten, v. Wierin- gen, Bachplein 170; trouwring, Em- ming, J. Oudegeeststraat 13; bedel- kattinkje, Tettelaar, Rotterd.dijk 254; horloge, Prenger, Schietbaan straat 19; diadeem, Heuchemer, Am. v. Solmstraat 12a; dameshor loge, mevr. Nomen, Dorpstraat 15; ring met sleutels, v.d. Boogert, R.K. Begraafplaats; sleutels, P. de Vries, Sohimmelpenninckstraat 61; sleutels, B. Krul, Lange Haven 107; vulpen, Nieuwenhuizen, Talmalaan 22; Lipssleutel, mevr. Hendriks, Boerhaavelaan 10c; bril, v.d. Kraan, Boerhaavelaan 83; kinder- bril, Bleikshol, Broersvest 62c; autostep, J. Keizer, v. 's-Gravesan- deweg 43; zielbootje (speelgoed), Vreugdenhil, Bilderdijkstraat 28; kinderfietsje, v. Gerven, J. Ver meerstraat 28a; autoped, Gerrit Dröge, P.K.O. laan 113b; autostep, vjd. Goes, v. Swindensingel 4; step, mevr. Damen, Mackaijstraat 56. Dierentehuis, Sint Anna Zusterstr.: hondje, teef, 8 weken; parkiet, Woudenberg, Havendijk 188b; ka narie, H. vd. Berg, Kievitslaan 45; vogeltje v. Dorp, Rotterd.dijk 162 (tel. 265444). NU echter kunt u extra profi- 9 le kan tot tante gebombardeerd zijn, maar dat neefje nog maar een klein kereltje vinden. Te klein eigenlijk om vast te houden. De enige oplossing is dan de schortzak. Een klein joort buideldiertje! 0 Gezien de belangstelling voor deze rubriek en uw reakties gaan we gezellig door. Schrijft u wel naam en adres achter op de foto's Dat ver gemakkelijkt het terugsturen... teren van 0 Een onbekende kleuter kijkt ietwat verwonderd naar die stadge- nootjes, die met haar op deze pagina afgebeeld staan. Een beetje van: „Nou moet die nu allemaal?" En... toch wel leuk voor de broertjes en zusjes van al die kinderen! 0 Helmuth van Loon, wonende aan de Diepenbrockstraat 53 schrijft(!) dat hij op 27 februari 1967 geboren is en dat zijn vader deze foto van hem gemaakt heeft. Dank je wel voor die groeten! op bontmantels bij

Het Nieuwe Stadsblad | 1968 | | pagina 7