„Beelden van kinderen" HARGA-FILOSOFIETJES Koudijzer nam Veendam in de tang ITPC5T 1 HET NIEUWE STADSBLAD - PAG. .15 .- WOENSDAG-4 SEPTEMBER 1968 Adrie van Mil van de Schie- damseweg 181 wijst naar het on zichtbare vliegtuig op Schiphol waarmede zijn broer Piet zeer tot zijn verdriet naar Canada vertrok. Aan judo moet je al heel vroeg beginnen, is de stelregel van de twee ling Peter en Leo Simons uit de Voltastraat 21. Hier de houdgreep in de box! En als je dan met je zusje in Volendam bent dan ga je natuur- lijk in dat kostuum op de foto! Nogmaals, Angelique Stuurman uit het Nieuwsticht Z.Z. 17. Als je jarig bent en je ontdekt in je pyama een levensgrote taart... Robert Meyers van de Swammerdamsingel 21c is er to taal beduusd van! Thea Vrijland van 11 maanden vond de draaimolen op de kermis een ware belevenis. Hoe dikwijls zij erin gezeten heeft, wordt niet vermeld. Angelique Stuurman uit het Nieuwsticht Z.Z. 17 werkt in deze houding prettiger. We zullen het nadoen! Een foto maken? Geen kunst aan! René Simons uit de Voltastraat 21a neemt hier zijn beide broer tjes onder schol... Al mag ik dan nog niet roKen (denkt Johny Stuur man), in elk geval moet ik weten waar ik later mijn as kwijl kan! Als Kornelis Arie Pardoen jl. zon dag de wedstrijd S.V.V.—Veen- dam heeft gezien, weet ik zeker, dat hij kostelijke ogenblikken ge had heeft. Zijn Blauw-Witte hart zal dit toe moeten geven, want af en toe was dit S.V.V. meesterlijk. Ik zeg met nadruk af en toe. Want er waren ook inzinkingen, waarvan Veendam jammer ge noeg niet wist te profiteren. Hoeveel malen weet ik niet pre cies. Als het zo was blies een vu rig supporter zijn teleurstelling in mijn hals. Maar ik had een sjaaltje om! Als u zegt „S.V.V. heeft de over winning met geflatteerde cijfers behaald," ben ik het roerend met iedereen eens! Het had het geluk jn de benen. En dat Aad Koudijzer iets belooft voor de toekomst zit er dik in. Mensen met een puur Rood-Groene bril op zijn al kam pioensfeesten aan het organiseren Maar zóver is het nog niet! Er mankeert nog wel wat aan het plaatsen. Doch daar is aan te „dokteren". De jongens op de tri bune zorgden voor de vrolijke noot met hun ratel. Misschien een beetje lawaaierig, maar het geeft een wedstrijdsfeer en de spelers extra moed. Wat mij betreft: meer van die zangers op de tribune! Jammer dat de stem van Henk de Vries ten bate van de „Schiedam- zegel", op een bandje opgenomen, slecht verstaanbaar was. Hij liet overigens V.d. Meer dat eerste doelpunt op zijn naam brengen en het was toch echt Van Beveren. Een wat te ontstuimige van Be- veren vaak, hetgeen hij helemaal niet nodig heeft, want hij heeft ta lent genoeg. Het sportieve Her mes-bestuur zorgde voor vervan ging van de uitgevallen verster ker. Ed v.d. Roer was als een pan ter met een stevige slag vanuit zijn doel. Zodat met 1-0 rustig theegedronken kon worden. En in de pauze het bericht van Henk de Vries, dat alle B- en C- junioren op 17 september 's avonds om 6 uur bij café „De Nieuwe Brug" verwacht worden. Dan gaat men met hun leiders de Gorzen, sorry, Schiedam-Zuid in, om die te bewerken voor de pre sentatie van de „Schiedam-zegel- boekjes". Iets voor andere sport verenigingen om dat op zondag bekend te laten maken? Tenslotte is de opbrengst van die zegels be stemd voor het welzijn van de sport en nog veel meer. Maar na de rust zakte S.V.V. af, Veendam had juist geen fut ge noeg om de schare te doen juich en. Er werd dus weer flink in mijn hals geblazen! Jammer, ik had ze graag een tegenpunt of desnoods wel twee gegund. Koudijzer nam ze in de tong en zo werd de eind stand 3-0 voor S.V.V. Onnodig te zeggen dat diezelfde Koudijzer door de junioortjes bestormd werd. Terécht! Met daarnaast een gelijkspel van Hermes D.V.S. was de zondag middag goed. Geconcentreerde aandacht. Zou hij het opeten? En aan de andere kant van het hek: „Is het wel eetbaar?"

Het Nieuwe Stadsblad | 1968 | | pagina 15