wordt de Toverhoes Koningin duwde nieuwe veerboot af en voer mee BEDRIJFSRUIMTE INKOOP VESTER HET NIEUWE STADSBLAD - PAG. 5 - WOENSDAG 16 OKTOBER 1968 J" 1 1 -T? WT $*a*0«la*g GEVRAAGD evt. voor opslag 40 a 50 m2 Brieven aan PUBLISTUDIO Couwenhovenstraat 72 Schiedam of Tel. 263061 Goud, Zilver, Diamant, Antieke klokken, enz. enz. Hoogstraat 9 Telef. 268615 Schiedam Positiekleding Japonnen, rokken, blou ses, pantalons, regenman tels. Modemagaz. „ALJA" Broersvest 111, tel. 267416 Aangeboden: vrije bo venwoning, 5 kamers met keuken, berghok, balcon. Gevraagd: 3 kamerwoning beneden, onverschillig waar. Nic. Beetsstraat 10, na 7 uur. Wij verzorgen tegen spotprijs al Uw timmer-, schilder-, stoffeer- en be- hangwerk. Telefoon 353949. Bent U niet in de ge legenheid naar de zaak te komen. Wij komen ook aan huis. 's-Woensdags- middags en 's avonds na telefonische afspraak. Liesting Brillen, Hoogslr nr. 154, Tel. 263787. Voor een rijbewijs geen zorgen, bel vandaag of morgen. Rijschool Steenbergen, kleine leswagen. Amalia v. Solmstraat 14a, telefoon 262232. Gepensioneerde (Alg ontw.) zoekt administra tieve bezigheden. Tel. 260497. Ruilen: 4 kamerwoning met c.v., mooi uitzicht, le woonlaag 148,75 p. mnd Damlaan. Gevraagd, vrij huis ook Tuindorp. Brieven onder nr. 9146 bru. van dit blad. Aangeboden: zonnig be nedenhuis, 3 kamers, keu ken, douche, plaats, loods je, gasaansluiting voor de haard. Westen. Gevraagd 2 a 3 kan\erwoning, bene den of le etage, liefst in centrum of Oost. Brieven onder nr. 9145 bru. van dit blad. Te koop: Citroën I.D. 1962, i.z.g.st. Foto-Kino Wamsteker, Passsage 12, Schiedam. Te koop gevraagd: oliehaarden, merk Siegler Calmix, Hoenson, Davo- nette en drietrapsbran- ders. Hertog, Broersveld nr. 99 Schiedam, Tel. 264148. Te koop: hoge Koelstrst T.V. defect? Ervaren kinderwagen, wit met monteur repareert met blauw. garantie. Dag- en avond- Zuidgeest, M. C M. de service. Grootstraat 86. Telefoon 253105. Gevraagd een juffrouw voor het behandelen van inkomende berichten van klanten. Wasserij Nico Nijman Stadhouderslaan 3, Schiedam. Te koop: lange trouw japon, maat 38 met toebe horen, gestoomd, niet in Schiedam gedragen. Bart Verhallenplein nr. 46 Groenoord, liefst tussen 6 en 8 uur 's avonds. Te koop: z.g.a.n. elec- tr. V» pk. motor, vaste prijs 65, Telefoon 262289. Te koop: Vespa G.L., km.-stand 23.000. Telefoon 349363, na 6 uur. Te koop: slaapkamer ameublement, Suide met chroom. Parkweg 70. Biedt zich aan dame m.l., voor licht huishoude lijk werk, 2 middagen per week Brieven onder nr. 9148 bur. van dit blad. Aangeb.: dubbele bo venwoning, geschikt voor samenwoning (Hillegers- berg). Gevraagd: 3 kamer woning beneden. Brieven: H. Jonkers, Aza- liastraat 70, Hillegersberg Een fijne zon, gecombineerd met een fiks briesje waarvan Hoek van Holland het patent schijnt te hebben, leverde het typisch zilte tafereel op voor een geslaagde „Koniginne- vaart" van de nieuwe veerboot „Koningin Juliana". Met de vorstelijke naamgeefster zelf aan boord koerste het trotse, bijna 30 miljoen kostende pas sagiers- en autoveerschip van de Stoomvaart Mij. Zeeland, maandag rond het middaguur zee. Nadat de Koningin met het doorrijden van een lint, gespannen voor het auto- dek, vanuit haar hofauto rij-op-rij-af het nieuwe vlaggeschip van de Zee land officieel in gebruik had gesteld. H.M. maakte voor het zover was een korte rondrit door Hoek van Holland zelf, dat uiteraard was uit gelopen om maar niets van het schouwspel te missen. Maar liefst 1100 schoolkinderen uit de Hoek (nooit geweten dat ze daar zoveel schoolkinderen telden...) waren op de been (dat trappelde van onge duld) om de Koningin te verwel komen. De 6-jarige Sylvia Fonteyn en de evenoude Philip Honcoop boden haar bloemen aan. Op het autodek stonden de autori teiten en de Zeeland-toppers al klaar voor de officiële begroeting. Een leuk gebaar was voorwaar de aanbieding van een vorstelijke „oogstmand" namens het Westland door druivenprinses Wilma Jansen, oogstfee Cornelia van Schie en bloemenfee Ineke Scholtens. En dan was er natuurlijk de offi ciële rondgang over het m.s. Ko- .ringin Juliana, dat is bestemd voor de dienst Hoek van Holland-Har wich, welke het tezamen met een zusterschip van de Britse Spoor wegen, de St. George, zal onder houden. In de daedienst is er. ver deeld over twee klassen, accom modatie voor 1200 passagiers, in de nachtdienst voor 750 passagiers; de bemanning telt 115 koppen. Op het autodek en op het in zeven af zonderlijke secties verdeelde tus sendek is ruimte voor 200 perso nenauto's of 80 personenauto's en ongeveer 35 vrachtwagens en/of containers. De dienstsnelheid be draagt 21 mijl per uur; de proef tocht werd in 23 mijl afgelegd. Een (wel)varend paleisje, ook kwa passagiers-accommodatie. De Ko ningin kreeg tijdens de,lunch op zee uit handen van dr. ir. Th. P. Tromp, regeringscommissaris en voorzitter van de raaa van com missarissen van de rederij een klok aangeboden die nog afkomstig is van de inmiddels uit de vaart ge nomen Prinses Beatrix van de Mij. Zeeland. Je kan soms domweg pech hebben met de bekleding van je meubi lair. Een damesfauteuil, een cock- stoel, een Bergère, een twee of driezitsbank. Of weet ik veel. Maar je zit er toch maar mee. Een kale bekleding of een met vlekken ontsiert je huiskamer. Maakt alles armoedig. Overtrek ken kost een klein kapitaaltje. Maar zo kan je toch niet blijven zitten... Als de nood het hoogst is, is de redding nog altijd nabij. Ook voor uw meubilair. Zelfs voor de auto bekleding. In deze moderne tijd doet een sprookje onwerkelijk aan. En toch bestaan ze nog! Gelukkig voor u huisvrouw, die u elke dag opnieuw ergert. „Customagic" helpt u uit die nood. „Customagic" heeft rek bare en daardoor uitstekend pas sende bekledingshoezen vervaar digd. In maar liefst acht effen of fris bedrukte tinten. Van dubbele jersey, nylon-ribs, Helanca of bad stof enz. Zonder plooien te beves tigen. Keurig verpakt in een doos. In zeven tinten zelfs voor de au to, waarbij u bijv. alleen de be stuurdersstoel of alleen de gehele achterbank kunt vernieuwen. En waarvan de prijzen die uit een sprookje zijn...! DEMONSTRATIES U bent nu een beetje nieuwsgie rig geworden... Want wat is „Cus tomagic" nu eigenlijk? Doodge woon rekbare hoezen die u zelf aan kunt brengen. Desnoods bijge vuld met schuimplastic. Iedere huisvrouw heeft ergens verborgen talenten in zich. Als ze goed kijkt op die demonstraties in maison „Westhuis" dan vindt zij dit „het einde". En betekent het gewoon een begin van zelf stoelen over trekken voor een redelijke prijs. Waarbij het gevoel dit zelf even „gefikst" te hebben een grote rol speelt. Gaat u er daarom donderdag- en vrijdagavond van 7-10 uur uw licht eens opsteken. Neemt u al die ge gevens goed in u op. Gaat u er met uw man zaterdagmiddag van 2-5 uur naar toe. Twee weten er ten slotte meer dan een. Samen kunt u nu een heel andere sfeer in huis scheppen. Zo heel belangrijk nu de winter voor de deur staat en juist de huiskamer een trefpunt van gezelligheid wordt. Met die „Customagic"-hoezen. Snoezen van hoezen...!

Het Nieuwe Stadsblad | 1968 | | pagina 5