Xieuws van onze werven a Een prijs van u bij SG-weekagenda urgerlijke tand Hrs /A ff/WW, o HET NIEUWE STADSBLAD - PAG. 7 - WOENSDAG 13 NOVEMBER 1968 S3:*»*? 'O!-' Een fraaie overzichtsfoto van een ge deelte van het Prins Willem Alexan- derdok, het Mammoetdok bij Verolme. Duidelijk tekenen zich de omtrekken af van de drie reusachtige bassins waarin zand wordt geperst door de links op de foto zichtbare cutterzui ger. Geheel rechts vindt de lozing plaats op de Nieuwe Waterweg. Dit mam moetdok moet volgend jaar klaar zijn. In Rozenburg is onder de naam A.S.V. Indus '67 een handbalvereniging op gericht. Een damesteam speelde al en kele wedstrijden, een herenteam staat op stapel. Er wordt een competitie veldhandbal gespeeld, doch zodra het weer hun parten speelt gaan de spe- lers(sters) in een zaal een soort hand bal spelen. U kunt de dames al in aktie zien in de Olympiahal in Maas sluis en wel op zondag 10 november. Alles hierover vertelt u de heer L. de Winter, Leliestraat 13 te Rozenburg. Waar u zich eveneens als lid op kunt geven. Deze fraaie foto maakte de fotograaf van de RDM toen de luxueuze pas sagiersschepen „Rotterdam" en „Nieuw Amsterdam" elkaar op de werf aldaar gezelschap hielden. Vandaar dat zij als omslag voor het maandblad van oktober dienden. Voor de bouw van een krachtige kerncentrale voor de Amerikaanse on derneming General Electric leverde de Dock Yard Rotterdam het imposante reactordrukvat in het Spaanse plaatsje Santa Maria de Garona. Waarvoor heel wat komt kijken om het 360 ton wegende vat van Rotterdam naar de plaats van bestemming te krijgen. Waar de Spaanse transportonderne ming Transhara S.A. uit Madrid, be last met dit karwei het succes van het jaar boekte. Waarschijnlijk krijgt u de t.v.-opname van de N.C.R.V. hiervan in december te zien. I De tombola van het bejaardente huis „Spaland" is een enorm suc ces geworden. Maar nu zijn er nog prijzen die nog niet zijn afgehaald, zoals nr. 85, 101, 364, 434, 464, 924 en 942. Prijzen die het bezit tenvolle waard zijn. Wilt u deze dus afha len aan dit tehuis? De televisieploeg in aktie, om de volgende haarspeld bij dit zware transport vast te leggen. SCHIEDAMSE NOTITIES TER GELE- genheid van de wederingebruikstel- ling van het orgel in de aula van het Stedelijk Museum wordt tot 9 december de expositie „Luister van het orgel" gehouden. CEES BOUW geeft van 17 november - 16 decem ber a.s. een tentoonstelling van schilderijen en objecten in het Ste delijk Museum alhier. „DE TAAK van de politie..." Daarover spreekt hoofdinspecteur van politie K. Huiskamp op maandagavond 18 november a.s. voor de leden van de Ned. Christen Vrouwenbond afd. Schiedam-Centrum in het Jeugdhuis aan de Lange Haven 97 alhier. Aanvang: 8 uur. VANAVOND brengt de accordeonver. „Flardin- gha" uit Vlaardingen gezellige me lodieën in de recreatiezaal van Hui-, ze „Spaland" in Groenoord. Aanvang: half acht. 13 november: Geref. Jeugdhuis 20.00 uur: Bijeenkomst Oud-Ger. Gemeente „Bidstond voor het gewas". Irene 20.00 uur: Ned. Herv. Geref. Evangelisatie. WEEKFILM: Passage Theater. „Vuurdoop op de Yangtse Kiang" 14 jaar. T en toonstellingen Stedelijk Museum 9 nov.-9 dec. Tentoonstelling over het inwij den van het orgel in het museum „De luister van het orgel". Galerie Punt 4: tot 10 november. Tent. Jan Roeland, schilderijen en tekeningen Diane Lekker- kerker, etsen, Sees Vlag, nieuwe prenten, Ad Gerritsen, zeefdruk ken. Het was wel wringen, door die haarspeldbochten. ONDERTROUWD TE SCHIEDAM. P. W. van Beveren, 24 jaar en H. C. Verhoef, 20 jaar; H. J. Beukers, 24 jaar en H. J. Meustee, 22 jaar; T. L. Breddels, 24 j. en J. J. M. T. Collée, 18 jaar; T. J. Hertog, 25 j. en E. M. L. Godschalk, 17 jaar; H. J. Kerkliaan, 24 jaar era M. J. Heijdra, 22 jaar; H Kleingeld, 39 j. en A. Soomer, 29 jaar; H. de Kok, 25 jaar en A. M. L. Geeratz, 20 j.; W. Korndörffer, 20 jaar en M. de Reuver, 20 jaar; F. J. Landzaat, 25 jaar en M. F. van Weelie, 26 jaar; J. M. de Mos, 23 jaar en C. C. Zon neveld, 22 jaar; J. C. Pointet, 27 j. en A. S. F. W. v. d. Hoeven, 22 j.; L. W. J. Smit, 25 jaar en J. M. B. Pil, 20 jaar; R. P. A. Somers, 24 j. en M. H. Speekneijer, 20 jaar; H. A. C. van Straten, 24 jaar en H. H. Smidh, 20 jaar; B. E. Trooster, 19 jaar en T. den Boer, 20 jaar. GEHUWD TE SCHIEDAM. J. Penning, 23 jaar en J. F. W. Meijer, 22 jaar; W. F. Kraaijenbos, 25 jaar en P. de Regt, 21 jaar; C. J. D. van Vugt, 24 j. en J. Smit, 20 jaar; J. M. Batenburg, 27 jaar en M. Hofman, 37 jaar; L. J. Harte- veld, 24 jiaar en E. C. Boersma, 19 jaar; R. G. A. Houthuysen, TA j. en V. Gazzano, 28 jaar; N. D. de Rooy, 31 jaar en C. van Deursen, 28 jaar; R. Vleeming, 28 jaar en H. M. Combrimik, 19 jaar; W. H. de Bruin, 22 jaar en M. Aafjes, 20 j.; P. A. Post, 21 jaar en A. Koster, 20 jaar; T. J. Jansen, 24 jaar en J. P. van Tilborg, 19 jaar; F. R. Kloet, 29 jaar en D. G. Luijcx, 19 j.; C. F. van Platerink, 22 jaar en E. M. Dries, 22 jaar; C. A. J. M. van Leeuwen, 20 jaar en J. E. van den Boer, 16 jaar; C. van Nieuwland, 37 jaar en J. M. Hardeman, 31 j.; G. J. Mulder, 26 jaar en L. M. E. G. Duimel, 25 jaar. GEBOREN TE SCHIEDAM. Geertruida J. M., dochter van A. Harkema en M. Kok; Robin C., z. van A. Valk en A. C. van Schie Marja, dochter v. F. van der Spoel en J. Slagmoolen; Fabian V., zoon van H. Franken en D. de Bruin Wilhelmus A., zoon van A. J. van der Steen en I. Rook; Simon J. A., zoon van B. M. van Ulden en J. A. J. Koks; Caroline E., dochter van A. Bosch en I. J. M. Kort; Jeroen zoon van A. W. E. A Durenkamp en G. C. Ingenbleek; Marco, zoon van C. J Koorneef en C A. Tim merman; Sander, zoon van C. J. v. d. Rijk en M. Pronk.

Het Nieuwe Stadsblad | 1968 | | pagina 7