van Dam bindt de kat de bel aan gloednieuwe naaimachines met kortingen van 15 tot 35% wë 1: 1 nu 7 225, 7435,- 7 152,- nu 7 283,- E Al onze machines hebben ingebouwde verlichting en worden geheel compleet geleverd. 7 352,50 nu 7588,- 7664,- S» _L Van Dam - de grootste speciaalzaak, begint als eerste in Nederland met de verkoop van naaimachines, breimachines, naaimachinemeubelen en verdere toebehoren volgens het cash- en carry principeongeëvenaarde kortingen op de kontantprijs. Dit was geen eenvoudige opgave. Wij wilden namelijk de kool en de geit sparen. Het karakter van speciaalzaak mocht, ondanks het nieuwe verkoopsysteem, niet verloren gaan. Dit betekende S/echts enkele voorbeelden uit ons rijk gevarieerd programma Youth populair Eenvoudige zig-zag machine. Catalogusprijs 1968 plus BTW f 350, ruim 35% kort. ƒ125, Kohier en IMaumann Zig-zag de Luxe. Catalogusprijs 1968 plus BTW 35% kort. Husqvarna 2000/Trimotion Eveneens een volautomaat met vertragingsmechanisme en TRIMOTION PATENT. Elna Lotus Volledige full zig-zag. De kleinste compact-machine ter wereld. Zo klein als een broodrooster. Weegt 6 kg. Slechts 2 smeerpunten. Belangrijk I Deze voor de naaimachine-branche nieuwe verkoop-methode geldt als proef en wordt alleen bij slagen voortgezet. Volgende week of volgende maand kan deze actie worden stopgezet. PROFITEER NU I Van Dam's pluspunten, pluspunten ondanks rïgoreus lage prijzen Keuze van merk. Onze jarenlange technische en practische ervaring stelde ons in staat het allerbeste van de wereldmarkt te kopen. niet alleen het aanhouden van een breedte- en diepte assortiment uit het allernieuwste op naaimachinegebied, maar vooral in top-kwaliteiten tegen de laagst mogelijke prijs. Wij maakten keuze uit de 5 belangrijkste naaimachines producerende landen in volgorde van prijsklasse: Japan, Duitsland, Italië en Zweden en Zwitserland op één lijn. Na een moeilijk jaar van voorbereiding zijn wij er uiteindelijk in geslaagd door rechtstreekse import via onze dochteronderneming Youth lichtgewicht Full zig-zag met vrije stoparm. Catalogusprijs 1968 plus BTW 7 470,- 25% kort. 7 117,50 Youth lichtgewicht volautomaat Met vrije stoparm. Catalogusprijs 1968 plus BTW 7735,- 20% kort. 7 147,- Naaimeubel Grote collectie bergmeubels en damesbureau's. Van modern tot Windsor-style. In eiken - macoré - teak - noten en palissander. Passap breimachine Zwitsers fabrikaat. Simpele bediening. In één avond leuke trui of vest. Ook als automaat leverbaar. Het assortiment dat wij u kunnen aanbieden bestaat thans uit circa 150 verschillende merken en uitvoeringen. Vakkundige voorlichting bij het bepalen van uw keuze, afgestemd op het gebruiksdoel én uw portemonnee. Levering in originele fabrieksverpakking uit eigen voorraad. Uitsluitend legale import, dus met volledige, schriftelijke fabrieksgarantie. Het electrische gedeelte is radio/televisie ontstoord. 12 maanden garantie op het electrische gedeelte. Cash betaling uitsluitend kontant of per bank-, kas- of giro-chèque (gespreide betaling wordt ook als kontant beschouwd) Carry: Het is de bedoeling, dat u de gekochte machine zelf meeneemt. De Rotterdamse Importhandel DANA en de spontane medewerking van fabrikanten en importeurs onze doelstellingen te bereiken. U kunt thans keus maken uit niet minder dan 5 toonaangevende wereldmerken, elk met een eigen assortiment. Dat betekent 50 verschillende modellen in 150 uitvoeringen. Vanaf de eenvoudige zig-zag tot de super vol-automaat, die hunsgelijke beslist niet hebben en dan nog met kortingen van minimum 15% tot en met 35% maximum op de contantprijs. Elna Supermatic Het topmodel, dat praktisch Husqvarna Practica De meest verkochte nuttige - stekenmachine.Catalogusprijs alles kan. Gepatenteerd systeem 1968 plus BTW f830 - van '"gebouwde en 20% kort. 7 166,'- verwisselbare schabionen. nu vaN oa M LANDELIJKE VERKOOPORGANISATIE VAN NAAIMACHINES VLAARDINGEN Fransenstraat 25 Telefoon 010-345644 ROTTERDAM Hoogstraat 165-167 Tel. 010-130424-113902 Recht van vrije keuze uit de gehele kollektie met een minimumkorting van 15% en maximaal 35%, zowel in de populaire prijsklasse als bij de hogere prijsklassen. Extra Van Dam-service Gespreide betaling op discrete wijze, Gratis technische instructie, Gratis duidelijk en uitvoerig instructieboekje -) Blijkt dat u "ondanks onze uitgebreide voorlichting", toch nog de verkeerde keuze hebt gedaan, dan kunt u binnen één -) maand na aankoop de machine zonder meer ruilen voor een ander merk of model uit de collectie. Voor minder valide cliënten wordt de machine of het meubel gaarne thuisbezorgd.

Het Nieuwe Stadsblad | 1969 | | pagina 36