ei><?r jmA rr daoiiav m dai - gajbzgatz swuïih T3h M-3 hkk tempo-team tinman urgerlijke tand keus MANTELS g Bij Alfa een zeergrote jj Wat U van „Arma" weten moet Opendeurdienst Vredeskerk GRATIS CONSUMENTEN VOORLICHTING OVER 42 WASAUTOMATEN nTÏÏTITTn UsMnniuistwitji LEDENVERGADERING BEJAARDEN IN KETHEL Nieuwland organiseert modeshow WASAUTOMAAT VAiiiii\\\%\« r## p De Herv. Jeugdraad NIEUWS VAN HET SCHAAKFRONT iNPOWER organisatie in Nederland krijgt andere naam. Wij keten nu Districts kampioenschappen bij „Thalia" WejJ< merk? Welk type?Welke prijs? En waar krijg Ik de hoogste korting? U behoeft niet meer in halve schemer bij de bushalte op het Stationsplein te wachten. Ze zijn nu prima verlicht. De Zomerzegels die van 15 april tot 21 mei verkoóht worden, vormen ec -: bouwkunde-serie: Nederlandse woonhuizen en gebou wen van de twintigste eeuw. De postzegels werden ontworpen door Rein Drayer. Ze worden door PTT met de volgende frankeerwaarden en toeslagen uitgegeven: 12 plus 8 cent 15 plus 10 cent 20 plus 10 cent 25 plus 10 cent - 45 plus 20 cent. Van dezelfde objecten op de post zegels worden ook briefkaarten uitgegeven. Daarnaast wordt een reeks van vijf prentbriefkaarten verkocht met oude architectuur als onderwerp; deze werden gemaakt naar kleuretsen van H. E. Rooden- burg. Beide series prentbriefkaarten kosten f 1,— per serie. Zomerpostzegels kosten iets meer dan gewone postzegels. Maar met dat beetje méér kan zo veel meer levensvreugde worden gegeven. Want Zomerzegels worden verkocht om instellingen te steunen die hun hulp aan de medemens bieden: bejaarden, gehandicapte kinderen, zieken, blin den en dergelijke. Door de architec tuur-serie Zomerzegels en prent briefkaarten te kopen kan iedereen - zijn bouwsteentje bijdragen en zo doende bouwen aan meer levens vreugde. Hier in de stad zijn Zomerzegels en kaarten te verkrijgen in de stand in het Hoofdpostkantoor, Lange Nieuwstraat, alwaar op dinsdag 15 april a.s., 's morgens half negen, de heer en mevrouw Roelfsema-Poel- stra de eerste zegels zullen kopen bij de daihes van het Schiedamse Comité. De leiding van de actie berust bij mevrouw C. C. Bijl- Lenderink, secretaresse van het Centraal Vrouwen Comité, alwaar u telefonisch bestellen kunt. 1 speciale kleine maten extra grote maten S ^>t maat 59) j BROKRSVEST 111 Tél'Jrri SCHIEDAM TELi 267418 Het bestuur van de algemene Bond van Bejaarden afd. Kethel verzoekt ons de leden eraan te herinneren, dat op dinsdagmiddag 15 april a.s. een ledenvergadering plaats heeft in „De Rank". Waarbij ieders aanwe zigheid op grote prijs wordt gesteld, maar waarbij men ook belangrijke onderwerpen zal bespreken. Al met al voor u een gelegenheid om van uw belangstelling blijk te geven. Aanvang: half 3 in gebouw „De Rank". U komt toch ook? SCHIEDAMSE NOTITIES. KINDEREN van „De Watervrienden" hebben op zaterdag, 12 april a.s. hun eigen knutselmiddag bestemd voor de kinderen van 6-10 jaar. Aanvang: 2 uur in het gebouw aan de Stadshouderslaan 119, einde plm. half 5. Al deze vragen wofden onpartijdig be antwoord doorJiet Consumenten Voor lichtingsbureau. Vraag^de volledige brochure van alle wasautomaten van het Consumenten Voorlichtingsbureau gratis ter inzage. Onderstaande bon invullen en opplak ken op briefkaart of "in gesloten enve loppe zenden aan: Consumenten Voorlichtingsbureau (C.V.B.) Postbus 207 Dordrecht naam adres plaats (bfokletters s.v.p.) Al verschillende malen is aan mij gevraagd „wanneer er weer een weekend van de Jeugdraad komt". De kost van ons laatste weekend in november, gehouden in eigen stad, was kennelijk zo goed dat hij naar meer smaakte. Hoewel het nog een eind weg is, lijkt het me daarom toch goed jullie nu al te vertellen dat we van plan zijn in mei een weekend te organiseren. Om precies te zijn: op 10/11 mei a.s. En weer in de Opstandingskerk in Schiedam. Nu je het vroeg weet, kun je deze data vrij houden. Gedetailleerde dingen kan ik nu nog niet zeggen. Dat komt later als we het programma uitgewerkt hebben. Wél is uitgemaakt waar we het over zullen hebben. Het zal gaan rond het thema: hebben we nog iets aan de bijbel? Heeft die ons nog iets te zeggen in de wereld waarin we terecht ge komen zijn? Wat valt er uit de bijbel te leren en hoe doe je dat? En wat valt er niét te leren? enz. Je voelt dat we dan raken aan één van de kernpunten. Noteer dus nu: WEEKEND HERV. JEUGDRAAD 10 en 11 mei a.s. Verdere gegevens volgen zodra we die gereed hebben. Namens de Jeugdraad, A. Ie Coq (voorz.); A. Caljè (sekr.). P.S. Geef je nu reeds op bij de heer J. Nobel, tel. 159904. In de laatste ronde van de promotie klasse van de Rotterdamse Schaak bond heeft Schiedam 1 een comfor tabele 4,5-1,5 voorsprong genomen op het Rotterdamse „De Zwarte Dame". C. Vrijland en C. K. Harmanny zorgden al spoedig voor een 2-0 stand; J. P. van Leusden, die invallend een goede partij speelde, zorgde voor een half punt. Daarna namen H. den Uyl en D. Dekker ook nog elk een punt voor hun rekening. In de afgebroken partij van H. Planken lijkt deze regelrecht op de overwinning af te stevenen. N. van Grevenbroek die voortdurend onder zware druk had gestaan, zal nu toch wel aan het langste eind trekken. De partijen van F. G. Maas en A. de Koningh echter, die aanvankelijk wel perspectief boden, dreigen ver loren te gaan, zodat een 6,5-3,5 overwinning verwacht mag worden. Omdat R.S.R.-Ivoren Toren waar schijnlijk van Rotterdam 3 zal verliezen de stand is 1,5-4,5 betekent dit, dat deze vereniging tezamen met Shell 1 zal moeten degraderen en dat Schiedam 1 daaraan nog net ontsnapt is. Wilhelmina S. d.v. C. Ritmeester en B. Breedveld; Cornelis z.v. C. Kok en H. Boele; Hendrik L. z.v. H. L. Bakker en A. Zonneveld; Roland M. A. z.v. A. de Jong en A. Corsten; Petra d.v. C. van Giessen en M. J. de Wolf; Hans J. A. z.v. J. T. A. Veerman en J. A. M. Schuurs; Johannes T. z.v. E. Giskes en M. I. Vagevuur; Jantina A. d.v. F. J. H. de Veld en B. Schaatsenberg; Juliette D. d.v. J. J. Hennevanger en J. Krommenhoek; Annigje d.v. P. Prein en C. J. Bosman; Mariëtte J. d.v. J. Fieggen en M. Arbon; Lucas D. z.v. L. D. Beumer en W. Lagerweij; Nicolaas G. z.v. N. G. de Kruif en M. A. Lagewaard; Arthur P. z.v. A. J. C. Bos en C. L. M. Wijsbroek; Eddy z.v. A. Oosterholt en C. H. T. Witjes; Irene d.v. P. Rietstap en E. W. de Klerk; Rob z.v. A. J. M. Veldhuis en M. H. G. Mulder; Leonarda L. M. d.v. H. A. T. M. van Dorp en L. Hamilton; Belinda d.v. A. K. Does burg en J. W. Boes; Yolanda H. d.v. G. H. G. Vaessen en A. M. C. J. Grein; Ingeborg P. C. d.v. G. Bouwman en S. M. A. Stom; Kornelia d.v. J. H. Bosman en H. Wieske. 99 99 De wijkvereniging „Nieuwland" boordevol activiteiten, organiseert voor de huisvrouwen van Nieuwland een modeshow, waarbij zij hun vaardigheid met naald en schaar tentoon kunnen stellen. In dit geval zélf showen! Een opwindende gebeurtenis, want hoe zal de deskundige jury oordelen over de zelf vervaardigde zomer kledij, huispantalons en niet te vergeten de badkleding. Er is een super zonnige zomer voorspeld en het voorproefje daarvan is met Pasen ingezet. Godfried Bomans was helaas te druk bezet, anders was hij een deskundig jurylid geweest. Maar er zijn er meer. En zeker in Nieuwland! Tot 30 april a.s. kunt u zich hiervoor (de show dan) opgeven bij mevrouw Bernard, tel. 353951. Doet u dat vanavond nog? En houdt u er rekening mee dat u zo voordelig mogelijk gekleed moet zijn. Dus niet hoger dan f 25,—? Kassabon be waren voor de jury. U hoort hier t.z.t. meer over. Het is eventjes wennen zo'n nieuwe naam. Maar behalve de naam verandert er niets. Daarom dezelfde prettige relatie met onze uitzendkrachten. Daarom hetzelfde meedenken over personeelsproblemen van onze cliënten. Dezelfde snelle service met betrouwbare en bekwame uitzendkrachten en dezelfde kantooradressen en telefoonnummers. De naam is veranderd, meer niet. Tempo-Team Rotterdam: Schiedamse Vest 46 tel. (010) 13 94 70/13 70 15 Tempo-Team Schiedam: Hoogstraat 198, tel. (010) 26 08 44/26 14 71 De Schiedamse Arbeiders Gymnas tiekvereniging „Arma" gaat morgen 12 april marsen in Overschie. Ver zamelen om 1 uur bij de parkeer plaats in clubcostuum. Wist u overigens dat deze vereniging in „Groenoord" een afdeling heeft voor meisjes van 7-12 jaar in de zaal P. van Anrooylaan, lestijd 6.15-7.30 uur en een afdeling huisvrouwen- gymnastiek in dezelfde zaal van 8-9.15 uur. We weten helaas niet op welke dag. DE STRAND- werkgroep van de K.N.N.V. afd. Vlaardingen-Schiedam heeft op woensdag, 16 april a.s. een bijeen komst ten huize van de heer W. de Ruiter, van Hogendorplaan 42c, tel. 350813. Aanvang: 8 uur. De wedstrijden om het districts kampioenschap 2e klas 3 banden groot worden bij de biljartvereniging „Schiedam" Café „Thalia" aan de Rotterdamsedijk 54 te Schiedam gespeeld. Op donderdag. Aanvang: 8 uur. Deelnemers zijn de heren J. van Eijk, A. Weeland sr., M. Poot en H. Boot, allen van b.v. „Schiedam". Wilt u verder noteren dat het adres van de secretaris van D.K.C. ge worden is: Mussenbroekstraat 10a. Zijn naam: M. Schwagermann. De commissie voor het Open Deur- werk organiseert aanstaande zondag een Open Deurdienst in de Vredes kerk aan de Prof. Poelslaan in Oud-Mathenesse. Aanvang: lOuurv.m. De Open Deurdienst zal worden geleid door de heren ds. H. J. Groenewegen en pastoor Landsman van de Rooms-Katholieke Kerk. Zij zullen samen de boodschap van het Evangelie, gezien tegen de achter grond van de Paasboodschap vanj.l. zondag, u gaarne verkondigen. Iedereen is in deze Open Deurdienst hartelijk welkom! Vraag map met belangrijk docu- mentatie-materiaal over wasautomaten met vergelijkende prijslijst. Zo kunt u pas goed oordelen en uw keuze bepalen. U ontvangt deze documentatie map GEHEEL GRATIS ik ontvang gaarne gratis map documentatie wasautomaten. NS adres plaats Schrijf op uw enveloppe „MODERN" antwoordnummer: 1938 Rotterdam. Geen postzegel opplakken.

Het Nieuwe Stadsblad | 1969 | | pagina 8