W andelen in de Randstad Iff ADVERTEREN VOORDEEL!!!! ...In de volte waar (en blokken) loert wij eenmaal zullen hokken de leegheid op haar prooi... U 100 km. prestatietocht te Rot terdam. 6e V.V.V. Vakantie-Avond vierdaagse te Hoek van Holland Christelijke Wandel Sport Ver eniging „D.V.S.", Wateringen III iü «■I Ill I IB B I III vrij naar J. V. Illoem en mei cxniM'K aan de houwer* van de Helftse Tll-wijk Regelmaat m brengt ook 1» Voor hen, die regelmatig tochten van 40 km. of meer lopen, geeft de Rotterdamse Wandelsport Vereni ging R.W.V. gelegenheid hun kun nen te testen op een 100 km.-pres tatietocht, welke gehouden wordt van vrijdag 1 op zaterdag 2 augustus. Men moet minstens 18 jaar zijn en •in het bezit van een sportkeurings- bewijs zijn, hetgeen niet ouder is dan één jaar. De start is vanaf de kantine van de sintelbaan aan het Langepad (te bereiken met tramlijn 3 vanaf Centraal Station, Rotter dam) en wel vrijdagavond precies om elf uur. Indien men deze 100 km. binnen 18 uur volbrengt ontvangt men een vaantje en diploma met gemaakte tijd. Onderweg wordt men volledig verzorgd met brood, thee, fruit enz. Men kan persoonlijk inschrijven bij: W. Timmer, Lichtenbergweg 45, Den Haag; P. Kon, Wippolderstraat 13, Delft; J. G. M. Vijverberg, Middelbroekweg 7a, Naaldwijk. Wilt u per giro inschrijven, stort dan het verschuldigde bedrag van f 7,50 (na 23 juli f 9,—) op gironummer 190898 ten name van R.W.V., Rotterdam onder vermelding van „100 km". Van 5 tot en met 8 augustus organiseert de V.V.V.-Hoek van Holland haar 6e Vakantie-Avond vierdaagse over afstanden van 4x7, 4x10 en 4x15 km. door de mooiste gedeelten van Hoek van Holland en omgeving. De start is vanaf de Rondgang bij de gem. sportterreinen te Hoek van Holland en wel van 18.15—18.45 uur, te bereiken met bussen van West-Nederland. Wist men de eerste maal slechts 300 deelnemers te trekken, vorig jaar trok men reeds 1700 deelnemers en dit jaar verwacht men meer dan 2000 inschrijvingen. Trok men in het begin voornamelijk vakantiegangers, nu trekt men reeds deelnemers uit de residentie, uit de „glazen stad" en uit het gehele Rijnmondgebied. U kunt nu reeds per giro (giro nummer 1558105 t.n.v. Stichting V.V.V. Vakantie-Avondvierdaagse) inschrijven met opgave van naam, adres, leeftijd, te lopen afstand alsmede voor de hoeveelste maal men deelneemt. Het inschrijfgeld bedraagt f 1,7 5 voor dselmers van 6 tot 15 jaar en voor ouderen f 2, De laatste avond wordt ieder fees telijk ingehaald met medewerking van diverse muziekkorpsen. Na een geslaagde propagandatocht in samenwerking met een Haagse wandelsportvereniging werd in 1962 de chr. w.s.v. „Door Vriendschap Sterk" opgericht. Het aantal van elf leden, waarmee men begon als onderafdeling van de gelijknamige gymnastiekvereniging, is ondertussen uitgroeid tot een aantal van ruim 70 leden, wat wel een duidelijk bewijs is voor het feit, dat de belangstelling voor aktieve rekreatie door middel van wandel sport in het Westland vooruit gaat. Dit jaar organiseert men op zaterdag 27 september een mars met als thema „De Glazen Stas". Door de gelijknamige T.V.-serie gestimuleerd wil men de wandelaars(sters) laten zien hoe men in het Westland leeft en werkt. Inlichtingen hierover en over de vereniging kunt u nu reeds krijgen bij mevrouw van Doorn, Harry Hoekstraat 77 te Wateringen (tel. 01742-2921).

Het Nieuwe Stadsblad | 1969 | | pagina 5