■w CO-OP MET SPAAR- WINST In drie minuten leest u alles, wéét u alles f 50,- geeft snel f 4,- spaarwinst Ook spaarwinst van f25,- tot f50,- Geen gratis zegels meer, wel modern sparen met koopzegels Oude spaarzegels blijven meetellen Arn» Mijn moeder kan van een dubbeltje méér dan tien cent maken. De jouwe ook? ADe moeders kunnen dat met het MEUWE COOPSFAARPLAM Als u bij CO-OP koopt is het nu heel gemakkelijk om van een dub beltje méér dan tien cent te ma ken. Als CO-OP klant profiteert u van de bekende lage CO-OP prij zen en van de extra voordelige weekaanbiedingen. Voor de vele dubbeltjes, die u daarmee uit spaart, koopt u spaarzegels. Bij elke bestede gulden één spaar- zegel van tien cent. U merkt dat niet in uw portemonnee. U spaart ongemerkt. Voor u het weet hebt u een aardig spaérpotje. En daar doet CO-OP nog een schepje bovenop. Want voor 50,- spaarzegels geeft CO-OP u direct 54,- contant. En natuurlijk blijft elk gespaard dub beltje altijd uw eigendom. Ook een niet-vol spaarboekje kunt u op elk moment voor contant geld inwis selen. U kunt uw ongemerkt gespaarde dubbeltjes ook veilig beleggen. U ontvangt dan voor uw 50,- spaar zegels een CO-OP rentespaar- brief. Zo'n waardevolle spaarbrief is na 5 jaar al 75,- waard. En na 9 jaar zelfs 100,-. In negen jaar is uw spaargeld dus verdubbeld. Natuurlijk kunt u uw rentespaar- brief ook na 6, 7 of 8 jaar inwisse len. Uw spaarwinst ligt dan even redig tussen 25,- en 50,-. Gratis zegels raken uit de mode. De consument geeft de voorkeur aan koopzegels. Daarom wordt de uitgave van de gratis oranje zegels per 4 januari 1970 stopgezet. Ga de nieuwe zegels sparen. Een gezin van 4 of 5 personen kan in enkele maanden een boekje vol maken. Zo maakt u snel 4,- spaarwinst. Of u kunt meteen een rentespaarbrief aanvragen met 25,- tot 50,- spaarwinst. U spaart zo gemakkelijk en ongemerkt bij het boodschappen-doen. U komt immers toch elke week in de winkel. Hebt u een niet-volgespaard boek je voor oude blauwe zegels, dan mag dit met nieuwe gele zegels worden volgeplakt. Zo'n spaar boekje geeft dezelfde voordelen als een nieuw spaarboekje: ƒ54,- contant of een rentespaarbrief met 25,- of 50,- spaarwinst. Waarde- coupons voor voordeelartikelen blijven geldig tot 1971. Vraag alle inlichtingen en uw spaarzegel- boekje bij de caissière in uw CO-OP winkel. S 70-01 /A

Het Nieuwe Stadsblad | 1970 | | pagina 10