VINK GO VERZORGDE SHOW VAN MODEHUIS CLAUSAN Bank Mees Hope nv H. P. v. Geloven Deze zomer toch echt nog mini Twee unieke voordelen van de obligatierenterekening van Bank Mees Hope NV: J. van Beuzekom naar Utrecht A. C. J. SCHEFFERS DAM 35 INENTINGEN ASSURANTIEKANTOOR Permanente Ford-show T in onze showroom Westerkade t4 Schiedam k. telefoon 262558 Natuurlijk, ook het modehuis „Clausan" aan de Parkweg gaat volledig met de nieuwe mode mee. Er werden woensdag- en donderdagavond midi en maxi getoond. Het laatste mogelijk voor een avondje uit. Favoriet blijft in elk geval de mini. Iets langer voor de wat oudere vrouw, hetgeen zij zelf bepalen kan. Want de vooijaars- en zomermode 1970 is een verruk kelijke mode, zoals ik u al zei. Door en door vrouwelijk. Met veel siernaden. En zelfs de terugkeer van de pofmouwtjes. Voor de heel prillen onder ons. GROTE MATEN WASBARE STOFFEN OVERGOOI ER-I DEE Café De Kleine Conf iance per maand opneembaar. Hoge rente BANKETBAKKERIJ Het luiste adres Géén filialen - Tel. 2A7823 Aan de ouders of verzorgers van de kinderen geboren in 1961 die aan de oproep hun kind(eren) te laten herinenten tegen difterie, tetanis en po lio (DTP) geen gevolg hebben gegeven, of die geen oproep hebben ontvangen, wordt ter kennis gebracht dat alsnog de gelegenheid tot inenten wordt geboden op: dinsdag 31 maart 1970 tussen 2-3 uur in het gebouw van de G.G. en G.D. Tuinlaan 80 en op woensdag 1 april 1970 tus sen 1.30-2.30 uur in het me disch centrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 469. In het belang van uw kind eren) wordt u aangeraden van deze gelegenheid alsnog gebruik te maken. Het oranje inentingsboekje van uw kind(eren) moet u be slist medebrengen. De directeur van de G.G. en G.D. Ook: zaterdag's geopend: van 10.00-12.00 uur. Persoonlijke leningen! 11 Alle financieringen! Bromfietsverzekering! Autoverzekering! Pensioenvoorzieningen! Alle verzekeringen! Hypotheken! Beleggingspolissen! Spaarbank direct opvraagbaar Rente 5%. Singel 92a - Schiedam (ruime parkeermogelijkheid) Telefoon 267113 BET NIEUWE STADSBLAD - PAG. 13 - VRIJDAG 27 MAART 1970 De heer J. van Beuzekom, chef van de afdeling Financiën van de ge meentesecretarie der gemeente Schiedam is per 1 augustus 1970 benoemd tot Chef afdeling Finan ciën en Economische Zaken der gemeente Utrecht. Jurkjes, pakjes en mantels of com plets in een verrukkelijk dessin. De vier mannequins toonden het met veel gratie. Stoeiend met de lange Indiase sjaals, als vrolijke wimpeltjes achter al dit zonnige aan. Waarbij de regenmantels deze zomer niet met een zucht behoeven te worden gedragen. Want het zijn allemaal juweeltjes. Gekleed, doch ook in het sportieve genre... Ladyspeaker mevrouw Gaskemper behoefde weinig toelichting te ge ven. Heel mooi de zachtgroen geruite mantel, brede ceintuur door lipssluiting. Het pretentieloze blauw bewerkte jurkje van Diolen Loft met witte pas, afstekende knoopjes. Of het geranium rode pakje met de bijpassende gestreepte bloese. Een hartelijk applaus voor de witte overgooier met klokkende rok, waaronder gedragen een bloese in Perzisch motief. Mantelpakjes zijn weer aan de orde. Leuk als de geruite rok dan schuin verwerkt is. Een leuke afstekende sjaal in de hals. Zoals u weet deze zomer veel V-halzen! Veel bewondering verwierf het zui ver zijden deux pieds van Diolin vezel. Gedragen nu door een grotere maat en waarbij weer eens bewezen werd, dat de maten 44 en groter beslist niet in de verdrukking zitten. Die tijd is gelukkig geweest. Een beeldige regenmantel van Ter- gal, waaronder een wit jurkje gedra gen werd versierd met fijn borduur werk. De kleuren van de mantel hierin de toon aangevend. Maar er waren er nog meer om u tegen de zomerse buien te beschermen. De Indiase sjaal bewjjst daarmede zijn leuke en charmante dienst. Al kunt u hem bjj wjjze van variatie ook eens om het hoofd knopen. Bijvoorbeeld bij een avondje uit... Helemaal nieuw gesmockte schouderpasjes in een leuk gebloemd jurkje. Een verrukking de zachtlila regenmantel van een uitstekende coupe, versierd met zadelsteekgarnering. Tuniekpakken, een uitkomst voor de vakantie. En... u kunt er heerlijk mee combineren. Als extra show-aanbieding een Po- „Ruiten troef", al kan deze mante lyester effen pantalon met een zonnig gebloemde bloese, splitten opzjj. Vraagt u niet hoe dat kan, maar de prijs is slechts drie tientjes. Een wit mouwloos deux pieds met afstekende marine blauwe revers. Marine-blauw dat deze zomer toon aangevend is. Maar dat weet u natuurlijk wel. Een fraai voorbeeld hiervan waren het complet, de japon met wit afgebiesd op het voorpand, zelfde earnering op de mantel. Of de japon met het korte jasje. Waarbij ik ook niet verzuimen mag te vermelden dat de maxi mantel in marine-blauw met het geestige rode petje en de sjaal, slank afkleedt en... z(jn weg bü de jongeren toch zal vinden. ook als japon gebruikt worden. tjes afgewerkt met een geschulpte rand en gepresenteerd door een grotere maat. Een hartvormige hals in het geklede jurkje, waarvan de siernaden op het voorpand doorlopen tot in de zakken. Zelfde siernaden ook in de mantel terug te vinden. Een uitstekend verzorgde show, waarbij het ondoenlijk is elk model apart te beschrijven. Béter is dat u zich daar zelf van overtuigt in het Modehuis „Clausan" aan de Park weg. Met bloemen voor de vier manne quins en de ladyspeaker, een roker tje voor de pianist Hans Nienaber dankte de eigenaar van deze zaak voor de belangstelling. Geen dure stoomrekeningen. Uw jurkjes en pakjes kunt u meestal zelf wassen. Op de mantels van jersey en scheerwol na. Of al wat daarvan gemaakt is. Die kunt u beter aan de stomerij toevertrouwen. Een bijzonder geslaagd geheel was de zachtroze mantel van wollen georgette, ingewerkte ceintuur. Ge dragen op een japon met a-symetri- sche sluiting. Nou ja! Dan die midi witte jurk met apart bovenstukje. Gebreid materiaal. Leuk voor de jongeren. De rok in kerry-kleur met de bijbehorende bloese in zonnig mo tief. Er zijn trouwens ontzettend leuke bloeses dit jaar. Deze midi- cömbinatie deed een beetje aan de tijd van Cissy van Marxveldt den ken... De militair look is nog niet helemaal uit het modebeeld gevaagd. Met de opstaande kraag en de pasgarnerin gen geeft 't een sportief aanzien. Uitstekend geschikt voor een recep tie de kazak met randmotief. Van een klassieke schoonheid beslist de lichtblauwe jersey mantel met witte kraag. Japonnen met hoog opge knipte taille, schuine sluiting, het geen erg afkleedt. De witte pique mantel, in de taille de zakken verwerkt, grappige knoopgarnering op de rug, verwierf een extra applaus. Een overgooieijurkje, waarbij de banden als kettingen fungeren. Een combinatie van geel met wit. Later in lila met wit. Beeldig geborduurde banden. Een romantisch geel jurkje, ronde lage hals, hoog opgeknipt weer de taille. Kleine strikgarnerin- gen op voorpand en de kleine pofmouwtjes. Voor al wat nog heel jong en pril is. Hetzelfde geldt voor de vrij streng getailleerde mantel, fijne stiksels in de taille. Stiksels en siernaden die u overal terug vindt. En die dit alles zo typisch vrouwelijk maken. Aller aardigst de bleek-blauwe japon met wit schulpmotief. De korte mouw- TREFPUNT voor de zakenman Rotterdamsedijk 56 Telefoon 26 78 07 Hoofdkantoren: Amsterdam, Herengracht 548, tel. 020-220360; Rotterdam, Blaak 10, tel. 010-114120. Bijbank: 's-Gravenhage, Kneuterdijk 13, tel. 070-184230. Kantoor Schiedam: Nieuwe Haven 133, Hoek B.K.-laan, tel. 010-269036 Hoge rente 7%. Het rentepercentage van deze rekening is gekoppeld aan het maandelijks rendement van 9 staatsobligaties. Over januari '69 bedroeg dat percentage 5 Vi Thans,over februari '70, 7%. f2.000,- per maand vrij opneembaar. En geen opzegtermijn voor de aankoop van effecten of onroerend goed.Voor andere doeleinden geldt een opzeg termijn van 3 maanden. Minimale le storting 500,—. Daarna tenminste 100, per keer. Bank Mees Hope NV kent nog meer voordelige spaarrekeningen: Spaardeposito: 4%% bij een opzegtermijn van 1 maand Termijnspaardeposito: 5%%, bij een opzegtermijn van 6 maanden Termijnspaardeposito: 614% bij een opzegtermijn van 12 maanden Termijnspaardeposito: 7% 24 maanden vast. Onze kantoren zullen u graag alle gewenste inlichtingen verschaffen.

Het Nieuwe Stadsblad | 1970 | | pagina 13