Samen naar modehuis Slot ja gezellig 29.75 29.75 1 6.90 59.75 1SZ5 Juist deze prijsjes..... 22.90 1 6.90 in uw Modecentrum vrijdag 29 MEI Koopavond van Dalen Modehuis Slot „de sleutel tot elegance" mode ten voeten uit broersvest 33b schiedam (ook tussen 6 en 7 uur kunt u rüstig winkelen) HET NIEUWE STADSBLAD - PAG 5 - WOENSDAG 27 MEI 1970 r>VC r '1J< T A f) r\ A ?U/I 1111 en dat is tevens 'n uitnodiging want wanneer U over enkele weken, of misschien dagen met vakantie gaat, daar zijn we na dit trieste voorjaa'r wel aan toe, dan willen onze modegastvrouw en haar mede werksters U gaarne helpen om met 'n goed gevulde reist'as te gaan. En... na het lezen van onze speciale aanbiedingen komt U beslist nog zo'n tas tekort ■jc in 't orlon bonded JAPONNETJE zult U zich thuis voelen van 49,75 voor 'n linnen japon, is natuurlijk 'n sprookje van 49,75 nu overgooier, erg leuk te kombineren, normale prijs 39,75 nu (niet verder vertellen) gezellig flaneren in 'n tuniekpak kunt U al voor normaal 79,75 groot is de keus in REGENMANTELS voor o.a. 59.75 en bieden U een voordelige vakantie. Groot loopplezier op 'n uitstekende leest van 'n prima afgewerkte moccasin met 'n als „vastgeklonken" antislipzool. Ook, voor het kostbaarste wat U bezitUw vrije tijd van 29,90 voor 'n vlotte bijpassende tas om even mee te nemen I „LANCINA" skay met leer-nerf prent. Als zomeraanbieding, van 24,90 voor STEENBOK (21 december 20 januari) Iemand uit uw naaste omgeving kan u deze week knap ergeren, maar dat komt wellicht mede door het feit, dat u soms blind bent voor de eigenschappen in iemand, ofwel ze niet bijtijds tegengaat. U heeft een flinke reserve aan wijsheid en moet daar gebruik van maken. Kans op een brief met interessant nieuws. U leeft graag stilletjes als een slak in haar huisje, maar deze week moet u er toch even uitkomen! WATERMAN (21 januari - 20 februari) Uw eigen nieuwsgierigheid kan u deze week parten spelen, doordat u iets te horen krijgt wat u niet lekker zit. Voor u zich daar verbazend kwaad over maakt, moet u even nagaan of de vernomen kritiek juist is. Ugooit er namelijk van pure ijver en enthousiasme soms dingen uit, die op hun beurt een ander hebben gekwetst. Niemand is erg dol op de naakte waarheid, gebruik dus al uw tact en uw gevoel van humor! VISSEN (21 februari - 20 maart) Geef deze week niet toe aan een gevoel van uitputting en moedeloosheid. U heeft de afgelopen tijd zoveel dingen tegelijk aangehaald en bent ook nog al eens op reis geweest, dat het geen wonder is, wanneer u nu niet alles goed overziet. Een week, om eens kalm alle gebeurte nissen te rangschikken, voordat u een besluit neemt! De brandweer is eindelijk naar een nieuwe behuizing overgebracht. Op de achtergrond de slanke toren van de Singelkerk. Zal deze kerk behouden blijven? LEEUW (21 juli - 20 augustus) Deze week kan een van uw plannen met succes bekroond worden, mits u met tact optreedt. Desnoods doet u of het niet eens uw eigen plan is, maar dat van een ander. Kans op een prettig gesprek met dito gevolgen. Probeer de jongere leden van uw gezin te leiden - regéér niet zo, want als er toevallig ook een leeuwtje onder zit, gaat het grommen! WAARSCHUWING Pas op, voorn, brasem, baars en aal en jullie karpers, pas op. Allemaal. Tien weken kregen jullie de rust om te paaien met ware hartelust, 't spijt me wel, maar 't is voorbij, met dat pierenwaaien, nu komen wij. Met duikelaars en met wonderpennen met spinners om nog aan te wennen, met stokken van bamboe of hol glas met allerhande dingen in onze tas, met haken en netten en met loodjes met thermosfles en belegde broodjes. Wij komen met droge en natte vliegen en met kunstaas, om je te bedriegen, wij komen met grote en kleine wormen met allerlei aas in allerlei vormen, wij komen met het fijnste wittebrood als je er goed in hapt dan ben je dood. Toch kan ik aan jullie de raad geven om al die gevaren toch te overleven, uit medelijden zal ik jullie zeggen, hoe een visser in de luren te leggen, geen reden die kerels te wantrouwen; ALS JE JE BEK MAAR DICHT KAN RAM (21 maart - 20 april) U heeft zich vorige week goed gehouden, hoewel het niet allemaal méézat. U bent toe aan een verandering en moet daarover eens uitpraten met een vertrouwde relatie. Mogelijk heeft u zich vastgebeten aan een paar dingen, die best kunnen vervallen en vervangen worden door iets totaal nieuws? Kans op een goed bericht. MAAGD (21 augustus - 20 september) Deze week moet u zelf eens een besluit nemen en niet te rade gaan bij Jan, Piet of Klaas. Alles wat die zeggen vindt u eigenlijk ook, maar wat zit er diep in u aan overtuiging? U kunt uw leven niet door anderen laten leven, maar moet zelf weten op te treden. Temeer, daar u kans heeft op een belangrijk onderhoud, dat goede perspectieven kan bieden. STIER (21 april - 20 mei) Deze week kunnen een paar dingen totaal anders uitpakken dan u verwacht had. Bezin u zelf eens daarop of u zelf misschien de oorzaak bent van deze tegenvallers. Enerzijds schiet u bepaald niet in ijver tekort, maar anderzijds heeft u de neiging vervelende kwesties eindeloos te omzeilen. Maak eens schoon schip' en oefen wat in zelfkennis. TWEELINGEN (21 mei - 20 juni) Kans op een gezellige week met prettige ontmoetingen. U kunt iemand helpen door het juiste woord op het juiste moment te spreken. Een van uw plannen blijkt succes te hebben en u brengt uitkomst in een moeilijke situatie. Bepaalde dingen dient u onder ogen te zien, inplaats van maar weer eens uit te gaan en ze te omzeilen. KREEFT (21 juni - 20 juli) Geen week voor onbesuisde maatregelen en besluiten. Overleg rustig met u zelf of met een vertrouwde, voor u belangrijke stappen neemt. Uw intuïtie is scherp genoeg en kan u goed van dienst wezen. Eventuele moeilijk heden met uw gezin kunt u het beste oplossen, door af te stappen van uvfvoetstukje en te luisteren. BOOGSCHUTTER (21 november 20 december) Kans op een paar teleurstellingen, die u wellicht ten gevolge van uw idealistische aanleg niet had verwacht. U heeft wellicht enkele personen uit uw omgeving tezeer op een voetstuk gezet en moet kunnen begrijpen, waarom ze eraf tuimelen. Het was hun voetstuk namelijk niet. Daarentegen kans op een heel genoeglijke ontmoeting met iemand van uw eigen opvattingen. Een lange en goede vriendschap is daardoor mogelijk. WEEGSCHAAL (21 september - 20 oktober) Hoewel u altijd liever het schip bij de kade houdt, zult u deze week van u af moeten bijten. Doe niet mee aan dingen, die u innerlijk afwijst, alleen omdat u een breuk wilt voorkomen. Soms moet dat, wil men volwassen zijn! U heeft bovendien belangrijke dingen te doen en heeft uw tijd nodig voor betere doeleinden. Kans op een meevaller. SCHORPIOEN (21 oktober - 20 november) Niet toegeven aan een gevoel van slachtoffer zijn, voordat u weet, wie u tot slachtoffer maakt. Doet u dat zelf soms, met de beste bedoelingen, overigens? Is dit zo, stop dan met onvruchtbare gesprekken en met werk, dat geen zin meer heeft. Gun uzelf een de nodige ontspanning, zodat u niet aldoor bij kleine voorvallen in de aanval bent of in de verdediging. Kalmte kan u redden en een gulden middenweg ook!

Het Nieuwe Stadsblad | 1970 | | pagina 5