Vrouwelijke medewerkers ontvangen wij met open armen! medewerkster verkoopafdeling assistente inkoop algemeen medewerkster export afdeling medewerkster marktonderzoek assistente orderadministratie assistente afnemersadministratie PIETERMAN /als uer van houdt om met mensen om te gaan de Gast CHAUFFEUR 0NDERH0UDSBANKWERKER verkoopster r'~~ Voor onze vleeswarenafdeling vragen wij flink meisje een leerling-slager een slagersbediende SLAGERIJ SLIEKER, Hoogstraat 5 Telfoon 26 88 34. Iets meer over Van Nelle vrouwelijk personeel CHAUFFEUR aank. of leerling verkoopster MEISJES Onze onderneming Reakties SCHOENENMAGAZIJNEN N.V. WmtRJWE STADSBLAD - PAG. 77 VR1UDAG 4 SEPTEMBER 1970 C6N BAAN VOOR (JBU? om op smakelijke wijze onze ui+gebreidé sortering te verzorgen. die volop de gelegenheid krijgt belangrijk werk te doen. die het vak al aardig onder de knie heeft. Bedrijfskleding en het wassen er van gratis. 3 weken vakantie. De gehele maandag vrij. Dit laatste is natuurlijk niet letterlijk bedoeld. Maar wel hebben wij in enige kantoorafdelingen behoefte aan nieuw vrouwelijk personeel, in de leeftijd van 18 jaar en ouder. Misschien is één van onderstaande vacatures voor U aantrekkelijk. Dit is een afwisselende baan voor een vrouwelijke kracht met een goede opleiding. Bij voorkeur M.M.S. Geen telefonische verkoop. Onze afdeling Inkoop Algemeen verzorgt de inkoop van 1.001 artikelen. Van vloeibladen tot verpakkingsmachines. Hier is plaats voor een administratieve assistente met Mulo-opleiding. Onze Export gaat naar alle delen van de wereld. Het gaat hier om een zelfstandige en afwisselende baan waarvoor een Mulo-opleiding en ervaring in typen gewenst zijn. Enige ervaring in exportwerkzaamheden zou bijzonder gewaardeerd worden. In onze afdeling Marktonderzoek, die bestaat uit een team van jonge economen, worden o.m. enquêtes verwerkt en wordt ook wel geënquê teerd. Interessant en gevarieerd werk voor een medewerkster, liefst met M.M.S.-opleiding. In verband met deelname in enquêtes is het bezit van een rijbewijs gewenst. Wij zoeken naar een medewerkster met Mulo-opleiding en enige ervaring voor een gekwalificeerde functie in deze afdeling. Bij deze baan is sprake van een vrij grote mate van'zelfstandigheid. Van Nelle is een vooruitstrevend bedrijf, gevestigd in een ruim en licht kantoor aan de rand van de Spaanse Polder. Buslijn 41 heeft een halte voor onze ingang. Wij bieden een prettige werkkring in een goed sociaal klimaat, met o.a. een winstdelingsregeling en een premie-spaarregeling. Uw sollicitatie wordt graag tegemoetgezien door het Hoofd van de Personeelsdienst van de Erven De Wed. J. van Nelle N. V Van Ne/Ie weg 1, Rotterdam. J/ajin Nelle KROON RADIO Hoogstraat 37, Telefoon 26 25 64 vraagt Tevens voor licht administratief werk. Wij vragen met spoed: voor licht inpakwerk; (hele of halve dagen). Aanmelden: N.V. IMKO, Noordvest 18-20, Schiedam, Telefoon 264575. Voor spoedige indiensttreding gevraagd: in bezit van rijbewijs B.E. leeftijd circa 23 jaar; voor magazijnen bestelwerk. Inlichtingen: N.V. POLYETHYLEENFABRIEK DE TOEKOMST, Mercuriusstraat 30, Vlaardingen. WASSERIJ EDELWEISS, vraagt voor spoedige indiensttreding een Aanmelden: West Molenstraat 16-18, Telefoon 268519. Gevraagd: 5-daagse werkweek, om de maand lang weekend. Banketbakkerij C. A. Helmer, Franselaan 286, Telef. 155956. Houdt u van afwisselend werk op een binderij- afdeling Dan nodigen wij vanaf 16 jaar gaarne uit bij ons te solliciteren. Ons papiervak biedt veel al schoon werk en wij bieden gratis werkkleding en een goed loon. Wat belet u dus om eens te informeren bij: Kantoorboekenfabriek Van 't Hoff longepier NJV., Lange Haven 43, Schiedam. Telefoon 010-269114 (hr. Mulder) Voor onze technische dienst zoeken wij een die zal worden ingeschakeld voor af wisselende onderhoudswerkzaamheden voor onze produktie afdelingen te Schiedam. Bemetel- of gelijkwaardige opleiding is vereist. Leeftijd vanaf 21 jaar. Wij bieden aantrekkelijke arbeidsvoor waarden, waaronder volledige studie kostenvergoeding, diverse spaarrege lingen, gunstige pensioenvoorziening en winstuitkering. Pieterman werkt met glas. Maakt hardglas, spiegels, bedrukt glas, gebogen glas en glasapparaten. Heeft bovendien alleenvertegen woordigingen in technische apparatuur en een afdeling meet- en regeltechniek. Pieterman is gevestigd in Schiedam, heeft daarnaast ook fabrieken in Zoeter- meer en Oosterwolde (Fr.). Degene die voor deze funktie belang stelling heeft verzoeken wij telefonisch een afspraak te maken met onze per soneelschef. Glasindustrie Pieterman N.V., Nieuwpoortweg 12, Schiedam. Tel. 010-154433, toestel 118. kom dan eens praten over een leuke baan als verkoopster verkoper ook voor gehuwde dames wij bieden: aantrekkelijke nieuwe salarisregeling 5-daagse werkweek korting op eigfen aankopen beslist prettige werksfeer voor gehuwde dames werktijden in overleg soepel te regelen Schiedam Hoogstraat 47 Mgr. Nolenslaan 598 Rotterdam Kat. Lagedijk 488 Vlaardingen v. Hogendorplaan 49 Floris de Vijfdelaan 148 Liesveld 1-3 Hoogvliet Binnenban 54-56 Loop eens binnen in één van onze winkels, of vraag inlichtingen aan ons kantoor IJzerwerf 26 Den Haag tel. 070 639960

Het Nieuwe Stadsblad | 1970 | | pagina 27