Dok- en Werf-Maatschappij Wilton-Fijenoord N.V Schiedam wilt u meehelpen schepen repareren? voelt u meer voor bouwen? of trekt de machine- en apparaten bouw u aan? mm VOORLICHTING LID VAN DE RIJN-SCHELDE GROEP Dat kan, want onze dokken en ligplaatsen zijn voortdurend bezet met schepen uit de gehele wereld. Afwisselend en interessant werk, dat je een tevreden gevoel geeft als het werk binnen de gestelde tijd weer geklaard is en... 't betaalt bovendien goed Informeer eens naar Uw mogelijkheden bij ons: wat U kunt verdienen, welke attractieve extra's en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden er zijn. Ook hier hebben wij plaats voor vele vakmensen in alle sectoren: lassers, ijzerwerkers, branders, bankwerkers, monteurs, smeden, fitters, plaatwerkers, kraanrijders enz. Die van kiellegging tot tewaterlating meeleven met de bouw van "hun" schip. vast werk met een zekere verzorgde toekomst Besef die voordelen van vast werk bij een groot bedrijf en niet in de laatste plaats de gunstige financiële kanten. Dit is eveneens een wezenlijk onderdeel van de vele activiteiten van de Rijn-Schelde Groep, waartoe wij behoren. Talrijke, belangrijke opdrachten vullen onze orderportefeuille en eisen uitbreiding van ons personeelsbestand met vakbekwame mensen. Bent U nog ongeschoold in de metaalsector, dan krijgt U bij ons een gedegen opleiding tot volwaardig vakman in ons modern opleidings-centrum. Tijdens de opleiding ontvangt U reeds vol salaris. Hoe kunt u alle inlichtingen krijgen? U kunt zich persoonlijk melden op de werf te Schiedam bij de afdeling Personeelsdienst, ingang Admiraal de Ruyterstraat 14 neem telefonisch kontakt met ons op; tel. (010)-26 92 00, toestel 3094 bezoek de voorlichtingsbijeenkomst of zend ons onderstaande coupon in een ongefrankeerde envelop. zaterdag 23 januari 's ochtends van 11-12 uur "De Amstel bron" Broersvest 13-Schiëdam (eindpunt lijn 1 en 8) Naam: Adres: Woonplaats: Tegenwoordig'beroep: Gewenste functie: Aan Wilton-Fijenoord, Antwoordnummer 148, Schiedam. wenst inlichtingen over alle mogelijkheden bij Wilton-Fijenoord. RIJN-SCHELDE

Het Nieuwe Stadsblad | 1971 | | pagina 31