Retourtje Nieuwe kindermode op de Hoogstraat Bank Mees Hope nv V TV defekt? DE VIKING 24-UURS SERVICE NVSH. 1MD DE MAGNEET n.v Bel direkt... |VAN DER VLIES TUINLAAN 50 - TEL. 264825, TOESTEL 26 Kent u de voordelen van de obligatierenterekening van Bank Mees Hope NV: - rifi v '"i^Mfiifinr"' 11 ui if' - <i 1 ,i,i' v*w* re; m4**' HET. NIEUWE STADSBLAD - PAG. 18 - VRIJDAG 26 FEBRUARI 1971 Broeken met een voortreffelijke snit, vaak in eigen atelier vervaardigd. U raadt het al: bij de Broekenspecialist, die vandaag „Boetiek 84" geopend heeft... Van zaterdag 27 februari tot en met 7 maart a.s. organiseert de Schie- damse Modeljachtvereniging „De Viking" in de recreatiezaal van het bejaardencentrum „Thurlede" een tentoonstelling van modeljachten en alle typen miniatuurscheepjes. Met een een goede gelegenheid om deze werkstukken eens nader te bekijken en daar alle inlichtingen over in te winnen. Het betreft hier werkstukken van eigen leden en die van de Haagse Modelbouwersclub die onze show komt opluisteren. Met uitzondering van de wedstrijd- jachten zijn alle modellen radiogra fisch bestuurbaar zodat op deze show ook het nodige zendersmate riaal aanwezig zal zijn. Niet georganiseerde modelbouwers kunnen met hun gemaakte modellen aan deze show meedoen. Contactadressen hiervoor zijn de heren: A. Krowinkel, Edisonstraat 32, Schiedam, tel. 376481 en J. Kapel, Meidoornsingel 160, Rotter dam-12, tel. 189783. PRAATPAAL: DR. WIBAUTPLEIN De tentoonstelling wordt zaterdag om 11.00 uur geopend. Door de grote verscheidenheid aan scheepjes belooft hij voor jong en oud bijzonder interessant te worden. De smalle Hoogstraat, die soms lijkt ingeslapen te zijn, komt met de n nieuwe lente ook met een nieuw geluid. Een bijzonder fijn geluid voor alle huismoeders van Schiedam, die zo graag hun kinderen leuk kleden. Daarvoor het helaas in Rotterdam of Vlaardingen zochten, maar dit nu van de eigen stad, van de éigen fijne, oergezellige Hoog straat kunnen betrekken. U heeft een paar weken tegen die schutting van pand 34 moeten kijken. Een geweldige zaak kwam daarachter tot stand, eigenaars het echtpaar Bastian. Waarom de naam ,,Ot en Sien" gekozen? Men dacht eerst aan de bekende Jip en Janneke, Saskia en Jeroen, te lange namen. Die van Ot en Sien werden het tenslotte. Kleertjes voor de kleuters vanaf 1,5 jaar tot ongeveer 10 jaar. Met zorg samengestelde collecties, want de jeugd anno 1971 heeft zijn éigen smaak. Het is beslist niet meer zo, dat moeder gewapend met haar of zijn maatje de winkel binnenstapte en iets uitkoos. Zij doen dat liever zélf. Heel eigentijdse verrukkelijke mode voor de kinderen van onze s'tad. Eigenwijze broekpakken, een beeld van een Bambino gebloemd jurkje met gep lisseerde lange mouw, heel kleine knoopjes op het voorpand en de grote manchetten. Jasjes te kust en te keur. Let u eens op de regenmanteltjes. De maxi kleding voor dat hippe ding van een jaar of acht, leuk paars ensemble in de etalage, geestig klein hesje met franje langs de hals, gedragen op een gestreept truitje in dezelfde tint. Het is teveel om allemaal op te noemen. Liever zelf met de kinderen eens een kijkje nemen. De rekken hangen vol met het mooiste, wat u voor uw kind wensen kan. De kleine Ot en Sien anno 1971Met een grabbelton voor de kopertjes! Het interieur is met smaak verzorgd. Idee van architect Bronwasser uit Vlaardingen. Rekent u maar dat de verkoopstertjes Ida en Fieneke u graag helpen. Ze zijn zo weg van al dat leuke gedoe. Van de nieuwe omgeving. Van het bekijks dat het pand 34 trekt... „Boetiek 84" op nummer 84 Na maanden zwoegen is het pand Hoogstraat 84 omgetoverd tot de „Boetiek 84". Voor de kleine jongens vanaf 2 jaar tot ongeveer 12 jaar. Leuke sportieve, maar ook heel hippe en stoere pantalons en truien. Met knopen, in allerlei motieven. Te kust en te keur. Niet alle Schiedammers weten, dat de heer P. C. Mouthaan met een 16-jarige ervaring als de „Broeken- specialist" voor Schiedam ook pan talons maakt voor de heel kleine mannekes op kleuter- en lagere school. Met blitse gekleurde riemen Afdeling Schiedam Anti-conceptie is het voorko men van zwangerschap. Daar om voor al Uw voorbehoeds middelen naar de N.V.S.H. Elke donderdagavond van 193021.00 uur in 't Wijkcen trum Nieuwland, Dr. Wibaof- plein 129. VOOR INLICHTINGEN EN LIDMAATSCHAP OOK TELEFONISCH NR. 707426 zijn ze het helemaal. Geen „snelbin ders" meer om de broek op te houden. Zelfs die van 46 cm. bandwijdte heeft zijn eigen stijl. Een goed passende. Vanzelfsprekend dat het echtpaar Mouthaan met uitstekende kracht mevrouw Visser voor een keur-col- lectie gezorgd heeft. Let u bijv. eens op de spencerpakken, op de korte broekjes met die riemen. Vraagt u eens naar dat echte bont-vest met galon afgezet. Of dat prachtige Tweka-pak met korte broek. Alles is bijna al op het komend zomersei zoen afgestemd, gebloemde over hemden. Maar voor een heel bijzon dere dag een wit overhemd-bloese met ruches. Goed als hij helemaal weg is van „Top 40" en zich als een beatleider voelt! In het eigen atelier ontwerpt men, komt dit alles tot stand. Een klein voorbeeld daarvan de hesjes met die lange franje. Een zaak al jaren met een eigen stempel. Nu versterkt door deze speciale kinderzaak, al blijft ,,'t Keldertje" gereserveerd voor de jongelui. Drie aparte afdelingen, drie verschil lende ingangen, maar tezamen één leuk en vooral sportief geheel vormend. Met de aanwinst van deze beide zaken is de Hoogstad een oergezellige Koopstraat geworden. En... er hangt nog meer in de lucht. Van onze kant: een van harte proficiat! De Hoogstraat wordt een speciale kindermodestraat! Hier het interieur van „Ot en Sien met een zeer uitgebreide collectie op het kindermodegebied. Hier mevrouw Bastian en Fieneke, die toezien hoe dit meiske m de fleurige broek geholpen wordt... Met de trein op vakantie. Snel en uitgeslapen op de be stemming aangekomen. Lu xemburg, de Rijn, Beerfelden, Tirol, Salzburgerland, Karin- thië, Gardameer. Rivièra - Lago Maggiore. Ook speciale jongerenreizen. Vraag de Magneet vakantie reisgids. Een voorbeeld: Treinreis (Rijn) Duitsland 8 d. v.a. f 179.-, Clervaux 8 d. v.a. f 169.-, Oostenrijk. 10 d. v.a. f 273.- SCHIEDAM G.Verboonstr, 17 tel. 262258 ROTTERDAM Meent 62, telefoon 147971 Schieweg 141, telef. 241413 Zuidplein 123, telef. 174901 de meest complete reisorganisatie j Snel en deskundig repareren, ook van radio, recorder en grammofoon. per maand vrij opneembaar. Het rentepercentage van deze rekening is gekoppeld aan het maandelijks rendement van 9 staatsobligaties. Over januari '71 bedroeg dit percentage 574%. Bovendien f 2.000, per maand vrij opneembaar. En geen opzegtermijn voor de aankoop van effecten of onroerend goed. Voor andere doeleinden geldt een opzeg termijn van 3 maanden. Minimale le storting f 500, daarna tenminste f. 100, per keer. Bank Mees Hope NV kent nog meer aantrekkelijke spaarrekeningen Spaardeposito: 472% bij een opzegtermijn van 1 maand. T ermijnspaardeposito 5»/4°/o bij een opzegtermijn van 6 maanden. Termijnspaardeposito 67<% bij een opzegtermijn van 12 maanden. Termijnspaardeposito 7% 24 maanden vast. Op onze kantoren zal men u graag alle gewenste inlichtingen verstrekken. BMH Hoofdkantoren: Amsterdam, Herengracht 548, tel. 020-213213; Rotterdam, Blaak 10, tel. 010-111040. Kantoor Vlaardingen: Schiedamseweg 53, tel. 010-340222. Kantoor Schiedam: Nieuwe Haven 133, Hoek B.K.-laan, tel. 010-340222.

Het Nieuwe Stadsblad | 1971 | | pagina 18